منطقه باکرکوی استانبول

Bakırköy

.

.

همه چیز درباره باکرکوی

باکیرکوی
باکیرکوی استانبول

منطقه باکیرکوی استانبول  یکی از مناطق استانبول در قسمت اروپایی است که از غرب با کوچوک چکمجه از شمال با باغچه لی اولر از جنوب با گونگورن و دریای مرمره و از شرق با زیتون بورنو همسایه است.

باکیرکوی یکی از مناطق قدیمی استانبول است که در سال ۱۹۲۶ به وجود آمد و مساحتی گسترده داشت این منطقه در سال ۱۹۹۲ تجزیه و مناطق باغچه لی اولر و کوچوک چکمجه از آن تشکیل گردید.

منطقه باکیرکوی دارای اصالتی تاریخی و قدیمی از دوره امپراتوری روم می باشد.

نمایی از باکیرکوی
نمایی از باکیرکوی

در دوره های آخر امپراطوری بیزانس این منطقه به نام Makrohori یا دهکده اوزون سیتی ، روستای از راه دور معروف بود. در دوره عثمانی این منطقه به نام MAKRİKÖY تغییر نام داده و بعد از به وجود آمدن جمهوری ترکیه به نام فعل یعنی Bakırköy نامگذاری و ترجمه شد.

نحوه خرید ملک در شهر استانبول به این صورت می‌باشد که شما بعد از بازدید واحدهای مختلف بر اساس بودجه مورد نظر خود و انتخاب واحد آپارتمان مورد نظر خود مبلغی را به عنوان بیعانه به آژانس املاک واگذار و قولنامه‌ای را با قیمت تمام شده و متراژ معین بر اساس واحد انتخابی از آژانس املاک دریافت می‌نمایید.

آژانس املاک پس از دریافت مبلغ بیعانه شما کد رهگیری از فرمانداری منطقه مورد نظر دریافت می‌نماید که در حقیقت همان کد زمان مراجعه شما به فرمانداری جهت انتقال سند می‌باشد. نکته قابل توجه در این مرحله این است که باید بدانید نقل و انتقال املاک و مستغلات در استانبول داخل فرمانداری مناطق انجام می‌شود نه در دفترخانه اسناد رسمی بر عکس ایران است.

بعد از دریافت کد رهگیری و مشخص شدن تاریخ مورد نظر به اتفاق آژانس املاک و فروشنده ملک به فرمانداری منطقه مراجعه و نقل و انتقال با حضور طرفین معامله آغاز خواهد شد.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

نکات مهمی که در هنگام خرید ملک باید در نظر داشته باشیم عبارت است از اینکه کل مبلغ خانه را به عنوان بیعانه پرداخت ننماییم، قبل از حضور در فرمانداری از صحت و سقم سند خانه و اصل بودن آن مطلع شویم، هنگام حضور در فرمانداری و انتقال سند تمام سؤالات خود مانند بدهکار بودن یا نبودن خانه را جویا شویم و در صورت دقیق بودن تمام موارد وجه مورد نظر را به صاحبخانه انتقال دهیم.

مدارک مهمی که برای خرید خانه در ترکیه به آنها احتیاج خواهید داشت عبارت است از اصل و کپی پاسپورت، ترجمه پاسپورت با تأیید دفترخانه رسمی ترکیه، عکس ۴×۳ به تعداد لازم دریافت شماره مالیاتی از اداره مالیات منطقه که رایگان می‌باشد و در زمانی کوتاه با مراجعه به اداره مالیات با همان vergi دریافت خواهید نمود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

اصلی‌ترین هزینه‌های شما هنگام خرید خانه عبارت است از کمیسیون املاک که واحد مورد نظر را برای شما پیدا و ارائه نموده است نرخ کمیسیون در سال ۲۰۲۰ در شهر استانبول برای فروش خانه و مستغلات از ۱٪ تا ۳٪ بر اساس مناطق مختلف استانبول از مشتریان دریافت می‌شود.

این در حالی است که نرخ قانونی کمیسیون فروش املاک و مستغلات در شهر استانبول ۱٪ می‌باشد ولی همان‌طور که گفته شد این مبلغ توافقی است و بر اساس توافق از شما از ۱٪ تا ۳٪ اخذ خواهد شد.

مورد بعدی پرداخت خرج سند خانه به اداره مالیات می‌باشد که قانوناً باید بین دو طرف خریدار و فروشنده تعیین شود اما معمولاً فروشنده از آن سر باز خواهد زد و شما باید به پرداخت آن اقدام نمایید. هزینه خرج سند تقریباً ۳٪ از کل مبلغ خانه می‌باشد که در سند ذکر شده است. بر همین اساس طرفین مبلغ داخل سند را کمتر از قیمت واقعی اعلام می‌دارند.

این ۲ مورد از اصلی‌ترین هزینه‌ها انتقال سند می‌باشد اما هزینه‌های جزئی‌تر دیگری مانند ترجمه پاسپورت نیز وجود دارد که معمولاً رقمی آن‌چنان نمی‌شود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

یکی دیگر از نکات مهم در خرید خانه و سند خانه متراژ خانه‌ها در ترکیه است؛ در سند خانه‌ها در ترکیه ۲ متراژ ذکر شده است که یکی از آنها Net و یکی دیگر Brut می‌باشد که به توضیح این موارد خواهیم پرداخت. متراژ Net متراژ واقعی آپارتمان مورد نظر شما می باشد بدون پرتی و متراژ Brut متراژی است که با مشاعات از ساختمان و پروژه اختصاص یافته گفته می‌شود که متراژ کلی از مشاعات و متراژ مفید می‌باشد. اگر شما می‌خواهید بدانید متراژ مفید آپارتمان شما چند متر است باید به متراژ Net توجه فرمایید که از مهم‌ترین قسمت‌های نقل و انتقال سند خانه خواهد بود. اگر متوجه نشدید یا هر چیز دیگری به راحتی با سؤال از مترجم رسمی دادگستری می‌توانید از متراژ Net خانه خود مطلع شوید.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

بر اساس تبصره ۳۵ قانون املاک و اراضی ترکیه به شماره تصویب ۲۶۴۴ در ۱۸ می سال ۲۰۱۲ اتباع کشورهای خارجی(مگر کشورهایی که اتباع آن ها از خرید و فروش منع شده اند) می توانند با در نظر گرفتن و رعایت قوانین مربوطه نسبت به خرید ملک در ترکیه اقدام نمایند. در خصوص این که کدام کشورها در لیست ممنوعه قرار دارند می توانید به سایت سازمان ثبت و نقشه برداری اراضی ترکیه مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که اتباع کشورهای خارجی می توانند اقدام به خرید انواع ملک با استعلام از مراجع مربوطه اعم از تجاری؛ اداری؛ اراضی؛ مسکونی و … با هر مبلغی نمایند. و در این مورد هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. البته در صورتی که اتباع خارجی زمینی خریداری نمایند و خواستار ساخت و ساز در آن باشند می بایستی طی دو سال اقدام به شروع ساخت پروژه نمایند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

میدان آزادی باکیرکوی
میدان آزادی باکیرکوی

در سال ۱۹۸۹ منطقه باکیرکوی منطقه وسیعی بود که طول آن به ۲۷۵ کیلوتر می رسید و یکی از مناطق ساحلی زیبای شهربرای شنا و تفریحات ساحلی به شمار می رفت. در آن زمان این منطقه از غرب با چاتالجا از شمال با ایوب سلطان و قاضی عثمان پاشا مجاورت داشت. که در سال ۱۹۹۳ تجزیه و مناطق کوچوک چکمجه و باغچه لی اولر و باجیلار و گونگورن از آن به مناطقی مستقل پدید آمد.

این منطقه از شمال مجاور اتوبان E5  و در همسایگی مناطق گونگورن و باغچه لی اولرو از جنوب با دریا و ساحل زیبای مرمره و دره چیرپیجی قرار دارد.

نمایی از مرکز خرید کاپاسیتی باکیرکوی
نمایی از مرکز خرید کاپاسیتی باکیرکوی

باکیرکوی از مناطق مهم اقتصادی شهر استانبول می باشد که اقتصاد آن مبتنی بر صنعت و تجارت است.

در نیمه دوم قرن ۱۹ میلادی در سال ۱۷۹۸ کارخانه پارچه بافی  در این منطقه فعالیت خود را آغاز نمود و جزو اولین تاسیسات صنعتی منطقه گردید. باکیرکوی رشد واقعی اقتصادی را از سال ۱۹۵۰ تجربه نمود و در سال ۱۹۴۷ با آئین نامه ای که توسط اداره توسعه شهرداری صادر شده بود آن را برای شهرک های صنعتی سازمان یافته بین منطقه Bakırköyو Yedikule افتتاح گردید. در سال ۱۹۴۹ مناطق مجاور که جزو منطقه صنعتی باکیرکوی بودند مانند مناطق یشیلکوی و کوچوک چکمجه و زیتون بورنو بیشتر به مناطق گشوده به سمت صنعت گسترش یافته اضافه گردیدند.

مرکز خرید گالریا باکیرکوی
مرکز خرید گالریا باکیرکوی

در منطقه باکیرکوی مراکز خرید گالریا و آتریوم و کاروسل و همچنین مراکزی مانند Town Center و کاپاسیتی و مارمارا فروم نیز وجود دارند.

براساس آمار در ماه مارس ۲۰۱۳ تعداد مراکز خرید در باکیرکوی به ۱۱ مرکز می رسد که از ۱۱ کشور برتر اسلوونی، کرواسی، ایسلند، لوکزامبورگ، استونی، مونتر نگرو، مقدونیه، ماستا، قبرس، آلبانی، بوسنی  می باشند.

بازار زیرزمینی، با کیرکوی که در سال ۱۹۸۹ توسط شهرداری ساخته شده و در سال ۱۹۹۱ افتتاح شد تا سال ۲۰۰۹ دارای ۱۰۱ مغاز است که این بازار همچنان یکی از عوامل موثر در اقتصاد منطقه به شمار می آید.

فرودگاه آتاتورک استانبول
فرودگاه آتاتورک استانبول

فرودگاه آتاتورک استانبول

فرودگاه آتاتورک استانبول در غرب محله باکیرکوی واقع گردیده است که تا سال ۲۰۱۹ مهمترین فرودگاه کشور ترکیه به حساب می آمد ،بعد از ساخت و تکمیل فرودگاه جدید استانبول تمام امکانات این فرودگاه طی نقل و انتقال  گسترده ای به فرودگاه جدید استانبول منتقل گردید. همچنین فرودگاه آتاتورک با مساحت ۱۱۰۷۷ کیلومترمربع (۱۱۷۸ هکتار) حدود یک سوم منطقه را شامل می شود.

از موارد مهم قابل اشاره دیگر در این موضوع می‌توان به امکانات و قیمت‌های خانه‌های ساخته شده در استانبول در سال‌های اخیر اشاره کرد که باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا را جذب خود نمایند. به‌طور کلی در استانبول بر اساس امکاناتی که به شما داده می‌شود مبلغی با همان امکانات و شرایط از شما دریافت می‌گردد و به‌طور کلی قیمت مسکن به قیمت واقعی و اصلی آن بسیار نزدیک می‌باشد.

شهرک‌سازی‌های اخیر در شهر استانبول به رشد چشم‌گیری رسیده است. شرکت‌های ساختمانی برند در نقاط لوکس استانبول در حال تکمیل سازه‌ها و برج‌های مدرن و بین‌المللی می‌باشند. در محله‌های دور از مرکز شهر نیز دیگر شرکت‌های ساختمانی با توجه به تقاضای خرید از سوی مشتریان داخلی و خارجی مشغول فعالیت می‌باشند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

شهروندان ایرانی می‌توانند با هر بودجه‌ای از ۱۰۰ هزار لیر اقدام به خرید واحدی مسکونی داخل کشور ترکیه و شهر استانبول نمایند و بر اساس آن طبق قانون اداره مهاجرت ترکیه برای خریدخود و خانواده درخواست اقامت ارائه نمایند.

دولت ترکیه بر اساس قانون هیچ موقع این شهروندان را به ترک خاک بر نخواهد داشت و تا زمانی که واحد مسکونی در اختیار آنان باشد مجوز اقامت و زندگی در شهر استانبول را صادر خواهد نمود. شما با خرید ملک داخل شهر استانبول درخواست خود را به اداره‌ی مهاجرت ترکیه جهت وقت مصاحبه ارسال می‌نمایید و دولت ترکیه در ابتدا به شما و خانواده اقامت یک ساله و در سال‌های بعد اقدام به تمدید این کارت خواهد نمود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

شما می‌توانید با اجاره یک واحد مسکونی در شهر استانبول با هر قیمتی در هر منطقه‌ای با هر امکاناتی درخواستی جهت اقامت در این شهر به اداره مهاجرت شهر استانبول ترکیه ارائه نمایید. تا قبل از سال ۲۰۲۰ شهروندان ایرانی می‌توانستند با اجاره ملک و تمدید اجاره واحد مسکونی به دفعات زیاد داخل شهر استانبول و کشور ترکیه اقامت داشته باشند اما با تغییر قانون از ابتدای سال ۲۰۲۰ شهروندان ایرانی و چندین کشور دیگر بر اساس اعلام اداره مهاجرت تنها می‌توانند یک سال را در شهر استانبول اقامت و بعد از آن برای تمدید اقامت خود باید مدل آن را عوض و به اقامت از طریق خرید ملک یا اجازه کار تبدیل نمایند تا بتوانند درون شهر استانبول بمانند در غیر این صورت باید یک سال را خارج از کشور ترکیه سپری نمایند و بعد از یک سال مجدداً با اجاره واحد مسکونی درخواست خود را ارائه نمایند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

استانبول در سال‌های اخیر با توجه به رشد و شکوفایی اقتصادی و همچنین آزادی‌های اجتماعی با توجه به لائیک بودن جمهوری ترکیه و نزدیکی بسیار زیاد به ایران و داشتن موارد مشترک فرهنگی و مهم‌تر از همه نداشتن ویزا برای شهروندان ایرانی و تردد بسیار راحت و داشتن خطوط هوایی و زمینی بسیار زیاد بین کشورهای ایران و ترکیه و موارد مشترک بسیار زیاد دیگر باعث شده است تا ایرانیان کشور ترکیه و شهر استانبول را برای زندگی و همچنین سرمایه‌گذاری انتخاب نمایند.

از موارد مهم قابل اشاره دیگر در این موضوع می‌توان به امکانات و قیمت‌های خانه‌های ساخته شده در استانبول در سال‌های اخیر اشاره کرد که باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا را جذب خود نمایند. به‌طور کلی در استانبول بر اساس امکاناتی که به شما داده می‌شود مبلغی با همان امکانات و شرایط از شما دریافت می‌گردد و به‌طور کلی قیمت مسکن به قیمت واقعی و اصلی آن بسیار نزدیک می‌باشد.

شهرک‌سازی‌های اخیر در شهر استانبول به رشد چشم‌گیری رسیده است. شرکت‌های ساختمانی برند در نقاط لوکس استانبول در حال تکمیل سازه‌ها و برج‌های مدرن و بین‌المللی می‌باشند. در محله‌های دور از مرکز شهر نیز دیگر شرکت‌های ساختمانی با توجه به تقاضای خرید از سوی مشتریان داخلی و خارجی مشغول فعالیت می‌باشند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

قیمت آپارتمان و خانه در استانبول با توجه به منطقه متفاوت است مناطق لوکس و شناخته‌شده و مرکزی به نسبت از قیمت بالاتری نسبت به مناطقی که فاصله آنها با مرکز شهر زیاد است را دارا می‌باشند ولی با توجه به گستردگی شهر استانبول و طولانی بودن این شهر تقریباً با هر بودجه‌ای از خیلی کم می‌توان در استانبول صاحب خانه اما با امکانات محدود در مناطقی خاص شد.

در سال‌های اخیر استانبول مرکز اصلی خرید آپارتمان از طرف ایرانیان بوده است و طبق آمار منتشر شده، ایرانیان از رتبه‌های بالای خرید خانه در شهر استانبول می‌باشند که عوامل زیادی باعث شده تا به سمت خرید خانه در کشور ترکیه و شهر استانبول روی آورند.

همان‌طور که گفته شد شما با هر بودجه‌ای معمولاً از ۱۰۰ هزار لیر ترکیه به بالا می‌توانید در استانبول صاحبخانه شوید این مبلغ بیشتر در مناطق غربی شهر استانبول در مناطق اسنیورت و بیلیکدورزو بیشتر می‌باشد، در سال‌های اخیر مناطق نام برده شده در غرب استانبول پایگاه ایرانیان استانبول بوده و تعداد زیادی از هموطنان ایرانی در این مناطق صاحبخانه شده‌اند.

این مناطق فاصله نسبتاً زیادی با مرکز شهر استانبول دارند اگر شیشلی استانبول را مرکز شهر بدانیم، فاصله‌ای تقریباً به طول ۴۰ کیلومتر می‌باشند اما مناطقی لوکس و خوش‌ساخت با ساختاری مدرن می‌باشند. هر چقدر که به مرکز شهر استانبول و مناطق شناخته‌شده‌ای چون ساریر و بشیکتاش و کادیکوی نزدیک شویم قیمت آپارتمان‌ها با توجه به امکانات و ساختار شهرک‌ها متفاوت و بالاتر است.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

جمعیت

آکواریوم استانبول باکیرکوی
آکواریوم استانبول باکیرکوی
جمعیت سال
۲۱۹.۱۴۵ ۲۰۱۰
۲۲۰.۶۶۳ ۲۰۱۱
۲۲۱.۳۳۶ ۲۰۱۲
۲۲۰.۹۷۴ ۲۰۱۳
۲۲۱.۵۹۴ ۲۰۱۴
۲۲۳.۲۴۸ ۲۰۱۵
۲۲۲.۴۳۷ ۲۰۱۶

تمام مراکز خرید منطقه باکیرکوی به همراه آدرس

منطقه باکرکوی استانبول

اماکن دیدنی و آثار تاریخی باکیرکوی

منطقه باکرکوی استانبول

.

بله با خرید ملک در کل کشور ترکیه به شخص خریدار و خانواده اقامت ترکیه تعلق میگیرد.
هر سوالی داری واتس آپ بپرس
با اجاره واحد مسکونی به شخص اجاره کننده و خانواده او یک سال اقامت توریستی داده می شود که قابل تمدید نیست.
هر سوالی داری واتس آپ بپرس

در این مدل اقامت فرد درخواست‌کننده اقامت خانوادگی باید با یک شهروند اهل ترکیه ازدواج کرده باشد و بعد از انجام مراسم ازدواج درخواست خود را به اداره مهاجرت ترکیه جهت صدور و انجام وقت مصاحبه اعلام نماید. مدت این مدل اقامت بر اساس مستندات صورت گرفته و ارائه مدارک توسط اداره مهاجرت بر اساس ملیت فرد متقاضی مورد بررسی قرار گرفته و به وی جواب داده خواهد شد.

موارد ذکر شده فوق از مهم‌ترین مدل‌های اقامتی قابل اخذ در کشور ترکیه و شهر استانبول می‌باشد که بر اساس شرایط خود می‌توانید اقدام به اخذ آنها نمایید.

قابل ذکر است که شهروندان ایرانی با پاسپورت ایران می‌توانند در طول سال ۳ ماه بدون ویزا به کشور ترکیه مراجعه نمایند یا در صورت استفاده مهم‌تر از ۳ ماه به صورت یکجا باید ۶ ماه خارج از خاک ترکیه سپری نمایند و مجدد ورود انجام دهند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

با خرید ملک به ارزش ۲۵۰هزار دلار آمریکا به بالا به خریدار و خانواده وی پاسپورت ترکیه تعلق میگیرد.

در این مدل اقامت باید توجه داشته باشیم که فردی که اقدام به خرید ملکی به ارزش ۲۵۰ هزار دلار به بالا نموده است تا ۳ سال حق فروش ملک خود را نخواهد داشت. البته اجاره دادن واحد مسکونی خریداری شده بلامانع است.

در این مدل اقامتی دولت ترکیه با توجه به گزارش‌های زیرمجموعه خود جهت ارزش‌گذاری ملک اقدام به صدور پاسپورت و همچنین وقت مصاحبه خواهد نمود و تعیین و ارزش‌گذاری در این مدل اقامتی بسیار برای دولت ترکیه قابل اهمیت است.

از زمان انتخاب ملک توسط شخص متقاضی تا گزارش ارزش‌گذاری ملک و همچنین وقت مصاحبه تا زمان صدور پاسپورت تقریباً ۳ ماه زمان لازم خواهد بود و در این پروسه به فرد خریدار و فرزندان و خانواده آنان پاسپورت ترکیه تعلق خواهد گرفت.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

به‌طور کلی دولت ترکیه چندین مدل اقامتی را برای خارجیان متقاضی حضور در این کشور تبیین نموده است که ادارات مهاجرت شهرهای مختلف موظف به انجام قانون طبق نقشه راه اداره کل مهاجرت ترکیه می‌باشند که البته با توجه به موضوعات گفته شده در سطر بالا بر اساس شرایط هر شهر قدری اخذ اقامت متفاوت است.

شما به چندین روش می‌توانید داخل شهر استانبول ترکیه درخواستی مبنی بر اقامت به اداره مهاجرت شهر استانبول ارائه نمایید که در این مقاله به بررسی مدل‌ها مختلف اقامتی برای اتباع خارجی و مخصوصاً ایرانیان خواهیم پرداخت.

 

۱-اقامت از طریق خرید واحد مسکونی

۲-اقامت از طریق اجاره واحد مسکونی

۳-اقامت از طریق اخذ پاسپورت ترکیه

۴-اقامت از طریق سرمایه‌گذاری 

۵-اقامت خانوادگی در ترکیه

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

بهترین هتل های منطقه باکرکوی استانبول

.

تمام محلات باکیرکوی

محله آتاکوی ناحیه ۱ ATAKÖY 1. KISIM MAHALLESİ محله عثمانیه OSMANİYE MAHALLESİ
محله آتاکوی  ناحیه ۲-۵-۶ ATAKÖY 2-5-6. KISIM MAHALLESİ محله سکیز آغاجی SAKIZAĞACI MAHALLESİ
محله آتاکوی ناحیه ۳-۴-۱۱ ATAKÖY 3-4-11. KISIM MAHALLESİ محله شنلی کوی ŞENLİKKÖY MAHALLESİ
محله آتاکوی ناحیه ۳-۴-۱۱ ATAKÖY 3-4-11. KISIM MAHALLESİ محله ینی محله YENİMAHALLE MAHALLESİ
محله باسین کوی BASINKÖY MAHALLESİ محله یشیل کوی YEŞİLKÖY MAHALLESİ
محله جویزلیک CEVİZLİK MAHALLESİ محله یشیل یورت YEŞİLYURT MAHALLESİ
محله کارتال تپه KARTALTEPE MAHALLESİ محله زیتینلیک ZEYTİNLİK MAHALLESİ
محله زوهورات بابا ZUHURATBABA MAHALLESİ    

نقشه باکیرکوی

bakirkoy haritasi

بازار های روز و محلی باکیرکوی

بازار های روز باکیرکوی
بازار های روز باکیرکوی
ایام هفته نام بازار آدرس
شنبه

 

Çırpıcı Bakırköy Adliye sarayı arkasında alan pazarı
یکشنبه

 

Florya – Şenlikköy Mektep sokak üzerinde alan pazarı
دوشنبه

 

سه شنبه

 

Osmaniye Tez sokak üzerinde alan pazarı
چهار شنبه

 

Yeşilköy Çiroz Halkalı caddesi üzerinde alan pazarı
پنج شنبه

 

Yenimahalle

 

Yenimahalle

 

جمعه

بیمارستان های منطقه باکیرکوی

نام بیمارستان درجه تلفن آدرس

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

بیمارستان دولتی دکتر سعدی کونوک

دولتی ۰۲۱۲۴۱۴۷۱۷۱ Tevfik Sağlam Caddesi No:11 Zuhuratbaba İstanbul PK:34147 Türkiye

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Osmaniye / Bakırköy Polikliniği

بیمارستان دولتی آموزشی عثمانیه

پلی کلینیک باکیرکوی

 

دولتی ۰۲۱۲۵۴۳۶۳۷۵ Marmara Forum AVM Yanı (E-5 Topkapı İstikameti Yan Yolu Bitişiğinde) Osmaniye Mahallesi Bakırköy – İstanbu

Lepra Deri ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi

بیمارستان دولتی بیماری های پوستی

لپرا

دولتی ۰۲۱۲۵۷۰۱۰۲۶ E-5 Karayolu üzeri, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Arkası Bakırköy – İstanbul

Ethica İncirli Hastanesi

بیمارستان خصوصی اتیکا اینجیرلی

خصوصی ۰۲۱۲۴۱۴۳۷۳۷ İncirli Pelinli Sokak No:23 Bakırköy – İstanbul

داروخانه های منطقه باکرکوی

نام داروخانه آدرس تلفن
Ataköy Eczanesi Ataköy 3-4-11. Kısım Mahallesi Adnan Kahveci Bulvarı ۲ Ataköy / Bakırköy / Istanbul (11. Kısım Yasemin Blok Olimpiyatevi Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۵۶۰-۸۵-۶۰
Ataköy Martı Eczanesi Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi Defne Sokak 98 Ataköy / Bakırköy / Istanbul (Ataköy Martı Sitesi Içinde) ۰ (۲۱۲) ۶۶۱-۱۱-۳۱
Aylin Eczanesi Zuhuratbaba Mahallesi, Yavuzevler Mektep Sokak, No. 11 Zuhuratbaba Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۶۶-۳۸-۰۰
Ayşem Eczanesi Zuhuratbaba Mahallesi Incirli Caddesi 53/b Zuhuratbaba / Bakırköy / Istanbul (Özel Çamlık Hastanesi Yanı) ۰ (۲۱۲) ۵۷۱-۳۴-۶۴
Aytaç Eczanesi Yeşilyurt Mahallesi Ekin Sokak 21 Yeşilyurt / Bakırköy / Istanbul (Yeşilyurt Onur Market Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۵۷۳-۷۴-۶۶
Bakırköy Demet Eczanesi Zuhuratbaba Mahallesi Şükran Çiftliği Sokak 35/d Zuhuratbaba / Bakırköy / Istanbul (Bakırköy Belediye Başkanlığı Yolu Üzeri…yeşilköy-Ataköy Minibüs Durağı Köşesi) ۰ (۲۱۲) ۵۴۳-۳۹-۸۶
Bakırköy Nur Eczanesi Zuhuratbaba Mahallesi Yüce Tarla Caddesi 29/a Zuhuratbaba / Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۷۲-۶۴-۸۹
Balkan Eczanesi Yenimahalle Mahallesi Hazırlık Sokak 21A Yeni Mahalle / Bakırköy / Istanbul (Eski Doğum Hastanesinin Yukarısında,yeni Mahalle Camiinin Karşısında) ۰ (۲۱۲) ۶۶۰-۳۰-۸۶
Barış Eczanesi Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi, Açık Deniz Sokak, No. 26 Ataköy Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۶۰-۸۲-۳۰
Biblos Eczanesi Şenlikköy Mahallesi Florya Caddesi 25/1 Florya / Bakırköy / Istanbul (Şenlikköy Polis Karakolu Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۴۲۶-۲۶-۰۰
Buse Eczanesi Yeşilköy Mahallesi Ümran Sokak 30/c Yeşilköy / Bakırköy / Istanbul (Yeşilköy 50. Yıl Lisesi Karşısı, Eski Şevketiye Mahallesi) ۰ (۲۱۲) ۶۶۳-۳۶-۱۴
Büyük Umut Eczanesi Yeşilköy Mahallesi Çekmece Caddesi 11/b Yeşilköy / Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۷۳-۱۷-۸۷
Deniz Eczanesi Yeşilköy Mahallesi Yeşilköy Istanbul Caddesi 79/d Yeşilköy / Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۰۰-۰۶-۸۰
Deva Eczanesi Zuhuratbaba Mahallesi, Özkul Sokak, No. 4/1A Zuhuratbaba Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۷۱-۴۱-۸۸
Dilara Eczanesi Osmaniye Mahallesi, Bildik Sokak, No.6, Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۶۰-۱۳-۳۶
Duru Eczanesi Kartaltepe Mahallesi Incirli Caddesi 70 Kartaltepe / Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۷۲-۹۷-۸۷
Eczane Anıl Zeytinlik Mahallesi Cumhuriyetçi Sokak 17A Zeytinlik / Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۶۱-۲۱-۳۸
Ekin Eczanesi Zuhuratbaba Mahallesi Yüce Tarla Caddesi 30A Zuhuratbaba / Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۷۰-۲۰-۲۱
Ekşinar Eczanesi Şenlikköy Mahallesi Florya Caddesi 59C Florya, Bakırköy, Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۰۱-۱۱-۴۴
Emine Eczanesi Yeşilköy Mahallesi Istasyon Caddesi 65 Yeşilköy / Bakırköy / Istanbul (Turizm Taksi Karşısı, Eski Şevketiye Mahallesi) ۰ (۲۱۲) ۶۶۲-۵۳-۶۶
Eylül Eczanesi Zeytinlik Mahallesi, Ömer Naci Sokak, No. 32/2 Zeytinlik Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۸۳-۷۸-۷۳
Filiz Eczanesi Kartaltepe Mahallesi Filiz Sokak 47/a Kartaltepe / Bakırköy / Istanbul (Sağlık Ocağı Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۴۶۶-۳۶-۳۵
Florya Eczanesi Şenlikköy Mahallesi Eceler Sokak 15 Florya / Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۷۳-۲۵-۴۱
Galleria Eczanesi Zeytinlik Mahallesi Kennedy Caddesi 349 Zeytinlik / Bakırköy / Istanbul (Galleria Alışveriş Merkezi Ana Giriş Kapısı) ۰ (۲۱۲) ۵۶۰-۰۵-۷۵
Gözde Eczanesi Cevizlik Mahallesi Hamam Sokak 40/e Cevizlik / Bakırköy / Istanbul (Tahtaköprü Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۵۴۳-۱۵-۷۳
Gül Eczanesi Zeytinlik Mahallesi, Yakut Sokak, No.28/1 Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۷۲-۳۰-۵۳
Gün Eczanesi Yeşilyurt Mahallesi Ekin Sokak 21/b Yeşilköy / Bakırköy / Istanbul (Yeşilyurt Onur Market Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۵۷۳-۷۰-۷۶
Güngör Eczanesi Kartaltepe Mahallesi, Incirli Caddesi, No. 76 Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۷۱-۰۶-۳۷
Hayat Eczanesi Zuhuratbaba Mahallesi, Dr. Tevfik Sağlam Caddesi, No. No: 80 Zuhuratbaba Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۷۰-۰۵-۱۰
Hijenya Eczanesi Şenlikköy Mahallesi Yeşilköy Caddesi Flyinn Alışveriş Merkezi, 48 Florya / Bakırköy / Istanbul (Flyinn Alışveriş Merkezi Açık Otopark Katı.) ۰ (۲۱۲) ۵۷۴-۳۰-۸۲
Humay Eczanesi Kartaltepe Mahallesi, Umut Sokak, No. 17/a Kartaltepe Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۷۱-۰۴-۰۴
Huzur Eczanesi Sakızağacı Mahallesi, Istanbul Caddesi, No.108/1 Cevizlik Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۵۴۲-۸۱-۲۹
Ilgi Eczanesi Osmaniye Mahallesi, Cemiyet Sokak, No. 53/b Osmaniye Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۶۰-۰۴-۴۰
İnan Eczanesi Şenlikköy Mahallesi Florya Caddesi 21/c Florya / Bakırköy / Istanbul (Florya Caddesi, Şenlikköy Muhtarlık Karşısı) ۰ (۵۰۷) ۳۰۲-۴۴-۹۵
Ipek Eczanesi Şenlikköy Mahallesi Mektep Sokak 52/2 Florya / Bakırköy / Istanbul (Şenlikköy Camii Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۵۷۴-۵۷-۵۰
İstanbul Eczanesi Zeytinlik Mahallesi Milliyetçi Sokak 6C Zeytinlik / Bakırköy / Istanbul (Capacity Avm Karşısı ,venividi Göz Hastanesi Sokağı ,merkez Sağlık Ocağı Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۵۴۲-۰۲-۰۷
Lale Eczanesi Ataköy 3-4-11. Kısım Mahallesi Dr. Remzi Kazancıgil Caddesi Ataköy 4. Kısım Çarşısı No:12 Ataköy / Bakırköy / Istanbul (Ataköy 4. Kısım Çarşısı) ۰ (۲۱۲) ۵۵۹-۹۹-۹۹
Lokman Hekim Eczanesi Zeytinlik Mahallesi Fişekhane Caddesi 32 Zeytinlik / Bakırköy / Istanbul (Capacity Alışveriş Merkezi B Kapısı Karşışı) ۰ (۲۱۲) ۶۶۰-۴۹-۰۲
Marmara Forum Eczanesi Osmaniye Mahallesi, Çoban Çeşme Sokak, No:3 Marmara Forum Avm S-Blok Zemin Kat 025B Osmaniye Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۶۶-۶۴-۲۴
Mercan Eczanesi Zeytinlik Mahallesi, Cumhuriyetçi Sokak, No. 20-1 Zeytinlik Bakırköy / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۶۶-۴۹-۷۹
Nimet Eczanesi Şenlikköy Mahallesi Çekmece Yolu Caddesi 6/3 Florya / Bakırköy / Istanbul (Şenlikköy Polis Karakolu Karşısı Domino’s Pizza Yanı, Ova Fırını Yanı) ۰ (۲۱۲) ۶۲۴-۰۰-۳۶
error: کپی مجاز نمی باشد