Dumankaya ikon

رزیدانس مسکونی دومان کایا آیکون
رزیدانس مسکونی دومان کایا آیکون

رزیدانس مسکونی دومان کایا آیکون

برج مسکونی دومان کایا از معروف ترین و زیباترین برج های منطقه آتاشهیر است که در سال های اخیر توانسته توجهات بسیاری را به خود معطوف نماید.
رزیدانس مسکونی دومان کایا آیکون با توجه به امکاناتی که به ساکنین ارائه مینماید و قرار گیری در یکی از بهترین نقاط آتاشهیر و قیمت مناسبی که نسبت به سایر رزیدانس ها دارد توانسته مخاطب زیادی را به خود اختصاص دهد.
.
مجموعه مسکونی دومان کایا دارای چند طرف مختلف است که باعث شده آپارتمان های موجود در این برج دارای مناظر متفاوتی باشند که قیمت آنها متفاوت است معمولا واحدهای رو به دریا در این رزیدانس در طبقات بالا از قیمت بیشتری برخوردار است.
.
دومان کایا آیکون آتاشهیر
مجموعه دومان کایا از برج های محبوب در منطقه آتاشهیر است که دارای امکاناتی مانند استخر ،سونا،جکوزی،مجموعه ورزشی ،زمین های بازی و سایر امکانات رفاهی نیز می باشد.
.
سازه جذاب و مدرن و شیک این برج مخصوصا در شب ها مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته و باعث شده تا خریداران خارجی بسیاری این برج را برای خرید واحدهای مسکونی خود انتخاب نمایند.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۲خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
دومان کایا آیکون آتاشهیر
✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.
دومان کایا آیکون آتاشهیر

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی دومان کایا آیکون

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
30 40 1+0
45 55 1+1
55 75  2+1
98 117 3+1

موقعیت مکانی و دسترسی روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی دومان کایا آیکون