besiktas bellevue sitesi

رزیدانس بلِوو

رزیدانس بلِوو

اگر دنبال رزیدانسی خوب و شیک و در نزدیکی مرکز خرید لاکچری زورلو سنتر می باشید رزیدانس مسکونی بلوو بشیکتاش می تواند برای شما بهترین گزینه باشد که در سال های اخیر نیز مورد توجه خارجیان بسیاری مخصوصا کشورهای اروپایی قرار گرفته است.
رزیدانس مسکونی بلوو با برج های بلند مرتبه خود در کنار برج های مرکز خرید زورلو سنتر باعث شده تا توجهات بسیار زیادی را به خود معطوف سازد .
رزیدانس مسکونی بلوو بشیکتاش دارای تمام امکانات تفریحی و رفاهی در سطحی خوب و عالی است که روزانه کارمندان این شهرک مشغول خدمت رسانی به ساکنین مجموعه می باشند.
شهرک مسکمونی بلوو دارای استخرهای شنا ،باشگاه های ورزشی و بدنسازی و زمین های بازی و پارک کودکان است که با کیفیتی خوب و عالی در خدمت اعضای مجموعه است.
نگهبانی ۲۴ ساعته و سیستم های حفاظتی و امنیتی به کار رفته در مجموعه نیز به همراه پارکینگ های گسترده برای ساکنین و پارکینگ های میهمان از دیگر امکانات موجود در مجموعه مسکونی بلوو استانبول در منطقه بشیکتاس در محله بیوک دره می باشد.
رزیدانس مسکونی بلوو دارای آپارتمان های مختلف در طبقات متفاوت با منظره های مختلف از شهر استانبول از شهر و دریا و بسفر است که قیمت آنها متفاوت می باشد از لحاظ دسترسی نیز با توجه به قرار گیری در کنار مجموعه لاکچری زورلو سنتر استانبول بسیار خوب و عالی ارزیابی گشته است.
شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۲ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۵ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.
رزیدانس بلِوو بشیکتاش

قیمت آپارتمان های رزیدانس بلِوو

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
221net 230brut 2+1
221net 230brut 3+1
295net 326brut 4+1

موقعیت مکانی و دسترسی بلِوو بشیکتاش روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس بلِوو بشیکتاش