رزیدانس مسکونی فلامینگو پارک باجیلار

Sun Flamingo Park

رزیدانس مسکونی فلامینگو پارک
رزیدانس مسکونی فلامینگو پارک

رزیدانس مسکونی فلامینگو پارک

مجموعه مسکونی فلامینگو را باید از بهترین رزیدانس های مسکونی در منطقه باجیلار دانست که توانسته تا از زمان افتتاح تا هم اکنون مخاطبان بسیار زیادی را به خود معطوف نماید و در دسته بهترین مجموعه های مسکونی باجیلار قرار گیرد.
.
مجموعه فلامینگو پارک باجیلار توانسته با ساختار مدرن و شیک خود و با سازه ای زیبا و امکانات عالی توجهات را به سمت خود جلب نماید.
.
ابن مجموعه مسکونی دارای دسترسی بسیار عالی و قابل قبول به اتوبان های منطقه باجیلار است و همچنین در فاصله کوتاهی تا فرودگاه جدید استانبول قرار گرفته که از برترین ویژه گی های این شهرک محسوب می شود.
.
مجموعه مسونی فلامینگو دارای تمام امکانات رفاهی در سطحی بسیار عالی می باشد که از جمله آنها باید به استخرهای شنا و سالن های ورزشی و
نگهبانی ۲۴ ساعته و پارکینگ های سرپوشیده می باشد.
.✅شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.

آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۵ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.

✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی فلامینگو پارک

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت  متراژNET متراژBRUT اتاق
60 80 1+1
75 100 2+1
110 150 3+1

موقعیت مکانی و دسترسی فلامینگو پارک روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی فلامینگو پارک

اشتراک گذاری مطلب:

آخرین ملک ها

آخرین تور ها