خرید خانه در بی اوغلو استانبول

بهترین پروژه های مسکونی در بی اوغلو

قیمت ها در تیر ماه ۱۴۰۰ به روز شده است

caret-down caret-up caret-left caret-right
Piyalepaşa Beyoğlu

رزیدانس مسکونی پیاله پاشا

رزیدانس مسکونی پیاله پاشا

اگر در محدوده میدان تکسیم و خیابان استقلال در قلب شهر استانبول ترکیه به دنبال خرید واحدی مسکونی برای زندگی می باشد بدون شک شهرک مسکونی پیاله

ادامه مطلب…

Elysium Residence İnönü, Elmadağ Cd.

رزیدانس مسکونی الیسیوم

رزیدانس مسکونی الیسیوم

مجموعه مسکونی الیسیوم تکسیم در یکی از بهترین نقاط شهر استانبول در منطقه تکسیم واقع شده و دارای دسترسی بسیار خوبی به منطقه مرکزی استانبول دارد

ادامه مطلب…

خرید خانه در بی اوغلو استانبول

رزیدانس مسکونی توم توم گاردن

با توجه به اینکه در محدوده بی اوغلو و حومه میدان تکسیم استانبول شهرک های مسکونی بسیار کمی موجود است و این منطقه دارای بافت تاریخی و سنتی می باشد که خرید خانه در بی اوغلو استانبول

ادامه مطلب…

Armağan Konutları Örnektepe

خرید خانه در بی اوغلو استانبول

مجموعه مسکونی ارمغان

اگر به دنبال خرید خانه در منطقه تکسیم استانبول می باشید و دسترسی و موقعیت ملک به همراه منظره برای شما مهم و حیاتی است بدون شک بهترین گزینه برای خرید خانه در بی اوغلو استانبول

ادامه مطلب…

Taksim 360 Çukur

رزیدانس مسکونی تکسیم۳۶۰

رزیدانس مسکونی تکسیم۳۶۰

با توجه به بافت تاریخی موجود در منطقه بی اوغلو که تاریخی ترین منطقه استانبول نیز محسوب می شود و بیشتر اماکن توریستی و تاریخی در آن حضور دارند رزیدانس

ادامه مطلب…

نیمه اروپایی استانبول که هسته اصلی شهر استانبول در این قسمت از آن واقع شده حایی است که همواره مورد توجه بسیاری از متقاضیان خرید ملک قرار گرفته است.
اروپایی استانبول دارای نقاط فراوانی است که می شود در باره هرکدام از آنها ساعت ها به گفتگو پرداخت و در باره آنها و خرید ملک در این مناطق به آسیب شناسی پرداخت .

اروپایی شهر استانبول دارای ۲۵ منطقه است که از کنار بسفر تا انتهای غربی این نیمه در نقشه کشیده شده و هر کدام از آنها در گوشه ای از نقشه اروپایی قرار گرفته اند .
به طور کلی نمی توان گفت که تمام مناطق اروپایی استانبول از بهترین آن برای زندگی و سکونت می باشند این مناطق نیز هریک دارای شرایطی خاص می باشند که در این مقاله به آنها اشاره خواهیم نمود.

به طور کلی مناطقی که در حومه بسفر از طرف اروپایی واقع گردیده است از بهترین نقاط اروپایی استانبول می باشند مناطق سطح بالا و شناخته شده ای چون بشیکتاش و ساریر در کنار منطقه مرکزی و تجاری شیشلی از بهترین نقاط قسمت اروپایی استانبول برای خرید ملک در اروپایی به حساب می آیند.
هر کدام از این مناطق نیز دارای محلات خوب و بد بسیاری می باشند که با فیلترهای اعمال شده با کلیک بر روی هر منطقه می توانید به بهترین رزیدانس ها و پروژه های مسکونی آن به همراه اطلاعات کامل دست یابید.

در کنار بشیکتاش ،ساریر ، شیشلی ۲ منطقه خوب دیگر به نام های زیتون بورنو و باکیرکوی در کنار ساحل دریای مرمره که دارای برج های مسکونی بسیار عالی نیز می باشند قرار گرفته اند که باعث شده اند این مناطق در دسته خوب های اروپایی قرار گیرد.
البته باکیرکوی از گذشته تا کنون همواره مورد توجه عده بسیار زیادی از خارجیان برای اقامت و خرید ملک بوده و می توان آن را در کنار ۳ منطقه مهم یاد شده فوق قرار داد و در دسته برترین های اروپایی استانبول برای خرید خانه در این قسمت دانست.

در سال های اخیر به علت انبوه سازی های گسترده ای که در مناطق حومه استانبول از طرف اروپایی در غرب استانبول در محلاتی چون بیلیک دوزو و اسنیورت صورت گرفته تعداد زیادی از ایرانیان این مناطق را به علت مناسب بودن قیمت برای خرید خانه در اروپایی استانبول برگزیده اند.
مناطق دیگری چون کوچوک چکمجه که از مناطق با اصالت ، خلوت و دنج استانبول محسوب می شود با برج ها و سازه های ناب نیز برای خرید خانه در اروپایی استانبول مورد توجه بوده است.

مناطق مرکزی و توریستی قرار گرفته در بخش اروپایی استانبول که بافتی تاریخی دارد نیز بعضا مورد توجه بوده است که در این بین باید به منطقه فاتح و بی اوغلو اشاره کرد که به علت قرار گیری در هسته تاریخی و اصلی شهر استانبول به نسبت سایر مناطق اروپایی دارای تعداد کمتری از رزیدانس های مسکونی می باشد.

همچنین ببینید

پروژه مسکونی آلوره اوجیلار

خرید خانه در آوجیلار استانبول

۵ / ۵ ( ۴۱ امتیاز ) بهترین پروژه های مسکونی در اوجیلار قیمت ها …

error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول