اپلیکیشن تاکسی اینترنتی استانبول

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی استانبول 
در استانبول نیز مانند دیگر کلانشهرهای بزرگ جهان در سال های اخیر اپلیکیشن های تاکسی اینترنتی به رشد قابل توجهی دست یافته اند و در میان شهروندان توانسته اند جایگاهی مطلوب را به خود اختصاص دهند.
شرکت هایی در سال های اخیر در این زمینه داخل استانبول با یکدیگر به رقابت پرداخته اند که در این مقاله سعی بر آن دارین تا معروف ترین و ایمن ترین شرکت های تاکسی اینترنتی استانبول را خدمت شما معرفی نماییم .
همواره یکی از سوال های مهم هموطنان ایرانی در زمان حضور در استانبول این بوده که اسنپ استانبول کدام شرکت است و سوال درباره تاکسی های اینترنتی و نحوه استفاده از این اپلیکیشن هاست که امیدواریم در این مقاله به تمام سوالات پاسخ داده شود.
اپلیکیشن تاکسی اینترنتی استانبول
اپلیکیشن تاکسی اینترنتی استانبول

بی تاکسی(BITAKSI)

شرکت بی تاکسی را به نوعی می توان همان اسنپ استانبول دانست که در سال های اخیر با سرویس های مناسب خود و قیمت های به صرفه و متعادل توانسته تعداد زیادی از مشتریان را به سمت خود مجذوب نماید.در اپلیکیشن تاکسی اینترنتی
بی تاکسی استانبول می توانید خودرو های مورد نظر خود را بر حسب نیاز از میان تاکسی های زرد(اقتصادی) و تاکسی های آبی (لوکس) با درج قیمت به راحتی درخواست نمایید.
اپلیکیشن تاکسی اینترنتی بی تاکسی استانبول به راحتی بر روی گوشی های هوشمند نصب شده و طریقه کارکردن آن بسیار آسان است و استفاده را برای تمامی مشترکین فراهم می سازد.
آی تاکسی(ITAKSI)
آی تاکسی(ITAKSI)

آی تاکسی(ITAKSI)

از مهمترین رقبای بی تاکسی در استانبول می توان به این تاکسی اینترنتی اشاره نمود که به نوعی جایگاه تپسی را در استانبول در مقابل اسنپ دارد .این اپ در شهر استانبول فعال است و توسط شهرداری کلانشهر استانبول اداره می شود و در خیلی از اوقات قیمت در این مجموعه تاکسی اینترنتی از بی تاکسی ارزانتر و مناسب تر می باشد.
به لحاظ قرار گیری این اپ در مجموعه شهرداری استانبول این تاکسی اینترنتی از امنیت بسیار خوبی برخوردار است.
اوبر(UBER)
اوبر(UBER)

اوبر(UBER)

از اپلیکیشن های مطرحی که در ابتدا وارد بازار تاکسی های اینترنتی در استانبول گردید تاکسی اوبر بود که برندی جهانی است و در تمام شهرهای بزرگ جهان فعال و مشغول خدمت رسانی بوده است .
به علت مشکلات به وجود آمده برای این سیستم در سال های گذشته در استانبول هم اینک فعالیت این اپ در استانبول محدود شده و بعضا مشغول خدمت رسانی است.

همچنین ببینید

کاخ بیلربی

عمارت های مشهور استانبول

عمارت ادیب افندی عمارت کنت استراگو . عمارت حکیم باشی عمارت قبرس . عمارت رمزی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد