آجی بادم استانبول

acibadem uskudar istanbul

آجیبادم استانبول

محله آجیبادم استانبول از محلات زیر مجموعه منطقه اسکودار در قسمت آسیایی استانبول است که از محلات سطح بالا ،اصیل و نامدار در آسیایی استانبول برشمرده می شود.

آجیبادم استانبولاین محله که از محلات قدیمی منطقه اسکودار است به علل مختلفی همواره مورد توجه قرار گرفته که از مهمترین آنان می توان به دسترسی عالی به بزرگراه های اطراف و نزدیکی به تنگه بسفر و دسترسی عالی به مراکز مهم تفریحی است اشاره نمود.

کوچه و خیابان های دنج این محله شباهت بسیاری به محلات شمالی شهر تهران دارد ، درختان درهم تنیده شده در این محله از جمله جذابیت های قابل بحث در این محله مهم از شهر استانبول است که بسیاری از متقاضیان را برای اسکان در این محله مجذوب مینماید.

قالب ساکنین این محله مهم را ترکانی تشکیل میدهند که از گذشته در این منطقه حضور داشته اند و محله ای یکدست را به وجود آورده اند.تعداد خارجیان ساکن در این محله از استانبول به نسبت سایر محلات بسیار کمتر می باشد.

محله آجیبادم استانبول را می توان از بهترین محلات این کلانشهر برشمرد که خواستگاه اسکان ثروتمندان بوده و میباشد.خانه های این محله با سازه های ویلایی جذاب همواره مورد توجه بوده است.

نزدیکی به منطقه کادیکوی و خیابان بغداد استانبول و مراکز خرید مهمی چون آکاسیا ،کپیتول و عمار نیازهای ساکنین محله را به خوبی برآورده می سازد.

دو محله آجی بادم و کوشو یولو که در همسایگی یکدیگر قراردارند از بهترین محلات شهر استانبول برای زندگی هستند و با محلات منطقه نامدار بشیکتاش در اروپایی استانبول قابل مقایسه می باشند.

آجیبادم استانبولخیابان اصلی محله پراست از کافه رستوران هایی که به شکلی جذاب در کنار بکدیگر قرار گرفته اند و در اکثر مواقع پذیرای ساکنین محله و حتی مناطق همجوار می باشند که برای گذراندان زمان از آنها استفاده مینمایند.

با توجه به نزدیکی این محله به تنگه بسفر راه های ارتباطی زیادی از قسمت اروپایی به این محله جذاب موجود است که از جمله آنها می توان به خطوط کشتی های مسافری از طریق سواحل اروپایی مانند بشیکتاش به اسکودار و از آنجا به این محله اشاره نمود.همچنین با استفاده از تاکسی در مدت زمان کوتاهی شما به این محله نامدار خواهید رسید.

با توجه به شهرت این محله همواره درخواست های زیادی برای خرید خانه و سرمایه گذاری در آجیبادم استانبول بوده ،شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در انتهای این مقاله از قیمت خانه و پروژه های ساختمانی موجود در این محله از طریق کارشناسان ما مطلع شوید.

اشتراک گذاری مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

دسته بندی ها

آخرین ملک ها