خرید خانه در اسنلر استانبول

خرید خانه در اسنلر استانبول

بهترین پروژه های مسکونی در اسنلر

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

caret-down caret-up caret-left caret-right
Ömür İstanbul Turgut Reis

خرید خانه در اسنلر استانبول

رزیدانس مسکونی امور استانبول

مجموعه مسکونی امور استانبول را باید در دسته بهترین مجموعه های مسکونی در منطقه اسنلر استانبول دانست که خرید خانه در اسنلر استانبول از معدود رزیدانس های مسکونی با امکانات اسنلر استانبول

ادامه مطلب….

Pearl city Birlik

خرید خانه در اسنلر استانبول

رزیدانس مسکونی پرال سیتی

مجموعه مسکونی پرال سیتی را باید از بهترین رزیدانس های منطقه اسنلر استانبول دانست که امور مربوط به ساخت و ساز در آن به تازه گی به پایان رسیده است و مورد

ادامه مطلب… اسنلر استانبول

Esenler Emlak Konutları Havaalanı

خرید خانه در اسنلر استانبول

شهرک مسکونی املاک کونوتلاری

رزیدانس مسکونی املاک کونوتلاری خرید خانه دراسنلر استانبول را باید از بزرگترین شهرک های این منطقه دانست که امور ساخت و ساز در آن ۳سال گذشته به پایان رسیده اسنلر استانبول

ادامه مطلب…

موقعیت مکانی و دسترسی اسنلر روی نقشه گوگل

نیمه اروپایی استانبول که هسته اصلی شهر استانبول در این قسمت از آن واقع شده حایی است که همواره مورد توجه بسیاری از متقاضیان خرید ملک قرار گرفته است.
اروپایی استانبول دارای نقاط فراوانی است که می شود در باره هرکدام از آنها ساعت ها به گفتگو پرداخت و در باره آنها و خرید ملک در این مناطق به آسیب شناسی پرداخت .

اروپایی شهر استانبول دارای ۲۵ منطقه است که از کنار بسفر تا انتهای غربی این نیمه در نقشه کشیده شده و هر کدام از آنها در گوشه ای از نقشه اروپایی قرار گرفته اند .
به طور کلی نمی توان گفت که تمام مناطق اروپایی استانبول از بهترین آن برای زندگی و سکونت می باشند این مناطق نیز هریک دارای شرایطی خاص می باشند که در این مقاله به آنها اشاره خواهیم نمود.

به طور کلی مناطقی که در حومه بسفر از طرف اروپایی واقع گردیده است از بهترین نقاط اروپایی استانبول می باشند مناطق سطح بالا و شناخته شده ای چون بشیکتاش و ساریر در کنار منطقه مرکزی و تجاری شیشلی از بهترین نقاط قسمت اروپایی استانبول برای خرید ملک در اروپایی به حساب می آیند.
هر کدام از این مناطق نیز دارای محلات خوب و بد بسیاری می باشند که با فیلترهای اعمال شده با کلیک بر روی هر منطقه می توانید به بهترین رزیدانس ها و پروژه های مسکونی آن به همراه اطلاعات کامل دست یابید.

در کنار بشیکتاش ،ساریر ، شیشلی ۲ منطقه خوب دیگر به نام های زیتون بورنو و باکیرکوی در کنار ساحل دریای مرمره که دارای برج های مسکونی بسیار عالی نیز می باشند قرار گرفته اند که باعث شده اند این مناطق در دسته خوب های اروپایی قرار گیرد.
البته باکیرکوی از گذشته تا کنون همواره مورد توجه عده بسیار زیادی از خارجیان برای اقامت و خرید ملک بوده و می توان آن را در کنار ۳ منطقه مهم یاد شده فوق قرار داد و در دسته برترین های اروپایی استانبول برای خرید خانه در این قسمت دانست.

خرید خانه در اسنلر استانبول

خرید خانه در اسنلر استانبول

اشتراک گذاری مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

دسته بندی ها

آخرین ملک ها