اجاره خانه در باکرکوی استانبول

شهرک مورد نظر خود را انتخاب نمایید

رزیدانس مسکونی سلنیوم رترو

مجموعه مسکونی لاکچری سلنیوم رترو یکی از بهترین شهرک های مسکونی منطقه باکر کوی شهر استانبول است که از بهترین و با کیفیت ترین رزیدانس های منطقه به حساب می آید.
.
رزیدانس سلنیوم از مجموعه شهرک های مسکونی استانبول است که در نقاط مختلف و سطح بالای شهر استانبول ،دارای رزیدانس هایٔی با همین نام می باشد که از شرکت های ساختمانی برند زیر مجموعه آش چی اوغلو استانبول است.
.
مجموعه مسکونی سلنیوم رترو در بهترین نقطه باکر کوی استانبول از مناطق سطح بالای شهر استانبول با فاصله کمی از ساحل منطقه باکر کوی قرار گرفته است.
.
تمام امکانات رفاهی و تفریحی در مجموعه سلنیو لحاظ گردیده که با کیفیتی خوب در حال خدمت رسانی می باشند ،امکاناتی همچون استخر،سونا،جکوزی،باشگاه های ورزشی ،زمین های بسکتبال و پارک کودکان.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی سلنیوم رترو

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی پرووا ۳۴

منطقه باکر کوی شهر استانبول از مناطق سطح بالا ،لوکس و شناخته شده و با اصالت استانبول است که از دیرباز مشهور بوده و طبقه ثروتمند در این منطقه از استانبول مشغول زندگی می باشند.
این منطقه دارای رزیدانس های مسکونی متعددی است که هرکدام از آنها دارای مخاطبان فراوانیمی باشند که اقدام به خرید خانه و اخذ پاسپورت ترکیه در این اماکن نموده اند.
.
مجموعه مسکونی پرووا۳۴ منطقه باکرکوی استانبول از شهرک های مسکونی خوب و لاکچری در منطقه باکرکوی است که امکانات آن در سطح هتل های ۷ ستاره ارزیابی شده و از رزیدانس های نوساز و شاخص در باکرکوی محسوب می شود.
.
این مجموعه خوب مسکونی از زمان افتتاح تا کنون مورد استقبال خریداران خانه از اتباع خارجی که متقاضی دریافت پاسپورت ترکیه می باشند قرار گرفته و این رزیدانس را برای این منظور برگزیده اند.
.
از مهمترین گزینه هایی که باعث شده تا تعداد زیادی این رزیدانس رانتخاب نمایند همجواری این شهرک مسکونی با ساحل است که در فاصله کوتاهی از آن قرار گرفته است.
.
این رزیدانس مسکونی دارای تمام امکانات رفاهی در سطحی بسیار عالی است که تحت مدیریت شهرک به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی می باشد.
این شهرک مسکونی دارای استخرهای شنا،مجموعه های ورزشی ،استخرهای شنا،جکوزی،سونا و زمین های بازی و پارک های کودکان به همراه اتاق های کنفرانس ،
مهد کودک،خانه داری و دیگر امکانات مناسب می باشد.

 

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی پرووا ۳۴

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی nef22

از برترین رزیدانس های مسکونی در منطقه باکر کوی در محله آتاکوی این منطقه که از مشهورترین مجموعه های مسکونی در منطقه باکرکوی است که همواره مورد توجه اتباع خارجی برای خرید خانه در منطقه باکرکوی بوده و توانسته تا جایگاهی مناسب برای سکونت مهیا نموده است و با امکانات کامل خود رضایت ساکنین را جذب نماید.
.
رزیدانس مسکونی nef22 در یکی از بهترین محلات منطقه باکرکوی یعنی آتاکوی قرار گرفته که محله ای معروف باساختار شهری مدرن از رزیدانس های خوب باکرکوی می باشد این رزیدانس مسکونی از بهترین گزینه های خرید خانه در منطقه باکرکوی استانبول برای خارجیان به شمار می آید.
.
این مجموعه مسکونی با لوکیشن بسیار خوبی که در منطقه باکرکوی دارد دارای دسترسی های عالی نسبت به وسایل حمل و نقل عمومی و همچنین فرودگاه آتاتورک می باشد که بسیار مورد توجه بوده است.
این مجموعه با خط متروباس در فاصله بسیار کوتاهی قرار دارد که برای ساکنین نکته مهمی به شمار میرود و با فرودگاه آتاتورک نیز در فاصله ای ۵ دقیقه ای قرار گرفته است.
.
رزیدانس مسکونی nef22 دارای کلیه امکانات رفاهی و اجتماعی در سطحی عالی است که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی به ساکنین می باشد، این مجموعه مسکونی دارای استخرهای شنا،مجموعه های ورزشی و پارک های کودکان و دیگر امکانات رفاهی درون خود می باشد.
.
این رزیدانس مسکونی از لحاظ‌ قیمت و لوکیشن و امکاناتی که ارائه مینماید نسبت به سایر رزیدانس های مسکونی باکرکوی مناسب ارزیابی شده است.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی nef22

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی باکرکوی سیتی

باکرکوی سیتی را باید از با پرستیژ ترین مجموعه های مسکونی در قلب منطقه باکرکوی دانست که دارای ساختاری شیک و مدرن است که توانسته از زمان ساخت و اتمام به سرعت مخاطب داخلی و خارجی خود را جذب نماید .این مجموعه مسکونی از متریال درجه یک بهترین شرکت های ساختمانی ساخته شده که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
.
رزیدانس مسکونی باکرکوی سیتی در محله کارتال تپه منطقه باکرکوی قرار گرفته و دارای دسترسی عمومی بسیار مطلوب نسبت به وسایل حمل و نقل عمومی و مراکز خرید مطرح باکر کوی استانبول قرار گرفته است.
.
رزیدانس مسکونی باکرکوی سیتی دارای ساختار خانه های هوشمند است که با تکنولوژی روز دنیا توسط برترین معماران ساختمانی طراحی و مورد ساخت قرار گرفته که در زمان بازدید خانه به‌وضوح مشخص و نمایان است.
.
این رزیدانس خوب مسکونی در فاصله کوتاهی در بزرگراه E5 قرار گرفته است و دارای امکانات کاملی است که به صورت حرفه ای ساخته و در دسترس ساکنین شهرک قرار گرفته است.
.
از جمله امکانات مهم در شهرک مسکونی باکرکوی سیتی باید به مجموعه های ورزشی و استخرهای شنا و پارک های کودکان و سالن های فیتنس اشاره نمود که توانسته تا رضایت اهالی مجموعه را به همراه داشته باشد.
.
سیستم امنیتی بسیار خوب این مجموعه مسکونی نیز با نگهبانی ۲۴ ساعته و همچنین دوربین های امنیتی پیشرفته از دیگر ویژه گی های این شهرک مسکونی می باشد.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی باکرکوی سیتی

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

شهرک مسکونی یالی آتاکوی

از باشکوه ترین شهرک های مسکونی در قلب منطقه باکرکوی استانبول که دارای ساختاری بسیار حرفه ای و کامل می باشد باید به مجموعه مسکونی یالی آتاکوی اشاره نمود که سبک خاصی از زندگی مدرن را معرفی مینماید و توانسته تا در جذب مخاطب خارجی از تمام کشورهای جهان بسیار خوب و موفق عمل نماید و بسیار مورد توجه قرار گیرد.
.
ثروتمندان بسیاری از اکثر کشورهای جهان این مجموعه مسکونی خوب ولاکچری را برای زندگی و همچنین سرمایه گذاری برگزیده اند و اقدام به خرید واحد مسکونی در این رزیدانس نموده اند.
یکی از بهترین گزینه ها برای مشتریان خارجی متقاضی خرید خانه در استانبول و منطقه باکرکوی که قصد اخذ پاسپورت ترکیه در این منطقه را دارند بدون شک شهرک سوپر لاکچری یالی آتا کوی باکرکوی میباشد.
.
این رزیدانس مسکونی دارای واحد آپارتمان های بسیار باشکوه و زیبا درست مشرف به دریا با نمایی زیبا از ساحل فلوریا این منطقه است که از مهمترین جذابیت های خرید آدارتمان در این شهرک محسوب می شود.
.
تمام امکانات این شهرک مسکونی به صورت کامل و پیشرفته با مدیریتی بسیار خوب در خدمت اعضای مجموعه می باشند و به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی است.

شهرک مسکونی یالی آناکوی دارای امکاناتی منحصر به فرد همچون استخرهای شنا در کنار دریا و مجموعه های بزرگ ورزشی با کادر و مربی و همچنین سالن های فیتنس بسیار خوب با امکانات کامل و زمین های بازی مختلف و مهد کودک و خانه داری نیز می باشد ،سیستم نگهبانی ۲۴ ساعته و دوربین های امنیتی به همراه پارکینگ های سرپوشیده برای ساکنین و پارکینگ های مهمان از سایر امکانات این رزیدانس است.

 

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی یالی آتاکوی

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی فلوریا اکشینار

اگر در منطقه خوب و شناخته شده و معروف فلوریا منطقه باکرکوی استانبول به دنبال خرید واحد آپارتمان با امکانات کامل و از همه مهمتر قیمت مناسب می باشید بدون شک رزیدانس مسکونی فلوریا اکشینار در این منطقه زیبا در نزدیکی ساحل مشهور فلوریا استانبول از بهترین گزینه ها برای شما محسوب می شود .
.
این شهرک خوب مسکونی که ۴سال از ساخت و بهره برداری آن میگذرد در قلب منطقه مشهور فلوریا قرار گرفته است که منطقه ای با ساختار لوکس و مدرن می باشد و در بین محلات منطقه باکرکوی استانبول با ساحل و جنگل و خانه های مدرن ویلایی و کوچه های دنج بسیار معروف است.فلوریا از دیرباز تا کنون از جمله مناطق سطح بالا در استانبول محسوب شده وقشر تحصیلکرده
و ثروتمند در آن ساکن می باشند.
.
این رزیدانس مسکونی دارای ساختاری مدرن در لوکیشنی بسیار دنج در مرکز فلوریاست که برای خرید خانه و اخذ پاسپورت ترکیه مناسب است همچنین این رزیدانس به علت قیمت مناسب برای سرمایه گذاری نیز در سال های اخیر بسیار مناسب ارزیابی شده است.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی فلوریا اکشینار

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی کرو فلوریا

از رزیدانس های شناخته شده و معروف در منطقه باکرکوی استانبول است که درست در کنار بزرگراه E5 از بزرگراه های مطرح شهر استانبول قرار گرفته و همواره مورد توجه

بوده است .این رزیدانس در سال های اخیر توانسته در جذب مخاطب خارجی برای خرید خانه و اخذ پاسپورت ترکیه بسیار موفق عمل نماید و در دسته برترین شهرک های مسکونی منطقه باکر کوی قرارگیرد.
.
به علت نزدیکی در کنار بزرگراه E5 ساختار این شهرک و زیبایی های آن بیشتر لز سایر رزیانس های منطقه مورد توجه قرار گرفته و به همین منظور افراد بسیاری را برای خرید خانه درون خود جذب نموده است.
.
شهرک مسکونی وادی کرو از بهترین گزینه های خرید خانه در منطقه باکر کوی و اخذ پاسپورت ترکیه به شمار میرود البته این رزیدانس مسکونی برای سرمایه گذاری نیز بسیار مناسب است.
.
این شهرک مسکونی دارای تمام امکانات رفاهی برای ساکنین است که توانسته با خدماتی که ارائه مینماید توجهات را به سمت خود معطوف نماید .
شهرک مسکونی وادی کرو استانبول دارای امکاناتی مانند مجموعه های ورزشی و استخرهای شنا و سالن های فیتنس و سایر امکانات رفاهی می باشد.
.
به لحاظ قیمتی این رزیدانس مسکونی نسبت به امکاناتی که ارائه مینماید و لوکیشنی که در آن قرار گرفته و نسبت به سایر رزیدانس های منطقه مناسب ارزیابی شده است.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی کرو فلوریا

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی سلنیوم آتاکوی

سلنیوم ها در مناطق خوب و سطح بالای استانبول دارای شعبات مختلفی می باشند که همواره از شهرک ها و رزیدانس های خوب و معروف استانبول محسوب می شوند که از این رزیدانس های مسکونی استقبال خوبی می شود.سلنیوم مربوط به هلدینگ برتر ساختمانی آشچی اوغلو است که از معروف ترین سازندگان استانبول محسوب می شوند.
.
رزیدانس مسکونی سلنیوم آتاکوی نیز مانند سایر سلنیوم های ساخته شده در شهر استانبول از ساختاری مدرن و سازه ای زیبا تشکیل شده که از زمان افتتاح نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است .
.
سلنیوم آتا کوی دارای دسترسی بسیار عالی به مراکز خرید منطقه باکرکوی و همچنین وسایل حمل و نقل عمومی در منطقه است که برای ساکنین بسیار مهمم می باشد و از ویژه گی های برتر این شهرک مسکونی محسوب می شود.
.
سلنیوم آتاکوی باکرکوی دارای تمام امکانات رفاهی با کیفیتی بسیار خوب عالی درون خود می باشد که تپانسته تا با خدماتی که ارائه مینماید رضایت ساکنین را به همراه داشته است.
.
این رزیدانس مسکوی دارای سالن های ورزشی و استخرهای شنا وپارک کودکان و سیستم نگهبانی ۲۴ ساعته و پارکینگ های سرپوشیده برای ساکنین و پارکینگ های مهمان نیز می باشد.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی سلنیوم آتاکوی

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی اروپا رزیدانس

اگر به دنبال خرید خانه باقیمت مناسب در منطقه سطح بالا و‌مطرح و شناخته شده در منطقه باکرکوی استانبول می باشید بدون شک رزیدانس مسکونی اروپا در منطقه باکر کوی می تواند از بهترین گزینه ها برای شما محسوب شود که امور مربوط به ساخت و ساز در آن به تازه گی به پایان رسیده است .
.
مجموعه مسکونی اروپا باکرکوی از جمله رزیدانس برتر در منطقه است که توانسته تا در فاصله کوتاهی که از افتتاح آن میگذرد مخاطبان خارجی بسیاری را به خود اختصاص دهد.
.
از بهترین گرینه های سرمایه گذاری در منطقه باکرکوی استانبول و همچنین اخذ پاسپورت با خرید خانه در این مجموعه مسکونی در شهر استانبول است.
.
این رزیدانس در محله آتا کوی منطقه باکرکوی قرارگرفته که از محلات خوب منطقه باکرکوی است و دارای تمام امکانات کامل درسطحی بسیار خوب می باشد.
این رزیدانس مسکونی دارای استخرهای شنا و مجموعه های ورزشی و همچنین پارک های کودکان نیز می باشد.
.
مجموعه دارای سیستم نگهبانی و دوربین های امنیتی بسیار خوبی است که به صورت ۲۴ ساعته مشغول خدمت رسانی می باشد ،همچنین پارکینگ های سرپوشیده برای ساکنین و پارکینگ میهمان نیز مهیا می باشد.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی اروپا رزیدانس

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

..

نحوه اجاره آپارتمان و خانه در استانبول

با توجه به استقبال گردشگران در سال‌های اخیر از شهر استانبول و رشد چشمگیر اقتصادی این شهر و با توجه به آمارهای منتشرشده تعداد زیادی از شهرهای مختلف جهان به سمت استانبول آمده و خواستار اقامت در این شهر زیبا شد‌ه‌اند. به همین منظور جهت تهیه اقامتگاه بحث اجاره آپارتمان و خانه در استانبول رشد بسیار زیادی یافته است.

به‌طور کلی در شهر استانبول به چند مدل می‌توان آپارتمان یا خانه‌ای را که مورد نظر شماست را مورد اجاره قرار داد که در این مقاله مفصل به آن خواهیم پرداخت. به‌طور کلی باید بدانیم که چیزی به نام رهن کامل در شهر استانبول و به‌طور کلی در کشور ترکیه وجود ندارد و معاملات اجاره خانه صرفاً با پرداخت اجاره بها به صورت ماهیانه به صاحبخانه پرداخت می‌گردد.

در شهر استانبول با توجه به موفقیت و شرایط خود می‌توانید اقدام به اجاره آپارتمان و خانه نمایید

با توجه به توریستی بودن شهر استانبول و حجم گسترده‌ای که از توریست‌ها از نقاط مختلف دنیا به این شهر سفر می‌نمایند بحث اجاره روزانه آپارتمان یکی از شایع‌ترین اموری است که در طول فصول مختلف مخصوصاً در فصل تابستان در این شهر انجام می‌شود.

معمولاً در بحث اجاره روزانه آپارتمان افراد سعی می‌نمایند که در مناطق توریستی اقدام به اجاره آپارتمان نمایند که در استانبول اطراف میدان تکسیم و منطقه شیشلی که از مناطق توریستی استانبول محسوب می‌شوند آپارتمان‌های اجاره‌ای با هر بودجه‌ای و بر اساس امکاناتی که به شما می‌دهند بسیار زیاد و در دسترس می‌باشد.

البته در سایر مناطق استانبول نیز اجاره روزانه آپارتمان در دسترس شماست اما تعداد آنها نسبت به مراکز توریستی کمتر می‌باشد. قیمت اجاره روزانه آپارتمان در استانبول بر اساس فصل و ایام خاص متفاوت است. اما به‌طور کلی در اطراف میدان تکسیم استانبول از ۵۰ لیر می‌توانید اقدام به اجاره آپارتمان نمایید. بهتر است قبل از سفر به استانبول واحد اجاره‌ای خود را در این مناطق رزرو نمایید تا در هنگام سفر دچار مشکل خاصی نشوید.

اجاره خودرو در ترکیه

همچنین ببینید

رزیدانس مسکونی فلامینگو پارک

اجاره خانه در باجیلار استانبول

۵ / ۵ ( ۱ امتیاز ) شهرک مورد نظر خود را انتخاب نمایید رزیدانس …

ثبت شرکت در استانبول ترکیه
error: کپی مجاز نمی باشد
...هر سوالی داری بپرس