نحوه‌ی انجام عمل‌های زیبایی در استانبول

نحوه‌ی انجام عمل‌های زیبایی در استانبول

در سال‌های اخیر صنعت پزشکی در کشور ترکیه رشد چشمگیری داشته و با ساخت بیمارستان‌های مدرن و لوکس در شهر استانبول و تبلیغات گسترده و استفاده از پزشکان مجرب از دانشگاه‌های برتر دنیا توانسته در جذب مخاطب خود بسیار موفق عمل نماید.

عمل‌های زیبایی در سال‌های اخیر در تمام شهرهای جهان طرفداران بسیار زیادی را به دست آورده و طیف گسترده‌ای از مردم به این صنعت جراحی مدرن اشتیاقی خاص نشان داده‌اند. استانبول با توجه به زیرساخت‌های پزشکی و ساخت بیمارستان‌های مدرن و داشتن شعبات بیمارستان‌های آمریکایی و اروپایی همه ساله میزبان تعداد زیادی از شهروندان از شهرهای مختلف جهان برای انجام عمل زیبایی در این شهر می‌باشد. و بحث توریسم پزشکی که از حمایت دولت نیز برخوردار است یکی از راه‌های جذب توریست و سرمایه‌ خارجی نیز محسوب می‌شود.

شما می‌توانید در بیمارستانی‌های خصوصی استانبول اقدام به انجام عمل‌های زیبایی مختلف و مورد نظر خود نمایید. برخی از رایج‌ترین عمل‌های زیبایی متداول در شهر استانبول که در سال‌های گذشته طرفداران زیادی را به دست آورده عبارت است از جراحی فک و چانه، جراحی سینه، پیکرتراشی بدن، جراحی زیبایی بیکینی زنان، جراحی بینی که بر اساس بیمارستان و دکتر متخصص آن رشته قیمت آن متفاوت خواهد بود.

همچنین ببینید

استخر هتل شیله استانبول

استانبول کجا شنا کنیم؟

۵ / ۵ ( ۲ امتیاز ) استخر هتل تعطیلات استخر هتل حیات ریجنسی استخر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول