درباره ما

مجموعه آرین پرشیا در سال ۲۰۱۵ با اهدافی بزرگ و با انجام زیرساخت های متفکرانه در حوزه املاک و مستغلات در شهر زیبای استانبول ترکیه مشغول به فعالیت گردید و در مدت زمان کوتاهی توانست نیازهای مخاطبان خود را در این حوزه اختصاصی بر آورده سازد.

مجموعه آرین پرشیا در طول این چند سال فعالیت خود توانسته تا با کادری مجرب و کار آزموده ، خود را در جایگاهی بلند مرتبه در بین شرکت های در حال فعالیت در بخش فروش املاک در استانبول ترکیه قرار دهد.

شرکت آرین پرشیا با ارتباطات وسیع خود در کشور ترکیه و شهر زیبای استانبول هم اکنون نماینده بیش از ۵۰۰ پروژه برتر مسکونی در تمام ۳۴ منطقه استانبول می باشد که از این لحاظ در بین سایر شرکت های املاک دارای رتبه اول محسوب می شود.

 

مجموعه ما افتخار این را دارد که با هربودجه ای از تمام سلایق با پشتیبانی از تمام مناطق استانبول از غربی ترین نقطه اروپایی تا شرقی ترین نقطه آسیایی با معرفی بهترین شهرک های مسکونی هر منطقه آپشن های متفاوتی را در اختیار شما قرار دهد.

خدمات cip مجموعه آرین پرشیا در دسترس مشتریان شرکت می باشد که با هماهنگی قبلی از بدو ورود به فرودگاه های شهر زیبای استانبول شما را همراهی خواهیم نمود.

مجموعه آرین پرشیا استانبول مبتکر در فروش املاک و مستغلات به صورت پکیج های ویژه برای اخذ شهروندی ترکیه است که با امکانات و آفرهای ویژه ای که در اختیار مخاطب خود قرار می دهد در جایگاه ویژه ای قرار دارد.

امید بر آن داریم تا در آینده ای نزدیک
پذیرای شما خوبان و همراهان گرامی در
مجموعه آرین پرشیا در شهر زیبای استانبول باشیم.

با تشکر

اشتراک گذاری مطلب:

آخرین ملک ها

آخرین تور ها