نحوه خرید لوازم منزل در استانبول

نحوه خرید لوازم منزل در استانبول

با توجه به صنعتی شدن کشور تکیه در سال‌های اخیر و قرارگیری این کشور جزء ۲۰ اقتصاد برتر دنیا تا سال ۲۰۱۹ شرکت‌های تولیدی لوازم خانگی در سال‌های اخیر رشد بسیار قابل توجهی را به دست آورده‌اند و به طوری که طبق آمار منتشر شده در سال‌های اخیر کشور ترکیه در حوزه ساخت و تولید لوازم خانگی رتبه شماره اول را در قاره اروپا نصیب خود نموده است. کشور ترکیه تولیدات محصولات لوازم خانگی خود را به ۱۵۰ کشور دنیا صادر می‌نماید که بسیاری از آنان در کشورهای آلمان و ایتالیا مورد فروش قرار می‌گیرد.

ترکیه هم‌اکنون نیمی از تولیدات لوازم خانگی جهان را تولید می‌نماید که بعد از کشورهای آمریکا، لهستان و برزیل در رتبه‌های بالایی می‌باشد.

تولیدات لوازم خانگی ترکیه بیش از ۵۰٪ رشد به طور متوسط به رشد و اقتصاد ترکیه کمک کرده است. این نرخ رشد بالاتر از حد متوسط است که در مقابل سهم چشمگیر بخش او از اقتصاد ترکیه قرار دارد.

با توجه به توضیحات بالا و اهمیت کالاهای تولید شده در کشور ترکیه این امکان برای شهروندان کشور ترکیه مهیاست تا بتوانند عالی‌ترین متریال را با توجه به نوع کالای خود در اختیار داشته باشند و از نمایندگی‌های شرکت‌های مختلف بدون واسطه اقدام به خرید کالاهای خود نمایند. هم‌اکنون داخل ترکیه مارک‌های مشهوری همچون بکو و آرچلیک و وستل مشغول تولیدات خود می‌باشند که در بعضی اوقات با طرح‌های حراج‌های خود به رقابت‌های تنگاتنگ نیز با یکدیگر می‌پردازند.

همچنین ببینید

کاخ بیلربی

عمارت های مشهور استانبول

۵ / ۵ ( ۱ امتیاز ) عمارت ادیب افندی عمارت کنت استراگو . عمارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد
...هر سوالی داری بپرس