اجاره خانه در فاتح استانبول

شهرک مورد نظر خود را انتخاب نمایید

رزیدانس مسکونی ساماتیا کوناکلاری

از برترین شهرک های مسکونی در قلب شهر استانبول و منطقه فاتح باید به رزیدانس مسکونی ساماتیا اشاره نمود که رزیدانسی خوب و تازه ساخت با کلیه امکانات رفاهی می باشد.
.
این مجموعه مسکونی که امور مربوط به ساخت و ساز آن به تازه گی به پایان رسیده است تواسته تا در مدت کوتاهی مخاطبان بسیاری را به خود اختصاص دهد.
.
این مجموعه دسترسی بسیار عالی به خیابان های اصلی منطقه فاتح و همچنین وسایل حمل و نقل عمومی استانبول دارد که برای رزیدانس مسکونی بسیار مهم می باشد .
.
از مجموعه امکانات فعال در این رزیدانس باید به پارک های کودکان ،حمام های ترکی،استخرهای شنا،باشگاه های ورزشی و زمین های بازی اشاره نمود که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی می باشند.
.
این رزیدانس دارای نگهبانی ۲۴ ساعته به همراه سیستم امنیتی بسیار خوبی است که امور حفاظت از این شهرک مسکونی را برعهده دارند.

 

جهت اجاره خانه در فاتح استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی سولو کوله

از بین رزیدانس های موجود در منطقه فاتح استانبول که دارای امکانات کامل و قابل قبولی می باشد باید به رزیدانس مسکونی سولو کوله اشاره نمود که از رزیدانس های خوب منطقه فاتح محسوب می شود .
.
این مجموعه مسکونی در منطقه فاتح استانبول و در محله کارا گومروگ می باشد که در مرکز منطقه فاتح می باشد و دارای دسترسی عمومی خوبی
قرار گرفته.
.
این شهرک مسکونی در نزدیکی بزرگراه معروف E5 قرار گرفته که به لحاظ دسترسی عمومی نیز برای یک شهرک مسکونی و دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی بسیار مطرح می باشد.
.
مجموعه دارای امکاناتی مانند نگهبانی ۲۴ ساعته و همچنین پارکینگ های سرپوشیده و روباز درون خود می باشد که در اختیار شهروندان می باشد.

 

جهت اجاره خانه در فاتح استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی ایدل ایست

اگر در قلب تاریخی شهر استانبول ترکیه یعنی منطقه فاتح استانبول به دنبال شهرکی خوب و کامل می باشید که برای زندگی هم مناسب باشد رزیدانس مسکونی

ایدل ایست فاتح از بهترین گزینه های در دسترس برای شما می باشد.
.
این رزیدانس مسکونی در منطقه مولانا کاپی منطقه فاتح قرار دارد که از مناطق مرکزی منطقه فاتح است و داری دسترسی های بسیار خوبی
می باشد.
.
این مجموعه دسترسی بسیار خوبی به خیابان وطن و خطوط تراموای و همچنین ساحل منطقه فاتح دارد که به راحتی می توان به آنها و در فاصله کوتاهی با پیاده روی دست یافت.
.
از دیگر ویژه گی های این مجموعه باید به این مورد اشاره نمود که امور مربوط به ساخت و ساز آن به تازه گی به پایان رسیده و همچنین تعدادی از واحد های این مجموعه دارای منظره از دریا می باشد.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.

 

جهت اجاره خانه در فاتح استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

 

 

رزیدانس مسکونی یدی کوله بدون شک مجموعه مسکونی یدی کوله منطقه فاتح را باید از مجهز ترین و شناخته شده ترین رزیدانس های مسکونی در منطقه فاتح استانبول دانست که توانسته به علت موقعیت مرکزی در شهر استانبول و همچنین امکانات کامل مخاطب خود را جذب نماید. . منطقه فاتح به دلیل بافت بسیار تاریخی و قرار گیری در قلب تاریخی شهر استانبول در مرکز این شهر و حفظ سیستم بافت شهری تاریخی در آن ،شهرک های مسکونی کمی با امکانات کامل یافت می شود که این رزیدانس از معدود شهرک های مسکونی با امکانات کامل در این منطقه می باشد. . رزیدانس مسکونی یدی کوله فاتح در منطقه بسیار خوبی از این‌منطقه با دسترسی های فراوان قرار گرفته که از مهمترین ویژه گی های این رزیدانس می باشد . این مجموعه در محله یدی کوله در ساحل فاتح استانبول قرار گرفته و بسیاری از آپارتمان های این شهرک مسکونی دارای منظره از دریا و ساحل می باشند . . این رزیدانس دارای امکانات کاملی مانند استخرهای شنا ،باشگاه های ورزشی و پارک کودکان و مجموعه های فیتنس برای ساکنین مجموعه می باشد.  

جهت اجاره خانه در فاتح استانبول در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

  .
رزیدانس مسکونی سور کوناکلاری در بافت تاریخی منطقه فاتح استانبول و در مرکز این کلانشهر بزرگ که به ندرت شهرکی با امکانات کامل یافت می شود رزیدانس سور کوناکلاری خود نمایی مینماید و از بهترین شهرک های منطقه فاتح محسوب می شود. . این رزیدانس مسکونی در ۲بلوک و به طور کلی ۱۶ واحد آپارتمان در کنار بکدیگر ساخته شده و دارای فضای سبز بسیار زیبایی در بین بلوک ها می باشد و فضای کلی شهرک بسیار آرام و دلپذیر برای ساکنین مجموعه طراحی شده است. . مجموعه از لحاظ دسترسی عمومی نیز در لوکیشنی بسیار خوب واقع شده و در بین بزرگراه E5 و ساحل منطقه فاتح و قلب تاریخی استانبول واقع شده که به وسایل حمل و نقل عمومی نیز دسترسی خوبی دارا می باشد. . از لحاظ قیمتی و موقعیت قرارگیری و دسترسی بسیار خوب در منطقه فاتح نیز این شهرک مسکونی مناسب و خوب ارزیابی شده و برای اخذ پاسپورت ترکیه مناسب می باشد. .

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

 

رزیدانس مسکونی فاتح

شهرک مسکونی فاتح در منطقه تاریخی فاتح شهر استانبول قرار گرفته و از مجموعه های مسکونی قدیمی و شناخته شده در این منطقه محسوب
می شود.
.
به علت بافت تاریخی منطقه فاتح استانبول و هسته اصلی تاریخی که در این منطقه واقع شده و همچنین مراکز تجاری گسترده مانند بازار بزرگ استانبول در این منطقه شهرک های مسکونی در این منطقه نسبت به سایر مناطق استانبول
کم است و انتخاب را برای خریداران خانه در این منطقه کمی سخت نموده است.
.
رزیدانس مسکونی فاتح با اینکه از شهرک های قدیمی منطقه است اما ساختار به نسبت قابل قبولی دارد و می توان این شهرک را در دسته شهرک های خوب مسکونی در منطقه فاتح دانست.
.
قیمت آپارتمان نیز در این مجموعه مسکونی به نسبت سایر رزیدانس های منطقه مناسب ارزیابی شده و خارجیانی که علاقه به سکونت در مرکز شهر استانبول و خرید خانه در این منطقه را دارند از این رزیدانس استقبال نموده اند.

 

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

 

 

اجاره خانه در فاتح استانبول

نحوه اجاره آپارتمان و خانه در استانبول

با توجه به استقبال گردشگران در سال‌های اخیر از شهر استانبول و رشد چشمگیر اقتصادی این شهر و با توجه به آمارهای منتشرشده تعداد زیادی از شهرهای مختلف جهان به سمت استانبول آمده و خواستار اقامت در این شهر زیبا شد‌ه‌اند. به همین منظور جهت تهیه اقامتگاه بحث اجاره آپارتمان و خانه در استانبول رشد بسیار زیادی یافته است.

به‌طور کلی در شهر استانبول به چند مدل می‌توان آپارتمان یا خانه‌ای را که مورد نظر شماست را مورد اجاره قرار داد که در این مقاله مفصل به آن خواهیم پرداخت. به‌طور کلی باید بدانیم که چیزی به نام رهن کامل در شهر استانبول و به‌طور کلی در کشور ترکیه وجود ندارد و معاملات اجاره خانه صرفاً با پرداخت اجاره بها به صورت ماهیانه به صاحبخانه پرداخت می‌گردد.

در شهر استانبول با توجه به موفقیت و شرایط خود می‌توانید اقدام به اجاره آپارتمان و خانه نمایید

با توجه به توریستی بودن شهر استانبول و حجم گسترده‌ای که از توریست‌ها از نقاط مختلف دنیا به این شهر سفر می‌نمایند بحث اجاره روزانه آپارتمان یکی از شایع‌ترین اموری است که در طول فصول مختلف مخصوصاً در فصل تابستان در این شهر انجام می‌شود.

معمولاً در بحث اجاره روزانه آپارتمان افراد سعی می‌نمایند که در مناطق توریستی اقدام به اجاره آپارتمان نمایند که در استانبول اطراف میدان تکسیم و منطقه شیشلی که از مناطق توریستی استانبول محسوب می‌شوند آپارتمان‌های اجاره‌ای با هر بودجه‌ای و بر اساس امکاناتی که به شما می‌دهند بسیار زیاد و در دسترس می‌باشد.

البته در سایر مناطق استانبول نیز اجاره روزانه آپارتمان در دسترس شماست اما تعداد آنها نسبت به مراکز توریستی کمتر می‌باشد. قیمت اجاره روزانه آپارتمان در استانبول بر اساس فصل و ایام خاص متفاوت است. اما به‌طور کلی در اطراف میدان تکسیم استانبول از ۵۰ لیر می‌توانید اقدام به اجاره آپارتمان نمایید. بهتر است قبل از سفر به استانبول واحد اجاره‌ای خود را در این مناطق رزرو نمایید تا در هنگام سفر دچار مشکل خاصی نشوید.

همچنین ببینید

اجاره خانه در ترامپ تاورز استانبول با قیمت

اجاره خانه در ترامپ تاورز استانبول با قیمت

رزیدانس ترامپ تاور  اگر به دنبال سازه ای خوب و مدرن و شیک در یکی …

error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول