رزیدانس مسکونی فی تاور اسنیورت

رزیدانس مسکونی فی تاور اسنیورت

رزیدانس مسکونی فی تاور اسنیورت

شهرک مسکونی فی تاور اسنیورت استانبول همواره برای خرید خانه ارزان برای خارجیان مورد توجه بوده و در سال های اخیر تعداد زیادی از خارجیان این پروژه را برای خرید خانه ارزان قیمت انتخاب نموده اند.

این رزیدانس استانبول که در لوکیشنی خوب به نسبت سایر شهرک های منطقه قرار دارد توانسته تا با امکاناتی که به مخاطب ارائه می دهد رضایت خریداران را جلب نماید.

رزیدانس مسکونی  دارای واحد آپارتمان هایی با متراژهای گوناگون است و از ارزان ترین رزیدانس های ساخته شده در منطقه اسنیورت به شمار می آید.

منطقه اسنیورت از مناطق غربی شهر استانبول است که توانسته تا تعداد زیادی از مهاجرین خارجی را درون خود جای دهد و از مناطق مهاجر پذیر در شهر استانبول ترکیه محسوب می شود.

این مجموعه  از بهترین گزینه ها برای خرید خانه ارزان در شهر استانبول و غرب استانبول است که می توانید با کمترین هزینه صاحب خانه شوید.

آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱خواب استارت می شود و با تغییر متراژ اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.

این مجمو.عه مناسب ترین گزینه خرید خانه قیمت مناسب در اسنیورت استانبول می باشد که همواره مورد استقبال خارجیان بسیاری نیز قرار گرفته است

در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.
.
✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی فی تاور اسنیورت

قیمت ها در تیر ماه ۱۴۰۰ به روز شده است

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
۱۵۰.۰۰۰TL ۳۵ ۵۰ ۱+۰
۲۲۰.۰۰۰TL ۵۰ ۷۰ ۱+۱
۳۵۰.۰۰۰TL ۷۰ ۱۰۰ ۲+۱

همچنین ببینید

رزیدانس مسکونی آجون کنت

رزیدانس مسکونی آجون کنت اسنیورت

۴.۶ / ۵ ( ۲۵ امتیاز ) Acunkent رزیدانس مسکونی آجون کنت رزیدانس مسکونی آجون …

error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول