نحوه پرداخت شارژ ساختمان‌ها در استانبول

نحوه پرداخت شارژ ساختمان‌ها در استانبول

یکی از مهم‌ترین نکاتی که معمولاً در هنگام خرید یا اجاره واحد آپارتمان در استانبول مورد توجه قرار می‌گیرد شارژ رزیدانس‌ها و ساختمان‌های مسکونی می‌باشد.

در استانبول با توجه به امکانات و شرایط یک شهرک و رزیدانس و موقعیت قرارگیری منطقه‌ای آن شارژ ساختمان‌ها و واحدهای مسکونی متفاوت می‌باشد.

در رزیدانس‌های مناطقی مانند بشیکتاش، کادیکوی و ساریر و مناطق سطح بالا در بعضی از شهرک‌ها تا ماهیانه ۲ هزار لیر هم مبلغ شارژ تعیین می‌گردد اما در رزیدانس‌های معمولی‌تر یا مناطقی مانند اسنیورت یا بیلیکدوزو یا مال تپه و آتاشهیر بستگی به نوع شهرک پایین‌تر از مناطق لوکس و رهن مابین ۱۰۰ تا ۸۰۰ لیر می‌باشد.

برای پرداخت رقم شارژ ماهیانه ساختمان‌ها معمولاً به ۲ روش عمل می‌شود. بعضی از شهرک‌های مسکونی دارای سایت می‌باشند که با عضویت درون آنها و یا اپلیکیشن ساختمان با صدور فاکتور واحد آپارتمان شما درون برنامه اقدام به پرداخت شارژ و هزینه‌های واحد می‌کنید. در روش دوم نیز در مجموعه‌های کوچک یا ساختمان‌های محلی با تصمیم مدیر ساختمان یا به صورت حضوری و یا از طریق انتقال وجه بانکی اقدام به پرداخت شارژ ساختمان خود می نمایید. بدیهی است در صورت عدم پرداخت شارژ توسط شما در رزیدانس‌ و شهرک‌ها دسترسی شما به امکانات محدود و از طریق قانونی با شما برخورد خواهد شد.

همچنین ببینید

فروش اقساطی خانه در استانبول ترکیه

نحوه پیدا کردن خانه در ترکیه برای اجاره یا خرید

استانبول جایی است که به حیاط خلوت ما ایرانیان معروف گشته و همواره در طول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد