۱۰ شهرک مسکونی برتر طرف اروپایی

در استانبول ، که پروژه های مسکن و اقامت به سرعت در حال رشد است ، طرف اروپایی همچنان توجه کسانی که می خواهند سرمایه گذاری کنند و به دنبال شهرک و پروژه های مسکونی هستند را به خود جلب می کند.از معتبرترین و متفاوت ترین شهرک های استانبول می توان به شهرک های ذیل اشاره نمود:

.

Toskana Orizzonte

این پروژه که در دریاچه Büyükçekmece Lake Valley ساخته شده است ، با ترکیب انواع ویلاهای یک طبقه با سایر واحدهای ساختاری مانند باغ ، باغ های زیتون ، تاکستان ها ، میدان روستا و زمین های ورزشی از معماری ایتالیایی الهام گرفته شده است.

.

Strada Bahçeşehir

این پروژه در Bahçeşehir ساخته شده است ،  این پروژه که با یک مفهوم خیابانی طراحی شده است ، در حال تدوین استراتژی است که همیشه یک زندگی عمومی پر جنب و جوش و معماری مدرن از آن برجسته است.

.

Skyland istanbul

Skyland istanbul

این پروژه که از سال ۲۰۱۷ تحویل گرفته شده است ، در Seyantantepe ، یکی از مرکزی ترین نقاط استانبول ، نزدیک استادیوم Galatasaray واقع شده است. این پروژه که از بلوک های اقامتی و اداری تشکیل شده است ، با الهام گرفتن از لوله دودکش ها است و از نظر معماری متفاوت است.

.

Piyalepaşa İstanbul

Piyalepaşa استانبول ، با مفهوم احیای زندگی در محله نوستالژیک طراحی شده است ، با این که یک پروژه تحول شهری است اما این پروژه در بیوغلو با اقامتگاه ها ، دفاتر ، هتل ها و مغازه ها برای فروش ارائه می شود.

.

Babacan Premium

این پروژه که در Esenyurt ساخته شده است ، زندگی روستای تعطیل را با باغ و تراس های مسطح تخت ادغام می کند و آن را به سرمایه گذاران ارائه می دهد. این پروژه شامل واحدهای مختلفی همچون اقامتگاه ، تراس ، برج ، خانه داخلی ، بازار ، باشگاه پریمیوم فیت و سوئیت ها است.

.

Eston Şehir Mahallem

این پروژه که در Bahçeşehir ، یکی از مناطق در حال افزایش پروژه های مسکونی استانبول ساخته شده است ، این پروژه که با نوید زندگی در طبیعت محقق شده است ، قصد دارد فرهنگ محله را برجسته کند.

.

Viaport Venezia

این پروژه که در Gaziosmanpaşa ساخته شده است با مفهومی طراحی شده است که هدف آن شباهت به کانال های آب در ساختار معماری شهر ونیز و بافت فرهنگی آن است. این پروژه شامل انواع مختلفی از قبیل مسکن ، دفتر و مرکز خرید است.

.

۵. levent

این پروژه در منطقه Levent-Maslak قرار دارد که به عنوان یک مرکز تجاری و زندگی است. در پروژه جامع ، ۱ + ۱ ، ۲ + ۱ ، ۳ + ۱ ، ۴ + ۱ گزینه آپارتمان طراحی شده است. ۵- Levent ، یکی از پروژه های تحول شهری ، مفهومی را هدف قرار می دهد که افراد طبقه های مختلف اجتماعی بتوانند در کنار هم زندگی کنند.

.

Büyükyalı İstanbul

این پروژه که در Zeytinburnu ساخته شده است ، به سمت طراحی معماری درآمده است که با دریا ادغام می شود. علاوه بر واحدهای اجتماعی که با دریا مانند مارینا و جاده ساحلی در تعامل هستند ، واحدهایی مانند میادین سنگی و مراکز ورزشی نیز طراحی شده اند.

اجاره خودرو در ترکیه

همچنین ببینید

کاخ بیلربی

عمارت های مشهور استانبول

۵ / ۵ ( ۱ امتیاز ) عمارت ادیب افندی عمارت کنت استراگو . عمارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد
...هر سوالی داری بپرس