رزیدانس مسکونی آجون کنت اسنیورت

Acunkent

رزیدانس مسکونی آجون کنت
رزیدانس مسکونی آجون کنت

رزیدانس مسکونی آجون کنت

اگر به دنبال خرید خانه ارزان قیمت با شرایطی ایده آل می باشید مجموعه آجون کنت را می توان از بهترین گزینه های شما برای خرید خانه در شهر استانبول ترکیه در منطقه اسنیورت دانست که دارای تمام امکانات رفاهی در سطحی معقول برای مخاطبان خود می باشد.

مجموعه مسکونی آجون کنت که امور مربوط به ساخت و ساز در آن به تازه گی به پایان رسیده است دارای طرح های فروش متنوع می باشد که پس از اتمام پروژه استقبال بسیار خوبی نیز به عمل آمده است.

با توجه به افزایش قیمت ارز در سال های اخیر و مشگلات اقتصادی پیش آمده و سخت شدن خرید آپارتمان با ریال ایران این مجموعه برای خرید خانه برای بودجه های پایین با امکانات خوب را می توان مناسب ارزیابی کرد.

رزیدانس آجون کنت در غرب شهر استانبول ترکیه در منطقه اسنیورت استانبول جای گرفته و از لحاظ لوکیشن و قرارگیری نیز در مکان مناسبی می باشد با دسترسی های بسیار خوب به مراکز خرید و حمل و نقل عمومی و مخصوصا بزرگراه E5 که در فاصله کوتاهی از آن قرار دارد.

آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱خواب استارت می شود و با تغییر متراژ اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.

در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهدهنمایید.
.
✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی آجون کنت

قیمت ها در تیر ماه ۱۴۰۰ به روز شده است

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۱۵۰.۰۰۰TL ۳۰ ۵۰ ۱+۰
۲۲۰.۰۰۰TL ۵۵ ۷۰ ۱+۱
۲۸۰.۰۰۰TL ۷۵ ۱۰۰ ۲+۱

همچنین ببینید

رزیدانس مسکونی فی تاور اسنیورت

رزیدانس مسکونی فی تاور اسنیورت

۴.۹ / ۵ ( ۱۵ امتیاز ) رزیدانس مسکونی فی تاور اسنیورت شهرک مسکونی فی …

error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول