‏Agaoglu maslak 1453

رزیدانس مسکونی ماسلاک ۱۴۵۳

رزیدانس مسکونی ماسلاک ۱۴۵۳

بدون شک یکی از شیک ترین و مجهزترین شهرک های مسکونی استانبول در یکی از بهترین مناطق این شهر در ساریر را می توان رزیدانس مسکونی ۱۴۵۳ ماسلاک نام برد.
.
این شهرک مسکونی درست در کنار جنگل واقع شده و دارای منظره ای بسیار ریبا از جنگل های اطراف خود می باشد که باعث شده مخاطب زیادی از آن استقبال نمایند.
.
رزیدانس مسکونی ماسلاک ۱۴۵۳ از شهرک های نوساز در یکی از بهترین نقاط استانبول است و دارای کلیه امکانات تفریحی و رفاهی برای ساکنین مجموعه می باشد.
.
سازه لوکس و مدرن شهرک و متریال استفاده شده در آن باعث شده تا اتباع خارجی بسیاری از این رزیدانس استقبال نمایند و اقدام به خرید ملک در این پروژه مسکونی نمایند.
.
واحدهای آپارتمان این شهرک مسکونی برای دریافت پاسپورت ترکیه و شهروندی بسیار مناسب است و اخیرا استقبال بسیار خوبی در این زمینه از این رزیدانس شده است.
.
ساریر از مناطق سطح بالا و لوکس استانبول محسوب می شود که دارای رزیدانس ها و مجموعه های مسکونی لاکچری درون خود است و اکثر سفارت خانه های کشورهای مطرح مانند ایالات متحده آمریکا نیز در این منطقه قرار گرفته اند.
.
شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی ماسلاک ۱۴۵۳

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
40 64 1+0
75 95 1+1
120 160 2+1
160 205 3+1
280 238 4+1

موقعیت مکانی و دسترسی رزیدانس مسکونی1453 روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی ماسلاک ۱۴۵۳