اجاره خانه در باغچه لی اولر استانبول

شهرک مورد نظر خود را انتخاب نمایید

رزیدانس مسکونی nef باغچه لی اولر

هلدینگ برتر و‌معروف ساختمانی nef که در بهترین نقاط استانبول شهرک ساختمانی بسیاری را مورد ساخت و بهره برداری قرار داده است در منطقه باغچه لی اولر استانبول نیز دارای یک شهرک مسکونی بسیار خوب و زیبا است که از بهترین شهرک های مسکونی این‌منطقه اروپایی محسوب می شودو بسیار مورد توجه بوده است.
.
.
این شهرک مسکونی دارای دسترسی بسیار عالی به وسایل حمل و نقل عمومی و مرکز منطقه باغچه لی اولر است که برای یک شهرک مسکونی بسیار مهم می باشد ،منطقه باغچه لی اولر استانبول از بزرگترین مناطق شهر استانبول محسوب می شود.
.
رزیدانس مسکونی nef دارای ساختاری مدرن و شیک است که توانسته مخاطبان داخلی و خارجی بسیاری را در منطقه باغچه لی اولر استانبول را جذب نماید.
.
این شهرک مسکونی دارای تمام امکانات رفاهی در سطحی بسیار عالی و خوب می باشد که تخت مدیریت شهرکی به صورت روزانه مشغول فعالیت است.
از جمله امکانات این رزیدانس این شهرک مسکونی باید به استخرهای شنا ،سونا،جکوزی و مجموعه های ورزشی اشاره نمود ، همچنین پارکینگ های سرپوشیده و نگهبانی ۲۴ ساعته از دیگر ویژه گی های این رزیدانس محسوب می شوند.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی nef باغچه لی اولر

….

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره خانه در باغچه لی اولر استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی ایست وست

ایست وست در زمره بهترین و معروف ترین شهرک های مسکونی منطقه باغچه لی اولر قرار دارد که از زمان افتتاح توانسته تا در جذب مخاطب خود بسیار موفق عمل نماید و در دسته بهترین شهرک های مسکونی منطقه باغچه ای اولر قرار گیرد.
.
ایست وست باغچه لی اولر دارای هیئیت مدیره فعال و مدیریت بسیار عالی در جهت استفاده بهینه ساکنین از امکانات این مجموعه است که در رزیدانس های دیگر منطقه به ندرت یافت می شود.
.
ایست‌وست را بدون شک باید یکی از بهترین گزینه های خرید خانه در منطقه باغچه لی اولر دانست که در سال های اخیر از آن بسیار استقبال شده و برای خرید خانه توسط اتباع خارجی بسیار مناسب ارزیابی شده است.
.
ایست وست باغچه لی اولر دارای تمام امکانات مسکونی کامل درون خود می باشد که در اختیار اعضای مجموعه قرار دارد که به صورت روزانه از آن استفاده مینمایند.
از جمله امکانات در مجموعه مسکونی ایست وست باید به استخرهای شنا ،سونا ،جکوزی و نگهبانی ۲۴ ساعته ،زمین های ورزشی و پارکینگ های سرپوشیده اشاره نمود.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی ایست وست

….

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره خانه در باغچه لی اولر استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی کارات ۳۴

مجموعه مسکونی کارات۳۴ توانسته با توجه به اینکه امور حربوط به ساخت و ساز در آن به تازه گی به پایان رسیده در جذب مخاطب داهلی و به خصوص خارجی خود بسیار خوب و موفق عمل نماید ،این رزیدانس لاکچری با ساختاری مدرن و سازه ای بسیار زیبا تشکیل شده و متریال اولیه این شهرک از شرکت های برتر ساختمانی تهیه و ساخته شده است.
.
ابن‌مجموعه مسکونی لوکس با توجه به تازه ساخت بودن و استایل حرفه ای از گرانترین شهرک های مسکونی منطقه باغچه لی اولر محسوب می شود،
از ویژه گی های این مجموعه باید به دسترسی عالی آن به مرکز منطقه و مراکز خرید اشاره کرد که ار نکات مهم این رزیدانس محسوب می شود.
.
این مجموعه مسکونی دارای تمام امکانات رفاهی و اجتماعی در سطحی بسیار عالی برای مخاطبی می باشد که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی به ساکنین می باشد.
از جمله امکانات ابن رزیدانس مسکونی باید به استخرهای شنا و سالن های فیتنس به همراه پارک کودکان و جکوزی و حمام ترکی در کنار نگهبانی ۲۴ ساعته اشاره نمود.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی ارات ۳۴

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره خانه در باغچه لی اولر استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی نیش استانبول

مجموعه مسکونی نیش در منطقه باغچه لی اولر استانبول قرار گرفته و در محله چوبان چشمه واقع شده و دارای دسترسی بسیار عالی به اتوبان معروف E5 و همجنین مرکز اتوبان فرودگاه دارا می باشد.
این‌ رزیدانس از بهترین شهرک های مسکونی منطقه باغچه لی اولر محسوب و در دسته رزیدانس های معروف در این منطقه قرار دارد که با امکانات کامل و ساختاری مدرن در خدمت ساکنین‌ می باشد.
.
این شهرک مدرن‌و لوکس با توجه به دسترسی و همچنین موقعیت قرارگیری و دسترسی به مراکز خرید مطرح منطقه دارای رنج قیمتی بالایی است .
این رزیدانس دارای تمام امکانات رفاهی برای ساکنین می باشد که در سطحی خوب و عالی در خدمت اعضای مجموعه قرار دارد .
.
از جمله امکانات رفاهی در این مجموعه باید به مجموعه های ورزشی و استخرهای شنا و همچنین پارک کودکان و نگهبانی ۲۴ ساعته به همراه پارکینگ های سرپوشیده اشاره نمود.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی نیش استانبول

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره خانه در باغچه لی اولر استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی پریمه استانبول

از رزیدانس مسکونی پریمه در منطقه باغچه لی اولر استانبول به عنوان یکی از شهرک های مسکونی با پرستیژ منطقه یاد می شود که ۲ سال از ساخت و بهره برداری آن ‌گذشته و در زمره بهترین شهرک های مسکونی منطقه قرار گرفته و توانسته تا با امکانات برتر در جذب رضایت ساکنین بسیار موفق عمل نماید.
.
پریمه استانبول دارای سازه ای شیک با معماری بسیار زیبا و ساختاری مدرن است که تمام آنچه برای یک محیط عالی جهت زندگی ایده آل می باشد را فراهم آورد.
.
این رزیدانس مسکونی بسیاری از امکانات که برای یک شهرک مسکونی لازم است را درون خود جای داده که به صورت روزانه در اختیار اعضای مجموعه می باشد.
.
این رزیدانس مسکونی دارای تمام امکانات از جمله استخرهای شنا ،مجموعه ورزشی و سالن های فیتنس در سطحی عالی می باشداز دیگر امکانات این رزیدانس باید به نگهبانی و لابی و پارکینگ های سرپوشیده اشاره نمود.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی پریمه استانبول

….

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره خانه در باغچه لی اولر استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی گاردن هیل

اگر در منطقه باغچه لی اولر استانبول به دنبال رزیدانس مسکونی خوب و عالی با تمام امکانات رفاهی و دسترسی و موقعیت خوب و البته قیمت مناسب می باشید بدون شک از بهترین گزینه های شما برای خرید خانه رزیدانس مسکونی گاردن هیل است که تمام نیازهای مورد نظر شما را مرتفع می سازد.
این مجموعه مسکونی درست در مرکز محله معروف ینی بوسنا استانبول قرار گرفته که از بهترین محلات منطقه باغچه لی اولر محسوب می شود که دارای دسترسی های بسیار خوب به مراکز خرید و بیمارستان و پارک و حمل و نقل عمومی نیز می باشد که برای یک رزیدانس مهم است.
.
این شهرک مسکونی دارای تمام امکانات رفاهی و اجتماعی در سطحی بسیار خوب و عالی است که در اختیار ساکنین مجموعه می باشد. این رزیدانس مسکونی دارای امکاناتی چون زمین های ورزشی ،پارک کودکان ،استخرهای شنا و سونا و جکوز به همراه نگهبانی ۲۴ ساعته و پارکینگ های سرپوشیده می باشد.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی گاردن هیل

….

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

اجاره خانه در باغچه لی اولر استانبول

نحوه اجاره آپارتمان و خانه در استانبول

با توجه به استقبال گردشگران در سال‌های اخیر از شهر استانبول و رشد چشمگیر اقتصادی این شهر و با توجه به آمارهای منتشرشده تعداد زیادی از شهرهای مختلف جهان به سمت استانبول آمده و خواستار اقامت در این شهر زیبا شد‌ه‌اند. به همین منظور جهت تهیه اقامتگاه بحث اجاره آپارتمان و خانه در استانبول رشد بسیار زیادی یافته است.

به‌طور کلی در شهر استانبول به چند مدل می‌توان آپارتمان یا خانه‌ای را که مورد نظر شماست را مورد اجاره قرار داد که در این مقاله مفصل به آن خواهیم پرداخت. به‌طور کلی باید بدانیم که چیزی به نام رهن کامل در شهر استانبول و به‌طور کلی در کشور ترکیه وجود ندارد و معاملات اجاره خانه صرفاً با پرداخت اجاره بها به صورت ماهیانه به صاحبخانه پرداخت می‌گردد.

در شهر استانبول با توجه به موفقیت و شرایط خود می‌توانید اقدام به اجاره آپارتمان و خانه نمایید

با توجه به توریستی بودن شهر استانبول و حجم گسترده‌ای که از توریست‌ها از نقاط مختلف دنیا به این شهر سفر می‌نمایند بحث اجاره روزانه آپارتمان یکی از شایع‌ترین اموری است که در طول فصول مختلف مخصوصاً در فصل تابستان در این شهر انجام می‌شود.

معمولاً در بحث اجاره روزانه آپارتمان افراد سعی می‌نمایند که در مناطق توریستی اقدام به اجاره آپارتمان نمایند که در استانبول اطراف میدان تکسیم و منطقه شیشلی که از مناطق توریستی استانبول محسوب می‌شوند آپارتمان‌های اجاره‌ای با هر بودجه‌ای و بر اساس امکاناتی که به شما می‌دهند بسیار زیاد و در دسترس می‌باشد.

البته در سایر مناطق استانبول نیز اجاره روزانه آپارتمان در دسترس شماست اما تعداد آنها نسبت به مراکز توریستی کمتر می‌باشد. قیمت اجاره روزانه آپارتمان در استانبول بر اساس فصل و ایام خاص متفاوت است. اما به‌طور کلی در اطراف میدان تکسیم استانبول از ۵۰ لیر می‌توانید اقدام به اجاره آپارتمان نمایید. بهتر است قبل از سفر به استانبول واحد اجاره‌ای خود را در این مناطق رزرو نمایید تا در هنگام سفر دچار مشکل خاصی نشوید.

همچنین ببینید

اجاره خانه در ترامپ تاورز استانبول با قیمت

اجاره خانه در ترامپ تاورز استانبول با قیمت

۵ / ۵ ( ۲۰ امتیاز ) رزیدانس ترامپ تاور  اگر به دنبال سازه ای …

error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول