خرید خانه در ایوب سلطان استانبول

بهترین پروژه های مسکونی در ایوب سلطان

 

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

موقعیت مکانی و دسترسی ایوب سلطان روی نقشه گوگل

یمه اروپایی استانبول که هسته اصلی شهر استانبول در این قسمت از آن واقع شده حایی است که همواره مورد توجه بسیاری از متقاضیان خرید ملک قرار گرفته است.
اروپایی استانبول دارای نقاط فراوانی است که می شود در باره هرکدام از آنها ساعت ها به گفتگو پرداخت و در باره آنها و خرید ملک در این مناطق به آسیب شناسی پرداخت .

اروپایی شهر استانبول دارای ۲۵ منطقه است که از کنار بسفر تا انتهای غربی این نیمه در نقشه کشیده شده و هر کدام از آنها در گوشه ای از نقشه اروپایی قرار گرفته اند .
به طور کلی نمی توان گفت که تمام مناطق اروپایی استانبول از بهترین آن برای زندگی و سکونت می باشند این مناطق نیز هریک دارای شرایطی خاص می باشند که در این مقاله به آنها اشاره خواهیم نمود.

به طور کلی مناطقی که در حومه بسفر از طرف اروپایی واقع گردیده است از بهترین نقاط اروپایی استانبول می باشند مناطق سطح بالا و شناخته شده ای چون بشیکتاش و ساریر در کنار منطقه مرکزی و تجاری شیشلی از بهترین نقاط قسمت اروپایی استانبول برای خرید ملک در اروپایی به حساب می آیند.
هر کدام از این مناطق نیز دارای محلات خوب و بد بسیاری می باشند که با فیلترهای اعمال شده با کلیک بر روی هر منطقه می توانید به بهترین رزیدانس ها و پروژه های مسکونی آن به همراه اطلاعات کامل دست یابید.

خرید خانه در ایوب سلطان

 

خرید خانه در ایوب سلطان

اشتراک گذاری مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین ملک ها

آخرین تور ها