منطقه اسکودار استانبول

Üsküdar

.

.

همه چیز درباره اسکودار

اسکودار
اسکودار استانبول
uskudar istanbul

منطقه اسکودار استانبول  یکی از مناطق اسیایی شهر استانبول است که از شمال با منطقه بی کوز از شمال شرق با منطقه عمرانیه از شرق با منطقه آتاشهیر از جنوب با منطقه کادیکوی و از غرب با تنگه بسفر همسایه است. منطقه اسکودار دارای ۳۳ محله می باشد که از مناطق ‫‬‮پرتعدد محله در شهر استانبول می باشد و طی سرشماری سال ۴۱۰۲جمعیت این منطقه به ۵۳۴هزار نفر رسیده است. ‬‬‬‬‬‬

 

تپه بیوک چامیلجا
نمایی از تپه بیوک چامیلجا

اسکودار دارای موقعیت جغرافیایی ویژه ای در استانبول است. این منطقه تقریبا در جهت شمال به جنوب و جنوب شرقی سواحل بسفر است.تپه بیوک چامیلجا Büyük Çamlıca بلندترین نقطه در منطقه اسکودار است که ارتفاع ان به ۳۶۸ متر میرسد.در منطقه اسکودار تپه دیگری با نام کوچوک چامیلجا نیز وجود دارد که ارتفاع این تپه به ۲۲۷ متر میرسد.اسکودار یکی از مناطق استانبول است که باغستان ها فضای قابل توجهی را در ان میپوشاند.

خط ساحل در منطقه اسکودار تقریبا ۱۲  کیلومتر است.

 

از موارد مهم قابل اشاره دیگر در این موضوع می‌توان به امکانات و قیمت‌های خانه‌های ساخته شده در استانبول در سال‌های اخیر اشاره کرد که باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا را جذب خود نمایند. به‌طور کلی در استانبول بر اساس امکاناتی که به شما داده می‌شود مبلغی با همان امکانات و شرایط از شما دریافت می‌گردد و به‌طور کلی قیمت مسکن به قیمت واقعی و اصلی آن بسیار نزدیک می‌باشد.

شهرک‌سازی‌های اخیر در شهر استانبول به رشد چشم‌گیری رسیده است. شرکت‌های ساختمانی برند در نقاط لوکس استانبول در حال تکمیل سازه‌ها و برج‌های مدرن و بین‌المللی می‌باشند. در محله‌های دور از مرکز شهر نیز دیگر شرکت‌های ساختمانی با توجه به تقاضای خرید از سوی مشتریان داخلی و خارجی مشغول فعالیت می‌باشند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

شهروندان ایرانی می‌توانند با هر بودجه‌ای از ۱۰۰ هزار لیر اقدام به خرید واحدی مسکونی داخل کشور ترکیه و شهر استانبول نمایند و بر اساس آن طبق قانون اداره مهاجرت ترکیه برای خریدخود و خانواده درخواست اقامت ارائه نمایند.

دولت ترکیه بر اساس قانون هیچ موقع این شهروندان را به ترک خاک بر نخواهد داشت و تا زمانی که واحد مسکونی در اختیار آنان باشد مجوز اقامت و زندگی در شهر استانبول را صادر خواهد نمود. شما با خرید ملک داخل شهر استانبول درخواست خود را به اداره‌ی مهاجرت ترکیه جهت وقت مصاحبه ارسال می‌نمایید و دولت ترکیه در ابتدا به شما و خانواده اقامت یک ساله و در سال‌های بعد اقدام به تمدید این کارت خواهد نمود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

شما می‌توانید با اجاره یک واحد مسکونی در شهر استانبول با هر قیمتی در هر منطقه‌ای با هر امکاناتی درخواستی جهت اقامت در این شهر به اداره مهاجرت شهر استانبول ترکیه ارائه نمایید. تا قبل از سال ۲۰۲۰ شهروندان ایرانی می‌توانستند با اجاره ملک و تمدید اجاره واحد مسکونی به دفعات زیاد داخل شهر استانبول و کشور ترکیه اقامت داشته باشند اما با تغییر قانون از ابتدای سال ۲۰۲۰ شهروندان ایرانی و چندین کشور دیگر بر اساس اعلام اداره مهاجرت تنها می‌توانند یک سال را در شهر استانبول اقامت و بعد از آن برای تمدید اقامت خود باید مدل آن را عوض و به اقامت از طریق خرید ملک یا اجازه کار تبدیل نمایند تا بتوانند درون شهر استانبول بمانند در غیر این صورت باید یک سال را خارج از کشور ترکیه سپری نمایند و بعد از یک سال مجدداً با اجاره واحد مسکونی درخواست خود را ارائه نمایند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

استانبول در سال‌های اخیر با توجه به رشد و شکوفایی اقتصادی و همچنین آزادی‌های اجتماعی با توجه به لائیک بودن جمهوری ترکیه و نزدیکی بسیار زیاد به ایران و داشتن موارد مشترک فرهنگی و مهم‌تر از همه نداشتن ویزا برای شهروندان ایرانی و تردد بسیار راحت و داشتن خطوط هوایی و زمینی بسیار زیاد بین کشورهای ایران و ترکیه و موارد مشترک بسیار زیاد دیگر باعث شده است تا ایرانیان کشور ترکیه و شهر استانبول را برای زندگی و همچنین سرمایه‌گذاری انتخاب نمایند.

از موارد مهم قابل اشاره دیگر در این موضوع می‌توان به امکانات و قیمت‌های خانه‌های ساخته شده در استانبول در سال‌های اخیر اشاره کرد که باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا را جذب خود نمایند. به‌طور کلی در استانبول بر اساس امکاناتی که به شما داده می‌شود مبلغی با همان امکانات و شرایط از شما دریافت می‌گردد و به‌طور کلی قیمت مسکن به قیمت واقعی و اصلی آن بسیار نزدیک می‌باشد.

شهرک‌سازی‌های اخیر در شهر استانبول به رشد چشم‌گیری رسیده است. شرکت‌های ساختمانی برند در نقاط لوکس استانبول در حال تکمیل سازه‌ها و برج‌های مدرن و بین‌المللی می‌باشند. در محله‌های دور از مرکز شهر نیز دیگر شرکت‌های ساختمانی با توجه به تقاضای خرید از سوی مشتریان داخلی و خارجی مشغول فعالیت می‌باشند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

قیمت آپارتمان و خانه در استانبول با توجه به منطقه متفاوت است مناطق لوکس و شناخته‌شده و مرکزی به نسبت از قیمت بالاتری نسبت به مناطقی که فاصله آنها با مرکز شهر زیاد است را دارا می‌باشند ولی با توجه به گستردگی شهر استانبول و طولانی بودن این شهر تقریباً با هر بودجه‌ای از خیلی کم می‌توان در استانبول صاحب خانه اما با امکانات محدود در مناطقی خاص شد.

در سال‌های اخیر استانبول مرکز اصلی خرید آپارتمان از طرف ایرانیان بوده است و طبق آمار منتشر شده، ایرانیان از رتبه‌های بالای خرید خانه در شهر استانبول می‌باشند که عوامل زیادی باعث شده تا به سمت خرید خانه در کشور ترکیه و شهر استانبول روی آورند.

همان‌طور که گفته شد شما با هر بودجه‌ای معمولاً از ۱۰۰ هزار لیر ترکیه به بالا می‌توانید در استانبول صاحبخانه شوید این مبلغ بیشتر در مناطق غربی شهر استانبول در مناطق اسنیورت و بیلیکدورزو بیشتر می‌باشد، در سال‌های اخیر مناطق نام برده شده در غرب استانبول پایگاه ایرانیان استانبول بوده و تعداد زیادی از هموطنان ایرانی در این مناطق صاحبخانه شده‌اند.

این مناطق فاصله نسبتاً زیادی با مرکز شهر استانبول دارند اگر شیشلی استانبول را مرکز شهر بدانیم، فاصله‌ای تقریباً به طول ۴۰ کیلومتر می‌باشند اما مناطقی لوکس و خوش‌ساخت با ساختاری مدرن می‌باشند. هر چقدر که به مرکز شهر استانبول و مناطق شناخته‌شده‌ای چون ساریر و بشیکتاش و کادیکوی نزدیک شویم قیمت آپارتمان‌ها با توجه به امکانات و ساختار شهرک‌ها متفاوت و بالاتر است.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

اسکودار تاریخی
عکسی تاریخی از اسکودار قدیم

اسکودار یکی از مهمترین شهرک های ترکهای عثمانی در استانبول در زمان امپراطوری عثمانی بود که مورد بازسازی اساسی در آن دوره قرار گرفت .در ان زمان منطقه اسکودار و مناطق اطراف ان با بناهایی مانند مجتمع ها؛ مساجد حمام ها  و چشمه ها اراسته گردیده بود.

برج دختر استانبول یکی از مهمترین بناهای ان دوره است.

 

عمارت سعداله پاشا اسکودار
عمارت سعداله پاشا اسکودار

در دوره  عثمانی این منطقه دارای ساحل و خانه های ساحلی زیادی در شهر بود که تنها تعداد کمی از عمارت ها تا به امروز باقی مانده است و به جای  ساختمان های سوخته و قدیمی و تخریب شده؛ اکنون عمارت های جدید ساخته شده است.

برخی از عمارت های قدیمی اسکودار که هنوز قابل مشاهده است میتوان به :عمارت قبرس؛ عمارت عابدافندی؛ عمارت ادیب افندی؛عمارت رجایی زاده؛ عمارت محمود ندیم پاشا؛ عمارت سعداله پاشا و عمارت فاتح احمدر اشاره نمود.

 

 

کاخ بیلربی
اسکودار کجاست

اسکودار یکی از سرسبزترین مناطق استانبول است که جنگل های این منطقه در حال حفاظت و نگهداری است.

رصدخانه وانیکی؛دبیرستان دخترانه کندیلی ؛ جمیل ملا ؛ منیر بی ؛ فاتح پاشا ؛ نیز از دیگر اماکن دیدنی این منطقه هستند.

برخی از موسسات اصلی اموزشی و فرهنگی در منطقه اسکودار استانبول قرار دارند که به طور کلی شامل ۳۶ موسسه اموزشی پیش دبستانی ؛۸۷ مدرسه ابتدایی؛۶۵ مدرسه رسمی و ۲۲ مدرسه خصوصی و ۲۱ موسسه رسمی را شامل میشود.

اتوبان d100 استانبول
نمایی از اتوبان d100 استانبول

حمل و نقل

اهمیت منطقه از نظر حمل و نقل تا به امروز ادامه دارد.خدمات کشتی های مسافری بین مناطق اسکودار و کاباتاش وسیرکیجی مدتی پس از افتتاح پل بسفر به پایان رسید.

اتوبان D100جدید نیزاز این منطقه عبور کرده و با گذر از چهارراه اوزون چاینار به پل شهیدان میرسد.

 

اتوبوس دریایی
اتوبوس دریایی

فعالیت اقتصادی غالب در منطقه اسکودار تجارت است.از انجا که حتی مناطق کوچک کشاورزی به مناطق مسکونی تبدیل گردیده فعالیت کشاورزی بسیار ناچیز است. با این حال تعداد زیادی از شرکت های صنعتی و تجاری در مرکز اداری منطقه اسکودار دایر می باشد.

 

ساحل سالاجاک اسکودار
ساحل سالاجاک اسکودار

اکثر جمعیت  منطقه اسکودار را صنعتگران و  صنعتگران بازنشسته تشکیل میدهند.همچنین بندر مهم حیدر پاشا در منطقه اسکودار و کادیکوی مشغول به فعالیت است.

منطقه آلتونیزاده Altunizade یکی از مناطق مدرن اسکودار است که مراکز خرید بسیاری را در خود جای داده است.

مرکز خرید کاپیتول که از قدیمیترین مراکز خرید استانبول است در اسکودار جای دارد و در منطقه التونیزاده به کار خود میپردازد. از دیگر مراکز خرید این منطقه میتوان از مرکز خرید آکاسیا نام برد که مجتمعی تازه ساخت و مدرن است.

 

شهرداری اسکودار
شهرداری اسکودار

مدیریت

شهرداری منطقه اسکودار در سال ۱۹۸۴ تاسیس  و به منطقه ای مستقل تبدیل گردید.شهرداری این منطقه طی سالیان طولانی در اختیار حذب عدالت و توسعه از حزب حاکم بوده است.طی انتخابات شهرداری ها در سال ۲۰۱۹ HİLMİ TÜRKMEN به عنوان شهردار این منطقه انتخاب گردید.

بله با خرید ملک در کل کشور ترکیه به شخص خریدار و خانواده اقامت ترکیه تعلق میگیرد.
هر سوالی داری واتس آپ بپرس
با اجاره واحد مسکونی به شخص اجاره کننده و خانواده او یک سال اقامت توریستی داده می شود که قابل تمدید نیست.
هر سوالی داری واتس آپ بپرس

در این مدل اقامت فرد درخواست‌کننده اقامت خانوادگی باید با یک شهروند اهل ترکیه ازدواج کرده باشد و بعد از انجام مراسم ازدواج درخواست خود را به اداره مهاجرت ترکیه جهت صدور و انجام وقت مصاحبه اعلام نماید. مدت این مدل اقامت بر اساس مستندات صورت گرفته و ارائه مدارک توسط اداره مهاجرت بر اساس ملیت فرد متقاضی مورد بررسی قرار گرفته و به وی جواب داده خواهد شد.

موارد ذکر شده فوق از مهم‌ترین مدل‌های اقامتی قابل اخذ در کشور ترکیه و شهر استانبول می‌باشد که بر اساس شرایط خود می‌توانید اقدام به اخذ آنها نمایید.

قابل ذکر است که شهروندان ایرانی با پاسپورت ایران می‌توانند در طول سال ۳ ماه بدون ویزا به کشور ترکیه مراجعه نمایند یا در صورت استفاده مهم‌تر از ۳ ماه به صورت یکجا باید ۶ ماه خارج از خاک ترکیه سپری نمایند و مجدد ورود انجام دهند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

با خرید ملک به ارزش ۲۵۰هزار دلار آمریکا به بالا به خریدار و خانواده وی پاسپورت ترکیه تعلق میگیرد.

در این مدل اقامت باید توجه داشته باشیم که فردی که اقدام به خرید ملکی به ارزش ۲۵۰ هزار دلار به بالا نموده است تا ۳ سال حق فروش ملک خود را نخواهد داشت. البته اجاره دادن واحد مسکونی خریداری شده بلامانع است.

در این مدل اقامتی دولت ترکیه با توجه به گزارش‌های زیرمجموعه خود جهت ارزش‌گذاری ملک اقدام به صدور پاسپورت و همچنین وقت مصاحبه خواهد نمود و تعیین و ارزش‌گذاری در این مدل اقامتی بسیار برای دولت ترکیه قابل اهمیت است.

از زمان انتخاب ملک توسط شخص متقاضی تا گزارش ارزش‌گذاری ملک و همچنین وقت مصاحبه تا زمان صدور پاسپورت تقریباً ۳ ماه زمان لازم خواهد بود و در این پروسه به فرد خریدار و فرزندان و خانواده آنان پاسپورت ترکیه تعلق خواهد گرفت.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

به‌طور کلی دولت ترکیه چندین مدل اقامتی را برای خارجیان متقاضی حضور در این کشور تبیین نموده است که ادارات مهاجرت شهرهای مختلف موظف به انجام قانون طبق نقشه راه اداره کل مهاجرت ترکیه می‌باشند که البته با توجه به موضوعات گفته شده در سطر بالا بر اساس شرایط هر شهر قدری اخذ اقامت متفاوت است.

شما به چندین روش می‌توانید داخل شهر استانبول ترکیه درخواستی مبنی بر اقامت به اداره مهاجرت شهر استانبول ارائه نمایید که در این مقاله به بررسی مدل‌ها مختلف اقامتی برای اتباع خارجی و مخصوصاً ایرانیان خواهیم پرداخت.

 

۱-اقامت از طریق خرید واحد مسکونی

۲-اقامت از طریق اجاره واحد مسکونی

۳-اقامت از طریق اخذ پاسپورت ترکیه

۴-اقامت از طریق سرمایه‌گذاری 

۵-اقامت خانوادگی در ترکیه

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

جمعیت اسکودار

مسجد چامیلجا اسکودار
 اسکودار
جمعیت سال
۵۲۶.۹۴۷ ۲۰۱۰
۵۳۲.۱۸۲ ۲۰۱۱
۵۳۵.۹۱۶ ۲۰۱۲
۵۳۴.۶۳۶ ۲۰۱۳
۵۳۴.۹۷۰ ۲۰۱۴
۵۴۰.۶۱۷ ۲۰۱۵
۵۳۵.۵۳۷ ۲۰۱۶

تمام مراکز خرید اسکودار به همراه آدرس

منطقه اسکودار استانبول

اماکن دیدنی و آثار تاریخی اسکودار

منطقه اسکودار استانبول

.

.

.

بهترین هتل های منطقه اسکودار

.

تمام محلات اسکودار

 

آجیبادم

Acıbadem Mahallesi

محله جنگل کوی Çengelköy Mahallesi
محله احمدیه Ahmediye Mahallesi محله فراه Ferah Mahallesi
محله آلتونی زاده Altunizade Mahallesi محله گوزل تپه Güzeltepe Mahallesi
محله عزیز محمود Aziz Mahmud Hüdayi Mahallesi محله ایجادیه İcadiye Mahallesi
محله باغچه لی اولر Bahçelievler Mahallesi محله کندیلی Kandilli Mahallesi
محله بارباروس Barbaros Mahallesi محله کیشیکلی Kısıklı Mahallesi
محله بی لر بی Beylerbeyi Mahallesi محله کیرازلی تپه Kirazlıtepe Mahallesi
محله بولگورلو Bulgurlu Mahallesi محله کوله لی Kuleli Mahallesi
محله برهانیه Burhaniye Mahallesi محله کوزگونجوک Kuzguncuk Mahallesi
محله جمهوریت Cumhuriyet Mahallesi محله کوچوک چامیلجا Küçük Çamlıca Mahallesi
محله کوچوک سو Küçüksu Mahallesi محله کوپلوجه Küplüce Mahallesi
محله محمت آکیف Mehmet Akif Ersoy Mahallesi محله معمار سینان Mimar Sinan Mahallesi
محله مرات رئیس Murat Reis Mahallesi محله سالاجاک Salacak Mahallesi
محله سلامیالی Selamiali Mahallesi محله سلیمیه Selimiye Mahallesi
محله سلطان تپه Sultantepe Mahallesi محله اونالان Ünalan Mahallesi
محله والیده آتیک Validei Atik Mahallesi محله یاووز تورک Yavuztürk Mahallesi
محله زینب کامیل Zeynep Kamil Mahallesi  

نقشه اسکودار

uskudar haritasi

بازار های روز و محلی اسکودار

بازار های روز اسکودار
بازار های روز اسکودار
ایام هفته نام بازار آدرس
شنبه ÜSKÜDAR
یکشنبه
دوشنبه FıstıkagacıPazarı
سه شنبه
چهار شنبه Kuzguncuk Semt Pazarı
پنج شنبه Bulgurlu Pazarı
جمعه Üsküdar Merkez Pazarı

بیمارستان های منطقه اسکودار

 

نام بیمارستان درجه تلفن آدرس
Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

بیمارستان دولتی نمونه حیدر پاشا

دولتی ۰۲۱۶۳۳۶۰۵۶۵ Tıbbıye Caddesi No:40 Üsküdar – İstanbul

Üsküdar Devlet Hastanesi

بیمارستان دولتی اسکودار

دولتی ۰۲۱۶۴۷۴۷۹۰۰ Barbaros Mahallesi Veysi Paşa Sokağı No:14

Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk  Hastanesi

بیمارستان زنان و زایمان و کودکان زینب کامیل

دولتی ۰۲۱۶۳۹۱۰۶۸۰ Adres : Üsküdar Opr. Dr. Burhanettin Üstünel Caddesi No:10 İstanbul

Başkent Üniversitesi İstanbul Hastanesi

دانشگاه علوم پزشکی باشکنت اسکودار

دانشگاهی ۰۲۱۶۵۵۴۱۵۱۵ Altunizade Mahallesi Kısıklı Caddesi Oymacı Sokak No:7 34662 Üsküdar

داروخانه های منطقه اسکودار

نام داروخانه آدرس تلفن
Akademi Ebru Eczanesi Muratreis Mahallesi, Nuhkuyusu Caddesi, No. 203/a Üsküdar / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۵۳۰-۳۰-۴۴
Akasya Eczanesi Acıbadem Mahallesi Çeçen Sokak 33 Acıbadem / Üsküdar / Istanbul (Akasya Avm Içi ,güney E-5 Ana Giriş Kapısı -۱. Kat) ۰ (۲۱۶) ۳۲۵-۰۹-۶۱
Akça Eczanesi Cumhuriyet Mahallesi, Karlıdere Caddesi, No. Pelit Sokak, 3/a Üsküdar / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۲۹-۹۰-۹۱
Altın Eczanesi Zeynep Kamil Mahallesi, Dr. Burhanettin Üstünel Sokak, No. 13 Üsküdar / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۵۵۳-۰۱-۶۱
Altunizade Eczanesi Barbaros Mahallesi, Tophanelioğlu Caddesi, No. 52/1C Altunizade Üsküdar / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۵۵۳-۳۰-۰۰
Anadolu Eczanesi Bulgurlu Mahallesi, Şura Sokak, No. 15/a Üsküdar / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۶۵۰-۹۹-۲۴
Arı Eczanesi Bulgurlu Mahallesi Günaydın Sokak 2/7 Bulgurlu / Üsküdar / Istanbul (Namazgah Mevkii Ümran Tıp Merkezi Çapraz Karşısı) ۰ (۲۱۶) ۲۶۶-۶۵-۶۰
Arıcı Eczanesi Küçükçamlıca Mahallesi Şehit Ali As Sokak 5/2 Küçükçamlıca / Üsküdar / Istanbul (O Ağacın Altı Bambi Kafenin Ilerisi Lastik Iş Sendikasının Karşısı) ۰ (۲۱۶) ۳۲۶-۱۹-۰۸
Atilla Kaplan Eczanesi Ahmediye Mahallesi, Halk Caddesi, No. 35B Mimarsinan Üsküdar / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۱۰-۷۴-۰۴
Ayazma Eczanesi Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi, Doğancılar Caddesi, No. 70/a Üsküdar / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۵۳۲-۶۸-۱۲
Aynur Eczanesi Güzeltepe Mahallesi Namazgah Caddesi 51A Çengelköy / Üsküdar / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۴۲۲-۶۳-۳۳
Bağlarbaşı Eczanesi Muratreis Mahallesi Nuhkuyusu Caddesi 303 Bağlarbaşı / Üsküdar / Istanbul (Aslı Börek Yanı) ۰ (۲۱۶) ۳۴۱-۲۵-۷۴
Bahçelievler Eczanesi Çengelköy Mahallesi Kaldırım Caddesi 62/c Çengelköy / Üsküdar / Istanbul (Bahçelievler Muhtarlığı Karşısı) ۰ (۲۱۶) ۳۰۸-۱۱-۰۰
Beyaz Eczanesi Ahmediye Mahallesi Halk Caddesi 11/a Mimarsinan / Üsküdar / Istanbul (Üsküdar Doğancılar Yokuşu Üsküdar Anadolu Hastanesi Karşısı Halkbank Yanı) ۰ (۲۱۶) ۵۵۳-۲۱-۴۳
Beyhan Eczanesi Ünalan Mahallesi Soyak Camii Sokak Soyak Göztepe Rezidans Sitesi A1 Blok Dükkan 2 No:6Ea Ünalan / Üsküdar / Istanbul (Soyak Göztepe Residance Sitelerinin Altında Ünalan Muhtarlığının Yanında, Ptt Ve Belediye Fidanlığı Karşısında) ۰ (۲۱۶) ۳۲۴-۳۲-۵۰
Beylerbeyi Büyük Eczanesi Beylerbeyi Mahallesi Abdullahağa Caddesi 7 Üsküdar / Istanbul (Beylerbeyi Mado Karşısı) ۰ (۲۱۶) ۳۲۱-۴۶-۴۷
Beylerbeyi Eczanesi Beylerbeyi Mahallesi, Yalıboyu Caddesi, No. 67/d Üsküdar / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۱۸-۲۳-۹۸
Bizim Ilke Eczanesi Valideiatik Mahallesi, Çinili Hamam Sokak, No. 48-3 Zeynep Kamil Üsküdar / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۵۵۳-۸۷-۶۰
Bulgurlu Cansu Eczanesi Cumhuriyet Mahallesi Pelit Sokak 6 Cumhuriyet / Üsküdar / Istanbul (İhsan Erdemir Asm Karşısı) ۰ (۲۱۶) ۲۰۱-۱۷-۷۷
Bulgurlu Merkez Eczanesi Bulgurlu Mahallesi Bağcılar Caddesi 9/a Bulgurlu / Üsküdar / Istanbul (Alvarlızade Camisi Alt Sokağı, Çavuşoğlu Kebap Yanı) ۰ (۲۱۶) ۶۵۰-۸۰-۱۱
Bulgurlu Metro Eczanesi Bulgurlu Mahallesi, Uzundere Sokak, No.4/b Üsküdar / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۶۵۰-۷۰-۵۰
Burcu Eczanesi Altunizade Mahallesi, Tophanelioğlu Caddesi, No.40 Üsküdar / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۴۷۴-۵۴-۰۰
Büşra Eczanesi Küplüce Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi 108 Beylerbeyi / Üsküdar / Istanbul (Kirazlıtepe Dörtyol) ۰ (۲۱۶) ۳۱۸-۸۲-۷۰
Cadde Plus Eczanesi Valideiatik Mahallesi Nuhkuyusu Caddesi 127A Muratreis / Üsküdar / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۸۰۳-۴۵-۲۰
Çamlıca Aslıhan Eczanesi Burhaniye Mahallesi, Osmangazi Sokak, No. 1/b Beylerbeyi Üsküdar / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۲۱-۹۶-۹۱
Çamlıca Meydan Eczanesi Küçükçamlıca Mahallesi, Kısıklı Caddesi, No.118/b Bulgurlu Üsküdar / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۴۰-۲۳-۴۵
Cansu Eczanesi Valideiatik Mahallesi Kümbet Sokak 45/a Muratreis / Üsküdar / Istanbul (Pazarbaşı Asm Karşısı) ۰ (۲۱۶) ۳۴۲-۹۲-۶۲
Capitol Eczanesi Altunizade Mahallesi Mahir Iz Caddesi 21 Altunizade / Üsküdar / Istanbul (Capitol Alışveriş Merkezi Zemin Kat A Kapısı Girişi Ilahiyat Fakültesi Karşısındaki) ۰ (۲۱۶) ۶۵۱-۴۷-۳۰
Çengelköy Eczanesi Çengelköy Mahallesi Çengelköy Caddesi 46 Çengelköy / Üsküdar / Istanbul (Çınaraltı Cafe. Iş Bank Karşısı) ۰ (۲۱۶) ۳۲۱-۵۱-۹۴
Çengelköy Güçlü Eczanesi Güzeltepe Mahallesi, Bulak Sokak, No. 2 Çengelköy Üsküdar / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۳۲-۸۳-۵۸
Çengelköy Pozitif Eczanesi Bahçelievler Mahallesi, Bosna Bulvarı No.152/a Bahçelievler Üsküdar / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۴۶۰-۱۶-۰۰
Demiray Eczanesi Valideiatik Mahallesi, Dr. Fahri Atabey Caddesi, No.91A Muratreis Üsküdar / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۶۹۵-۱۵-۵۷
Denizada Eczanesi Kısıklı Mahallesi Hacı Arifbey Sokak 39/b2 Ferah / Üsküdar / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۴۶۱-۱۴-۴۲
Dilek Eczanesi Mimar Sinan Mahallesi Azizlik Sokak 4 Mimarsinan / Üsküdar / Istanbul (Hospital Türk Hastanesi Otoparkı) ۰ (۲۱۶) ۳۹۱-۰۴-۷۰
error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول