منطقه بشیکتاش استانبول

بشیکتاش

Beşiktaş

.

 

همه چیز درباره بشیکتاش استانبول

بشیکتاش
بشیکتاش کجاست

منطقه بشیکتاش استانبول  یکی از مناطق اروپایی شهر استانبول است.بشیکتاش در سمت روملی بسفر واقع شده است ؛جایی که طول ساحل 4/8 کیلومتر است.

بشیکتاش از غرب با شیشلی و کایتحانه از جنوب غرب با بی اوغلو و از شمال با ساریر همسایه است.

مساحت این منطقه  ۱۱ کیلومتر و جمعیت آن بالغ بر ۱۸۸ هزار نفر است.

بشیکتاش هم از نظر مساحت و هم از نظر جمعیت یکی از کوچکترین ایالات شهر استانبول است.

نمایی از پل بوقاز
نمایی از پل بوقاز

از ویژگی های این منطقه از استانبول میتوان به ۲ راه ارتباطی بسیار مهم و ۲ پل که دو قاره اروپا و آسیا را به هم متصل  میکنند اشاره کرد. این دو پل با نام های Şehitler Köprüsü پل شهیدان و پل Fatih Sultan Mehmet Köprüsü یا همان پل فاتح سلطان محمد روزانه حدود ۲ میلیون نفر را جابه جا میکنند.

در مهم ترین بررسی های تاریخی که  در مورد این ناحیه انجام گرفته ؛ یکی از مورخان نام قدیمی آن را در منابع Kaynak Beşiktaş  ذکر میکند.

نمایی از محله اتیلر بشیکتاش
نمایی از محله اتیلر بشیکتاش

اراضی دشت منطقه بشیکتاش دارای ویژگی های دوگانه است.بخش اول منطقه ساحلی است که توسط بسفرتشکیل شده و بخش دوم مناطقی است که پشت ساحل واقع است که به شکل دامنه هایی در موازات دریا امتداد پیدا کرده است.

در بخش های پشتی این اراضی ؛دشت های مرتفع کوهستانی است که ادامه دهنده  فلات بیوژلودر غرب است و از دشت های کوچکتری تشکیل شده است.

آب و هوای این ناحیه به طور طبیعی متاثر از آب و هوای شهر استانبول است و رطوبت مانند سایر مناطق در ساحل بیشتر است.تابستان ها گرم و بارانی و زمستان ها معتدل و بارانی است.

نمایی از محله لونت بشیکتاش
نمایی از محله لونت 

مدیریت

محله بشیکتاش در سال ۱۹۳۰ از منطقه بی اوغلو جدا شد و به شکل منطقه کنونی  درآمد.شهرداری منطقه بشیکتاش در سال ۱۹۸۴ تشکیل شد و ۲۳ محله در آن وجود دارد همچنین ۸۷۵ کوچه و جاده در این منطقه ساخته شده است.

لونت بشیکتاش
لونت

بشیکتاش بالاترین منطقه استانبول از نظر تحصیلات عالیه با ۳۴٪ است . همچنین در رتبه بندی های سال ۲۰۱۳ این منطقه ،بالاترین رتبه ی سطح فرهنگی و احترام را در کل شهر استانبول به دست آورد.

تولد محله هایی چون Levent  وEtiler؛ منجر به ساخت بلوار بارباروس و همچنین گسترش جاده ساحلی بسفر شد و زندگی اقتصادی را در این منطقه ارتقا داد.این رشد و توسعه در دهه۱۹۷۰ با افتتاح پل بسفربه اوج خود رسید و در سال ۱۹۸۰منطقه بشیکتاش را از نظر اقتصادی به منطقه ای ویژه بدل کرد.

برج های ایش بانک استانبول
برج های ایش بانک استانبول

به دنبال اهداف تجاری و گردشگری در شهر استانبول ؛سیاست های رشد مراکز تجاری و ساخت هتل های پنج ستاره در این منطقه قوت گرفت.

همچنین بسیاری از دفاتر مرکزی بانک ها در کشور ترکیه در منطقه بشیکتاش مستقر شد و ساختمان های اصلی این منطقه که معماری های خاص و زیبایی دارند ؛به فعالیت خود ادامه دادند.همچنین مکان های تفریحی و گردشگری در سواحل بسفر و خیابان Nispetiyeبه شکل متمرکز ؛به پایگاه هایی برای گشت وگذاردر این منطقه تبدیل شده اند.

تلوزیونTRT در بشیکتاش
تلوزیونTRT

ساختمان های دولتی از جمله ساختمان محیط زیست ؛وزارت برنامه ریزی شهری ؛موسسه آماری ؛فرمانداری؛ژاندارمری ؛تلوزیونTRT در بشیکتاش استانبول واقع شده اند.

وجود کنسولگری های کشورهای آذربایجان ؛امارات متحده ؛بلغارستان ؛دانمارک ؛جمهوری آفریقای جنوبی؛اسراییل ؛اسپانیا ؛قبرس ؛مصر ؛عربستان سعودی به منطقه اعتبار و اهمیت سیاسی نیزمیدهد.

استادیوم وودافون پارک استانبول
استادیوم وودافون پارک استانبول

بشیکتاش  قدیمی ترین کلوپ ورزشی ترکیه را در خود جای داده ؛همچنین کلوپ ورزشی Ortakoy  در این منطقه است.از ویژگی های اصلی آن وجود بهترین استخر ها و شهرت آن در خدمات ورزش شنا که بدنه ی اصلی فعالیت این باشگاه ورزشی است میتوان اشار کرد که از دیرباز اولین باشگاه خصوصی در شاخه شنا بوده است.

تیم فوتبال مشهور بشیکتاش
تیم فوتبال مشهور بشیکتاش

از دیگراماکن ورزشی مهم در این منطقه استادیوم وودافون پارک است که تیم فوتبال مشهور بشیکتاش بازی های خانگی خود را در این استادیوم زیبا برگزار میکند.

تیم بشیکتاش یکی از سه تیم پرطرفدار استانبول است و از محبوبیت بالایی در در تمامی شهر استانبول دارا میباشد.

مرکز فرهنگی بشیکتاش
مرکز فرهنگی بشیکتاش

در سال ۱۹۹۴ فرهنگسرای بشیکتاش با مدیریت وییلماز اردوغان تاسیس شد و به یکی از مهمترین مراکز فرهنگی منطقه تبدیل شد.این مرکز فرهنگی در زمینه های تئاتر ؛سینما و تلوزیون توانست رشد چشمگیری داشته باشد و به اعتبار قابل توجهی دست یابد.

از سایر مناطق فرهنگی این منطقه میتوان به :سالن مصطفی کمال در محله اورتاکوی و مرکز فرهنگی کورو چشمه آرنا در لونت  اشاره کرد.

بلوار بارباروس
بلوار بارباروس

حمل و نقل

بشیکتاش منطقه ایست در مرکز شهر استانبول و به این دلیل در زمینه حمل ونقل از مزیت هایی بسیاری برخوردار است.

در منطقه شمال شرق منطقه پل  های فاتح سلطان محمد و بوقاز یا همان پل گلوگاه واقع شده اند که دسترسی های حمل و نقل را به حد بالایی در این منطقه به سهولت میرسانند.

از دیگر شریان های اصلی حمل و نقل در بشیکتاش  بلوار بارباروس ؛خیابان دلما باغچه ؛خیابان بیوک دره ؛جاده ساحلی بسفر و خیابان نیسبتیه میباشند که به دلیل  وجود وسایل حمل و نقل عمومی از اهمیت زیادی برخوردار است.

ا

مترو بشیکتاش
مترو بشیکتاش

این سرویس های حمل و نقل عمومی به طور مستقیم روزانه از بشیکتاش به سمت مناطق Edirnekapı ؛بایرام پاشا؛توپکای ؛مجیدیه کوی ؛ ایستینیه پارک ؛ساریر ؛قاضی عثمان پاشا خدمات رسانی میکنند.

همچنین خط مترو ینی کاپی به حاجی عثمان  در مسیرخط 4 مترو ایستگاه لونت در منطقه بشیکتاش واقع شده.

 

مشاهده نقشه خطوط مترو استانبول

.

بررسی منطقه بشیکتاش برای خرید خانه

برج کشاورز استانبول

بشیکتاش استانبول نقطه مشترک تمام ثروتمندان از تمام کشورهای جهان در کنار یکدیگر است که در آن مشغول زندگی شاهانه می باشند.بشیکتاش را باید بدون شک از لاکچری ترین مناطق استانبول برای خرید خانه دانست ،جایی که تمام اهالی آن را افراد سطح بالا و متول از بازیگران و خواننده های معروف تا صاحبان مشهور صنایع از تمام جوامع مختلف دنیا تشکیل داده اند.
از گذشته تا کنون این لوکیشن از برتری محسوسی به نسبت سایر مناطق استانبول برخوردار بوده و کار انتخاب خانه برای ثروتمندان را برای انتخاب لوکیشن‌مطلوب بسیار راحت نموده است.
خرید خانه در بشیکتاش استانبول در سال های اخیر و با اعطای شهروندی و پاسپورت ترکیه با مبلغ 400.000هزار دلار به اوج خود رسیده و همواره متقاضیان دریافت پاسپورت این کشور در منطقه بشیکتاش به دنبال انتخاب واحدهای مسکونی مورد نظر خود می باشند.

 

 

رزیدانس مسکونی اولوس ساویچرا بشیکتاش؟؟
بشیکتاش از مخاطبی که عاشق تجمل گرایی
می باشد با آغوش باز استقبال مینماید و تمام شرایط یک زندگی مفرح و تجملاتی را در انواع مختف در اختیار وی قرار میدهد و در این امور نیز در سال های اخیر بسیارموفق عمل نموده و سبب شده تا افراد زیادی از سرتاسر جهان خود را برای خرید خانه در این منطقه لاکچری از استانبول ترکیه آماده نمایند.

به طور کلی و در جواب سوال چرا بشیکتاش ؟؟این نکات برجسته را باید اشاره کرد که خاک این منطقه برای ثروتمندان است و بس.

 

رزیدانس مسکونی yoo istanbulکدام مناطق بشیکتاش برای خرید خانه بهتر است؟
به طورکلی تمام مناطق بشیکتاش عالی و خوب ارزیابی شده و بر اساس بودجه شما متغیر خواهد بود ،بر اساس نوع شهرک و امکاناتی که در اختیار شما قرار میدهد نیز از نکات مهم و تاثیر گذار در انتخاب خانه مورد نظر می باشد.
البته بشکتاش دارای نقاط بسیار معروفی است که حتما باید برای خرید خانه به آنان اشاره نمود از جمله مناطق معروف و شناخته شده بشیکتاش استانبول به طور حتم باید به منطقه ببک استانبول اشاره نمود که از لاکچری ترین نقاط استانبول محسوب می شود .همچنین‌مناطقی مانند اورتاکوی و اتیلر نیز از دیگر اماکن مهم بشیکتاش برای خرید خانه می باشند.

 

 

رزیدانس مسکونی اتیلر بادوربشیکتاش از لحاظ امکانات چگونه است؟
بشیکتاش با توجه به توصیفاتی که از ابتدا به آن اشاره نمودیم از بهترین مناطق شهر استانبول است که با قرارگیری قشری خاص در آن ملزم به دادن تمام امکانات رفاهی و اجتماعی برای ساکنین خود می باشد و در این امور نیز کاملا موفق عمل نموده است .بشیکتاش استانبول در تمام محلات خود دارای سرا های فرهنگی و باشگاه های مدرن ورزشی و اجتماعی و همچنین کالج های خصوصی خارجی برای تحصیل‌ می باشد ‌که مورد توجه اهالی منطقه بشیکتاش نیز قرار گرفته است.اکثر رستوران های مدرن و برندو شیک استانبول در این منطقه و ساحل آن قرار گرفته اند که تا ساعات پایانی شب ها مشغول خدمت رسانی به افراد مشهور و ساکنین بشیکتاش می باشند.

 

رزیدانس مایا

چه طبقه ای از مردم در بشیکتاش ساکنند؟
با توجه به توضیحاتی که به‌ مرور در این مقاله برای شما گرد آوری شده متوجه این موضوع شده اید که قشری خاص در منطقه بشیکتاش مشغول زندگی می باشند.
تعداد بسیار زیادی از هنرمندان سرشناس و خواننده های معروف از تمام کشورهای جهان همراه با صاحبان بیزینس های بزرگ و به طور کلی افراد متمول در منطقه بشیکتاش استانبول مشغول زندگی می باشند .بشیکتاش از گذشته تا به کنون به همین شکل بوده و به لحاظ سنتی به بهترین نقطه شهر استانبول ترکیه مشهور است.

هزینه زندگی در بشیکتاش؟
مسلما با توجه به زندگی اشرافی ساکنین این منطقه و بالا بودن نرخ مسکن در این منطقه خاص استانبول طبیعطا هزینه زندگی نیز در این منطقه از استانبول بسیار بالا و گران می باشد .
بالا بودن قیمت خانه در این منطقه از استانبول باعث شده تا به صورت اتوماتیک هزینه زندگی در بشیکتاش افزایش قابل توجه ای داشته باشد .
به طور کلی در مناطق ثروتمند نشین همواره هزینه زندگی به نسبت سایر مناطق بالاتر می باشد.

جمعیت بشیکتاش

لوگو تیم فوتبال بشیکتاش
لوگو تیم فوتبال بشیکتاش
جمعیت سال
204.911 2010
192.210 2011
190.813 2012
184.390 2013
188.793 2014
190.033 2015
189.356 2016

تمام مراکز خرید منطقه بشیکتاش به همراه آدرس

اماکن دیدنی و آثار تاریخی بشیکتاش

.

.

بهترین هتل های منطقه بشیکتاش

.
.

تمام محلات بشیکتاش

محله عباس آقا ABBASAĞA MAHALLESİ

 

محله کورو چشمه KURUÇEŞME MAHALLESİ

 

محله اکات AKAT MAHALLESİ

 

محله کولتور KÜLTÜR MAHALLESİ

 

محله آرناوات کوی ARNAVUTKÖY MAHALLESİ

 

محله لوازیم LEVAZIM MAHALLESİ

 

محله بال مومجو BALMUMCU MAHALLESİ

 

محله لونت LEVENT MAHALLESİ

 

محله ببک BEBEK MAHALLESİ

 

محله مجیدیه MECİDİYE MAHALLESİ

 

محله جهان نما CİHANNÜMA MAHALLESİ

 

محله مرادیه MURADİYE MAHALLESİ

 

محله دیکیلی تاش DİKİLİTAŞ MAHALLESİ

 

محله نسبتیه NİSBETİYE MAHALLESİ

 

محله اتیلر ETİLER MAHALLESİ

 

محله اورتا کوی ORTAKÖY MAHALLESİ

 

محله گایری تپه GAYRETTEPE

MAHALLESİ

 

محله سینان پاشا SİNANPAŞA MAHALLESİ

 

محله کوناکلار KONAKLAR MAHALLESİ

 

محله تورکالی TÜRKALİ MAHALLESİ

 

محله اولوس ULUS MAHALLESİ

 

محله ویشنه زاده VİŞNEZADE MAHALLESİ

 

محله ییلدیز YILDIZ MAHALLESİ

 

   

موقعیت مکانی و دسترسی بشیکتاش روی نقشه گوگل

بازار های روز و محلی بشیکتاش

ایام هفته نام بازار آدرس
شنبه

 

Beşiktaş           Nüzhetiye caddesi
یکشنبه

 

Ulus
دوشنبه

 

سه شنبه

 

4.Levent Konaklar mahallesi, Faruk Nafız Çamlıbel caddesi, Gül sokak
چهار شنبه

 

Ortaköy Varnalı sokak
پنج شنبه

 

Dikilitaş Dilek sokak, Dikilitaş sokak
جمعه

بیمارستان های منطقه بشیکتاش

نام بیمارستان درجه تلفن آدرس

Levent Hastanesi

بیمارستان خصوصی لونت

خصوصی 02122700022 Eski Büyükdere Caddesi No:39 4.Levent 80650 Beşiktaş – İstanbul

Liv Hospital Ulus

بیمارستان خصوصی لیو پلاس

خصوصی 02129998099 Ahmet Adnan Saygun Caddesi Canan Sokak No:5 34340 Ulus Beşiktaş İstanbul

داروخانه های منطقه بشیکتاش

.

بهترین پروژه های مسکونی در بشیکتاش

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

caret-down caret-up caret-left caret-right
Zorlu Residence besiktas Levazım Mh

خرید خانه در بشیکتاش استانبول

رزیدانس زورلو سنتر

زندگی در برج های لاکچری زورلو سنتر در بالای مرکز خرید سوپرلاکجری و شناخته شده و معروف زورلو در قلب بشیکتاش استانبول همواره مورد توجه ثروتمندان از تمام کشورهای جهان و ایرانیان بوده است.
Çiftçi Towers besiktas Levazım Mh

خرید خانه در بشیکتاش استانبول

برج های مسکونی کشاورز

اگر به فکر زندگی در برجی لوکس با سازه ای مدرن و زیبا در قلب استانبول و در یکی از بهترین خیابان های آن می باشید بدون شک برج های مسکونی چیفت چی یا تمام نیازهای شما رامرتفع سازد .برج های مسکونی کشاورز استانبول با
Ulus Savoy Sitesi besiktas Ulus Mah

خرید خانه در بشیکتاش استانبول

رزیدانس مسکونی اولوس ساوی

رزیدانس بزرگ و معروف اولوس ساوی بروکرز استانبول در منطقه بشیکتاش استانبول در محله اولوس قرار گرفته که از محلات خوب بشیکتاش به شمار می آید و در نزدیکی مرکز خرید زورلو سنتر استانبول قرار گرفته است .

خرید خانه در بشیکتاش استانبول

رزیدانس مسکونی yoo istanbul

از بهترین رزیدانس های منطقه بشیکتاش استانبول که دارای موقعیتی بسیار عالی با دسترسی بسیار خوب در منطقه می باشد باید به این شهرک مسکونی اشاره نمود.یو استانبول در فاصله کوتاهی نسبت به مرکز خرید معروف و مشهور زورلو سنتر می باشد که به ویژه گی های این رزیدانس
mista bosphorus besiktas Balmumcu Mah

خرید خانه در بشیکتاش استانبول

رزیدانس مسکونی میستا
میستا استانبول از بهترین شهرک های مسکونی در منطقه بشیکتاش است که دارای کلیه امکانات رفاهی اجتماعی برای زندگی خوب و مدرن در یکی از بهترین لوکیشن های شهر استانبول در منطقه بشیکتاش است شهرک مسکونی میستا توانسته تا بهترین امکانات رفاهی را
Badur Boğaziçi Evleri besiktas Etiler Mah

خرید خانه در بشیکتاش استانبول

رزیدانس مسکونی اتیلر بادور
مجموعه مسکونی اتیلر بادور از بهترین رزیدانس های مسکونی منطقه بشیکتاش نزدیک به منطقه لاکچری ببک استانبول است که از بهترین و مشهور ترین محله های استانبول می باشد.رزیدانس مسکونی اتیلر بادور دارای کلیه امکانات ضروری و تفریحی می باشد که با کیفیتی خوب و عالی مشغول خدمت رسانی به اهالی
Nest Ortaköy besiktas Ortaköy

رزیدانس اورتاکوی Nest

رزیدانس اورتاکوی Nest

از بهترین رزیدانس های منطقه بشیکتاش در منطقه لاکچری اورتاکوی استانبول که از شناخته شده ترین محلات این شهر برای زندگی می باشد و همواره جایگاه ثروتمندان بوده است باید به این رزیدانس مسکونی اشاره نمود .
.
Park Maya Sitesi besiktas Akat Mah

رزیدانس مایا

رزیدانس مایا
رزیدانس مایا بشیکتاش استانبول از شهرک های مسکونی با پرستیژ می باشد که در محله اتیلر از محلات خوشنام و معروف استانبول در منطقه بشیکتاش است.این رزیدانس خوب مسکونی دارای لوکیشنی بسیار مطلوب با دسترسی های عالی به ساحل بشیکتاش و همچنین مناطق شناخته شده ای همچون ببک و اورتاکوی می باشد که به‌
besiktas bellevue sitesi besiktas Nisbetiye Mh

رزیدانس بلِوو

رزیدانس بلِوو
اگر دنبال رزیدانسی خوب و شیک و در نزدیکی مرکز خرید لاکچری زورلو سنتر می باشید رزیدانس مسکونی بلوو بسیکتاش می تواند برای شما بهترین گرینه باشد که در سال های اخیر نیز مورد توجه خارجیان بسیاری مخصوصا کشورهای اروپایی قرار گرفته است.رزیدانس مسکونی بلوو با برج های بلند مرتبه خود در کنار برج های مرکز خرید
Garanti Sitesi Etiler Mah

رزیدانس مسکونی گارانتیرزیدانس مسکونی گارانتی

مجموعه مسکونی گارانتی در منطقه مشهور بشیکتاش استانبول که امور مربوط به ساخت و ساز آن به تازه گی به پایان رسیده است را باید از برترین مجموعه های

ادامه مطلب…

Ulus Tepe Konakları Ortaköy

رزیدانس مسکونی اولوس تپه کوناکلاریرزیدانس مسکونی اولوس تپه کوناکلاری

از تاپ‌ترین شهرک های مسکونی در منطقه بسیکتاش استانبول را باید بدون شک باید رزیدانس اولوس تپه کوناکلاری برای خرید خانه در بشیکتاش استانبول دانست

ادامه مطلب…

Beşiktaş Seba Flora Levazım Mh

رزیدانس مسکونی صبا فلورارزیدانس مسکونی صبا فلورا

مجموعه مسکونی صبا فلورا توانست تا از زمان افتتاح تا هم اکنون توجهات بسیاری را به خود معطوف نموده و در زمینه فروش خانه به مشتریان خارجی بسیار خوب و

ادامه مطلب…

Büyükhanlı Levent Sitesi, Nisbetiye

رزیدانس مسکونی بیوک هانلیرزیدانس مسکونی بیوک هانلی

پروژه مسکونی بیوک هانلی در منطقه بشیکتاش استانبول از خرید خانه در بشیکتاش استانبول است که در یکی از بهترین‌محلات این منطقه در

ادامه مطلب….

Selenium Twins Dikilitaş

رزیدانس مسکونی سلنیوم تووینس

رزیدانس مسکونی سلنیوم تووینس

از بهترین رزیدانس های منطقه بشیکتاش استانبول که توسط مجموعه آشچی اوغلو به ثمر و بهره برداری رسیده است باید به این مجموعه مسکونی بسیار زیبا اشاره نمود که

ادامه مطلب…

The Leos Residence Gayrettepe

لئوس بشیکتاشرزیدانس هتل آپارتمان لئوس بشیکتاش

لئوس بشیکتاش در مرکزی ترین نقطه استانبول Gayrettepe-Beşiktaş قرارداردپروژه ای فوق العاده عالی برای سرمایه گذاری و زندگی است.

ادامه مطلب…

Maçka Residences Vişnezade

آرمانی ماچکارزیدانس مسکونی آرمانی ماچکا

آرمانی ماچکا از نامدار ترین مجموعه های مسکونی ساخته شده در قلب استانبول که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است باید به مجموعه مسکونی

ادامه مطلب..

Referans Beşiktaş abasaga

منطقه بشیکتاش استانبولپروژه مسکونی رفرانس بشیکتاش

در میان شاخه های درختان 200 ساله که در کنار رنگ آبی تنگه ی بسفر به آسمان می رسند، پروژه ی رفرانس بشیکتاش در قلب استانبول همچون الماسی درخشان

ادامه مطلب…

.

تاپ ترین های بشیکتاش در یوتیوب

 

یوتیوب


.

.

.

تمام ویدیوهای منطقه بشیکتاش استانبول

..

آدرس سفارتخانه ها و کنسولگری ها در استانبول

.