Akbatı Alışveriş Merkezi

مرکز خرید آکباتی
مرکز خرید آکباتی

مرکز خرید آکباتی Akbatı Alışveriş Merkezi

مرکز خرید آکباتی یکی از مراکز خرید شهر استانبول در غربی ترین نقطه این شهر واقع در منطقه باغچه شهیر شهر استانبول در قسمت اروپایی می باشد که به علت ساخت شهرک های مسکونی بسیار در اطراف آن از بازدیدکنندگان زیادی برخوردار می باشد. از مرکز خرید آکباتی می توان به لوکس ترین مرکز خرید در حومه شمال غربی شهر استانبول اشاره نمود که با ساختار قوی و معماری بی نظیر باشد. موجب جذب بازدیدکنندگان از دیگر مناطق شهر استانبول به این مرکز گردیده است.

مرکز خرید آکباتی از فروشگاه های مجلل و مارک های معروف جهانی داخلی و خارجی تشکیل شده، همچنین رستوران ها و کافه های زنجیره ای برندهای مطرح نیز در این مرکز حضور چشمگیری دارند.

فضای داخلی مرکز خرید آکباتی هم در تابستان و هم در زمستان دارای دمایی ایده آل است به خصوص برای خانواده های دارای فرزند بسیار مناسب می باشد.

فضای سبز پر جنب و جوش زیادی در این مرکز خرید وجود دارد و پنجره هایی که به آسمان باز می شوند باعث شده تا فضای داخل از نمایی خاص بهره مند گردد.

برای دسترسی به منطقه اکباتی راه های گوناگون وجود دارد که از مهمترین آنها می توان به خطوط اتوبوس رانی شماره 76 D از مبدأ تکسیم به باغچه شهیر اشاره نمود که سهم بسزایی در جابجایی بازدیدکنندگان را دارا می باشد.

آدرس: anayi, 1655. Sokak No:6, 34538 Esenyurt/İstanbul, Türkiye

 

تصاویر مرکز خرید آکباتی

موقعیت مکانی و دسترسی مرکز خرید آکباتی روی نقشه گوگل

2 نظر برای «مرکز خرید آکباتی استانبول»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *