خرید خانه در بغداد جادسی استانبول

خرید خانه در بغداد جادسی استانبولخیابان بغداد استانبول را باید بدون شک از محبوب ترین خیابان های شهر استانبول و حتی جهان دانست که طیف گسترده ای از مخاطبان را مجذوب خود نموده است.

همواره تعداد زیادی از ایرانیان سوالات بسیار زیادی را در باره خرید و اجاره خانه در این خیابان بسیار زیبا مطرح مینمایند که بر آن شدیم تا در این مقاله به مهمترین آنها پاسخ دهیم.
خیابان لاکچری بغداد در منطقه تاریخی و محبوب کادیکوی قرار گرفته و از نقاط سطح بالای شهر استانبول برای خرید و اجاره خانه محسوب می شود و عده زیادی از کشورهای مختلف دنیا این منطقه را برای زندگی خود برگزیده اند.

بر اساس موقعیت ویژه این خیابان مشهور و تاریخی و مطالب گفته شده فوق باید به این مطلب توجه نمود که بازه قیمتی این خیابان به نسبت سایر نقاط همجوار خود قدری بالاتر است و به طور طبیعی نقاط خاص هر شهر از این قاعده مستثنی نمی باشد.

بغداد جادسی یا همان خیابان بغداد دارای نواحی مختلفی است که هر کدام از آنها دارای ویژه گی های متفاوتی می باشند و طور قطع روی قیمت آپارتمان نیز چه برای خرید و اجاره تاثیر مستقیم دارد.

خرید خانه در بغداد جادسی استانبول

بغداد از ساحل مودا در غرب این خیابان آغاز می شود و بعد از عبور از محله فنرباغچه و فنر یولو به جاده بستان در مرکزی ترین قسمت خود می رسد جایی که بسیاری به علت نزدیکی این‌محله به ساحل جاده بستان آن را مورد پسند قرار میدهند.
بعد از گذشت از جاده بوستان به محله خوب و سطح بالای سوآدیه خواهیم رسید جایی که در نواحی آن از خیابان بغداد تعداد زیادی از مارک های لاکچری مانند لویی ویتون قرار گرفته اند.
بعد از سوآدیه نوبت به بوستانجی در انتهای خیابان بغداد می رسد که نقطه پایانی بهترین محلات حومه بغداد جادسی از پایین با و از سمت دریا و ساحل می باشد.

در شمال خیابان لاکچری بغداد که قیمت ها قدری از محله های پایین ارزان تر می باشد محله های خوبی مثل گوز تپه و ارن‌کوی و آجیبادم قرار گرفته اند که برای خرید و اجاره خانه مناسب می باشند.

خرید خانه در بغداد جادسی استانبول

به طور کلی خیابان های پایین بغداد که منتهی به ساحل این منطقه می شوند از نقاط اشرافی نشین شهر استانبول محسوب می شود که برای اخذ شهروندی ترکیه با خرید ملک مناسب می باشد.
خیابان های پر از درخت و سرسبز در جنوب بغداد استانبول ما را به شدت به یاد خیابان های بالای خیابان‌ولیعصر تهران از پارک وی تا تجریش و به خصوص خیابان فرشنه تهران میندازد که ایرانیان بر همین منظور و شباهت های فراوان بغداد با شمال تهران اقدام به خرید خانه در این منطقه مینمایند.

شما می توانید برای مشاهده بهترین و لاکچری ترین پروژه های کادیکوی و خیابان بغداد استانبول اینجا کلیک نمایید.

جهت دریافت مشاوره و خرید و اجاره خانه در استانبول می توانید از طریق لمس دکمه واتساپ در انتهای این مقاله با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

خرید خانه در بغداد جادسی استانبول

همچنین ببینید

بهترین رزیدانس های فیکیر تپه کادیکوی

بهترین رزیدانس های فیکیر تپه کادیکوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد