منطقه ایوب سلطان استانبول

Eyüpsultan

نمایی از ایوب سلطان
ایوب سلطان کجاست

منطقه ایوب سلطان استانبول  یا همان منطقه ایوب یکی از مناطق اروپایی شهر استانبول می باشد.

منطقه ایوب سلطان از تجزیه مناطق فاتح و بی اوغلو در سال ۱۹۳۶ تشکیل گردید که مساحت آن ۲۴۲ کیلومتر و دارای ۲۱ محله  می باشد.جمعیت منطقه ایوب سلطان طی سرشماری سال ۲۰۱۸ طبق آمار رسمی به ۳۸۳ هزار نفر می رسد. منطقه ایوب سلطان دارای ساحلی کوتاه در قسمت داخلی شاخ طلایی و یک ساحل طولانی بین محله های آکپینار و چیفتالان در دریای سیاه می باشد.

نمایی از ایوب سلطان
نمایی از ایوب سلطان

منطقه ایوب سلطان از شرق با منطقه ساریر از جنوب شرق با مناطق کایتحانه و بی اوغلو از جنوب غرب با مناطق قاضی عثمان پاشا و بایرام پاشا و از جنوب با مناطق زیتون بورو و فاتح  و از غرب با مناطق آرناوات کوی و سلطان قاضی همسایه است.

بله با خرید ملک در کل کشور ترکیه به شخص خریدار و خانواده اقامت ترکیه تعلق میگیرد.
هر سوالی داری واتس آپ بپرس
با اجاره واحد مسکونی به شخص اجاره کننده و خانواده او یک سال اقامت توریستی داده می شود که قابل تمدید نیست.
هر سوالی داری واتس آپ بپرس

در این مدل اقامت فرد درخواست‌کننده اقامت خانوادگی باید با یک شهروند اهل ترکیه ازدواج کرده باشد و بعد از انجام مراسم ازدواج درخواست خود را به اداره مهاجرت ترکیه جهت صدور و انجام وقت مصاحبه اعلام نماید. مدت این مدل اقامت بر اساس مستندات صورت گرفته و ارائه مدارک توسط اداره مهاجرت بر اساس ملیت فرد متقاضی مورد بررسی قرار گرفته و به وی جواب داده خواهد شد.

موارد ذکر شده فوق از مهم‌ترین مدل‌های اقامتی قابل اخذ در کشور ترکیه و شهر استانبول می‌باشد که بر اساس شرایط خود می‌توانید اقدام به اخذ آنها نمایید.

قابل ذکر است که شهروندان ایرانی با پاسپورت ایران می‌توانند در طول سال ۳ ماه بدون ویزا به کشور ترکیه مراجعه نمایند یا در صورت استفاده مهم‌تر از ۳ ماه به صورت یکجا باید ۶ ماه خارج از خاک ترکیه سپری نمایند و مجدد ورود انجام دهند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

با خرید ملک به ارزش ۲۵۰هزار دلار آمریکا به بالا به خریدار و خانواده وی پاسپورت ترکیه تعلق میگیرد.

در این مدل اقامت باید توجه داشته باشیم که فردی که اقدام به خرید ملکی به ارزش ۲۵۰ هزار دلار به بالا نموده است تا ۳ سال حق فروش ملک خود را نخواهد داشت. البته اجاره دادن واحد مسکونی خریداری شده بلامانع است.

در این مدل اقامتی دولت ترکیه با توجه به گزارش‌های زیرمجموعه خود جهت ارزش‌گذاری ملک اقدام به صدور پاسپورت و همچنین وقت مصاحبه خواهد نمود و تعیین و ارزش‌گذاری در این مدل اقامتی بسیار برای دولت ترکیه قابل اهمیت است.

از زمان انتخاب ملک توسط شخص متقاضی تا گزارش ارزش‌گذاری ملک و همچنین وقت مصاحبه تا زمان صدور پاسپورت تقریباً ۳ ماه زمان لازم خواهد بود و در این پروسه به فرد خریدار و فرزندان و خانواده آنان پاسپورت ترکیه تعلق خواهد گرفت.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

به‌طور کلی دولت ترکیه چندین مدل اقامتی را برای خارجیان متقاضی حضور در این کشور تبیین نموده است که ادارات مهاجرت شهرهای مختلف موظف به انجام قانون طبق نقشه راه اداره کل مهاجرت ترکیه می‌باشند که البته با توجه به موضوعات گفته شده در سطر بالا بر اساس شرایط هر شهر قدری اخذ اقامت متفاوت است.

شما به چندین روش می‌توانید داخل شهر استانبول ترکیه درخواستی مبنی بر اقامت به اداره مهاجرت شهر استانبول ارائه نمایید که در این مقاله به بررسی مدل‌ها مختلف اقامتی برای اتباع خارجی و مخصوصاً ایرانیان خواهیم پرداخت.

 

۱-اقامت از طریق خرید واحد مسکونی

۲-اقامت از طریق اجاره واحد مسکونی

۳-اقامت از طریق اخذ پاسپورت ترکیه

۴-اقامت از طریق سرمایه‌گذاری 

۵-اقامت خانوادگی در ترکیه

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

مقبره ابوایوب آل انصاری
مقبره ابوایوب آل انصاری

منطقه ایوب سلطان به نام ابوایوب آل انصاری نامگذاری شده که مقبره ای در داخل این منطقه را دارا می باشد. ایوب سلطان نخستین منطقه از مناطق استانبول می باشد که نخستین شهرک سازی توسط  ترک ها پس از فتح استانبول درون آن انجام شد. این منطقه دارای بناهای تاریخی بسیاری از دوره عثمانی به ویژه مسجد ایوب سلطان می باشد.

منطقه ایوب سلطان
منطقه ایوب سلطان

پس از فتح استانبول توسط معمار سینان حمام و مسجد ایوب سلطان ساخته و هم اکنون در مرحله مرمرت و بازسای قرار دارد که بازدید از آن به عنوان موزه برنامه ریزی گردیده است.از دیگر اماکن مهم و تاریخی منطقه ایوب سلطان می توان به گورستان تاریخی این منطقه اشاره کرد که در آن قبرهای سربازان مهم و دولتمردان و صنعتگران و دانشمندان دوره عثمانی وجود دارند.

منطقه مهم و تاریخی ایوب سلطان طی تصمیم مهم مجلس ملی ترکیه در تاریخ ۱۹ اکتبر سال ۲۰۱۷ به نام فعلی ایوب سلطان تغییر نام داد.

مدرسه تاریخی جعفر پاشا
مدرسه تاریخی جعفر پاشا ایوب سلطان

در دوران بیزانس کلیسا و صومعه ای در این منطقه وجود داشت که از آن به عنوان یک محل دفن استفاده می گردید در این قبرستان به غیر از مقبره ایوب سلطان، مقبره های زیادی از افراد مهم نیز وجود دارد. به دلیل تمایل به دفن شدن افراد در این قبرستان بسیاری از قبرستان های مسلمانان نیز در مجاورت آن شکل گرفته است.

 

شهرداری منطقه ایوب سلطان
شهرداری منطقه ایوب سلطان

شهردار منطقه ایوب سلطان از سال ۲۰۱۹ Deniz Kökenمی باشد که از حزب حاکم عدالت و توسعه انتخاب و به عنوان شهردار منطقه ایوب سلطان برگزیده شده است.

به طور کلی شهرداران منطقه ایوب سلطان از سال ۲۰۰۴ تا اکنون در اختیار حزب عدالت و توسعه می باشد.

نحوه خرید ملک در شهر استانبول به این صورت می‌باشد که شما بعد از بازدید واحدهای مختلف بر اساس بودجه مورد نظر خود و انتخاب واحد آپارتمان مورد نظر خود مبلغی را به عنوان بیعانه به آژانس املاک واگذار و قولنامه‌ای را با قیمت تمام شده و متراژ معین بر اساس واحد انتخابی از آژانس املاک دریافت می‌نمایید.

آژانس املاک پس از دریافت مبلغ بیعانه شما کد رهگیری از فرمانداری منطقه مورد نظر دریافت می‌نماید که در حقیقت همان کد زمان مراجعه شما به فرمانداری جهت انتقال سند می‌باشد. نکته قابل توجه در این مرحله این است که باید بدانید نقل و انتقال املاک و مستغلات در استانبول داخل فرمانداری مناطق انجام می‌شود نه در دفترخانه اسناد رسمی بر عکس ایران است.

بعد از دریافت کد رهگیری و مشخص شدن تاریخ مورد نظر به اتفاق آژانس املاک و فروشنده ملک به فرمانداری منطقه مراجعه و نقل و انتقال با حضور طرفین معامله آغاز خواهد شد.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

نکات مهمی که در هنگام خرید ملک باید در نظر داشته باشیم عبارت است از اینکه کل مبلغ خانه را به عنوان بیعانه پرداخت ننماییم، قبل از حضور در فرمانداری از صحت و سقم سند خانه و اصل بودن آن مطلع شویم، هنگام حضور در فرمانداری و انتقال سند تمام سؤالات خود مانند بدهکار بودن یا نبودن خانه را جویا شویم و در صورت دقیق بودن تمام موارد وجه مورد نظر را به صاحبخانه انتقال دهیم.

مدارک مهمی که برای خرید خانه در ترکیه به آنها احتیاج خواهید داشت عبارت است از اصل و کپی پاسپورت، ترجمه پاسپورت با تأیید دفترخانه رسمی ترکیه، عکس ۴×۳ به تعداد لازم دریافت شماره مالیاتی از اداره مالیات منطقه که رایگان می‌باشد و در زمانی کوتاه با مراجعه به اداره مالیات با همان vergi دریافت خواهید نمود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

اصلی‌ترین هزینه‌های شما هنگام خرید خانه عبارت است از کمیسیون املاک که واحد مورد نظر را برای شما پیدا و ارائه نموده است نرخ کمیسیون در سال ۲۰۲۰ در شهر استانبول برای فروش خانه و مستغلات از ۱٪ تا ۳٪ بر اساس مناطق مختلف استانبول از مشتریان دریافت می‌شود.

این در حالی است که نرخ قانونی کمیسیون فروش املاک و مستغلات در شهر استانبول ۱٪ می‌باشد ولی همان‌طور که گفته شد این مبلغ توافقی است و بر اساس توافق از شما از ۱٪ تا ۳٪ اخذ خواهد شد.

مورد بعدی پرداخت خرج سند خانه به اداره مالیات می‌باشد که قانوناً باید بین دو طرف خریدار و فروشنده تعیین شود اما معمولاً فروشنده از آن سر باز خواهد زد و شما باید به پرداخت آن اقدام نمایید. هزینه خرج سند تقریباً ۳٪ از کل مبلغ خانه می‌باشد که در سند ذکر شده است. بر همین اساس طرفین مبلغ داخل سند را کمتر از قیمت واقعی اعلام می‌دارند.

این ۲ مورد از اصلی‌ترین هزینه‌ها انتقال سند می‌باشد اما هزینه‌های جزئی‌تر دیگری مانند ترجمه پاسپورت نیز وجود دارد که معمولاً رقمی آن‌چنان نمی‌شود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

یکی دیگر از نکات مهم در خرید خانه و سند خانه متراژ خانه‌ها در ترکیه است؛ در سند خانه‌ها در ترکیه ۲ متراژ ذکر شده است که یکی از آنها Net و یکی دیگر Brut می‌باشد که به توضیح این موارد خواهیم پرداخت. متراژ Net متراژ واقعی آپارتمان مورد نظر شما می باشد بدون پرتی و متراژ Brut متراژی است که با مشاعات از ساختمان و پروژه اختصاص یافته گفته می‌شود که متراژ کلی از مشاعات و متراژ مفید می‌باشد. اگر شما می‌خواهید بدانید متراژ مفید آپارتمان شما چند متر است باید به متراژ Net توجه فرمایید که از مهم‌ترین قسمت‌های نقل و انتقال سند خانه خواهد بود. اگر متوجه نشدید یا هر چیز دیگری به راحتی با سؤال از مترجم رسمی دادگستری می‌توانید از متراژ Net خانه خود مطلع شوید.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

بر اساس تبصره ۳۵ قانون املاک و اراضی ترکیه به شماره تصویب ۲۶۴۴ در ۱۸ می سال ۲۰۱۲ اتباع کشورهای خارجی(مگر کشورهایی که اتباع آن ها از خرید و فروش منع شده اند) می توانند با در نظر گرفتن و رعایت قوانین مربوطه نسبت به خرید ملک در ترکیه اقدام نمایند. در خصوص این که کدام کشورها در لیست ممنوعه قرار دارند می توانید به سایت سازمان ثبت و نقشه برداری اراضی ترکیه مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که اتباع کشورهای خارجی می توانند اقدام به خرید انواع ملک با استعلام از مراجع مربوطه اعم از تجاری؛ اداری؛ اراضی؛ مسکونی و … با هر مبلغی نمایند. و در این مورد هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. البته در صورتی که اتباع خارجی زمینی خریداری نمایند و خواستار ساخت و ساز در آن باشند می بایستی طی دو سال اقدام به شروع ساخت پروژه نمایند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

جمعیت ایوب سلطان

نمایی از تپه پیر لوتی
نمایی از تپه پیر لوتی
جمعیت سال
۳۳۸.۳۲۹ ۲۰۱۰
۳۴۵.۷۹۰ ۲۰۱۱
۳۵۶.۵۱۲ ۲۰۱۲
۳۶۱.۵۳۱ ۲۰۱۳
۳۶۷.۸۲۴ ۲۰۱۴
۳۷۵.۴۰۹ ۲۰۱۵
۳۷۷.۶۵۰ ۲۰۱۶

تمام مراکز خرید منطقه ایوب سلطان به همراه آدرس

.

اماکن دیدنی و آثار تاریخی ایوب سلطان

.

.

بهترین هتل های منطقه ایوب سلطان

.

تمام محلات ایوب سلطان

محله آغاجلی AĞAÇLI MAHALLESİ محله اسلام بی İSLAMBEY MAHALLESİ
محله آکپینار AKPINAR MAHALLESİ محله کارا دولاپ KARADOLAP MAHALLESİ
محله آکشم ستین AKŞEMSETTİN MAHALLESİ محله مرکز MERKEZ MAHALLESİ
محله علی بی کوی ALİBEYKÖY MAHALLESİ محله معمار سنان MİMAR SİNAN MAHALLESİ
محله چیرچیر ÇIRÇIR MAHALLESİ محله میتحت پاشا MİTHATPAŞA MAHALLESİ
محله چیفتالان ÇİFTALAN MAHALLESİ محله نیشانجی NİŞANCI MAHALLESİ
محله دفتردار DEFTERDAR MAHALLESİ محله اودا یری ODAYERİ MAHALLESİ
محله دکمه جیلر DÜĞMECİLER MAHALLESİ محله پیرینجی PİRİNÇÇİ MAHALLESİ
محله امنیت تپه EMNiYETTEPE MAHALLESİ محله رامی جوما RAMİ CUMA MAHALLESİ
محله اسن تپه ESENTEPE MAHALLESİ رامی ینی محله سی RAMİ YENİ MAHALLESİ
محله گوکتورک مرکز GÖKTÜRK MERKEZ MAHALLESİ محله ساکاریا SAKARYA MAHALLESİ
محله گوزل تپه GÜZELTEPE MAHALLESİ محله سلاحدار آقا SİLAHTARAĞA MAHALLESİ
محله ایشیکلار IŞIKLAR MAHALLESİ محله توپچولار TOPÇULAR MAHALLESİ
محله احسانیه İHSANİYE MAHALLESİ محله یشیل پینار YEŞİLPINAR MAHALLESİ

نقشه ایوب سلطان

eyupsultan haritasi

بازار های روز و محلی ایوب سلطان

بازار های روز ایوب سلطان
بازار های روز ایوب سلطان
ایام هفته نام بازار آدرس
شنبه

 

Güzeltepe Avcı Sokak
یکشنبه

 

Göktürk Cumhuriyet caddesi
دوشنبه

 

Rami Talimhane caddesi
سه شنبه

 

Kemerburgaz Gülnur sokak, Söğüt sokak
چهار شنبه

 

Karadolap Öğüt sokak
پنج شنبه

 

Nişanca Mustafapaşa caddesi, Kanatlı sokak
جمعه Parseller Zuhal sokak, Betül Sokak

بیمارستان های منطقه ایوب سلطان

نام بیمارستان درجه تلفن آدرس

Eyüp Devlet Hastanesi

بیمارستان دولتی ایوب سلطان

دولتی ۰۲۱۲۴۱۷۲۹۰۰ Silahtarağa Caddesi No:53-55-57 Eyüp – İstanbul

Haliç Hospital

بیمارستان خصوصی خلیج

 

خصوصی ۰۲۱۲۶۲۷۱۰۸۰ Atatürk Caddesi No:54 Alibeyköy – Eyüp – İstanbul

داروخانه های منطقه ایوب سلطان

نام داروخانه آدرس تلفن
Anıl Eczanesi Akşemsettin Mahallesi, Alperen Caddesi, No. 49/b Alibeyköy Eyüp / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۲۷-۵۱-۴۰
Arcadium Eczanesi Göktürk Merkez Mahallesi Telekom Sokak 1B Göktürk / Eyüp / Istanbul (Namlı Gurme Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۳۲۲-۰۰-۸۷
Ardıç Eczanesi Yeşilpınar Mahallesi Şelale Sokak 31C Yeşilpınar / Eyüp / Istanbul (Vialand (Isfanbul) Üst Girişi, Cumhuriyet Ortaokul Karşısı, Oses Çiğköfte Sırasında) ۰ (۲۱۲) ۲۹۴-۴۲-۴۳
Arzu Eczanesi Sakarya Mahallesi Türbe Caddesi 10/b Eyüp / Istanbul (Realkom Sokağı) ۰ (۲۱۲) ۶۲۷-۲۳-۸۶
Axis Istanbul Eczanesi Topçular Mahallesi Osmangazi Caddesi 2/82 Rami / Eyüp / Istanbul (Bayrampaşa Metro Durağı Karşısı Axis Istanbul Avm) ۰ (۲۱۲) ۸۰۱-۳۵-۴۵
Ayça Eczanesi Rami Cuma Mahallesi Rami Eyüp Yolu Caddesi 5A Rami / (Taksi Durağı Karşısı Şok Market Yanı) ۰ (۲۱۲) ۴۱۷-۱۷-۲۵
Balkan Eczanesi Alibeyköy Merkez Mahallesi Namık Kemal Caddesi 32/c Alibeyköy / Eyüp / Istanbul (Teb Bankası Sırasında, Alibeyköy Noterin Altı) ۰ (۲۱۲) ۶۲۷-۷۲-۲۲
Banu Eczanesi Göktürk Merkez Mahallesi, İstanbul Caddesi No:10/13 Göktürk / Eyüp / Istanbul (Vodafone yanı, Hisar Okulları karşısı) ۰ (۲۱۲) ۳۲۲-۷۹-۵۲
Başar Eczanesi Eyüp Merkez Mahallesi Fahri Korutürk Caddesi 28 (Çocuk Esirgeme Kurumu Yanı) ۰ (۲۱۲) ۵۴۵-۹۵-۹۴
Bertan Eczanesi Silahtarağa Mahallesi, Yeni Caddesi, Muhsin Yazıcıoğlu Sokak, No.67 Eyüp / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۹۷-۰۰-۱۸
Binevler Eczanesi Karadolap Mahallesi, Gülüm Sokak, No. No:42 Yeşilpınar Eyüp / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۲۷-۳۲-۸۶
Birgül Eczanesi Alibeyköy Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi 42/a Alibeyköy / Eyüp / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۲۶-۵۹-۶۵
Biricik Eczanesi Esentepe Mahallesi Silahtarağa Caddesi 193A Alibeyköy / Eyüp / Istanbul (Bezmialem Eyüp Semt Polikliniği Yanı) ۰ (۲۱۲) ۶۲۶-۳۶-۳۷
Büyük Eczanesi Alibeyköy Merkez Mahallesi, Atatürk Caddesi, No. 31/a Alibeyköy Eyüp / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۲۶-۶۰-۳۹
Çamlık Eczanesi Göktürk Merkez Mahallesi Çamlık Caddesi 30/a Göktürk / Eyüp / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۳۲۲-۷۲-۱۰
Can Eczanesi Sakarya Mahallesi, Türbe Caddesi, No. 10/a Taşocağı Eyüp / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۱۴-۹۸-۲۸
Çare Eczanesi Emniyettepe Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi, No. 2A Silahatar Eyüp / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۲۶-۶۴-۸۷
Deniz Eczanesi Topçular Mahallesi Eyüp Sultan Bulvarı ۶۷/a (Eyüp Demirkapı Yolu Sinema Durağı Yukarısı Tarih Koleji Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۵۰۱-۱۸-۵۰
Derya Kaya Eczanesi Göktürk Merkez Mahallesi Camii Sokak 6/b Göktürk / Eyüp / Istanbul (Ziraat Bankası Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۳۲۲-۳۲-۲۳
Deva Eczanesi İslambey Mahallesi Fahri Korutürk Caddesi 62/a Eyüp / Istanbul (Çarşı Içi Defacto Mağ. Yanı) ۰ (۲۱۲) ۶۱۶-۱۹-۱۹
Dinç Eczanesi Göktürk Merkez Mahallesi, Belediye Caddesi, No. 17/c Göktürk Eyüp / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۳۲۲-۵۶-۵۱
Flatofis Begüm Eczanesi Nişanca Mahallesi Otakçılar Caddesi Kanal 7 Binası, ۷۸/۲ Zemin A Blok 4/7 Eyüp / Istanbul (Kanal 7 Binası, Flat Ofis Çarşı Içi, Happy Market Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۴۳۷-۸۷-۵۰
Gaye Eczanesi İslambey Mahallesi Islambey Caddesi 46 Eyüp / Istanbul (İslambey Ilköğretim Okuluna 50 Metre Uzaklıkta Aynı Caddede) ۰ (۲۱۲) ۶۱۶-۲۲-۸۹
Gelincik Eczanesi Sakarya Mahallesi, Mimarsinan Caddesi, No.142/3 Eyüp / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۲۷-۱۶-۰۲
Gökhan Eczanesi Topçular Mahallesi Eyüp Sultan Bulvarı ۵۹/b (Eyüp 4 Nolu Aile Sağlığı Merkezi Yanı, Tarih Koleji Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۶۷۴-۲۱-۷۲
Göktürk Eczanesi Göktürk Merkez Mahallesi Istanbul Caddesi 26D Göktürk / Eyüp / Istanbul (Akbank Yanı) ۰ (۲۱۲) ۳۲۲-۹۳-۲۴
Göktürk Sibel Eczanesi Göktürk Merkez Mahallesi, Göktürk Caddesi, No. 47/e Göktürk Eyüp / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۳۲۲-۱۱-۵۹
Görkem Eczanesi Nişanca Mahallesi, Zahireci Sokak, No. 41/b Eyüp / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۱۳-۷۴-۹۴
Gül Eczanesi Göktürk Merkez Mahallesi Belediye Caddesi 10C Eyüp / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۸۱۳-۸۱-۸۱
Gülhan Eczanesi Yeşilpınar Mahallesi Girne Caddesi 74/a Yeşilpınar / Eyüp / Istanbul (Yeşilpınar Merkez Camii Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۵۳۵-۳۶-۶۴
Güven Eczanesi Nişanca Mahallesi Çömlekçiler Caddesi 20/a Akarçeşme / Eyüp / Istanbul (Akarçeşme Meydanı – Feshane Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۶۷۴-۲۳-۵۹
Güzeltepe Merve Eczanesi Güzeltepe Mahallesi, Yavuz Selim Caddesi, No. Ardıç Sokak, No:53 Alibeyköy Eyüp / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۲۷-۱۰-۲۵
Güzeltepe Sibel Eczanesi Güzeltepe Mahallesi Ardıç Sokak 53/b Alibeyköy / Eyüp / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۲۷-۶۵-۵۵
Hayat Eczanesi Alibeyköy Mahallesi, Namık Kemal Caddesi, No:81-83C ۰ (۲۱۲) ۶۲۷-۵۵-۴۱
Islambey Eczanesi İslambey Mahallesi Islambey Caddesi 4/c Eyüp / Istanbul (İslambey Kapalı Otoparkı (Cuma Pazarı) Çaprazı) ۰ (۲۱۲) ۵۷۸-۱۶-۳۰
Istanbul Eczanesi Eyüp Merkez Mahallesi Silahtarağa Caddesi 59 (Eyüp Devlet Hastanesi Acil Yanı) ۰ (۲۱۲) ۵۶۳-۹۹-۶۸
Istikamet Eczanesi Akşemsettin Mahallesi, Cengiz Topel Caddesi, No.77 Eyüp / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۶۲۷-۵۲-۱۶
Kemerburgaz Eczanesi Mithatpaşa Mahallesi Dispanser Sokak 7 Kemerburgaz / Eyüp / Istanbul (Kemerburgaz Sağlık Ocağı Sokağı) ۰ (۲۱۲) ۳۶۰-۱۸-۲۳
Kırmızı Eczanesi Yeşilpınar Mahallesi Şehit Metin Kaya Sokak 11/184 Eyüp / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۷۷۷-۵۴-۳۷
error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول