رزیدانس مسکونی سینپاش فاینانس

از رزیدانس های لوکس و زیبا با ساختاری مدرن در منطقه عمرانیه استانبول را می توان به این‌مجموعه مسکونی اشاره نمود که توانسته بعد از امور مربوط به ساخت و ساز به نگین‌ منطق عمرانیه در قلب این شهر تبدیل شود و بسیار مورد توجه اهالی استانبول قرار گیرد.

متراژ 60-80-100
تعداد اتاق 1-2-3
منطقه عمرانیه
برخی امکانات مجموعهاستخر، سونا، جکوزی، باشگاه ورزشی، مارکت و کافه
نحوه خریدنقد و اقساط

عمرانیه دارای رزیدانس های مسکونی بسیار زیادی است که در حال رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر می باشند که این رزیدانس مسکونی توانسته در این رقابت در جایگاه مطلوبی قرار گیرد.
فایناس سینپاش عمرانیه دارای برج های زیبای مسکونی است که با فضای سبز بسیار زیبا در کنار یکدیگر قرار گرفته و دارای تمام امکانات رفاهی و اجتماعی برای ساکنین خود می باشد.
از جمله امکانات مربوط به این شهرک مسکونیمی توان به استخرهای شنا و مجموعه های ورزشی و زمین های بازی به همراه پارک کودکان سیستم امنیتی ۲۴ ساعته و همچنین پارکینگ های سرپوشیده و پارکینگ های میهمان اشاره نمود.

منطقه عمرانیه استانبول

منطقه عمرانیه استانبول  یکی از مناطق اسیایی شهر استانبول است که از غرب با منطقه اسکودار از جنوب با  منطقه آتاشهیر از شرق با منطقه سنجاق تپه و از شمال با منطقه چکمه کوی و از شمال غرب با منطقه بی کوز همسایه است.

این منطقه چهارمین منطقه پر جمعیت استانبول و پر جمعیت ترین منطقه در قسمت اسیایی استانبول است.

این ناحیه از استانبول از ۳۵ محله تشکیل شده و مساحت ان ۲۲ هزار هکتار می باشد.

منطقه  از نظر تنوع اقتصادی منطقه ای بسیار غنی میباشد که از صنایع کوچک تولیدی ؛پوشاک؛ قطعات یدکی و محصولات چوبی تشکیل شده است.

عمرانیه یکی از مناطق استانبول است که جمعیت و نرخ شهرنشینی در این منطقه به سرعت رو به افزایش است.این  منطقه نمونه ای از شهرنشینی است که در ان قسمت های روستایی و محلی نیز حفظ شده است.

از مناطق قدیمی و با تاریخ قدیمی در شهر استانبول است که در گذشته تمام این منطقه انبوه از جنگل ها و درختان سبز بود زیرا آب و هوای آن برای رشد جنگل بسیار مناسب بود.

در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
تماس بگیرید 44 64 1+1
تماس بگیرید 108 117 2+1
تماس بگیرید 130 190 3+1
تماس بگیرید 90 220 4+1

 

ویژه گی های مجموعه سینپاش فاینانس عمرانیه

باید توجه داشته باشید که این مجموعه از امکانات بسیار زیادی برخوردار می‌باشد که در ادامه چند مورد از آن را برای شما عزیزان نام برده ایم:
سالن ورزشی
مناطق پیاده روی
باغ بچه ها
کافه
پارکینک
منطقه سبز
نگهبانی 24 ساعته
مغازه و ادارات
بازار خرید
بیمارستان
رستوران ها
مرکز خرید
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.

پرسش و پاسخ

1برای گرفتن اقامت ترکیه ارزش ملک چقدر باید باشد؟

فقط کافی است یک سند رسمی داشته باشید و کف قیمت در قانون تعریف نشده است.

2اقامت موقت از طریق خرید ملک بهتر است یا اقامت توریستی؟

طبق قانون اقامت توریستی فقط یک بار داده خواهد شد و در حال حاضر بدلیل بیماری کرونا معلق مانده است. ولی با خرید ملک اقامت یک ساله داده می شود و تا زمانیکه ملک به فروش نرسد قابل تمدید است.

3آیا اقامت توریستی تبدیل به اقامت دائم یا حق شهروندی می شود؟

هرگز

4آیا می توان بدون داشتن اقامت در ترکیه حساب بانکی داشت؟

بله، بعضی شعب زراعت بانک با پاسپورت افتتاح حساب میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *