ببک کجاست؟

ببک کجاست؟محله ببک شهر استانبول از قدیمی ترین و معروف ترین محلات منطقه نامدار بشیکتاش استانبول است که جایگاه ثروتمندان شهر استانبول محسوب می شود و در یکی از برترین نقاط این کلانشهر زیبا در کنار ساحل بشیکتاش واقع گردیده است.ببک کجاست؟

ببک کجاست؟

این منطقه بسیار زیبا دارای بنا ها و ویلاهای بسیار لاکچری و زیبا است که دارای طرفداران بیشماری از تمام نقاط دنیا می باشد.ببک کجاست؟
ببک دارای کوچه های منتهی به دریا با فضای بسیار دلنشین است که درون خود ویلا های لاکچری بسیاری را جای داده است که برای اخذ شهروندی و دریافت پاسپورت ترکیه بسیار مناسب می باشد.
میانگین قیمت ویلا در این منطقه نسبت به سایر مناطق استانبول نسبتا بالاتر است و نیازهای مخاطبی که عاشق تجمل گرایی می باشد را به خوبی بر آورده می سازد.
شما می توانید برای خرید ویلا در محله ببک استانبول از طریق واتساپ با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.ببک کجاست؟

همواره تعداد دوستداران و متقاضیان خرید ویلا در طول این سال ها در شهر استانبول ترکیه به شدت افزایش یافته و عده کثیری از ایرانیان اقامت در این شهر را با خرید ویلاهای گوناگون با طبقه بندی بودجه های مختلف برای زندگی خود بر گزیده اند.ببک کجاست؟

البته این حجم از استقبال به نظر بنده با توجه به گسترش صنعت فیلم‌ و سریال سازی و استفاده از ویلاهای سوپر لاکچری با تلفیق نماهای بینظیر و زیبا از تنگه بسفر و شهر استانبول قطعا بی تاثیر نبوده است و در سال های اخیر با توجه به نرخ رشد سریال سازی در ترکیه و قالب ساخت آن ها در استانبول سبب شده تا مخاطبان به وجد آمده و سبک زندگی خود را برای ادامه زندگی به شکلی لاکچری داخل این گونه ویلاها ادامه دهند.ببک کجاست؟

تجمع ویلاهای خوب و معقول در استانبول به طور کلی در چند منطقه از این کلانشهر دوست داشتنی شکل گرفته که در این مقاله به تفکیک آنها خواهیم پرداخت که کار را برای شما برای خرید و یا اجاره ویلا در هر کدام از آنها راحت و آسان مینماید.ببک کجاست؟

ببک کجاست؟ویلاهای لاکچری و گران قیمت و سوپر لوکس استانبول در مناطقی مانند بی کوز در محله معروف و شناخته شده آجار کنت قرار گرفته که تعداد زیادی از افراد سرشناس و سلبریتی این منطقه را برای زندگی انتخاب نموده اند.مشابه این منطقه در طرف اروپایی تجمع ویلاهای لوکس در یکی از برترین و معروف ترین نقاط استانبول در محله ببک بشیکتاش است که از گذشته پایگاه حضور ثروتمندان بوده و است.ببک کجاست؟
در کنار ببک و بشیکتاش در سال های اخیر ویلاهای معروف و شناخته شده محله ذکریا کوی در ساریر استانبول در حال خودنمایی است که توجهات زیادی را به خود جلب نموده است البته که ویلاهای ساحل ساریر بیشمار اند چه از طرف ساحل امیرگان چه از طرف ساحل کیلیوس نیز تجمع ویلاهای آنچنانی در دسترس خریداران قرار گرفته است.

در دیگر مناطق استانبول نیز ویلاهای بسیاری برای خرید در معرض متقاضیان قرار گرفته که از لحاظ خاک و لوکیشن به مناطق فوق الذکر نمیرسد در مناطقی مانند بیوک چکمجه در غرب شهر استانبول نیز ویلاهای بسیار خوبی مورد ساخت قرار گرفته است که تنها معایب آن را می توان به دوری ۵۰ کیلومتری از مرکز شهر استانبول نام برد در کنار منطقه بیوک چکمجه تعداد زیادی ویلاهای لوکس نیز در شمال غرب استانبول در مناطقی مانند باشاک شهیر و محله باغچه شهیر قرار گرفته اند که به علت قیمت مناسب و سازه های بسیار زیبا مورد توجه خریداران ویلا بوده است.

در غیر از این محلات که تجمع بسیار زیادی از ویلا ها در استانبول حضور دارد سایر محلات استانبول نیز بعضا دارای مجموعه های ویلایی می باشد که به اندازه این مناطق بورس نمی باشد .

برای اجاره یا خرید ویلا در استانبول شما می توانید از طریق لمس دکمه واتساپ در انتهای این مقاله اقدام اقدام به پرسش سوالات خود با کارشناسان ما نمایید.

 

یوتیوب

 

پخش از طریق یوتیوب


.

ببک کجاست؟

موقعیت مکانی و دسترسی ببک روی نقشه گوگل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.