Yenimoda Evleri

رزیدانس مسکونی ینی مودا
رزیدانس مسکونی ینی مودا

رزیدانس مسکونی ینی مودا

بیوک چکمجه استانبول دارای ساحلی بینظیر از دریای نیلگون مرمره است که بسیار مورد توجه بوده است.اگر مایلید آپارتمانی خریداری نمایید که در مقابل این دریا باشد و روزانه منظره ای زیبا از دریا را در محیطی آرام‌و ساکن مشاهده نمایید بدون شک رزیدانس مسکونی ینی مودا اولری در منطقه بیوک چکمجه از بهترین گزینه های شما
می باشد که در این منطقه قرار گرفته است.
.
علاوه بر مناظر زیبایی که آپارتمان های این مجموعه در اختیار دارند این مجموعه دارای قیمت بسیار مناسب نیز می باشد که باعث شده تا مخاطبان بسیاری را به خود اختصاص دهد.
.
این مجموعه مسکونی دارای تمام امکانات رفاهی مانند استخر،سونا،جکوزی و باشگاه های بدنسازی می باشد که در موقعیتی خوب مشغول خدمت رسانی می باشند.
.
این مجموعه مسکونی با توجه به امکانات و نزدیکی به ساحل و دریا از بازه قیمتی بسیار مناسبی برخوردار است و برای اخذ شهروندی نیز بسیار مناسب می باشد.
.

 

✅شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۵ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهدهنمایید.

✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی ینی مودا

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
60 80 1+1
85 100 2+1
110 150 3+1

ینی مودا بیوک چکمجه

موقعیت مکانی و دسترسی ینی مودا روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی ینی مودا

ینی مودا بیوک چکمجه

ینی مودا بیوک چکمجه