اجاره خانه در آتاشهیر استانبول

شهرک مورد نظر خود را انتخاب نمایید

قیمت ها در مرداد ماه ۱۴۰۰ به روز شده است

متروپل استانبول متروپل بدون شک از زیباترین و معروفترین برج های مسکونی در قسمت اسیایٔی شهر استانبول است که با ظاهر مدرن و جذاب خود توجه همگان را به خود جلب نموده است. . متروپل در منطقه آتاشهیر استانبول در بهترین لوکیشن این منطقه در امتداد اتوبان D100 قرار گرفته که با گذر از این بزرگراه همگان محو سازه زیبا این رزیدانس می شوند. . تمام امکانات روز رفاهی دنیا در مجموعه متروپل برای ساکنین آن لحاظ گردیده و با احترامی که به مخاطب خود میگذراد تمام امکانات در سطح بالا و لاکچری تهیه گردیده. . از لحاظ دسترسی متروپل یکی از رزیدانس ها در آسیایٔی استانبول است که از بهترین موقعیت ها و دسترسی ها برخوردار است. رزیدانس مسکونی متروپل با قرار گرفتن در کنار D100 هم دسترسی خوبی به متروباس و هم مترو منطقه آتا شهیر را داراست. . متروپل با توجه به شناخته شده بودن و برندبودن از قابلیت بسیار زیادی برای سرمایه گذاری برخوردار است که بسیاری از تجار از سایر ممالک نیز اقدام به خرید در این مجموعه نموده اند. . از دیگر ویژه گی های مهم مجموعه متروپل مرکز خرید معروف آن می باشد که از مراکز خرید معروف استانبول با همه برندهای جهانی درون آن می باشند. . قیمت آپارتمان یک خوابه در مجموعه متروپل از ۹۰۰هزار لیر شروع شده و با توجه به بال های آن و قرار گیری آپارتمان در هر کدام از بال ها دارای قیمتی متفاوت است.
استارت قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی متروپل استانبول
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۶,۰۰۰TL ۶۰ ۸۲ ۱+۱
۹,۰۰۰TL ۸۰ ۱۳۰ ۲+۱
۱۵,۰۰۰TL ۱۲۰ ۱۷۰ ۳+۱
 
 
.
موقعیت مکانی و دسترسی متروپل روی نقشه گوگل
.

برج های مسکونی واریاپ مریدین

از معروف ترین و مشهور ترین سازه های ساختمانی در منطقه آتا شهیر برج های مسکونی واریاپ مریدین این منطقه از استانبول است که در زمره برج های معروف

ساختمانی آتا شهیر بوده و در سال های اخیر استقبال بسیار خوبی از آن شده است.
.
برج های مسکونی واریاپ مریدین در ۳برج کنار یکدیگر قرار گرفته اند و دارای تمام امکانات رفاهی در سطحی بسیار خوب و عالی برای ساکنین مجموعه می باشند که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی می باشند.
.
برج های مسکونی واریاپ مریدین آتاشهیر دارای استخرهای روباز و سرپوشیده ،باشگاه های ورزشی،سونا،جکوزی ،زمین های ورزشی و همچنین دارای رستوران ها و کافه ها و مارکت ها می باشند.
.
واریاپ ماریدین دارای سیستم امنیتی بالایی است و به صورت ۲۴ ساعته از این برج های مسکونی و ساکنین حفاظت می شود .
.
از دیگر موارد قابل اشاره در مجموعه واریاپ مریدین استانبول باید به همجوار بودن این برج ها به بزرگراه E5 اشاره نمود که دسترسی بسیار عالی به این مجموعه مسکونی ایجاد مینماید.
.
آپارتمان های موجود در برج های واریاپ مریدین استانبول دارای مناظر مختلفی از شهر استانبول و دریا و جزایر آدالار می باشند که طرفداران بسیاری دارد.

استارت قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی واریاپ مریدین
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۶,۰۰۰TL ۵۵ ۷۰ ۱+۱
۹,۰۰۰TL ۸۰ ۱۱۰ ۲+۱
۱۱,۰۰۰TL ۱۱۰ ۱۵۰ ۳+۱

 

.

موقعیت مکانی و دسترسی واریاپ مریدین روی نقشه گوگل

.

رزیدانس مسکونی آندرومدا گلد از معروف ترین برج های مسکونی در غرب منطقه آتاشهیر استانبول باید به پروژه زیبای آندرو مدا گلد اشاره کرد که دارای سازه ای لاکچری و زیبا در لوکیشنی بسیار خوب در قسمت غربی منطقه آتا شهیر استانبول می باشد . . این برج در سال های اخیر توانسته توجهات بسیار زیادی را به خود اختصاص دهد و از برج های پر فروش در منطقه خوب اتاشهیر محسوب می شود. مستریان خارجی به علت سازه زیبا این برج از آن استقبال زیادی نموده اند و این برج را برای خرید خانه و اخذ پاسپورت ترکیه برگزیده اند. . این برج دارای جهات مختلفی با‌مناظر متفاوت از شهر و دریاست که همه جهات این برج در تمامی طبقات مورد توجه بوده مخصوصا آپارتمان های این برج مسکونی با نمای زیبا از دریا و جزایر آدالار طرفداران زیادی دارد. . تمام امکانات در این برج لاکچری و زیبا برای ساکنین مجموعه فراهم است که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی به اهالی شهرک می باشند. این برج مسکونی دارای امکاناتی همچون استخرهای شنا،باشگاه های ورزشی،سالن کنفرانس،سونا،پارک کودکان ،جکوزی ،کافه و رستوران نیز می باشد. . از لحاظ لوکیشن و قرارگیری این برج در مکانی ایده آل در غرب آتاشهیر که بهترین نقاط این منطقه می باشد قرار دارد و در فاصله کوتاهی تا بزرگراه E5 قرار گرفته است و نسبت به سایر رزیدانس ها دارای دسترسی بهتری می باشد.
استارت قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی آندرومدا گلد
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۶,۰۰۰TL ۶۰ ۸۰ ۱+۱
۸,۰۰۰TL ۸۰ ۱۰۰ ۲+۱
۱۴,۰۰۰TL ۱۲۰ ۱۵۰ ۳+۱
 
.
موقعیت مکانی و دسترسی آندرومدا گلد روی نقشه گوگل
.

شهرک مسکونی مای تاورلند

رزیدانس های ساخته شده توسط شرکت ساختمانی آقا اوغلو از بهترین و برندترین شرکت های ساختمانی در حال حاضر استانبول است که ساختمان ها و برج های پیشرفته و مدرنی را ساخته و تکمیل کرده اند.
.
رزیدانس های هم نام مای تاورلند استانبول توسط این شرکت در دو منطقه آتاشهیر و ساریر که از مناطق خوب شهر استانبول می باشند ساخته شده است.
.
رزیدانس مسکونی مای تاورلند آتاشهیر از لوکس ترین شهرک های مسکونی منطقه آتاشهیر استانبول است که دارای تمامی امکانات رفاهی برای ساکنین پروژه می باشد.
.
استخرهای روباز و سرپوشیده و سالن های ورزشی و فیتنس ،زمین های ورزشی ،پارک های کودکان نگهبانی ۲۴ ساعته از امکانات این رزیدانس محسوب می شوند.
.
قیمت مجموعه مای تاورلند استانبول با احتساب واحدهای معمولی یک خوابه از یک میلیون لیر آغاز می شود .
.
از لحاظ دسترسی عمومی نیز این شهرک مسکونی در بهترین نقطه این منطقه در قسمت غربی آتاشهیر واقع شده و دارای فاصله ای کوتاه تا مترو و مترو باس آتاشهیر می باشد.

استارت قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی مای تاورلند
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۵,۸۰۰TL ۸۰ ۱۱۷ ۲+۱
۶,۸۰۰TL ۹۵ ۱۳۰ ۳+۱

 

.

موقعیت مکانی و دسترسی مای تاورلند روی نقشه گوگل

.

شهرک مسکونی دلوکسیا پالاس

اگر در قسمت آسیایی استانبول به دنبال خرید خانه ای زیبا با بودجه ای مناسب در محیطی دنج و بدون از استرس می باشید بدون شک یکی از بهترین گزینه ها برای شما مجموعه مسکونی دلوکسیا پالاس در منطقه شناخته شده آتاشهیر در قسمت آسیایی شهر استانبول ترکیه است .
.
دلوکسیا پالاس توانسته با سازه شیک و مدرن خود و خدماتی که به مخاطب خود ارائه می دهد بسیار خوب و موفق عمل نماید و از شهرک های مسکونی
پر مشتری در ماه های گذشته بوده است.
.
تمام امکانات رفاهی برای ساکنین این مجموعه مسکونی فراهم گشته است مانند استخر های شنا به صورت سرپوشیده و روباز ،باشگاه های ورزشی ،کافه و رستوران وهمچنین مارکت های زیادی که در آن مشغول خدمت رسانی می باشند.
.
این مجموعه دارای نگهبانی ۲۴ ساعته و همچنین لابی شیک و پارکینگ های سرپوشیده برای ساکنین شهرک وهمچنین پارکینگ به تعداد کافی برای ساکنین می باشد.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.

استارت قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی دلوکسیا پالاس
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۴,۰۰۰TL ۵۵ ۶۰ ۱+۱
۶,۰۰۰TL ۷۵ ۹۰ ۲+۱
۸,۰۰۰TL ۱۰۰ ۱۳۰ ۳+۱

 

.

موقعیت مکانی و دسترسی دلوکسیا پالاس روی نقشه گوگل

.

رزیدانس مسکونی برندیوم از مجموعه های مسکونی لاکچری و شناخته شده در غربی آتاشهیر می توان به مجموعه مسکونی برندیوم اشاره کرد که برای سکونت و خرید آپارتمان برای اتباع خارجی بسیار مناسب ارزیابی شده است. این مجموعه مسکونی با سازه مدرن و امکانات حرفه ای توانسته نظر بسیاری از شهروندان سایر کشورهای جهان را برای خرید آپارتمان در این مجموعه جلب نماید و در ماه های اخیر بسیاری از خارجیان در این رزیدانس صاحبخانه گشته اند. . برندیوم سبک خاصی را در معماری به همراه دارد و این مطلب را می توان در سازه مدرن و شیک آن دید که در جذب مخاطب بسیار موفق عمل نموده است. . مجموعه مسکونی برندیوم استانبول دارای کلیه امکانات تفریحی و رفاهی با کیفیتی بسیار خوب و عالی است که مشغول خدمت رسانی به مشتریان خود می باشند. . استخر های شنا ،مجموعه های ورزشی ،زمین های تنیس ،سونا،وارک کودکان و همچنین جکوزی و سالن کنفرانس نیز از سایر امکانات برندیوم است. . از احاظ دسترسی نیز مجموعه در یکی از بهترین نقاط منطقه آتا شهیر قرار گرفته از مهمترین ویژه گی های این رزیدانس مسکونی قرار گیری در کنار مرکز خرید برندیوم از مراکز خرید برتر استانبول می توان نام برد که بسیاری از نیازهای خرید اهالی مجموعه را آسان نموده است. . بر اساس نظرات و بررسی های انجام شده و میزان رضایت ساکنین در این رزیدلنس خرید خانه در مجموعه مسکونی برندیوم شهر استانبول را می توان یکی از بهترین گزینه های خرید خانه در منطقه آتاشهیر استانبول دانست. . آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد. . در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
استارت قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی برندیوم
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۴,۰۰۰TL ۵۵ ۶۰ ۱+۱
۶,۰۰۰TL ۷۵ ۹۰ ۲+۱
۸,۰۰۰TL ۱۰۰ ۱۳۰ ۳+۱
 
.
موقعیت مکانی و دسترسی برندیوم روی نقشه گوگل
.
مجموعه مسکونی ترندیست آتاشهیر  یکی از لوکس ترین مجموعه شهرک های مسکونی قسمت آسیایٔی استانبول در منطقه خوب و شناخته شده آتاشهیر در غرب این منطقه می باشد. ترندیست با توجه به مشاعات و امکانات سطح بالا و خوب خود توانسته در جذب مخاطب بسیار موفق عمل نماید . . استخرهای شنا ، سونا،باشگاه بدنسازی و فیتنس ،خانه داری ،نگهبانی۲۴ ساعته ، اماکانات خانه هوشمند استفاده از متریال درجه یک از جمله موارد قابل اشاره به این شهرک لوکس میباشد. . دسترسی عمومی خوب این مجموعه به ایستگاه مترو و متروباس و سرویس های حمل و مقل عمومی از کنار این مجموعه از دیگر موارد قابل اشاره به آن میباشد.
استارت قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی ترندیست آتاشهیر 
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۴,۰۰۰TL ۵۰ ۶۰ ۱+۱
۶,۰۰۰TL ۷۵ ۱۰۰ ۲+۱
۹,۰۰۰TL ۱۱۰ ۱۴۳ ۳+۱
 
.
موقعیت مکانی و دسترسی ترندیست روی نقشه گوگل
.
رزیدانس مسکونی دومان کایا آیکون برج مسکونی دومان کایا از معروف ترین و زیباترین برج های منطقه آتاشهیر است که در سال های اخیر توانسته توجهات بسیاری را به خود معطوف نماید. رزیدانس مسکونی دومان کایا آیکون با توجه به امکاناتی که به ساکنین ارائه مینماید و قرار گیری در یکی از بهترین نقاط آتاشهیر و قیمت مناسبی که نسبت به سایر رزیدانس ها دارد توانسته مخاطب زیادی را به خود اختصاص دهد. . مجموعه مسکونی دومان کایا دارای چند طرف مختلف است که باعث شده آپارتمان های موجود در این برج دارای مناظر متفاوتی باشند که قیمت آنها متفاوت است معمولا واحدهای رو به دریا در این رزیدانس در طبقات بالا از قیمت بیشتری برخوردار است. . مجموعه دومان کایا از برج های محبوب در منطقه آتاشهیر است که دارای امکاناتی مانند استخر ،سونا،جکوزی،مجموعه ورزشی ،زمین های بازی و سایر امکانات رفاهی نیز می باشد. . سازه جذاب و مدرن و شیک این برج مخصوصا در شب ها مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته و باعث شده تا خریداران خارجی بسیاری این برج را برای خرید واحدهای مسکونی خود انتخاب نمایند.
استارت قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی دومان کایا آیکون
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۳,۵۰۰TL ۵۰ ۵۵ ۱+۱
۴,۵۰۰TL ۷۰ ۸۰ ۲+۱
 
.
موقعیت مکانی و دسترسی دومان کایا آیکون روی نقشه گوگل
.
رزیدانس مسکونی اوداکوله یکی از بهترین رزیدانس های مسکونی در قسمت آسیایٔی استانبول در منطقه آتاشهیر استانبول شهرک مسکونی اوداکوله این محله می باشد که از رزیدانس های خوب منطقه محسوب می شود. . رزیدانس مسکونی اوداکوله آتاشهیر دارای کلیه امکانات رفاهی برای ساکنین منطقه در سطح بسیار عالی و خوب می باشد که در دسترس ساکنین شهرک قرار گرفته است. . مجموعه آداکوله استانبول که در نزدیکی مرکز خرید نو وادا آتا شهیر می باشد دارای کافه و داروخانه و مارکت های مختلف است که مورد استفبال ساکنین واقع گردیده است. . شهرک اوداکوله استانبول دارای استخر ،سونا و جکوزی ،پارک کودکان،زمین های بازی والیبال و بسکتبال است که تمام این امکانات با متریال عالی و درجه یک ساخته شده است.
استارت قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی اوداکوله
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
.
موقعیت مکانی و دسترسی اوداکوله روی نقشه گوگل
.
رزیدانس مسکونی اوفیل تاور یکی از زیباترین رزیدانس های مسکونی در قسمت آسیایی شهر استانبول ترکیه بدون شک رزیدانس مسکونی اوفیل تاور در منطقه آتاشهیر استانبول می باشد. . این رزیدانس مسکونی با معماری زیبا و بینظیر خود همواره مورد توجه خارجیان جهت خرید ملک قرار گرفته است و از زمان افتتاح این مجموعه با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. . رزیدانس مسکونی اوفیل تاور دارای تمام امکانات رفاهی و اجتماعی در سطح بسیار عالی و خوب می باشد استخرهای شنا،سونا،جکوزی،زمین های بازی و سایر موارد از امکانات دیگر این مجموعه مسکونی است. . شهرک مسکونی اوفیل در بهترین لوکیشن از منطقه آتاشهیر در قسمت غربی این منطقه واقع شده که از مناطق سطح بالا در قسمت اسیایی شهر استانبول محسوب می شود.
قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی اوفیل تاور
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
۴,۵۰۰TL ۵۵ ۷۰ ۱+۱
۶,۵۰۰TL ۸۰ ۱۰۰ ۲+۱
 
.
موقعیت مکانی و دسترسی اوفیل تاور روی نقشه گوگل
.
رزیدانس مسکونی ماگیک تون اگر به دنبال خرید واحد مسکونی در منطقه لوکس آتاشهیر استانبول با قیمت بسیار مناسب با امکانات کامل می باشید ،بدون شک از بهترین انتخاب ها برای شما مجموعه مسکونی ماگیک تون است که در اختیار شما قرار دارد. . این رزیدانس مسکونی برای خرید خانه و اخذ اقامت در قسمت آسیایی شهر استانبول مناسب است و توانسته از زمان افتتاح تا هم اکنون توجهات زیادی را به خود معطوف نماید و در دسته بهترین شهرک های منطقه قرارگیرد. . این رزیدانس دارای ساختاری بسیار منظم به همراه تمام امکانات است که در ساختاری عالی مشغول فعالیت است . این رزیدانس مسکونی دارای امکاناتی مانند استخرهای شنا و مجموعه های ورزشی و نگهبانی ۲۴ ساعته به همراه پارکینگ های سرپوشیده است که در خدمت اعضای مجموعه است.
قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی ماگیک تون
..
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
—– —– —– —–
—– —– —– —–
—– —– —– —–
 
. موقعیت مکانی و دسترسی ماگیک تون روی نقشه گوگل .
رزیدانس مسکونی بنا گاردن لایف مجموعه مسکونی بنا گاردن لایف که امور مربوط به ساخت‌و ساز در آن به تازه گی به پایان رسیده از بهترین شهرک های مسکونی است که دارای بازه قیمتی بسیار مناسبی است و باعث شده تا شهروندان کشورهای خارجی نگاه ویژه ای برای خرید خانه به آن داشته باشند. . این مجموعه مسکونی که به شکلی لوکس و مدرن ساخته شده از رزیدانس های برتر در منطقه آتاشهیر محسوب خواهد شد که دارای کلیه امکانات رفاهی و اجتماعی برای ساکنین می باشد . . رزیدانس بنا گاردن لایف دارای امکاناتی عالی مانند استخر های شنا،مجموعه های ورزشی و نگهبانی و پارکینگ های سرپوشیده به همراه دیگر امکانات رفاعی است که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی می باشند.
قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی بنا گاردن لایف
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
—– —– —– —–
—– —– —– —–
—– —– —– —–
 
.
موقعیت مکانی و دسترسی بنا گاردن لایف روی نقشه گوگل
.

اجاره خانه در آتاشهیر استانبول

اجاره خانه در آتاشهیر استانبول

موقعیت مکانی و دسترسی آتاشهیر روی نقشه گوگل

نحوه اجاره آپارتمان و خانه در استانبول

با توجه به استقبال گردشگران در سال‌های اخیر از شهر استانبول و رشد چشمگیر اقتصادی این شهر و با توجه به آمارهای منتشرشده تعداد زیادی از شهرهای مختلف جهان به سمت استانبول آمده و خواستار اقامت در این شهر زیبا شد‌ه‌اند. به همین منظور جهت تهیه اقامتگاه بحث اجاره آپارتمان و خانه در استانبول رشد بسیار زیادی یافته است.

به‌طور کلی در شهر استانبول به چند مدل می‌توان آپارتمان یا خانه‌ای را که مورد نظر شماست را مورد اجاره قرار داد که در این مقاله مفصل به آن خواهیم پرداخت. به‌طور کلی باید بدانیم که چیزی به نام رهن کامل در شهر استانبول و به‌طور کلی در کشور ترکیه وجود ندارد و معاملات اجاره خانه صرفاً با پرداخت اجاره بها به صورت ماهیانه به صاحبخانه پرداخت می‌گردد.

در شهر استانبول با توجه به موفقیت و شرایط خود می‌توانید اقدام به اجاره آپارتمان و خانه نمایید

با توجه به توریستی بودن شهر استانبول و حجم گسترده‌ای که از توریست‌ها از نقاط مختلف دنیا به این شهر سفر می‌نمایند بحث اجاره روزانه آپارتمان یکی از شایع‌ترین اموری است که در طول فصول مختلف مخصوصاً در فصل تابستان در این شهر انجام می‌شود.

معمولاً در بحث اجاره روزانه آپارتمان افراد سعی می‌نمایند که در مناطق توریستی اقدام به اجاره آپارتمان نمایند که در استانبول اطراف میدان تکسیم و منطقه شیشلی که از مناطق توریستی استانبول محسوب می‌شوند آپارتمان‌های اجاره‌ای با هر بودجه‌ای و بر اساس امکاناتی که به شما می‌دهند بسیار زیاد و در دسترس می‌باشد.

البته در سایر مناطق استانبول نیز اجاره روزانه آپارتمان در دسترس شماست اما تعداد آنها نسبت به مراکز توریستی کمتر می‌باشد. قیمت اجاره روزانه آپارتمان در استانبول بر اساس فصل و ایام خاص متفاوت است. اما به‌طور کلی در اطراف میدان تکسیم استانبول از ۵۰ لیر می‌توانید اقدام به اجاره آپارتمان نمایید. بهتر است قبل از سفر به استانبول واحد اجاره‌ای خود را در این مناطق رزرو نمایید تا در هنگام سفر دچار مشکل خاصی نشوید.

همچنین ببینید

پارک رزیدانس جاده استانبول

اجاره آپارتمان در پارک رزیدانس خیابان بغداد استانبول

پارک رزیدانس خیابان بغداد یکی از پرفکت ترین شهرک های ساخته شده در کنار خیابان …

error: کپی مجاز نمی باشد