انواع ویزا قبرس شمالی

انواع ویزا قبرس شمالی

نحوه دریافت ویزای قبرس شمالی برای ایرانیان

انواع ویزا قبرس شمالی

درصورتی‌که ایرانیان قصد سفر تفریحی به این کشور را داشته باشند نیازی به دریافت ویزا نیست و می‌توانند با در اختیار داشتن پاسپورت معتبر، از طریق ویزای فرودگاهی وارد بخش شمالی قبرس شوند.

البته باید این را در نظر بگیرید که علاوه‌بر این نوع ویزا که برای گردشگران صادر می‌شود، افرادی که به‌دنبال مهاجرت به این منطقه هستند باید نسبت به دریافت ویزا مورد نظر خود اقدام کنند که به شرح زیر است.

دریافت ویزا از طریق خرید خانه در قبرس

یکی از بهترین راه‌هایی که می‌توانید برای دریافت اقامت در این منطقه انتخاب کنید، خرید ملک است که شرایط مناسبی را برای شهروندان خارجی در نظر می‌گیرد.

با در نظر گرفتن پروژه‌های ساختمانی متعدد و ایجاد زیرساخت‌های مناسب در این منطقه، برخی از ایرانیان برای استفاده از این خدمات نسبت به پیش خرید خانه در قبرس شمالی اقدام می‌کنند.

در ضمن این مسئله را در نظر بگیرید که برای پیش خرید خانه از پروژهای مسکونی که در مناطق مختلف این کشور در حال اجرا هستند، باید آنها را از نظر قیمت و اینکه تا چه اندازه ارزش سرمایه‌گذاری دارند مورد بررسی قرار دهید.

در همین راستادریافت اطلاعاتی در رابطه با معرفی پروژه های مسکونی در قبرس شمالی و مشورت با کارشناسانی که در این رابطه تجربه کافی دارند، بهترین راه برای پی‌بردن به این موارد خواهد بود.

ویزای تحصیلی قبرس شمالی

تعدادی از دانشگاه‌های معروف و شناخته‌شده قبرس شامل مدیترانه شرقی، خاور نزدیک، بین‌المللی، اروپایی لفکه، آمریکایی گیرنه و برخی موارد دیگر است که موقعیت خوبی برای دریافت ویزا فراهم می‌کنند.

در ضمن فرایند تحصیل در مدارس و دانشگاه‌های کشور به‌گونه‌ای در نظر گرفته می‌شود که افراد خارجی می‌توانند به زبان انگلیسی یا ترکی مراحل تحصیلی را بگذرانند.

از سوی دیگر یکی از شرایط مطلوبی که دانشگاه‌های مطرح این کشور برای دانشجویان خارجی فراهم می‌کند، عدم نیاز به مدرک زبان و امکان شرکت در دوره‌های آموزشی است.

ویزا توریستی قبرس شمالی

یکی از ویزاهایی که از سوی دولت قبرس به‌صورت موقت در اختیار افراد خارجی قرار می‌گیرد، ویزای توریستی است که با در اختیار داشتن آن، می‌توان به مدت 90 روز در این کشور حضور داشت.

دریافت ویزا قبرس با ازدواج

اگر فردی قصد داشته باشد تا اقامت موقت در بخش شمالی قبرس را به‌دست آورد می‌تواند از طریق ازدواج نیز اقدام کند و درصورتی‌که برای دولت ثابت شود که این ازدواج تداوم دارد اقامت دائم را به فرد خارجی می‌دهد.

ویزای کار در قبرس شمالی

برای افرادی که یکی از مهارت‌ها و حرفه‌های تخصصی مورد نیاز این کشور را دارا باشند، با دریافت مجوز از سوی یک کارفرما می‌توانند ویزای شغلی را به‌دست آورند و در این منطقه ساکن شوند.

دریافت ویزا قبرس با سرمایه‌گذاری

سیاست‌های اقتصادی که از سوی دولت این کشور اتخاذ می‌شود بیشتر به سوی دریافت سرمایه‌های خارجی و انجام فعالیت‌های مختلف تجاری و صنعتی تاکید دارد که باعث می‌شود این روش به یکی از گزینه‌های مناسب برای دریافت ویزا تبدیل شود.

سرمایه گذاری در قبرس شمالی از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی امکان‌پذیر است و در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر هزینه کم‌تری را در برمی‌گیرد، از طرفی برخوداری از شرایط مالیاتی خیلی مناسب یکی از مزایای این روش به‌شمار می‌رود.

در واقع باید گفت که راه‌اندازی یک کسب‌وکار نوپا در بخش شمالی قبرس در مقایسه با دیگر کشورهای منطقه، کاری آسان‌تر به‌نظر می‌رسد و حتی برخی از مشاغل حمایت‌هایی را از سوی اتاق صنعت این کشور دریافت می‌کنند.

اشتراک گذاری مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین ملک ها

آخرین تور ها