منطقه آتاشهیر استانبول

Ataşehir

.

.

همه چیز درباره آتاشهیر

آتاشهیر
آتاشهیر استانبول
atasehir istanbul

منطقه آتاشهیر استانبول یکی از مناطق قسمت آسیایی شهر استانبول است که در سال ۲۰۰۸ از تجزیه مناطق کادیکوی، عمرانیه و اسکودار تشکیل و به منطقه‌ای مستقل با همین نام تبدیل گردید .

این منطقه پس از استقلال به یکی از مناطق ۳۹ گانه استانبول پیوست.

آتاشهیر از جنوب با منطقه کادیکوی، از غرب با منطقه اسکودار، از شرق با محله سنجاق‌تپه و  مال‌تپه و از شمال با منطقه عمرانیه همسایه است.

آتاشهیر طی سرشماری سال ۲۰۱۳ در شهر استانبول دارای ۴۰۵ هزار نفر جمعیت و  ۶۷ محله می‌باشد.

آتاشهیر
آتاشهیر کجاست

قسمت ضلع غربی منطقه آتاشهیر زمانی به معروفیت و محبوبیت دست یافته که شرکت‌های بزرگ ساختمانی در اراضی غربی این منطقه ساختمان‌ها و پروژه‌های مسکونی و اداری زیادی را ایجاد و بهره‌برداری نمودند.

به عنوان نمونه از پروژه‌های محلیVaryap Meridian و uphill court در قسمت غربی منطقه آتاشهیر می‌توان نام برد. همچنین در سال ۲۰۱۳ در قسمت غربی آتاشهیر استادیوم زیبا و لوکس اولکر اسپرت آرنا افتتاح گردید.

شهرداری آتاشهیر
شهرداری آتاشهیر

شهرداری آتاشهیر پس از انتخابات محلی در سال ۲۰۰۹ تأسیس و مورد بهره‌برداری قرار گرفت که یکی از موفق‌ترین شهرداری‌ها از نظر زیرساخت و تکمیل پروژه‌های عمرانی در استانبول محسوب می‌شود.

ساختمان شهرداری و همچنین اداره امنیت منطقه آتاشهیر در خیابان Barbaros واقع شده است که ۱۴ مدیر ارشد فعال در حوزه‌های مختلف در آن مشغول به فعالیت می‌باشند.

شهردار فعلی منطقه آتاشهیر از سال ۲۰۰۹ تا هم‌اکنون Battal İlgezdi می‌باشد.

از موارد مهم قابل اشاره دیگر در این موضوع می‌توان به امکانات و قیمت‌های خانه‌های ساخته شده در استانبول در سال‌های اخیر اشاره کرد که باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا را جذب خود نمایند. به‌طور کلی در استانبول بر اساس امکاناتی که به شما داده می‌شود مبلغی با همان امکانات و شرایط از شما دریافت می‌گردد و به‌طور کلی قیمت مسکن به قیمت واقعی و اصلی آن بسیار نزدیک می‌باشد.

شهرک‌سازی‌های اخیر در شهر استانبول به رشد چشم‌گیری رسیده است. شرکت‌های ساختمانی برند در نقاط لوکس استانبول در حال تکمیل سازه‌ها و برج‌های مدرن و بین‌المللی می‌باشند. در محله‌های دور از مرکز شهر نیز دیگر شرکت‌های ساختمانی با توجه به تقاضای خرید از سوی مشتریان داخلی و خارجی مشغول فعالیت می‌باشند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

شهروندان ایرانی می‌توانند با هر بودجه‌ای از ۱۰۰ هزار لیر اقدام به خرید واحدی مسکونی داخل کشور ترکیه و شهر استانبول نمایند و بر اساس آن طبق قانون اداره مهاجرت ترکیه برای خریدخود و خانواده درخواست اقامت ارائه نمایند.

دولت ترکیه بر اساس قانون هیچ موقع این شهروندان را به ترک خاک بر نخواهد داشت و تا زمانی که واحد مسکونی در اختیار آنان باشد مجوز اقامت و زندگی در شهر استانبول را صادر خواهد نمود. شما با خرید ملک داخل شهر استانبول درخواست خود را به اداره‌ی مهاجرت ترکیه جهت وقت مصاحبه ارسال می‌نمایید و دولت ترکیه در ابتدا به شما و خانواده اقامت یک ساله و در سال‌های بعد اقدام به تمدید این کارت خواهد نمود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

شما می‌توانید با اجاره یک واحد مسکونی در شهر استانبول با هر قیمتی در هر منطقه‌ای با هر امکاناتی درخواستی جهت اقامت در این شهر به اداره مهاجرت شهر استانبول ترکیه ارائه نمایید. تا قبل از سال ۲۰۲۰ شهروندان ایرانی می‌توانستند با اجاره ملک و تمدید اجاره واحد مسکونی به دفعات زیاد داخل شهر استانبول و کشور ترکیه اقامت داشته باشند اما با تغییر قانون از ابتدای سال ۲۰۲۰ شهروندان ایرانی و چندین کشور دیگر بر اساس اعلام اداره مهاجرت تنها می‌توانند یک سال را در شهر استانبول اقامت و بعد از آن برای تمدید اقامت خود باید مدل آن را عوض و به اقامت از طریق خرید ملک یا اجازه کار تبدیل نمایند تا بتوانند درون شهر استانبول بمانند در غیر این صورت باید یک سال را خارج از کشور ترکیه سپری نمایند و بعد از یک سال مجدداً با اجاره واحد مسکونی درخواست خود را ارائه نمایند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

استانبول در سال‌های اخیر با توجه به رشد و شکوفایی اقتصادی و همچنین آزادی‌های اجتماعی با توجه به لائیک بودن جمهوری ترکیه و نزدیکی بسیار زیاد به ایران و داشتن موارد مشترک فرهنگی و مهم‌تر از همه نداشتن ویزا برای شهروندان ایرانی و تردد بسیار راحت و داشتن خطوط هوایی و زمینی بسیار زیاد بین کشورهای ایران و ترکیه و موارد مشترک بسیار زیاد دیگر باعث شده است تا ایرانیان کشور ترکیه و شهر استانبول را برای زندگی و همچنین سرمایه‌گذاری انتخاب نمایند.

از موارد مهم قابل اشاره دیگر در این موضوع می‌توان به امکانات و قیمت‌های خانه‌های ساخته شده در استانبول در سال‌های اخیر اشاره کرد که باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا را جذب خود نمایند. به‌طور کلی در استانبول بر اساس امکاناتی که به شما داده می‌شود مبلغی با همان امکانات و شرایط از شما دریافت می‌گردد و به‌طور کلی قیمت مسکن به قیمت واقعی و اصلی آن بسیار نزدیک می‌باشد.

شهرک‌سازی‌های اخیر در شهر استانبول به رشد چشم‌گیری رسیده است. شرکت‌های ساختمانی برند در نقاط لوکس استانبول در حال تکمیل سازه‌ها و برج‌های مدرن و بین‌المللی می‌باشند. در محله‌های دور از مرکز شهر نیز دیگر شرکت‌های ساختمانی با توجه به تقاضای خرید از سوی مشتریان داخلی و خارجی مشغول فعالیت می‌باشند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

قیمت آپارتمان و خانه در استانبول با توجه به منطقه متفاوت است مناطق لوکس و شناخته‌شده و مرکزی به نسبت از قیمت بالاتری نسبت به مناطقی که فاصله آنها با مرکز شهر زیاد است را دارا می‌باشند ولی با توجه به گستردگی شهر استانبول و طولانی بودن این شهر تقریباً با هر بودجه‌ای از خیلی کم می‌توان در استانبول صاحب خانه اما با امکانات محدود در مناطقی خاص شد.

در سال‌های اخیر استانبول مرکز اصلی خرید آپارتمان از طرف ایرانیان بوده است و طبق آمار منتشر شده، ایرانیان از رتبه‌های بالای خرید خانه در شهر استانبول می‌باشند که عوامل زیادی باعث شده تا به سمت خرید خانه در کشور ترکیه و شهر استانبول روی آورند.

همان‌طور که گفته شد شما با هر بودجه‌ای معمولاً از ۱۰۰ هزار لیر ترکیه به بالا می‌توانید در استانبول صاحبخانه شوید این مبلغ بیشتر در مناطق غربی شهر استانبول در مناطق اسنیورت و بیلیکدورزو بیشتر می‌باشد، در سال‌های اخیر مناطق نام برده شده در غرب استانبول پایگاه ایرانیان استانبول بوده و تعداد زیادی از هموطنان ایرانی در این مناطق صاحبخانه شده‌اند.

این مناطق فاصله نسبتاً زیادی با مرکز شهر استانبول دارند اگر شیشلی استانبول را مرکز شهر بدانیم، فاصله‌ای تقریباً به طول ۴۰ کیلومتر می‌باشند اما مناطقی لوکس و خوش‌ساخت با ساختاری مدرن می‌باشند. هر چقدر که به مرکز شهر استانبول و مناطق شناخته‌شده‌ای چون ساریر و بشیکتاش و کادیکوی نزدیک شویم قیمت آپارتمان‌ها با توجه به امکانات و ساختار شهرک‌ها متفاوت و بالاتر است.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

اداره گمرک ارن کوی
اداره گمرک ارن کوی

آتاشهیر یکی از مناطق خوب استانبول با اقتصادی شکوفا و نوآوری‌های متعدد است. مراکز خرید بزرگ و شناخته شده پالادیوم Palladium، اوپتیموم Optimum، برندیوم BRANDIUM ، نوادا Novada  کرفور Carrefour و مراکز تفریحی و تجاری متعدد دیگری در این منطقه مشغول به فعالیت میباشند.

در آتاشهیر تعداد خیلی زیادی مراکز تفریحی، کافه‌ها، رستوران‌ها و مارکت‌های زنجیره‌ای در دسترس می‌باشند. بانک‌ها و مراکز اقتصادی نیز در این منطقه با کاربردهای فراوان به چشم می‌خورند.

اداره گمرک Erenköy با مساحتی بالغ بر ۳۲۸ هزار متر مربع در یکی از اصلی‌ترین بلوارهای منطقه آتاشهیر واقع گردیده است که خود دارای قسمت‌های متعدد و مختلفی در زمینه‌های گوناگون می‌باشد.

پارک بولنت اجویت
پارک بولنت اجویت

منطقه آتاشهیر دارای پارک‌ها و فضاهای سبز و تفریحی بسیاری می‌باشد که در همین زمینه در سال ۲۰۱۲ در محله باربارس BARBAROS پارکی با هشت هزار متر مربع با نام بولنت اجویت Bülent Ecevit با زمین‌های بسکتبال و فوتبال سالنی در محیطی زیبا با حوضچه‌ها و آبشارهای منحصر به فرد دارای  وسایل بازی کودکان ، لوازم ورزشی  متعدد و جاده‌های سلامتی به بهره‌برداری عمومی رسیده است.

همچنین اماکن تفریحی و پارک‌های دیگری در منطقه آتاشهیر با نام‌های Nazım Hikmet و

Deniz Gezmiş و نجم‌الدین اربکان Necmettin Erbakan در دسترس عموم می‌باشد.

دانشگاه‌های یدی‌تپه آتاشهیر
دانشگاه‌های یدی‌تپه آتاشهیر

دانشگاه‌های یدی‌تپه Yeditepe Üniversitesi و آجی‌بادم Acıbadem در منطقه آتاشهیر واقع گردیده است.

تعداد واحدهای آموزشی در منطقه آتاشهیر طی آمار سال ۲۰۱۶ در حوزه‌های مختلف به شرح ذیل می‌باشد.

۶۱ واحد مهدکودک ، واحدهای آموزش ابتدایی ۴۱ واحد که از این تعداد ۲۲ واحد دولتی و ۱۹ واحد به صورت خصوصی می‌باشند. تعداد ۳۵ واحد آموزشی در مقطع تحصیلی راهنمایی که از این تعداد ۲۲ واحد دولتی و ۱۳ واحد خصوصی می‌باشند همچنین تعداد ۴۱ واحد آموزشی در مقطع تحصیلی متوسطه که از این تعداد ۱۹ واحد دولتی و ۲۳ واحد به صورت خصوصی مشغول به فعالیت می‌باشند.

بزرگراه D100
بزرگراه D100

شبکه حمل و نقل در منطقه آتاشهیر  بسیار توسعه یافته است. در تقاطع‌های بزرگراه‌های شماره O-2 و O-4 رسیدن به پل‌های آتاشهیر بسیار راحت و قابل دسترس می‌باشد.

همچنین طی ساعات مختلف به صورت روزانه اتوبوس از منطقه کادیکوی به منطقه آتاشهیر   دایر می‌باشد. از منطقه اسکودار به آتاشهیر نیز مینی‌بوس‌ها آماده‌ی جابه‌جایی مسافران می باشند. از میدان تکسیم نیز به صورت منظم برای آتاشهیر سرویس حمل و نقل عمومی موجود است. نکته مهم دسترسی عمومی جهت اتصال به منطقه آتاشهیر استفاده از خطوط مترو مناطق کادیکوی و کارتال می‌باشد که تا ساعت ۱ بامداد آماده خدمت رسانی می‌باشند.

باشگاه ورزشی ulker sport
باشگاه ورزشی ulker sport

در سال ۲۰۰۷ تیم فوتبال زنان شهرداری آتاشهیر به صورت متوالی طی ۲ فصل پیاپی در سال‌های ۲۰۱۱-۲۰۱۰ و ۲۰۱۲-۲۰۱۱ موفق به کسب مقام قهرمانی در لیگ ۱ کشور ترکیه گردید.

نحوه خرید ملک در شهر استانبول به این صورت می‌باشد که شما بعد از بازدید واحدهای مختلف بر اساس بودجه مورد نظر خود و انتخاب واحد آپارتمان مورد نظر خود مبلغی را به عنوان بیعانه به آژانس املاک واگذار و قولنامه‌ای را با قیمت تمام شده و متراژ معین بر اساس واحد انتخابی از آژانس املاک دریافت می‌نمایید.

آژانس املاک پس از دریافت مبلغ بیعانه شما کد رهگیری از فرمانداری منطقه مورد نظر دریافت می‌نماید که در حقیقت همان کد زمان مراجعه شما به فرمانداری جهت انتقال سند می‌باشد. نکته قابل توجه در این مرحله این است که باید بدانید نقل و انتقال املاک و مستغلات در استانبول داخل فرمانداری مناطق انجام می‌شود نه در دفترخانه اسناد رسمی بر عکس ایران است.

بعد از دریافت کد رهگیری و مشخص شدن تاریخ مورد نظر به اتفاق آژانس املاک و فروشنده ملک به فرمانداری منطقه مراجعه و نقل و انتقال با حضور طرفین معامله آغاز خواهد شد.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

نکات مهمی که در هنگام خرید ملک باید در نظر داشته باشیم عبارت است از اینکه کل مبلغ خانه را به عنوان بیعانه پرداخت ننماییم، قبل از حضور در فرمانداری از صحت و سقم سند خانه و اصل بودن آن مطلع شویم، هنگام حضور در فرمانداری و انتقال سند تمام سؤالات خود مانند بدهکار بودن یا نبودن خانه را جویا شویم و در صورت دقیق بودن تمام موارد وجه مورد نظر را به صاحبخانه انتقال دهیم.

مدارک مهمی که برای خرید خانه در ترکیه به آنها احتیاج خواهید داشت عبارت است از اصل و کپی پاسپورت، ترجمه پاسپورت با تأیید دفترخانه رسمی ترکیه، عکس ۴×۳ به تعداد لازم دریافت شماره مالیاتی از اداره مالیات منطقه که رایگان می‌باشد و در زمانی کوتاه با مراجعه به اداره مالیات با همان vergi دریافت خواهید نمود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

اصلی‌ترین هزینه‌های شما هنگام خرید خانه عبارت است از کمیسیون املاک که واحد مورد نظر را برای شما پیدا و ارائه نموده است نرخ کمیسیون در سال ۲۰۲۰ در شهر استانبول برای فروش خانه و مستغلات از ۱٪ تا ۳٪ بر اساس مناطق مختلف استانبول از مشتریان دریافت می‌شود.

این در حالی است که نرخ قانونی کمیسیون فروش املاک و مستغلات در شهر استانبول ۱٪ می‌باشد ولی همان‌طور که گفته شد این مبلغ توافقی است و بر اساس توافق از شما از ۱٪ تا ۳٪ اخذ خواهد شد.

مورد بعدی پرداخت خرج سند خانه به اداره مالیات می‌باشد که قانوناً باید بین دو طرف خریدار و فروشنده تعیین شود اما معمولاً فروشنده از آن سر باز خواهد زد و شما باید به پرداخت آن اقدام نمایید. هزینه خرج سند تقریباً ۳٪ از کل مبلغ خانه می‌باشد که در سند ذکر شده است. بر همین اساس طرفین مبلغ داخل سند را کمتر از قیمت واقعی اعلام می‌دارند.

این ۲ مورد از اصلی‌ترین هزینه‌ها انتقال سند می‌باشد اما هزینه‌های جزئی‌تر دیگری مانند ترجمه پاسپورت نیز وجود دارد که معمولاً رقمی آن‌چنان نمی‌شود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

یکی دیگر از نکات مهم در خرید خانه و سند خانه متراژ خانه‌ها در ترکیه است؛ در سند خانه‌ها در ترکیه ۲ متراژ ذکر شده است که یکی از آنها Net و یکی دیگر Brut می‌باشد که به توضیح این موارد خواهیم پرداخت. متراژ Net متراژ واقعی آپارتمان مورد نظر شما می باشد بدون پرتی و متراژ Brut متراژی است که با مشاعات از ساختمان و پروژه اختصاص یافته گفته می‌شود که متراژ کلی از مشاعات و متراژ مفید می‌باشد. اگر شما می‌خواهید بدانید متراژ مفید آپارتمان شما چند متر است باید به متراژ Net توجه فرمایید که از مهم‌ترین قسمت‌های نقل و انتقال سند خانه خواهد بود. اگر متوجه نشدید یا هر چیز دیگری به راحتی با سؤال از مترجم رسمی دادگستری می‌توانید از متراژ Net خانه خود مطلع شوید.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

بر اساس تبصره ۳۵ قانون املاک و اراضی ترکیه به شماره تصویب ۲۶۴۴ در ۱۸ می سال ۲۰۱۲ اتباع کشورهای خارجی(مگر کشورهایی که اتباع آن ها از خرید و فروش منع شده اند) می توانند با در نظر گرفتن و رعایت قوانین مربوطه نسبت به خرید ملک در ترکیه اقدام نمایند. در خصوص این که کدام کشورها در لیست ممنوعه قرار دارند می توانید به سایت سازمان ثبت و نقشه برداری اراضی ترکیه مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که اتباع کشورهای خارجی می توانند اقدام به خرید انواع ملک با استعلام از مراجع مربوطه اعم از تجاری؛ اداری؛ اراضی؛ مسکونی و … با هر مبلغی نمایند. و در این مورد هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. البته در صورتی که اتباع خارجی زمینی خریداری نمایند و خواستار ساخت و ساز در آن باشند می بایستی طی دو سال اقدام به شروع ساخت پروژه نمایند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

جمعیت

نمایی از آتاشهیر
نمایی از آتاشهیر
جمعیت سال
۳۷۵.۲۰۸ ۲۰۱۰
۳۸۷.۵۰۲ ۲۰۱۱
۳۹۵.۷۵۸ ۲۰۱۲
۴۰۵.۹۷۴ ۲۰۱۳
۴۰۸.۹۸۶ ۲۰۱۴
۴۱۹.۳۶۸ ۲۰۱۵
۴۲۲.۵۱۳ ۲۰۱۶

تمام مراکز خرید منطقه آتاشهیر به همراه آدرس

منطقه آتاشهیر استانبول

منطقه آتاشهیر استانبول

منطقه آتاشهیر استانبول

اماکن دیدنی و آثار تاریخی آتاشهیر

بهترین هتل های منطقه آتاشهیر

.

.

تمام محلات آتاشهیر

محله آشیک ویسل Aşık Veysel Mahallesi محله کایش داغی
 • Kayışdağı Mahallesi
محله آتاشهیر آتاتورک
 • Ataşehir Atatürk Mahallesi
محله کوچوک باک کالکوی
 • Küçükbakkalköy Mahallesi
محله آتاشهیر فرهاد پاشا
 • Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi
محله مولانا
 • Mevlana Mahallesi
محله بارباروس
 • Barbaros Mahallesi
محله معمار سنان
 • Mimar Sinan Mahallesi
محله عزت پاشا
 • Esatpasa Mahallesi
محله مصطفی کمال
 • Mustafa Kemal Mahallesi
محله فتیح
 • Fetıh Mahallesi
محله اورنک
 • Örnek Mahallesi
محله ایچرن کوی
 • İçerenköy Mahallesi
محله ینی چامیلجا
 • Yeni Çamlıca Mahallesi
محله اینونو
 • İnönü Mahallesi
محله ینی صحرا
 • Yeni Sahra Mahallesi
محله ینی شهیر
 • Yenişehir Mahallesi

بازار های روز و محلی آتاشهیر

بازار های روز و محلی آتاشهیر
بازار های روز و محلی آتاشهیر
ایام هفته نام بازار آدرس
شنبه YENİŞEHİR PAZARYOLU SOK.
یکشنبه ÖRNEK TOPLU ALAN
دوشنبه İNÖNÜ ÜNİVERSİTE YOLU CAD.
سه شنبه İÇERENKÖY H.ERDOĞAN – UYSAL – NEZİHLİ SOK.
چهار شنبه ESATPAŞA H.BEKİR CAD. (TOPLU ALAN)
پنج شنبه KAYIŞDAĞI NASIR CAD. – NUSRET SOK.
جمعه YENİ ÇAMLICA MİTHATPAŞA – REŞİTPAŞA CAD

بیمارستان های منطقه آتا شهیر

 

نام بیمارستان درجه تلفن  آدرس

Yeditepe Üniversitesi Kozyatağı Hastanesi

دانشگاه علوم پزشکی

هفت تپه

دانشگاهی ۰۲۱۶۴۴۴۷۰۰۰ İçerenköy Mahallesi Hastahane Sokak 4,4/1 37752 Ataşehir – İstanbul

Memorial Ataşehir Hastanesi

بیمارستان خصوصی مموریال

خصوصی ۰۲۱۶۵۷۰۶۶۱۱ Küçükbakkalköy Mahallesi Vedat Günyol Caddesi No:28-30 34758 Ataşehir – İstanbul

ÖZEL EREN HASTANESİ

بیمارستان خصوصی

ارن

خصوصی ۰۲۱۶۵۷۵۵۸۷۷ Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. 57/A Ataşehir, İstanbul

T.C.S.B. FATİH SULTAN MEHMET EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

بیمارستان دولتی فاتح سلطان محمد

دولتی ۰۲۱۶۵۷۸۳۰۰۰

 

داروخانه های منطقه آتا شهیر استانبول

نام داروخانه آدرس تلفن
Ahu Eczanesi Örnek Mahallesi Neyzen Salimbey Sokak 21 Örnek / Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۲۴-۲۷-۸۰
Akın Eczanesi Küçükbakkalköy Mahallesi, Kocasinan Caddesi, No.9 Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۵۷۷-۱۱-۰۱
Annem Eczanesi İçerenköy Mahallesi Kayısdagı Caddesi 80/f Içerenköy / Ataşehir / Istanbul (Kiptaş Içerenköy Blokları) ۰ (۲۱۶) ۵۷۷-۶۶-۱۰
Arı Eczanesi Yenişehir Mahallesi Baraj Yolu Caddesi 6A Yeniçamlıca / Ataşehir / Istanbul (Adıgüzel Eğitim Kurumları Ve Piya Market Yanı, Simpaş Flora Evleri Sırası) ۰ (۲۱۶) ۴۵۵-۹۶-۴۲
Arık Eczanesi İnönü Mahallesi, Kayışdağı Caddesi, No. 274 A Kayışdağı Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۴۶۹-۷۳-۳۵
Ata Park Eczanesi İçerenköy Mahallesi Üsküdar-Içerenköy Yolu Caddesi 5/1A Içerenköy / Ataşehir / Istanbul (Fsm Hastanesi Arkası – Dönerci Ali Efendi Karşısı) ۰ (۲۱۶) ۵۷۲-۲۲-۸۸
Ataşehir Bulvar Eczanesi Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı Ata 3/5 Blok Dükkan 7 (Doğu Ataşehir’de (Eski) Metropol Avm Karşısı Migros’a Gelmeden 250 M. Önce, Iş Bankası Altı, Dominos Pizza Yanı,) ۰ (۲۱۶) ۴۵۵-۲۸-۱۸
Ataşehir Canan Eczanesi Barbaros Mahallesi Atatürk Caddesi 10A / Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۱۷-۹۹-۲۲
Ataşehir Eczanesi Mustafa Kemal Mahallesi 3004. Caddesi 54 Mustafakemal / Ataşehir / Istanbul (Deniz Gezmiş Parkı Karşısı) ۰ (۲۱۶) ۳۲۴-۰۴-۰۲
Ataşehir Metropol Eczanesi Atatürk Mahallesi Ataşehir Bulvarı ۱۴C Atatürk / (Atablokları Altı Didem Foto Yanı) ۰ (۲۱۶) ۵۱۷-۵۱-۱۵
Ayla Eczanesi İnönü Mahallesi, Narçiçeği Sokak, No.13/a Kayışdağı Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۵۷۲-۰۱-۷۲
Ayşenur Eczanesi İçerenköy Mahallesi Üsküdar-Içerenköy Yolu Caddesi 80B Içerenköy / Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۵۷۳-۴۱-۶۸
Aysun Eczanesi İçerenköy Mahallesi Karslı Ahmet Caddesi 34 Içerenköy / Ataşehir / Istanbul (Showmar Hipermarket Sağ Çaprazı , Yeniyol Otobüs Durağı) ۰ (۲۱۶) ۵۷۲-۱۷-۸۷
Barış Eczanesi Barbaros Mahallesi Ortabahar Sokak 33/a Yenisahra / Ataşehir / Istanbul (Palladium Alışveriş Merkezi Çaprazı,anadolu Sağlık Merkezi (John Hopkins Yanı) Yanı) ۰ (۲۱۶) ۴۷۲-۶۳-۶۶
Bengisu Eczanesi İçerenköy Mahallesi Yeşilvadi Sokak 14 Içerenköy / Ataşehir / Istanbul (Fsm Hastanesi Karşısı Evren Sitesi Içinde) ۰ (۲۱۶) ۴۶۹-۰۶-۹۴
Botanik Eczanesi Kayışdağı Mahallesi Akyazı Caddesi 110A Kayışdağı / Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۴۵۵-۵۵-۳۰
Brandium Eczanesi Küçükbakkalköy Mahallesi Dudullu Yolu Caddesi Brandium Avm Z03 Küçükbakkalköy / Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۵۶۵-۰۶-۷۴
Bulvar 216 Eczanesi Barbaros Mahallesi Mor Zambak Sokak 9/a13 / Ataşehir / Istanbul (Bulvar 216 Avm) ۰ (۲۱۶) ۴۵۵-۴۷-۴۷
Burcu Eczanesi İçerenköy Mahallesi Karslı Ahmet Caddesi 42D Içerenköy / Ataşehir / Istanbul (Showmar Market Karşısı) ۰ (۲۱۶) ۵۷۷-۰۲-۰۴
Butik Eczanesi Atatürk Mahallesi, Girne Caddesi, No. 53/b Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۴۵۶-۲۶-۳۴
Çağatay Eczanesi Içerenköy Mahallesi, Özyurt Sokak, No. 24/b Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۵۷۳-۶۴-۲۸
Can Buket Eczanesi Küçükbakkalköy Mahallesi Başöğretmen Caddesi 15L Küçükbakkalköy / Ataşehir / Istanbul (Kastelli Sitesi Altı Atatürk Heykeli Karşısı) ۰ (۲۱۶) ۵۷۴-۸۵-۸۸
Çınar Eczanesi Küçükbakkalköy Mahallesi Cengiz Topel Caddesi 38 Küçükbakkalköy / Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۵۷۲-۲۸-۲۹
Deniz Eczanesi İçerenköy Mahallesi Karaman Çiftligi Yolu Caddesi 42/a Içerenköy / Ataşehir / Istanbul (Eston Çamlıevler Karşısı) ۰ (۲۱۶) ۵۷۴-۴۸-۴۱
Deniz Eczanesi Küçükbakkalköy Mahallesi, Işıklar Caddesi, No.37/d Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۵۷۷-۴۴-۱۰
Derin Eczanesi Esatpaşa Mahallesi Sabri Bakkal Sokak 2-4A Örnek / Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۴۷۰-۱۰-۴۰
Derya Eczanesi İçerenköy Mahallesi Merkez Cami Sokak 45F Içerenköy / Ataşehir / Istanbul (Muhtarlık (Neşet Ertaş), Şimşek Fırın Ve Ziraat Bankası’nın Bulunduğu Meydanda Bankamatiklerin Yanında) ۰ (۲۱۶) ۷۴۸-۷۳-۷۸
Ece Eczanesi Atatürk Mahallesi, Girne Caddesi, No. 42 Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۴۵۵-۴۹-۲۱
Eczane Novada Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesi Şehit Şakir Elkovan Caddesi 20/21 Küçükbakkalköy / Ataşehir / Istanbul (Novada Alışveriş Merkezi) ۰ (۲۱۶) ۵۷۶-۴۳-۱۵
Eda Eczanesi İçerenköy Mahallesi Yücel Sokak 4A Içerenköy / Ataşehir / Istanbul (İçerenköy Polis Karakolu 100M Ilerisi, Ataşehir Aile Sağlik Merkezi Karşisi) ۰ (۲۱۶) ۵۷۴-۲۲-۶۰
Efsane Eczanesi Ferhatpaşa Mahallesi, Yeditepe Caddesi, No. 46/d Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۴۷۱-۹۷-۱۸
Efsun Eczanesi Örnek Mahallesi Yunus Emre Caddesi 62/b Örnek / Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۲۴-۶۲-۳۱
En Elegance Eczanesi Küçükbakkalköy Mahallesi Vedat Günyol Caddesi 34/1A Küçükbakkalköy / Ataşehir / Istanbul (Aktaş Plaza – Ataşehir Memorial Hastanesi Ile Ataşehir Acıbadem Hastanesi Arasında – Develi Restoran Karşısı) ۰ (۲۱۶) ۵۷۶-۷۶-۷۲
Eren Eczanesi Kayışdağı Mahallesi, Akyazı Caddesi, No.40/c Kayışdağı Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۶۵-۱۸-۳۱
Evren Eczanesi Içerenköy Mahallesi, Mezarlık Sokak, No. Evren Sitesi Içi C Blok 1-14/h Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۵۷۳-۵۸-۵۷
Eylül Eczanesi Yenisahra Mahallesi, Fatih Caddesi, No. 89/a Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۳۱۵-۷۷-۹۴
Fatih Eczanesi İçerenköy Mahallesi Prof. Dr. Necmettin Erbakan Caddesi 3/1 Içerenköy / Ataşehir / Istanbul (İçerenköy Muhtarlık Karşısı) ۰ (۲۱۶) ۵۷۴-۰۳-۳۵
Favori Eczanesi Içerenköy Mahallesi, Ertaş Sokak, No. 15 Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۵۷۳-۲۴-۶۰
Felif Eczanesi Içerenköy Mahallesi, Kayısdagı Caddesi, No:24B Ataşehir / Istanbul ۰ (۲۱۶) ۴۶۹-۸۶-۴۴
error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول