منطقه بشیکتاش استانبول

بشیکتاش

Beşiktaş

.

 

همه چیز درباره بشیکتاش استانبول

بشیکتاش
بشیکتاش کجاست

منطقه بشیکتاش استانبول  یکی از مناطق اروپایی شهر استانبول است.بشیکتاش در سمت روملی بسفر واقع شده است ؛جایی که طول ساحل 4/8 کیلومتر است.

بشیکتاش از غرب با شیشلی و کایتحانه از جنوب غرب با بی اوغلو و از شمال با ساریر همسایه است.

مساحت این منطقه  ۱۱ کیلومتر و جمعیت آن بالغ بر ۱۸۸ هزار نفر است.

بشیکتاش هم از نظر مساحت و هم از نظر جمعیت یکی از کوچکترین ایالات شهر استانبول است.

نمایی از پل بوقاز
نمایی از پل بوقاز

از ویژگی های این منطقه از استانبول میتوان به ۲ راه ارتباطی بسیار مهم و ۲ پل که دو قاره اروپا و آسیا را به هم متصل  میکنند اشاره کرد. این دو پل با نام های Şehitler Köprüsü پل شهیدان و پل Fatih Sultan Mehmet Köprüsü یا همان پل فاتح سلطان محمد روزانه حدود ۲ میلیون نفر را جابه جا میکنند.

در مهم ترین بررسی های تاریخی که  در مورد این ناحیه انجام گرفته ؛ یکی از مورخان نام قدیمی آن را در منابع Kaynak Beşiktaş  ذکر میکند.

نمایی از محله اتیلر بشیکتاش
نمایی از محله اتیلر بشیکتاش

اراضی دشت منطقه بشیکتاش دارای ویژگی های دوگانه است.بخش اول منطقه ساحلی است که توسط بسفرتشکیل شده و بخش دوم مناطقی است که پشت ساحل واقع است که به شکل دامنه هایی در موازات دریا امتداد پیدا کرده است.

در بخش های پشتی این اراضی ؛دشت های مرتفع کوهستانی است که ادامه دهنده  فلات بیوژلودر غرب است و از دشت های کوچکتری تشکیل شده است.

آب و هوای این ناحیه به طور طبیعی متاثر از آب و هوای شهر استانبول است و رطوبت مانند سایر مناطق در ساحل بیشتر است.تابستان ها گرم و بارانی و زمستان ها معتدل و بارانی است.

مرزبندی کنونی منطقه بشیکتاش استانبول امروزی که در نقشه شهر استانبول تعیین گردیده این خطه از شهر استانبول را به دلایل بسیاری نسبت به سایر مناطق شهر استانبول ترکیه متمایز کرده است.
بشیکتاش به علت نزدیکی به تنگه بسفر استانبول و همچنین فاصله بسیار کوتاه به ۲ شاهراه اصلی استانبول و پل های معروف و مشهور E5 و E80 از مهمترین مناطق استانبول به لحاظ موقعیت قرارگیری از طرف اروپایی استانبول محسوب می شود.

طبیعت بسیار زیبای این منطقه مشهور همواره زبانزد خاص و عام بوده است ، آثار تاریخی بسیار مهم و مشهوری چون کاخ دلماباغچه و کاخ چراغان که نگین استانبول محسوب می شوند در این منطقه باعث اهمیت دوصدچندان این منطقه از استانبول شده اند.

خاک این منطقه از استانبول که در میان اهالی استانبول به طلا شهرت دارد سبب شده تا بسیاری از ثروتمندان داخلی و خارجی این منطقه را محل اسکان خود قرار دهند و در زمان حضور در شهر استانبول ترکیه در این منطقه مشهور قرار گیرند.

بسیاری از اماکن تفریحی لاکچری استانبول مانند بارها ، کلاب ها و رستوران ها در منطقه بشیکتاش شهر استانبول قرار دارند ، تعداد زیادی از این اماکن تفریحی درست در کنار تنگه بسفر استانبول در منطقه بشیکتاش از طرف اروپایی قراردارند.
غالب به اتفاق این امکان برتر در تا ساعات پایانی شب از گردشگران و بومیان داخلی و خارجی استقبال مینمایند که در سایر نقاط شهر استانبول به ندرت شاهد آن خواهیم بود.

گوشه گوشه منطقه بشیکتاش شهر استانبول از زیبایی تنیده شده کوچه ها و خیابان بشیکتاش استانبول دارای طبیعت بسیار زیبایی است که در کنار آثار تاریخی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار میگیرند.
چارشی بشیکتاش نیز از جمله محلاتی از بشیکتاش است که در زمان از قرارگیری حال و هوای خاص را درون خود جای داده است ، بارها و رستوران های قرار گرفته در این نقطه از بشیکتاش استانبول که از زمان های گذشته تا کنون مشغول فعالیت بوده اند مکانی بسیار مناسب برای بازدیدکنندگانی است که مایل به گذرندان زمان در این نقطه از منطقه بشیکتاش استانبول می باشند.

نمایی از محله لونت بشیکتاش
نمایی از محله لونت 

مدیریت

محله بشیکتاش در سال ۱۹۳۰ از منطقه بی اوغلو جدا شد و به شکل منطقه کنونی  درآمد.شهرداری منطقه بشیکتاش در سال ۱۹۸۴ تشکیل شد و ۲۳ محله در آن وجود دارد همچنین ۸۷۵ کوچه و جاده در این منطقه ساخته شده است.

لونت بشیکتاش
لونت

بشیکتاش بالاترین منطقه استانبول از نظر تحصیلات عالیه با ۳۴٪ است . همچنین در رتبه بندی های سال ۲۰۱۳ این منطقه ،بالاترین رتبه ی سطح فرهنگی و احترام را در کل شهر استانبول به دست آورد.

تولد محله هایی چون Levent  وEtiler؛ منجر به ساخت بلوار بارباروس و همچنین گسترش جاده ساحلی بسفر شد و زندگی اقتصادی را در این منطقه ارتقا داد.این رشد و توسعه در دهه۱۹۷۰ با افتتاح پل بسفربه اوج خود رسید و در سال ۱۹۸۰منطقه بشیکتاش را از نظر اقتصادی به منطقه ای ویژه بدل کرد.

برج های ایش بانک استانبول
برج های ایش بانک استانبول

به دنبال اهداف تجاری و گردشگری در شهر استانبول ؛سیاست های رشد مراکز تجاری و ساخت هتل های پنج ستاره در این منطقه قوت گرفت.

همچنین بسیاری از دفاتر مرکزی بانک ها در کشور ترکیه در منطقه بشیکتاش مستقر شد و ساختمان های اصلی این منطقه که معماری های خاص و زیبایی دارند ؛به فعالیت خود ادامه دادند.همچنین مکان های تفریحی و گردشگری در سواحل بسفر و خیابان Nispetiyeبه شکل متمرکز ؛به پایگاه هایی برای گشت وگذاردر این منطقه تبدیل شده اند.

تلوزیونTRT در بشیکتاش
تلوزیونTRT

ساختمان های دولتی از جمله ساختمان محیط زیست ؛وزارت برنامه ریزی شهری ؛موسسه آماری ؛فرمانداری؛ژاندارمری ؛تلوزیونTRT در بشیکتاش استانبول واقع شده اند.

وجود کنسولگری های کشورهای آذربایجان ؛امارات متحده ؛بلغارستان ؛دانمارک ؛جمهوری آفریقای جنوبی؛اسراییل ؛اسپانیا ؛قبرس ؛مصر ؛عربستان سعودی به منطقه اعتبار و اهمیت سیاسی نیزمیدهد.

استادیوم وودافون پارک استانبول
استادیوم وودافون پارک استانبول

بشیکتاش  قدیمی ترین کلوپ ورزشی ترکیه را در خود جای داده ؛همچنین کلوپ ورزشی Ortakoy  در این منطقه است.از ویژگی های اصلی آن وجود بهترین استخر ها و شهرت آن در خدمات ورزش شنا که بدنه ی اصلی فعالیت این باشگاه ورزشی است میتوان اشار کرد که از دیرباز اولین باشگاه خصوصی در شاخه شنا بوده است.

تیم فوتبال مشهور بشیکتاش
تیم فوتبال مشهور بشیکتاش

از دیگراماکن ورزشی مهم در این منطقه استادیوم وودافون پارک است که تیم فوتبال مشهور بشیکتاش بازی های خانگی خود را در این استادیوم زیبا برگزار میکند.

تیم بشیکتاش یکی از سه تیم پرطرفدار استانبول است و از محبوبیت بالایی در در تمامی شهر استانبول دارا میباشد.

مرکز فرهنگی بشیکتاش
مرکز فرهنگی بشیکتاش

در سال ۱۹۹۴ فرهنگسرای بشیکتاش با مدیریت وییلماز اردوغان تاسیس شد و به یکی از مهمترین مراکز فرهنگی منطقه تبدیل شد.این مرکز فرهنگی در زمینه های تئاتر ؛سینما و تلوزیون توانست رشد چشمگیری داشته باشد و به اعتبار قابل توجهی دست یابد.

از سایر مناطق فرهنگی این منطقه میتوان به :سالن مصطفی کمال در محله اورتاکوی و مرکز فرهنگی کورو چشمه آرنا در لونت  اشاره کرد.

بلوار بارباروس
بلوار بارباروس

حمل و نقل

بشیکتاش منطقه ایست در مرکز شهر استانبول و به این دلیل در زمینه حمل ونقل از مزیت هایی بسیاری برخوردار است.

در منطقه شمال شرق منطقه پل  های فاتح سلطان محمد و بوقاز یا همان پل گلوگاه واقع شده اند که دسترسی های حمل و نقل را به حد بالایی در این منطقه به سهولت میرسانند.

از دیگر شریان های اصلی حمل و نقل در بشیکتاش  بلوار بارباروس ؛خیابان دلما باغچه ؛خیابان بیوک دره ؛جاده ساحلی بسفر و خیابان نیسبتیه میباشند که به دلیل  وجود وسایل حمل و نقل عمومی از اهمیت زیادی برخوردار است.

ا

مترو بشیکتاش
مترو بشیکتاش

این سرویس های حمل و نقل عمومی به طور مستقیم روزانه از بشیکتاش به سمت مناطق Edirnekapı ؛بایرام پاشا؛توپکای ؛مجیدیه کوی ؛ ایستینیه پارک ؛ساریر ؛قاضی عثمان پاشا خدمات رسانی میکنند.

همچنین خط مترو ینی کاپی به حاجی عثمان  در مسیرخط 4 مترو ایستگاه لونت در منطقه بشیکتاش واقع شده.

 

مشاهده نقشه خطوط مترو استانبول

.

بررسی منطقه بشیکتاش برای خرید خانه

برج کشاورز استانبول

بشیکتاش استانبول نقطه مشترک تمام ثروتمندان از تمام کشورهای جهان در کنار یکدیگر است که در آن مشغول زندگی شاهانه می باشند.بشیکتاش را باید بدون شک از لاکچری ترین مناطق استانبول برای خرید خانه دانست ،جایی که تمام اهالی آن را افراد سطح بالا و متول از بازیگران و خواننده های معروف تا صاحبان مشهور صنایع از تمام جوامع مختلف دنیا تشکیل داده اند.

از گذشته تا کنون این لوکیشن از برتری محسوسی به نسبت سایر مناطق استانبول برخوردار بوده و کار انتخاب خانه برای ثروتمندان را برای انتخاب لوکیشن‌مطلوب بسیار راحت نموده است.
خرید خانه در بشیکتاش استانبول در سال های اخیر و با اعطای شهروندی و پاسپورت ترکیه با مبلغ 400.000هزار دلار به اوج خود رسیده و همواره متقاضیان دریافت پاسپورت این کشور در منطقه بشیکتاش به دنبال انتخاب واحدهای مسکونی مورد نظر خود می باشند.

 

 

رزیدانس مسکونی اولوس ساویچرا بشیکتاش؟؟
بشیکتاش از مخاطبی که عاشق تجمل گرایی
می باشد با آغوش باز استقبال مینماید و تمام شرایط یک زندگی مفرح و تجملاتی را در انواع مختف در اختیار وی قرار میدهد و در این امور نیز در سال های اخیر بسیارموفق عمل نموده و سبب شده تا افراد زیادی از سرتاسر جهان خود را برای خرید خانه در این منطقه لاکچری از استانبول ترکیه آماده نمایند.

به طور کلی و در جواب سوال چرا بشیکتاش ؟؟این نکات برجسته را باید اشاره کرد که خاک این منطقه برای ثروتمندان است و بس.

 

رزیدانس مسکونی yoo istanbulکدام مناطق بشیکتاش برای خرید خانه بهتر است؟
به طورکلی تمام مناطق بشیکتاش عالی و خوب ارزیابی شده و بر اساس بودجه شما متغیر خواهد بود ،بر اساس نوع شهرک و امکاناتی که در اختیار شما قرار میدهد نیز از نکات مهم و تاثیر گذار در انتخاب خانه مورد نظر می باشد.

البته بشکتاش دارای نقاط بسیار معروفی است که حتما باید برای خرید خانه به آنان اشاره نمود از جمله مناطق معروف و شناخته شده بشیکتاش استانبول به طور حتم باید به منطقه ببک استانبول اشاره نمود که از لاکچری ترین نقاط استانبول محسوب می شود .همچنین‌مناطقی مانند اورتاکوی و اتیلر نیز از دیگر اماکن مهم بشیکتاش برای خرید خانه می باشند.

 

 

رزیدانس مسکونی اتیلر بادوربشیکتاش از لحاظ امکانات چگونه است؟
بشیکتاش با توجه به توصیفاتی که از ابتدا به آن اشاره نمودیم از بهترین مناطق شهر استانبول است که با قرارگیری قشری خاص در آن ملزم به دادن تمام امکانات رفاهی و اجتماعی برای ساکنین خود می باشد و در این امور نیز کاملا موفق عمل نموده است .

بشیکتاش استانبول در تمام محلات خود دارای سرا های فرهنگی و باشگاه های مدرن ورزشی و اجتماعی و همچنین کالج های خصوصی خارجی برای تحصیل‌ می باشد ‌که مورد توجه اهالی منطقه بشیکتاش نیز قرار گرفته است.اکثر رستوران های مدرن و برندو شیک استانبول در این منطقه و ساحل آن قرار گرفته اند که تا ساعات پایانی شب ها مشغول خدمت رسانی به افراد مشهور و ساکنین بشیکتاش می باشند.

 

رزیدانس مایا

چه طبقه ای از مردم در بشیکتاش ساکنند؟
با توجه به توضیحاتی که به‌ مرور در این مقاله برای شما گرد آوری شده متوجه این موضوع شده اید که قشری خاص در منطقه بشیکتاش مشغول زندگی می باشند.

تعداد بسیار زیادی از هنرمندان سرشناس و خواننده های معروف از تمام کشورهای جهان همراه با صاحبان بیزینس های بزرگ و به طور کلی افراد متمول در منطقه بشیکتاش استانبول مشغول زندگی می باشند .بشیکتاش از گذشته تا به کنون به همین شکل بوده و به لحاظ سنتی به بهترین نقطه شهر استانبول ترکیه مشهور است.

 

هزینه زندگی در بشیکتاش؟
مسلما با توجه به زندگی اشرافی ساکنین این منطقه و بالا بودن نرخ مسکن در این منطقه خاص استانبول طبیعطا هزینه زندگی نیز در این منطقه از استانبول بسیار بالا و گران می باشد .
بالا بودن قیمت خانه در این منطقه از استانبول باعث شده تا به صورت اتوماتیک هزینه زندگی در بشیکتاش افزایش قابل توجه ای داشته باشد .
به طور کلی در مناطق ثروتمند نشین همواره هزینه زندگی به نسبت سایر مناطق بالاتر می باشد.

جمعیت بشیکتاش

لوگو تیم فوتبال بشیکتاش
لوگو تیم فوتبال بشیکتاش
جمعیت سال
204.911 2010
192.210 2011
190.813 2012
184.390 2013
188.793 2014
190.033 2015
189.356 2016
تمام مراکز خرید منطقه بشیکتاش به همراه آدرس
اماکن دیدنی و آثار تاریخی بشیکتاش

تمام محلات بشیکتاش

محله عباس آقا ABBASAĞA MAHALLESİ

 

محله کورو چشمه KURUÇEŞME MAHALLESİ

 

محله اکات AKAT MAHALLESİ

 

محله کولتور KÜLTÜR MAHALLESİ

 

محله آرناوات کوی ARNAVUTKÖY MAHALLESİ

 

محله لوازیم LEVAZIM MAHALLESİ

 

محله بال مومجو BALMUMCU MAHALLESİ

 

محله لونت LEVENT MAHALLESİ

 

محله ببک BEBEK MAHALLESİ

 

محله مجیدیه MECİDİYE MAHALLESİ

 

محله جهان نما CİHANNÜMA MAHALLESİ

 

محله مرادیه MURADİYE MAHALLESİ

 

محله دیکیلی تاش DİKİLİTAŞ MAHALLESİ

 

محله نسبتیه NİSBETİYE MAHALLESİ

 

محله اتیلر ETİLER MAHALLESİ

 

محله اورتا کوی ORTAKÖY MAHALLESİ

 

محله گایری تپه GAYRETTEPE

MAHALLESİ

 

محله سینان پاشا SİNANPAŞA MAHALLESİ

 

محله کوناکلار KONAKLAR MAHALLESİ

 

محله تورکالی TÜRKALİ MAHALLESİ

 

محله اولوس ULUS MAHALLESİ

 

محله ویشنه زاده VİŞNEZADE MAHALLESİ

 

محله ییلدیز YILDIZ MAHALLESİ

 

   

موقعیت مکانی و دسترسی بشیکتاش روی نقشه گوگل

بازار های روز و محلی بشیکتاش

ایام هفته نام بازار آدرس
شنبه

 

Beşiktaş           Nüzhetiye caddesi
یکشنبه

 

Ulus
دوشنبه

 

سه شنبه

 

4.Levent Konaklar mahallesi, Faruk Nafız Çamlıbel caddesi, Gül sokak
چهار شنبه

 

Ortaköy Varnalı sokak
پنج شنبه

 

Dikilitaş Dilek sokak, Dikilitaş sokak
جمعه

بیمارستان های منطقه بشیکتاش

نام بیمارستان درجه تلفن آدرس
Levent Hastanesi

بیمارستان خصوصی لونت

خصوصی 02122700022 Eski Büyükdere Caddesi No:39 4.Levent 80650 Beşiktaş – İstanbul
Liv Hospital Ulus

بیمارستان خصوصی لیو پلاس

خصوصی 02129998099 Ahmet Adnan Saygun Caddesi Canan Sokak No:5 34340 Ulus Beşiktaş İstanbul

داروخانه های منطقه بشیکتاش

نام داروخانه آدرس تلفن
Akgün Özen Eczanesi Levent Mahallesi Binbirçiçek Sokak 4/2 1. Levent / Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 264-27-56
Aktif Eczanesi Dikilitaş Mahallesi, Yenidoğan Sokak, No. 5/c Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 260-96-94
Alemdar Eczanesi Etiler Mahallesi Özden Sokak 9/g Etiler / Beşiktaş / Istanbul (Hisar Pasajı) 0 (212) 263-09-01
Aran Eczanesi Akat Mahallesi, Zeytinoğlu Caddesi, No. 1/b Akatlar Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 351-49-01
Arel Eczanesi Bebek Mahallesi Küçükbebek Caddesi 19/3 Bebek / Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 287-25-70
Ariel Eczanesi Ulus Mahallesi, Ahmet Adnan Saygun Caddesi, No. Müderris Salih Rüştü Bey Sokak, No:6A Ulus Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 270-28-57
Arzu Kutur Eczanesi Konaklar Mahallesi Akçam Sokak 8 4. Levent / Beşiktaş / Istanbul (4.levent Metro Çıkışı) 0 (212) 325-15-00
Asariye Eczanesi Yıldız Mahallesi Asariye Caddesi 5/2 Beşiktaş / Istanbul (Çırağan Four Seasons Otel Karşısı Eski Belediye Binası Sokağı 50 Metre Ileride Solda Asariye Cami Karşısı) 0 (212) 258-72-81
Aslan Eczanesi Balmumcu Mahallesi, Barbaros Bulvarı, No:48 Gayrettepe Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 211-55-71
Atalay Eczanesi Mecidiye Mahallesi Müverrih Sadettin Sokak 18 Ortaköy / Beşiktaş / Istanbul (Külünkoğlu Fırın Sokağından Girilir Beltaş Sağlık Ocağı Yanı) 0 (212) 258-56-73
Ayçin Eczanesi Akat Mahallesi, Tepecik Yolu Sokak, No. 13/34 Etiler Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 352-78-44
Ayfer Eczanesi Mecidiye Mahallesi, Muvakkit Sokak, No. 26-A Ortaköy Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 260-15-88
Aysel Eczanesi Türkali Mahallesi, Ihlamurdere Caddesi, No. 118/b Türkali Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 258-73-92
Barbaros Bulvar Eczanesi Cihannüma Mahallesi, Barbaros Bulvarı 47 Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 327-85-48
Bebek Eczanesi Bebek Mahallesi Manolya Sokak 2/1 Bebek / Beşiktaş / Istanbul (Lucca Cafe,yanı.muhtarlık Bir Üst Sokak ,) 0 (212) 265-02-57
Bengi Eczanesi Sinanpaşa Mahallesi Şair Nedim Caddesi 19 Akaretler / Beşiktaş / Istanbul (Akaretler Migros Karşısı Ve Sinanpaşa Asm Yanı, Sinanpaşa Köprü Sokak) 0 (212) 236-76-43
Berin Eczanesi Vişnezade Mahallesi Süleyman Seba Caddesi 54/3 Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 260-18-71
Berrak Eczanesi Etiler Mahallesi Nisbetiye Caddesi 124 C Etiler / Beşiktaş / Istanbul (Dünya Göz Hastanesi Karşı Köşesi Trafik Işıklarında) 0 (212) 263-18-03
Can Eczanesi Nispetiye Mahallesi, Fecri Ebcioğlu Sokak, No.5/a Levazım Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 280-69-30
Cem Eczanesi Bebek Mahallesi Cevdet Paşa Sokak 43/a Bebek / Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 263-30-72
Ceren Eczanesi Gayrettepe Mahallesi Başak Sokak 4/29 Gayrettepe / Beşiktaş / Istanbul (Altın Apt. Gayrettepe Florance Nightingale Hastanesi Acil Kapısı Karşısı) 0 (212) 347-25-56
Çınar Eczanesi Akat Mahallesi Zeytinoğlu Caddesi 39/d Akatlar / Beşiktaş / Istanbul (Akatlar Kültür Merkezi Ilerisinde Bulunan Komşu Fırın Yanı) 0 (212) 351-19-07
Çırağan Eczanesi Yıldız Mahallesi, Çırağan Caddesi, No. 21/a Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 261-11-86
Demet Eczanesi Sinanpaşa Mahallesi, Ortabahçe Caddesi, No. 7 Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 260-50-42
Deniz Eczanesi Akat Mahallesi, Selçuklar Sokak, No. 13/b Akatlar Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 351-43-07
Dereboyu Eczanesi Mecidiye Mahallesi Dereboyu Caddesi 47/a Ortaköy / Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 227-00-17
Dermako Eczanesi Bebek Mahallesi Küçükbebek Caddesi 5 Bebek / Beşiktaş / Istanbul (Bebek Atatürk Heykeli Arkası – Garanti Bankası Karşısı) 0 (212) 287-52-19
Deva Eczanesi Muradiye Mahallesi, Nüzhetiye Caddesi, No. 4/a Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 327-42-86
Dirim Eczanesi Levent Mahallesi, Gonca Sokak, No. 17/b Levent Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 324-52-19
Doğa Eczanesi Ulus Mahallesi Ahmet Adnan Saygun Caddesi 68/11 Ulus / Beşiktaş / Istanbul (Trt Karşısı) 0 (212) 227-46-16
Eliz Dora Eczanesi Nispetiye Mahallesi Ahmet Adnan Saygun Caddesi 8 Belediye Sitesi Girişi / Beşiktaş / Istanbul (Akmerkez Ulus Kapısı Karşısı) 0 (212) 352-55-45
Emek Eczanesi Türkali Mahallesi, Ihlamurdere Caddesi, No. 94/b Türkali Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 261-10-92
Emre Eczanesi Konaklar Mahallesi Selvili Sokak 9/bc 4.levent / Beşiktaş / Istanbul (Sabancı Center Girişinde 4. Levent Çarşı Içi Emek Pastanesi Sokağı) 0 (212) 284-52-53
Erkan Eczanesi Akat Mahallesi, Zeytinoğlu Caddesi, No. 115 Akatlar Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 351-89-59
Etiler Gün Eczanesi Etiler Mahallesi, Nisbetiye Caddesi, Ahular Sokak, No. 22/a Etiler Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 287-13-57
Eyüboğlu Eczanesi Mecidiye Mahallesi Dereboyu Caddesi 155/a Ortaköy / Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 259-65-86
Ferhan Eczanesi Türkali Mahallesi, Ihlamurdere Caddesi, No. 105 Türkali Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 227-20-86
Galen Eczanesi Ulus Mahallesi Ahmet Adnan Saygun Caddesi 28/b Kelaynak Sokak, / Beşiktaş / Istanbul (Karafırın Karşısındaki Sokak Tekin Günver Sitesi Özlem Apt.,bulgar Konsolosluğundan Sonra Gelen Ilk Işılardan Sağa Girilecek) 0 (212) 270-46-06
Gülcan Eczanesi Muradiye Mahallesi Nüzhetiye Caddesi 43 Türkali / Beşiktaş / Istanbul (Cumartesi Pazarı Özel Otajinemed Hastanesi Sırası) 0 (212) 260-03-37
Günce Eczanesi Ortaköy Mahallesi Dereboyu Caddesi 4A Ortaköy / Beşiktaş / Istanbul (Ambarlıdere Yolu – 3M Migros Yanı) 0 (212) 320-35-35
Gürdağ Eczanesi Gayrettepe Mahallesi, Yıldız Posta Caddesi, No. 28/e Gayrettepe Beşiktaş / Istanbul 0 (212) 274-33-33

اشتراک گذاری مطلب:

آخرین ملک ها

آخرین تور ها