منطقه بی اوغلو استانبول

Beyoğlu

.

همه چیز درباره بی اوغلو

بی اوغلو
بی اوغلو استانبول

منطقه بی اوغلو از مناطق اروپایی شهر استانبول می باشد که از شمال غرب با منطقه کایتحانه از شمال با منطقه شیشلی از شرق با منطقه بشیکتاش و تنگه بسفر و پل بقاز و از غرب با خلیج استانبول همسایه است.

منطقه بی اوغلو ۸۰۷۶ کلیومتر مساحت و دارای ۴۵ محله می باشد.

بی اوغلو منطقه ای که در برابر شبه جزیره تاریخی و شاخ طلایی توسعه یافته به نام  Pera نامیده می شد که در دوره یونان از دوران قرون وسطی به معنی یقه متضاد و دیگر است.

ادعا می شود که نام بی اوغلو که توسط ترک ها استفاده شده است از عمارتی به نام پسر آقا در منطقه سرچشمه گرفته شده است.

برج گالاتا استانبول
برج گالاتا استانبول

منطقه بی اوغلو دارای تاریخی بسیار غنی و پر از فراز و نشیب های بسیار می باشد که مهمترین منطقه شهر استانبول از نظر تاریخی به شمار می آید. علی رغم تاریخ گالاتا که قدمت آن به سده های اولیه باز می گشته، بی اوغلو باغی از تاکستان های ساختارهای خودی در نیمه اول قرن شانزدهم بود.

بی اوغلو، گالاتا و سفارتخانه های اطراف این محله ها که در طول تاریخ به نام Grande Rue de Peraدر امتداد خیابان استقلال استانبول به عنوان یک شهرک  اروپایی ظاهر شدند که هسته اصلی این شهرک های اروپایی ابتدا سفارتخانه های فرانسه  و ونیز و مبلغان فرانسوی بودند. بنابراین جامعه متفاوتی در این منطقه از استانبول  از قرن ۱۷ میلادی آغاز شد.

 

خیابان استقلال استانبول
خیابان استقلال استانبول

در اواخر قرن ۱۸ میلادی از نفوذ اروپاییان در این منطقه کاسته و در خیابان استقلال تمام ساختمان ها از سنگ یا آجر یا طبقه های زیرین آن ساخته شد .

در قرن ۱۹ میلادی در نتیجه ادغام امپراتوری عثمانی با سیستم سرمایه داری جهانی، بی اوغلو به یک مرکز تجارت بین المللی تبدیل گشت. بی اوغلو به طور کلی در قرن نوزدهم توسعه یافت و دلیل این پیشرفت را می توان رشد تجارت خارجی عثمانی در این دوره دانست.

 

تراموا خیابان استقلال
تراموا خیابان استقلال

در نیمه اول قرن ۱۹ میلادی منطقه بی اوغلو به طور کامل تبدل به شهرنشینی نگشته بود که در نیمه دوم قرن ۱۹ بین منطقه گالاتاسرای و تکسیم فعلی توسعه یافت.

در اواخر قرن ۱۹ میلادی خدماتی زیرساختی مانند تراموا، گاز و آب برای جامعه مدرن آن زمان در این منطقه ارائه می شدند.

در قرن ۲۰ میلادی مناطق بی اوغلو و گالاتاسرای و میدان تکسیم استانبول اهمیت زیادی پیدا کردند. اولین تراموای برقی در سال ۱۹۱۳ در این منطقه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت که منطقه بی اوغلو را به منطقه شیشلی متصل می کرد در این دوره از تاریخ ساختمان های معاصر در محلات اطراف بی اوغلو ساخته شده و مناطق جدید نیز اطراف بی اوغلو تشکیل گردیدند.

 

نحوه خرید ملک در شهر استانبول به این صورت می‌باشد که شما بعد از بازدید واحدهای مختلف بر اساس بودجه مورد نظر خود و انتخاب واحد آپارتمان مورد نظر خود مبلغی را به عنوان بیعانه به آژانس املاک واگذار و قولنامه‌ای را با قیمت تمام شده و متراژ معین بر اساس واحد انتخابی از آژانس املاک دریافت می‌نمایید.

آژانس املاک پس از دریافت مبلغ بیعانه شما کد رهگیری از فرمانداری منطقه مورد نظر دریافت می‌نماید که در حقیقت همان کد زمان مراجعه شما به فرمانداری جهت انتقال سند می‌باشد. نکته قابل توجه در این مرحله این است که باید بدانید نقل و انتقال املاک و مستغلات در استانبول داخل فرمانداری مناطق انجام می‌شود نه در دفترخانه اسناد رسمی بر عکس ایران است.

بعد از دریافت کد رهگیری و مشخص شدن تاریخ مورد نظر به اتفاق آژانس املاک و فروشنده ملک به فرمانداری منطقه مراجعه و نقل و انتقال با حضور طرفین معامله آغاز خواهد شد.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

نکات مهمی که در هنگام خرید ملک باید در نظر داشته باشیم عبارت است از اینکه کل مبلغ خانه را به عنوان بیعانه پرداخت ننماییم، قبل از حضور در فرمانداری از صحت و سقم سند خانه و اصل بودن آن مطلع شویم، هنگام حضور در فرمانداری و انتقال سند تمام سؤالات خود مانند بدهکار بودن یا نبودن خانه را جویا شویم و در صورت دقیق بودن تمام موارد وجه مورد نظر را به صاحبخانه انتقال دهیم.

مدارک مهمی که برای خرید خانه در ترکیه به آنها احتیاج خواهید داشت عبارت است از اصل و کپی پاسپورت، ترجمه پاسپورت با تأیید دفترخانه رسمی ترکیه، عکس ۴×۳ به تعداد لازم دریافت شماره مالیاتی از اداره مالیات منطقه که رایگان می‌باشد و در زمانی کوتاه با مراجعه به اداره مالیات با همان vergi دریافت خواهید نمود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

اصلی‌ترین هزینه‌های شما هنگام خرید خانه عبارت است از کمیسیون املاک که واحد مورد نظر را برای شما پیدا و ارائه نموده است نرخ کمیسیون در سال ۲۰۲۰ در شهر استانبول برای فروش خانه و مستغلات از ۱٪ تا ۳٪ بر اساس مناطق مختلف استانبول از مشتریان دریافت می‌شود.

این در حالی است که نرخ قانونی کمیسیون فروش املاک و مستغلات در شهر استانبول ۱٪ می‌باشد ولی همان‌طور که گفته شد این مبلغ توافقی است و بر اساس توافق از شما از ۱٪ تا ۳٪ اخذ خواهد شد.

مورد بعدی پرداخت خرج سند خانه به اداره مالیات می‌باشد که قانوناً باید بین دو طرف خریدار و فروشنده تعیین شود اما معمولاً فروشنده از آن سر باز خواهد زد و شما باید به پرداخت آن اقدام نمایید. هزینه خرج سند تقریباً ۳٪ از کل مبلغ خانه می‌باشد که در سند ذکر شده است. بر همین اساس طرفین مبلغ داخل سند را کمتر از قیمت واقعی اعلام می‌دارند.

این ۲ مورد از اصلی‌ترین هزینه‌ها انتقال سند می‌باشد اما هزینه‌های جزئی‌تر دیگری مانند ترجمه پاسپورت نیز وجود دارد که معمولاً رقمی آن‌چنان نمی‌شود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

یکی دیگر از نکات مهم در خرید خانه و سند خانه متراژ خانه‌ها در ترکیه است؛ در سند خانه‌ها در ترکیه ۲ متراژ ذکر شده است که یکی از آنها Net و یکی دیگر Brut می‌باشد که به توضیح این موارد خواهیم پرداخت. متراژ Net متراژ واقعی آپارتمان مورد نظر شما می باشد بدون پرتی و متراژ Brut متراژی است که با مشاعات از ساختمان و پروژه اختصاص یافته گفته می‌شود که متراژ کلی از مشاعات و متراژ مفید می‌باشد. اگر شما می‌خواهید بدانید متراژ مفید آپارتمان شما چند متر است باید به متراژ Net توجه فرمایید که از مهم‌ترین قسمت‌های نقل و انتقال سند خانه خواهد بود. اگر متوجه نشدید یا هر چیز دیگری به راحتی با سؤال از مترجم رسمی دادگستری می‌توانید از متراژ Net خانه خود مطلع شوید.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

بر اساس تبصره ۳۵ قانون املاک و اراضی ترکیه به شماره تصویب ۲۶۴۴ در ۱۸ می سال ۲۰۱۲ اتباع کشورهای خارجی(مگر کشورهایی که اتباع آن ها از خرید و فروش منع شده اند) می توانند با در نظر گرفتن و رعایت قوانین مربوطه نسبت به خرید ملک در ترکیه اقدام نمایند. در خصوص این که کدام کشورها در لیست ممنوعه قرار دارند می توانید به سایت سازمان ثبت و نقشه برداری اراضی ترکیه مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که اتباع کشورهای خارجی می توانند اقدام به خرید انواع ملک با استعلام از مراجع مربوطه اعم از تجاری؛ اداری؛ اراضی؛ مسکونی و … با هر مبلغی نمایند. و در این مورد هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. البته در صورتی که اتباع خارجی زمینی خریداری نمایند و خواستار ساخت و ساز در آن باشند می بایستی طی دو سال اقدام به شروع ساخت پروژه نمایند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

منطقه بی اوغلو استانبول
منطقه بی اوغلو استانبول

در دوره جمهوری خواهی تا دهه ۵۰ بازرگانان و روشنفکران جدید ترکیه که بی اوغلو را از مناطق معاصر استانبول می شناختند جای بیگانگان را که در این منطقه تا آن زمان مشغول کسب و کار و فعالیت بودند را پر نمودند.

منطقه بی اوغلو در آن زمان با سالن های سینما، تئاترها، رستوران ها و نانوانی ها، گالری های هنری و مغازه ها از مهمترین قسمت های شهر استانبول به شمار می رفت.

پس از دهه ی ۵۰ و با توجه به رشد بیش از حد  مهاجرت روستایی و شهرنشینی،  توسعه مناطق دیگر و تجارت خانواده های ثروتمند و تغییرات فرهنگی باعث کاهش علاقه جامعه به منطقه بی اوغلو گردید.

 

دانشگاه بی کنت استانبول
دانشگاه بی کنت استانبول

منطقه بی اوغلو سرشار از موسسات آموزشی است. موسسات آموزش عالی منطقه عبارت اند از پردیس مرکزی دانشگاه های هنرهای زیبا دانشگاه های معماری، دانشگاه فنی استانبول برخی از واحدهای دانشگاه های Beykent, Haliç, Bilgi.

واحدهای آموزش متنوعی ازتمام کشورها نیز در منطقه بی اوغلو مشغول به فعالیت می باشند دبیرستان بی اوغلو آناتولی، دبیرستان خصوصی آلمانی استانبول ، دبیرستان ایتالیایی، دبیرستان فرانسوی سنت، دبیرستان اتریش، از قدیمی ترین موسسات آموزش در منطقه بی اوغلو می باشند.۴۱ مدرسه ابتدایی، ۳۰ مدرسه راهنمایی، ۲۳ دبیرستان گالاتاسرای نیز در این منطقه وجود دارند.

تیم فوتبال گالاتاسرای
تیم فوتبال گالاتاسرای

یکی از قدیمی ترین باشگاه های کشور ترکیه باشگاه مطرح و شناخته شده گالاتاسرای می باشد که جز باشگاه های ورزشی منطقه بی اوغلو محسوب می شود، همچنین باشگاه های ورزشی کاسیم پاشا و بی اغلو اسپور نیز از دیگر باشگاه های این منطقه می باشند.

 

خیابان استقلال استانبول
خیابان استقلال استانبول

خیابان استقلال استانبول یکی از معروف ترین و زنده ترین خیابان های این شهر در منطقه بی اوغلو واقع شده. خیابانی با بافتی تاریخی و قدیمی پر از خاطره از نسل های دیروز و امروز با فروشگاه های بزرگ و شیک از تمامی برندهای معتبر حال حاضر جهان این واقعیت را که برخی از مغازه های لوکس هنوز خیابان استقلال را ترک می کنند را باید از ویژگی های این منطقه دانست. با این حال بسیاری از ساختمان های این منطقه خالی مانده و یا به عنوان کارگاه مورد استفاده قرار نمی گیرند.

در ابتدا بی اغلو به عنوان یک مرکز دیپلماسی توسعه یافت، اما بعدها به دلیل افزایش و تمرکز تجارت و کنترل اقتصادی و خارجی ، مرکز شهر بزرگ استانبول گردید. حضور و مکان سازمان های تفریحی و فرهنگی و همچنین تجارت جهانی باعث شده است که بی اوغلو و استانبول به کانون توجه تبدیل شوند.

 

از موارد مهم قابل اشاره دیگر در این موضوع می‌توان به امکانات و قیمت‌های خانه‌های ساخته شده در استانبول در سال‌های اخیر اشاره کرد که باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا را جذب خود نمایند. به‌طور کلی در استانبول بر اساس امکاناتی که به شما داده می‌شود مبلغی با همان امکانات و شرایط از شما دریافت می‌گردد و به‌طور کلی قیمت مسکن به قیمت واقعی و اصلی آن بسیار نزدیک می‌باشد.

شهرک‌سازی‌های اخیر در شهر استانبول به رشد چشم‌گیری رسیده است. شرکت‌های ساختمانی برند در نقاط لوکس استانبول در حال تکمیل سازه‌ها و برج‌های مدرن و بین‌المللی می‌باشند. در محله‌های دور از مرکز شهر نیز دیگر شرکت‌های ساختمانی با توجه به تقاضای خرید از سوی مشتریان داخلی و خارجی مشغول فعالیت می‌باشند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

شهروندان ایرانی می‌توانند با هر بودجه‌ای از ۱۰۰ هزار لیر اقدام به خرید واحدی مسکونی داخل کشور ترکیه و شهر استانبول نمایند و بر اساس آن طبق قانون اداره مهاجرت ترکیه برای خریدخود و خانواده درخواست اقامت ارائه نمایند.

دولت ترکیه بر اساس قانون هیچ موقع این شهروندان را به ترک خاک بر نخواهد داشت و تا زمانی که واحد مسکونی در اختیار آنان باشد مجوز اقامت و زندگی در شهر استانبول را صادر خواهد نمود. شما با خرید ملک داخل شهر استانبول درخواست خود را به اداره‌ی مهاجرت ترکیه جهت وقت مصاحبه ارسال می‌نمایید و دولت ترکیه در ابتدا به شما و خانواده اقامت یک ساله و در سال‌های بعد اقدام به تمدید این کارت خواهد نمود.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

شما می‌توانید با اجاره یک واحد مسکونی در شهر استانبول با هر قیمتی در هر منطقه‌ای با هر امکاناتی درخواستی جهت اقامت در این شهر به اداره مهاجرت شهر استانبول ترکیه ارائه نمایید. تا قبل از سال ۲۰۲۰ شهروندان ایرانی می‌توانستند با اجاره ملک و تمدید اجاره واحد مسکونی به دفعات زیاد داخل شهر استانبول و کشور ترکیه اقامت داشته باشند اما با تغییر قانون از ابتدای سال ۲۰۲۰ شهروندان ایرانی و چندین کشور دیگر بر اساس اعلام اداره مهاجرت تنها می‌توانند یک سال را در شهر استانبول اقامت و بعد از آن برای تمدید اقامت خود باید مدل آن را عوض و به اقامت از طریق خرید ملک یا اجازه کار تبدیل نمایند تا بتوانند درون شهر استانبول بمانند در غیر این صورت باید یک سال را خارج از کشور ترکیه سپری نمایند و بعد از یک سال مجدداً با اجاره واحد مسکونی درخواست خود را ارائه نمایند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

استانبول در سال‌های اخیر با توجه به رشد و شکوفایی اقتصادی و همچنین آزادی‌های اجتماعی با توجه به لائیک بودن جمهوری ترکیه و نزدیکی بسیار زیاد به ایران و داشتن موارد مشترک فرهنگی و مهم‌تر از همه نداشتن ویزا برای شهروندان ایرانی و تردد بسیار راحت و داشتن خطوط هوایی و زمینی بسیار زیاد بین کشورهای ایران و ترکیه و موارد مشترک بسیار زیاد دیگر باعث شده است تا ایرانیان کشور ترکیه و شهر استانبول را برای زندگی و همچنین سرمایه‌گذاری انتخاب نمایند.

از موارد مهم قابل اشاره دیگر در این موضوع می‌توان به امکانات و قیمت‌های خانه‌های ساخته شده در استانبول در سال‌های اخیر اشاره کرد که باعث شده تا مخاطبان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا را جذب خود نمایند. به‌طور کلی در استانبول بر اساس امکاناتی که به شما داده می‌شود مبلغی با همان امکانات و شرایط از شما دریافت می‌گردد و به‌طور کلی قیمت مسکن به قیمت واقعی و اصلی آن بسیار نزدیک می‌باشد.

شهرک‌سازی‌های اخیر در شهر استانبول به رشد چشم‌گیری رسیده است. شرکت‌های ساختمانی برند در نقاط لوکس استانبول در حال تکمیل سازه‌ها و برج‌های مدرن و بین‌المللی می‌باشند. در محله‌های دور از مرکز شهر نیز دیگر شرکت‌های ساختمانی با توجه به تقاضای خرید از سوی مشتریان داخلی و خارجی مشغول فعالیت می‌باشند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

قیمت آپارتمان و خانه در استانبول با توجه به منطقه متفاوت است مناطق لوکس و شناخته‌شده و مرکزی به نسبت از قیمت بالاتری نسبت به مناطقی که فاصله آنها با مرکز شهر زیاد است را دارا می‌باشند ولی با توجه به گستردگی شهر استانبول و طولانی بودن این شهر تقریباً با هر بودجه‌ای از خیلی کم می‌توان در استانبول صاحب خانه اما با امکانات محدود در مناطقی خاص شد.

در سال‌های اخیر استانبول مرکز اصلی خرید آپارتمان از طرف ایرانیان بوده است و طبق آمار منتشر شده، ایرانیان از رتبه‌های بالای خرید خانه در شهر استانبول می‌باشند که عوامل زیادی باعث شده تا به سمت خرید خانه در کشور ترکیه و شهر استانبول روی آورند.

همان‌طور که گفته شد شما با هر بودجه‌ای معمولاً از ۱۰۰ هزار لیر ترکیه به بالا می‌توانید در استانبول صاحبخانه شوید این مبلغ بیشتر در مناطق غربی شهر استانبول در مناطق اسنیورت و بیلیکدورزو بیشتر می‌باشد، در سال‌های اخیر مناطق نام برده شده در غرب استانبول پایگاه ایرانیان استانبول بوده و تعداد زیادی از هموطنان ایرانی در این مناطق صاحبخانه شده‌اند.

این مناطق فاصله نسبتاً زیادی با مرکز شهر استانبول دارند اگر شیشلی استانبول را مرکز شهر بدانیم، فاصله‌ای تقریباً به طول ۴۰ کیلومتر می‌باشند اما مناطقی لوکس و خوش‌ساخت با ساختاری مدرن می‌باشند. هر چقدر که به مرکز شهر استانبول و مناطق شناخته‌شده‌ای چون ساریر و بشیکتاش و کادیکوی نزدیک شویم قیمت آپارتمان‌ها با توجه به امکانات و ساختار شهرک‌ها متفاوت و بالاتر است.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

جمعیت بی اغلو

میدان تکسیم استانبول
میدان تکسیم استانبول
جمعیت سال
۲۴۸.۰۸۴ ۲۰۱۰
۲۴۸.۲۰۶ ۲۰۱۱
۲۴۶.۱۵۲ ۲۰۱۲
۲۴۵.۲۱۹ ۲۰۱۳
۲۴۱.۵۲۰ ۲۰۱۴
۲۴۲.۲۵۰ ۲۰۱۵
۲۳۸.۷۶۲ ۲۰۱۶

تمام مراکز خرید منطقه بی اوغلو به همراه آدرس

.

اماکن دیدنی و آثار تاریخی بی اوغلو

منطقه بی اوغلو استانبول

منطقه بی اوغلو استانبول

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

بله با خرید ملک در کل کشور ترکیه به شخص خریدار و خانواده اقامت ترکیه تعلق میگیرد.
هر سوالی داری واتس آپ بپرس
با اجاره واحد مسکونی به شخص اجاره کننده و خانواده او یک سال اقامت توریستی داده می شود که قابل تمدید نیست.
هر سوالی داری واتس آپ بپرس

در این مدل اقامت فرد درخواست‌کننده اقامت خانوادگی باید با یک شهروند اهل ترکیه ازدواج کرده باشد و بعد از انجام مراسم ازدواج درخواست خود را به اداره مهاجرت ترکیه جهت صدور و انجام وقت مصاحبه اعلام نماید. مدت این مدل اقامت بر اساس مستندات صورت گرفته و ارائه مدارک توسط اداره مهاجرت بر اساس ملیت فرد متقاضی مورد بررسی قرار گرفته و به وی جواب داده خواهد شد.

موارد ذکر شده فوق از مهم‌ترین مدل‌های اقامتی قابل اخذ در کشور ترکیه و شهر استانبول می‌باشد که بر اساس شرایط خود می‌توانید اقدام به اخذ آنها نمایید.

قابل ذکر است که شهروندان ایرانی با پاسپورت ایران می‌توانند در طول سال ۳ ماه بدون ویزا به کشور ترکیه مراجعه نمایند یا در صورت استفاده مهم‌تر از ۳ ماه به صورت یکجا باید ۶ ماه خارج از خاک ترکیه سپری نمایند و مجدد ورود انجام دهند.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

با خرید ملک به ارزش ۲۵۰هزار دلار آمریکا به بالا به خریدار و خانواده وی پاسپورت ترکیه تعلق میگیرد.

در این مدل اقامت باید توجه داشته باشیم که فردی که اقدام به خرید ملکی به ارزش ۲۵۰ هزار دلار به بالا نموده است تا ۳ سال حق فروش ملک خود را نخواهد داشت. البته اجاره دادن واحد مسکونی خریداری شده بلامانع است.

در این مدل اقامتی دولت ترکیه با توجه به گزارش‌های زیرمجموعه خود جهت ارزش‌گذاری ملک اقدام به صدور پاسپورت و همچنین وقت مصاحبه خواهد نمود و تعیین و ارزش‌گذاری در این مدل اقامتی بسیار برای دولت ترکیه قابل اهمیت است.

از زمان انتخاب ملک توسط شخص متقاضی تا گزارش ارزش‌گذاری ملک و همچنین وقت مصاحبه تا زمان صدور پاسپورت تقریباً ۳ ماه زمان لازم خواهد بود و در این پروسه به فرد خریدار و فرزندان و خانواده آنان پاسپورت ترکیه تعلق خواهد گرفت.

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

به‌طور کلی دولت ترکیه چندین مدل اقامتی را برای خارجیان متقاضی حضور در این کشور تبیین نموده است که ادارات مهاجرت شهرهای مختلف موظف به انجام قانون طبق نقشه راه اداره کل مهاجرت ترکیه می‌باشند که البته با توجه به موضوعات گفته شده در سطر بالا بر اساس شرایط هر شهر قدری اخذ اقامت متفاوت است.

شما به چندین روش می‌توانید داخل شهر استانبول ترکیه درخواستی مبنی بر اقامت به اداره مهاجرت شهر استانبول ارائه نمایید که در این مقاله به بررسی مدل‌ها مختلف اقامتی برای اتباع خارجی و مخصوصاً ایرانیان خواهیم پرداخت.

 

۱-اقامت از طریق خرید واحد مسکونی

۲-اقامت از طریق اجاره واحد مسکونی

۳-اقامت از طریق اخذ پاسپورت ترکیه

۴-اقامت از طریق سرمایه‌گذاری 

۵-اقامت خانوادگی در ترکیه

 

هر سوالی داری واتس آپ بپرس

بهترین هتل های منطقه بی اوغلو

.

.

تمام محلات بی اوغلو

محله عرب جامه ARAP CAMİ MAHALLESİ محله چوکور ÇUKUR MAHALLESİ
محله اسمالی مسجد ASMALI MESCİT MAHALLESİ محله اولیا چلبی EVLİYA ÇELEBİ MAHALLESİ
محله بدرالدین BEDRETTİN MAHALLESİ محله فتیح تپه FETİHTEPE MAHALLESİ
محله برکت زاده BEREKETZADE MAHALLESİ محله فیروز آقا FİRUZAĞA MAHALLESİ
محله بوستان BOSTAN MAHALLESİ محله گوموش سویو GÜMÜŞSUYU MAHALLESİ
محله بلبل BÜLBÜL MAHALLESİ محله حاجی احمد HACIAHMET MAHALLESİ
محله جامعه کبیر CAMİİKEBİR MAHALLESİ محله حاجی میم HACIMİMİ MAHALLESİ
محله جهانگیر CİHANGİR MAHALLESİ محله خلیج اوقلو HALICIOĞLU MAHALLESİ
محله چاتما مسجد ÇATMA MESCİT MAHALLESİ محله حسین آقا HÜSEYİNAĞA MAHALLESİ
محله امک یمز EMEKYEMEZ MAHALLESİ محله استقلال İSTİKLAL MAHALLESİ
محله کادی محمت افندی KADIMEHMET EFENDİ MAHALLESİ محله کول اوغلو KULOĞLU MAHALLESİ
محله کالی اونجو KALYONCU KULLUĞU MAHALLESİ محله کوچوک پیاله KÜÇÜK PİYALE MAHALLESİ
محله کمر خاتون KAMER HATUN MAHALLESİ محله مویدزاده MÜEYYETZADE MAHALLESİ
محله کاپتان پاشا KAPTANPAŞA MAHALLESİ محله عمر اونی ÖMER AVNİ MAHALLESİ
محله کاتب مصطفی KATİPMUSTAFA ÇELEBİ MAHALLESİ محله اورنک تپه ÖRNEKTEPE MAHALLESİ
محله کچجی پیری KEÇECİ PİRİ MAHALLESİ محله پیری پاشا PİRİPAŞA MAHALLESİ
محله کمانکش KEMANKEŞ KARAMUSTAFAPAŞA MAHALLESİ محله پیاله پاشا PİYALEPAŞA MAHALLESİ
محله کیلیچالی پاشا KILIÇALİ PAŞA MAHALLESİ محله پرتلاش حسن افندی PÜRTELAŞ HASAN EFENDİ MAHALLESİ
محله کوجا تپه KOCATEPE MAHALLESİ محله سوروری محمت SURURİ MEHMET EFENDİ MAHALLESİ
محله کولاکسیز KULAKSIZ MAHALLESİ محله سوتلوجو SÜTLÜCE MAHALLESİ
محله شاه کولو ŞAHKULU MAHALLESİ محله توم توم TOMTOM MAHALLESİ
محله شهید مختار ŞEHİT MUHTAR MAHALLESİ محله یحیی کاهیا YAHYA KAHYA MAHALLESİ
محله ینی شهیر YENİŞEHİR MAHALLESİ    

بازار های روز و محلی بی اوغلو

ایام هفته نام بازار آدرس
شنبه

 

Örnektepe
یکشنبه

 

Dolapdere

Çıksalın

دوشنبه

 

Arabacılar
سه شنبه

 

Cihangir
چهار شنبه

 

Kalaycıbahçe
پنج شنبه

 

Piyalepaşa
جمعه Kasımpaşa

بیمارستان های منطقه بی اوغلو

نام بیمارستان درجه تلفن آدرس

Gümüşsuyu Asker Hastanesi

بیمارستان نظامی گوموش سویو

نظامی ۰۲۱۲۲۵۲۸۵۰۰ Gümüşsuyu Mahallesi İnönü Caddesi No:61 Beyoğlu – İstanbul

Kasımpaşa Asker Hastanesi

بیمارستان نظامی قاسم پاشا

نظامی ۰۲۱۲۲۳۸۷۹۰۰ Bahriye Hastanesi Yokuşu Kadımehmet Mahallesi Beyoğlu – İstanbul

داروخانه های منطقه بی اوغلو

نام داروخانه آدرس تلفن
Akkaya Eczanesi Piyalepaşa Mahallesi, Üst Baruthane Caddesi, No. 6/b Kasımpaşa Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۵۵-۴۰-۸۵
Arzu Eczanesi Camiikebir Mahallesi, Mutfak Kapısı Caddesi, No. 34/b Kasımpaşa Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۹۷-۶۲-۷۱
Aykut Eczanesi Cihangir Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, No. 135 Cihangir Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۹۳-۶۰-۳۰
Barbaros Eczanesi Kadı Mehmet Mahallesi Donanma Caddesi 1/a Kasımpaşa / Beyoğlu / Istanbul (Kasımpaşa Deniz Hastanesi Otobüs Durağı Yanı) ۰ (۲۱۲) ۲۳۸-۶۶-۷۱
Belma Eczanesi Kamer Hatun Mahallesi, Hamalbaşı Caddesi, No. 14/-A Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۵۱-۷۱-۷۸
Beyoğlu Eczanesi Kuloğlu Mahallesi Sadri Alışık Sokak 4 Istiklal Caddesi / Beyoğlu / Istanbul (Demirören Avm Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۲۴۴-۷۷-۴۹
Burç Eczanesi Piripaşa Mahallesi Şaban Deresi Sokak 11/a Hasköy / Beyoğlu / Istanbul (Piripaşa Sağlık Ocağı Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۳۶۹-۶۰-۳۳
Büyük Eczanesi Piyalepaşa Mahallesi, Fatih Sultan Caddesi, No. 6/a Kasımpaşa Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۵۴-۱۹-۴۶
Cihan Eczanesi Fetihtepe Mahallesi Dereiçi Sokak 226-C Fetihtepe / Beyoğlu / Istanbul (Cemal Kamacı Spor Salonı Karşısı, Şark Kahvesi) ۰ (۲۱۲) ۲۵۵-۳۸-۷۲
Cihangir Nur Eczanesi Kılıçalipaşa Mahallesi, Akarsu Yokuşu Sokak, No. 41 Cihangir Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۴۳-۵۰-۴۶
Demet Eczanesi Kuloğlu Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, No.78/a Cihangir Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۹۳-۴۰-۴۱
Derman Eczanesi Ömer Avni Mahallesi, İnönü Caddesi, No. 24/b Gümüşsuyu Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۹۳-۹۵-۱۶
Enes Eczanesi Kuloğlu Mahallesi Sıraselviler Caddesi 56B Cihangir / Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۴۴-۱۵-۰۷
Ercan Eczanesi Piyalepaşa Mahallesi, Fatih Sultan Caddesi, No. Osmanoğlu Sokak, 10/a Kasımpaşa Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۳۵-۷۲-۰۴
Esra Eczanesi Kocatepe Mahallesi Şehit Muhtar Bey Caddesi 2/a1 Taksim / Beyoğlu / Istanbul (Talimhane Oteller Bölgesi, Simit Sarayı Ve Yapı Kredi Bankası Sokağı) ۰ (۲۱۲) ۲۵۰-۷۲-۶۱
Eylül Eczanesi Kocatepe Mahallesi Abdülhak Hamit Caddesi 3/a Taksim / Beyoğlu / Istanbul (Taksim Meydan Çiçekçiler Karşısı, Mersedes Benz Ve Ziraat Bankası Sokağında) ۰ (۲۱۲) ۵۲۲-۰۳-۷۱
Fatih Eczanesi Piyalepaşa Mahallesi Fatih Sultan Caddesi 12 Okmeydanı / Beyoğlu / Istanbul (Dörtyol Halkkbank Karşısı, Konak Camii Yanı) ۰ (۲۱۲) ۲۵۵-۱۹-۴۳
Galata Eczanesi Şahkulu Mahallesi Galip Dede Caddesi 49A Arapcami / Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۴۴-۴۶-۶۰
Gönül Eczanesi Halıcıoğlu Mahallesi Ünvan Sokak 20B Halıcıoğlu / Beyoğlu / Istanbul (Çıksalın Meydanı Sarıyer Börekçisi Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۳۶۹-۱۷-۷۲
Gözde Eczanesi Camiikebir Mahallesi Dereboyu Caddesi 15 Kasımpaşa / Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۵۳-۷۸-۷۲
Güleryüz Eczanesi Piripaşa Mahallesi Şaban Deresi Sokak 7/d Hasköy / Beyoğlu / Istanbul (Koç Müzesi Arkası-Kalaycıbahçe Meydana Doğru) ۰ (۲۱۲) ۳۶۹-۹۵-۸۵
Hülya Eczanesi Kalyoncu Kulluğu Mahallesi Tarlabaşı Bulvarı ۲۵۶ Tarlabaşı / Beyoğlu / Istanbul (Beyoğlu Ilçe Emniyet Müdürlüğü) ۰ (۲۱۲) ۲۵۰-۶۵-۰۰
Hut Eczanesi Küçük Piyale Mahallesi, Kasımpaşa Zincirlikuyu Caddesi, No. 18 Kasımpaşa Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۵۳-۷۰-۸۳
Huzur Eczanesi Kulaksız Mahallesi Kulaksız Caddesi 95D Kasımpaşa / Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۳۵-۲۵-۵۳
Istanbul City Eczanesi Ömer Avni Mahallesi Inönü Caddesi 32/2 / Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۵۲-۰۰-۹۳
Istanbul Eczanesi Kocatepe Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 13 B Taksim / Beyoğlu / Istanbul (Taksim Meydanı Gezi Parkı Karşısı, Metro Gezi Parkı Çıkışı Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۶۱۸-۸۳-۸۸
İstiklal Eczanesi Tomtom Mahallesi Kumbaracı Yokuşu Sokak 68B Beyoğlu / Istanbul (İstiklal Caddesi Rus Konsolosluğu Yanı) ۰ (۲۱۲) ۲۴۳-۲۱-۱۵
Itır Eczanesi Gümüşsuyu Mahallesi Sıraselviler Caddesi 9/b Taksim / Beyoğlu / Istanbul (Taksim Meydanı, Anıtın Karşısı Istiklal Girişi Karşısı) ۰ (۲۱۲) ۲۴۴-۴۳-۲۵
Kabataş Eczanesi Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi, Mebusan Yokuşu Sokak, No.9/a Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۴۱۹-۵۲-۶۰
Kardelen Eczanesi Fetihtepe Mahallesi Dereiçi Sokak 224 Okmeydanı Şark Kahvesi / Beyoğlu / Istanbul (Gsm:5050377458, Cemal Kamacı Spor Kompleksi Girişindeki Fetihtepe Camii Nin Tam Arkasındadır.) ۰ (۲۱۲) ۲۳۷-۸۹-۲۶
Kasımpaşa Eczanesi Yahya Kahya Mahallesi, Kasımpaşa Bostanı Sokak, No. 18A Kasımpaşa Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۵۳-۷۷-۴۴
Kasımpaşa Irem Eczanesi Kadı Mehmet Mahallesi, Kadı Mehmet Caddesi, No.18 Kasımpaşa Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۳۸-۵۵-۲۸
Kulaksız Eczanesi Kulaksız Mahallesi Kulaksız Caddesi 67A Kasımpaşa / Beyoğlu / Istanbul (Kulaksız Şok Market Yanı) ۰ (۲۱۲) ۲۳۵-۲۶-۲۵
Lokman Eczanesi Küçük Piyale Mahallesi, Kızılay Meydanı Caddesi, No. 4/a Kasımpaşa Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۳۵-۰۷-۱۶
Miralay Eczanesi Gümüşsuyu Mahallesi Miralay Şefikbey Sokak 5A Taksim / Beyoğlu / Istanbul (Gümüşsuyu Asker Hastanesi Yan Sokağı) ۰ (۲۱۲) ۲۹۲-۴۰-۹۸
Mis Eczanesi Şehit Muhtar Mahallesi, Istiklal Caddesi, Mis Sokak, No. 4/b Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۴۹-۶۱-۳۲
Nuran Eczanesi Çukur Mahallesi Kalyoncu Kulluğu Caddesi 6 Tarlabaşı / Beyoğlu / Istanbul (Tarlabaşı Emniyet Müd. Yanı) ۰ (۲۱۲) ۲۳۵-۱۶-۲۲
Nuray Eczanesi Kuloğlu Mahallesi Sıraselviler Caddesi 60/a Cihangir / Beyoğlu / Istanbul (Taksim Ilkyardım Hastanesi Yanı) ۰ (۵۵۴) ۷۷۷-۵۰-۱۶
Oğuz Eczanesi Kadı Mehmet Mahallesi Değirmen Arkası Sokak 1A Kasımpaşa / Beyoğlu / Istanbul (Kızılay Meydanı Kurt Çelebi Cami Yanı) ۰ (۲۱۲) ۲۳۸-۳۷-۳۴
Ömür Eczanesi Keçeci Piri Mahallesi, Müverrih Ali Caddesi, No.70/a Beyoğlu / Istanbul ۰ (۲۱۲) ۲۵۵-۱۳-۳۰

error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول