Garanti Sitesi

رزیدانس مسکونی گارانتیرزیدانس مسکونی گارانتی

مجموعه مسکونی گارانتی در منطقه مشهور بشیکتاش استانبول که امور مربوط به ساخت و ساز آن به تازه گی به پایان رسیده است را باید از برترین مجموعه های مسکونی در این‌منطقه دانست که در دسته بهترین های بشیکتاش برای خرید خانه و اخذ پاسپورت ترکیه برای اتباع خارجی دانست که از زمان افتتاح نیز نوانسته تا توجهات بسیاری را به خود معطوف نماید.
.
مجموعه مسکونی گارانتی تمام نیازهای متقاضیان خرید خانه و دریافت پاسپورت در این شهرک را برآورده ساخته و با لوکیش عالی خود در یکی از بهترین نقاط اتیلر و از بهترین شهرک هایی است که دارای دسترسی عالی عمومی می باشد.
.
رزیدانس مسکونی گارانتی دارای تمام امکانات رفاهی است که با توجه به اینکه کار ساخت و ساز در آن به تازه گی به پایان رسیده از امکانات مدرن برخوردار است.
.
مجموعه مسکونی گارانتی بشیکتاش دارای استخرهای شنا،مجموعه های لاکچری و لوکس ورزشی و سونا و جکوزی به همراه خانه داری و پارک های کودکان است که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی می باشند.
.

 

✅شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.

آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۲ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۵ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.

✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی گارانتی

قیمت متراژnet متراژbrut اتاق
—- 70 90 1+1
—- 100 140 2+1
—- 150 180 3+1

موقعیت مکانی و دسترسی گارانتی بشیکتاش روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی گارانتی