رزیدانس مسکونی ماریتزا اولری استانبول

رزیدانس مسکونی ماریتزا اولری استانبول

Maritza Evleri

رزیدانس مسکونی ماریتزا اولری
رزیدانس مسکونی ماریتزا اولری

رزیدانس مسکونی ماریتزا اولری

اگر علاقه مند به خرید خانه لاکچری در منطقه ای لوکس از شهر استانبول با منظره بسیار زیبا از جنگل می باشید بدون شک ماریتزا از بهترین انتخاب های شما برای خرید خانه در شهر استانبول است.

شهرکی بسیار خوب و معروف و بسیار عالی که از جمله رزیدانس های به نام در منطقه بی کوز محسوب می شود و برای متقاضیان خرید خانه و اخذ پاسپورت ترکیه بسیار خوب و معقول محاسبه شده است.ماریتزا اولری استانبول

رزیدانس مسکونی ماریتزا اولری منطقه بی کوز دارای منظره ای بسیار زیبا است و داخل جنگل قرار گرفته که این امر باعث شده تا توجهات بسیاری را به خود معطوف نماید.

شهرک مسکونی ماریتزا اولری بی کوز دارای تمام امکانات رفاهی و اجتماعی در سطحی عالی و خوب است که از جمله آنها می توان به استخرهای شنا و مجموعه های ورزشی به همراه نگهبانی ۲۴ ساعته و خانه داری اشاره نمود که در تمام روزهای هفته از اهالی و ساکنین استقبال می نماید .
منظره زیبای آپارتمان های شهرک از جنگل با آب و هوای مطلوب از نقاط قوت این شهرک مسکونی می باشد.ماریتزا اولری استانبول

✅شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.

آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۲ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۵ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
.
✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی ماریتزا اولری

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
200 230 4+1
380 415 5+2

موقعیت مکانی و دسترسی ماریتزا اولری روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی ماریتزا اولری

اشتراک گذاری مطلب:

دسته بندی ها

آخرین ملک ها