خرید خانه در آسیایی استانبول

منطقه مورد نظر خود را انتخاب فرمایید

قیمت ها در تیر ماه ۱۴۰۰ به روز شده است

….

در سال های اخیر تمایلات بسیاری برای خرید خانه در آسیایی استانبول به وجود آمده است که ایرانیان نیز از این قائده مستثنی نبوده اند و همواره به دنبال خرید خانه در این قسمت از استانبول ترکیه بوده اند.

مناطق بسیار زیبای قسمت آسیایی استانبول به همراه ساخت و سازهای گسترده در این نیمه از شهر استانبول باعث محبوبیت قسمت آسیایی در این کلانشهر پهناور بوده است.
برج های معروف ، مشهور و لاکچری در قسمت آسیایی استانبول ترکیه خواستگاه قشری از جامعه است که به دنبال مکانی بسیار لوکس و عالی و شناخته شده برای زندگی می باشند که در آسیایی استانبول در اختیار آنان قرار گرفته است.

مجموعه های ساختمانی برتر آسیایی استانبول در مناطق مختلف این قسمت پراکنده است که با توجه به موقعیت قرارگیری قیمت اجاره آپارتمان درون هریک بسیار متفاوت ارزیابی شده است.

از مهمترین مناطق مهم که در اسیایی استانبول قرار گرفته اند باید به مناطق کادیکوی و اسکودار و بی کوز که درست در کنار تنگه واقع گردیده اند اشاره نمود که در کنار آتاشهیر و قسمتی از عمرانیه که تجمع برج های نوساز و زیبا می باشند  منظره ای مدرن را در آسیایی استانبول درکنار یکدیگر به وجود آورده اند و برای خرید خانه در آسیایی استانبول مناسب ارزیابی شده است.

در کنار ساحل از نیمه جنوبی این قسمت نیز مناطق خوبی مانند مال تپه و کارتال قرار گرفته اند که دارای جذابیت های فراوانی همراه با ساختمان های تازه ساخت برای متفاضیان موجود می باشد که کار را برای خرید خانه در آسیایی استانبول آسان نموده است.

برای آن دسته از دوستانی که به دنبال خرید خانه ارزان در نیمه آسیایی استانبول می باشند نیز مناطقی چون پندیک و سنجاق تپه در کنار سلطان بی لی و چکمه کوی امکان خرید میسر می باشد که از محلات یاد شده فوق الذکر به نسبت دسترسی و موقعیت ضعیف تر به حساب می آیند.

در هنگام ورود از اروپایی به آسیایی استانبول چند برج در سال های اخیر با سلیقه ایرانیان سازگار بوده که معمولا زندگی در این برج های معروف را ترجیج می دهند زیرا به علت دسترسی عالی ، برند بودن ساختمان ها و قشری که در آن در حال زندگی می باشند و البته مواردی چون داشتن مراکز خرید بسیار لوکس و بزرگ خوشایند بوده است.

به طور مثال رزیدانس های مسکونی مانند عمار و آکاسیا و پارک رزیدانس در کنار متروپل و رزیدانس واریاپ که در نزدیکی یکدیگر قرار گرفته اند به همراه رزیدانس لاکچری و معروف آجار بلو و آجار وادی در بی کوز از بهترین شهرک های قسمت آسیایی برای خرید خانه در آسیایی استانبول جهت زندگی محسوب می شوند که البته قیمت خرید آپارتمان در هر کدام از برج های یاد شده ، بالا و متفاوت می باشد.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در باره خرید خانه در آسیایی استانبول از طریق لمس دکمه واتساپ در انتهای این مقاله با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

خرید خانه در آسیایی استانبول

همچنین ببینید

رزیدانس مسکونی آجار بلو

خرید خانه در بی کوز استانبول

۵ / ۵ ( ۷۰ امتیاز ) بهترین پروژه های مسکونی در بی کوز قیمت …

error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول