شهرک مسکونی آجار کنت استانبول

Acarkent Site

شهرک مسکونی آجار کنت
شهرک مسکونی آجار کنت

شهرک مسکونی آجار کنت

مجموعه لاکچری و لوکس آجارکنت استانبول که از شهرک های ویلایی مشهور و لوکس شهر استانبول در منطقه بی کوز این شهر می باشد در سال های اخیر توانسته تا توجهات قشر مرفه و تجمل گرا را به خود اختصاص دهد.

این مجموعه مسکونی وسیع که از ویلاهای سوپر لاکچری ساخته شده جایگاه ثروتمندان و افراد سلبریتی در این شهر می باشد که این منطقه از استانبول را برای سکونت خود و خانواده انتخاب نموده اند.

مجموعه مسکونی آجار کنت شهر استانبول ترکیه با توجه به ساختار و مشهور بودن دارای بازه قیمتی بالایی است که در مقایسه با سایر شهرک های مسکونی شهر استانبول در این سبک از قیمت های متفاوتی برخوردار است.

این مجموعه مسکونی از تعداد پرشماری از ویلاهای خوش ساخت و زیبا تشکیل شده که در نوع خود بسیار جالب و هیجان انگیز می باشد و در جذب مخاطبی که عاشق تجمل گرایی است بسیار موثر می باشد.

نرخ ویلاهای موجود در این شهرک مسکونی بر اساس نوع ساخت و امکاناتی که به مخاطب خود ارائه می دهد متفاوت است ، به طور کلی قیمت های ویلاهای لوکس در این شهرک مسکونی از ۱۰ میلیون آغاز و تا ۵۰ میلیون لیر نیز ادامه پیدا خواهد کرد.
اگر به دنبال خرید ویلاهای لاکچری در نقطه ای بسیار عالی و تاپ در شهر استانبول ترکیه می باشید شهرک مسکونی آجار کنت از بهترین گرینه های شما خواهد بود.

✅شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.

آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۲ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۵ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
.
✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

همچنین ببینید

رزیدانس مسکونی آجار بلو

خرید خانه در بی کوز استانبول

۵ / ۵ ( ۴۱ امتیاز ) بهترین پروژه های مسکونی در بی کوز caret-down …

error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول