نحوه‌ خرید از فری شاپ فرودگاه جدید استانبول

نحوه‌ی خرید از فری شاپ فرودگاه جدید استانبول

فری شاپ‌ها معمولاً از جذاب‌ترین قسمت‌های فعال در فرودگاه‌های مختلف در شهرهای برتر جهان می‌باشند که همواره مخاطبان بسیار زیادی از همه ممالک را به خود جذب می‌نمایند و محلی برای خرید، تفریح و سرگرمی در فرودگاه‌ها به شمار می‌آیند.

فرودگاه جدید استانبول نیز از این قاعده مستثنی نمی‌باشد. فرودگاه جدید استانبول که در سال ۲۰۱۹ مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفته است بدون شک از زیباترین و لاکچری‌ترین و البته بزرگ‌ترین فرودگاه‌های جهان است که دارای مجموعه‌های فری شاپ عظیم و گسترده‌ای درون خود می‌باشد. زمانی که وارد فرودگاه استانبول می‌شوید پس از انجام تشریفات ورود و پاسپورت فری‌ شاپ‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرند که آن‌قدر جذاب هستند که امکان ندارد مسافران از آن‌ها بازدید ننمایند. فری شاپ‌ها از دیرباز محل مورد علاقه‌ی مسافران به شمار می‌آمدند جایی که می‌توانید در آنها اجناس کاملاً اورجینال بدون پرداخت مالیات خریداری نمایید و از قیمت‌های خوب آن در همه اجناس متعجب شوید. برندهای مختلف جهان از اماکنی که برای سرمایه‌گذاری انتخاب می‌نمایند فری شاپ فرودگاه‌های برتر جهان است که پرستیژ و شهرت آنان را چندین برابر می‌نمایند. مردم نیز از این برندهای مختلف در همه صنوف برای قیمت مناسب بدون پرداخت مالیات همواره استقبال می‌نمایند.

فرودگاه جدید استانبول دارای تعداد زیادی از فری‌ شاپ‌های مدرن می‌باشد که با ظاهر و سازه‌های لوکس و مدرن خود مشغول فعالیت می‌باشند.

در هنگام ورود به شهر استانبول تعداد زیادی از این مجموعه‌های دوست‌داشتنی در معرض دید شما می‌باشد که قبل از خروج از محیط فرودگاهی می‌توانید از آنها بازدید و نیازهای خود از همه اجناس را با قیمت مناسب برآورده سازید. نکته‌ی مهم در فری شاپ‌ها این نکته است که در برخی از کالاها مانند مشروبات الکلی هر فرد می‌تواند با یک پاسپورت یک عدد خریداری نماید و بیش‌تر از آن قابل خرید نمی‌باشد. اما در کالاهای دیگر سقفی وجود ندارد. فری شاپ‌ها معمولاً از قیمت‌های یورو و دلار پیروی می‌نمایند که در فرودگاه استانبول با پرداخت لیر ترکیه نیز می‌توانید اقدام به خرید کالاهای مورد نیاز خود نمایید. در زمان خروج از فرودگاه استانبول نیز بعد از انجام تشریفات گمرکی و پاسپورت فری شاپ‌های زیبای شهر استانبول در مقابل شما خواهند بود و می‌توانید قبل از ترک شهر استانبول ترکیه اقدام به خرید از آنها نمایید. در هنگام خروج در نظر گرفته باشید که برخی کالاهایی که از نظر کشور شما دارای ممنوعیت بود را خریداری ننمایید زیرا در فرودگاه مقصد از شما اخذ و جریمه خواهید شد.

اجاره خودرو در ترکیه

همچنین ببینید

کاخ بیلربی

عمارت های مشهور استانبول

۵ / ۵ ( ۱ امتیاز ) عمارت ادیب افندی عمارت کنت استراگو . عمارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد
...هر سوالی داری بپرس