مراکز نمایشگاهی استانبول

مراکز نمایشگاهی استانبول

استانبول یکی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین شهرهای نمایشگاهی جهان است که سالیانه تعداد زیادی از تمام کشورها برای شرکت در نمایشگاه‌های این شهر به عنوان بازدیدکننده و یا شرکت‌کننده اعلام آمادگی می‌نمایند. شهر استانبول با توجه به قرارگیری در منطقه‌ای استراتژیک باعث شده تا در زمان برگزاری نمایشگاه‌ها با توجه به دسترسی راحت‌تر نسبت به سایر شهرهای جهان مورد استقبال بیشتری قرار گیرد.

استانبول دارای ۲ مرکز نمایشگاهی بسیار بزرگ و پیشرفته است که با توجه به نوع نمایشگاه این ۲ مرکز تقسیم می‌شود. بسیاری از نمایشگاه‌های بزرگ و شناخته شده‌ی جهان مانند صنعت ساختمان و کالاهای تولیدی، صنعت و معدن، پوشاک یا مُد و فشن از مشتریان اصلی این نمایشگاه‌های می‌باشند.

مرکز نمایشگاهی CNR اکسپو شهر استانبول اصلی‌ترین مجموعه نمایشگاهی شهر استانبول و همچنین بزرگ‌ترین مرکز نمایشگاهی در این شهر با امکانات کامل می‌باشد که دارای چندین سالن نمایشگاهی بسیار بزرگ و حرفه‌ای برای پذیرایی از انواع نمایشگاه‌ها داخل شهر استانبول است. CNREXPO شهر استانبول که مانند شهری نمایشگاهی می‌باشد دارای امکانات رفاهی ساخته شده خوبی نیز در اطراف خود مانند هتل‌های مجلل و رستوران‌های زیبا برای خدمت‌رسانی به مشتریان خود می‌باشد.

مرکز نمایشگاهی CNR شهر استانبول در منطقه باکرکوی این شهر در نزدیکی فرودگاه بین‌المللی آتاتورک واقع گردیده است. راه‌های زیادی برای دسترسی به این مجموعه نمایشگاهی موجود است و تمهیدات بسیار خوبی برای استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی در این زمینه فراهم گردیده است. شما با استفاده از خط مترو شماره M1 شهر استانبول از آکسارای آغاز شده و در ایستگاه‌های پایانی با نام fuar شناخته می‌شود می‌توانید به نمایشگاه این شهر دسترسی پیدا کنید. همچنین از طریق متروباس از اتوبان E5 نیز دسترسی به نمایشگاه مقدور می‌باشد. تقویم نمایشگاهی شهر استانبول و مجموعه EXPO سنتر از بزرگ‌ترین تقویم‌های نمایشگاهی در جهان می‌باشد که در تمام فصول سال در حال برگزاری می‌باشد. در انتهای این مقاله سایت و تقویم نمایشگاهی شهر استانبول را قرار خواهیم داد.

دومین مجموعه نمایشگاهی بزرگ و اصلی در شهر استانبول مجموعه نمایشگاهی تویاپ در منطقه بیوک چکمجه این شهر می‌باشد که نسبت به مجموعه‌ی CNR تازه ساخت و جدید می‌باشد. این مجموعه‌ی نمایشگاهی نیز در غرب شهر استانبول واقع شده و از فضاهای نمایشگاهی بزرگ با کاربری‌های مختلف می‌باشد. در سال‌های اخیر مجموعه tuyap توانسته با برگزاری نمایشگاه‌های خاص و معتبر به اعتبار سیستم نمایشگاهی خود اضافه کند و شرکت‌های بیشتری را برای برگزاری نمایشگاه درون خود ترغیب نماید. مجموعه تویاپ نمایشگاهی شهر استانبول در منطقه بیوک چکمجه در غربی‌ترین نقطه این شهر واقع گردیده و به وسیله‌ی خطوط متروباس می‌توانید اکثر مسیر را تا منطقه بیلیکدوزو طی نمایید و پس از آن با استفاده از اتوبوس شهری خود را به این مرکز نمایشگاهی برسانید.

در تقویم نمایشگاهی تویاپ نیز شرکت‌های بسیاری برای حضور در این نمایشگاه قرار داده شدند که در برخی از زمان‌ها در این مجموعه فستیوال‌های مختلف نیز اقدام به برگزاری می‌‌نمایند.

شما می‌توانید با دسترسی به سایت مجموعه تویاپ و استفاده از اپلیکیشن این نمایشگاه که از آپ‌های خوب نمایشگاهی جهان با امکانات کامل می‌باشد استفاده نمایید و تاریخ و زمان برگزاری نمایشگاه‌ها و حتی ویدئوهای زنده از نمایشگاه‌های در حال برگزاری را در آن مشاهده نمایید.

در انتهای این مقاله آدرس سایت و تقویم نمایشگاهی تویاپ را نیز برای مشاهده خدمت شما قرار خواهیم داد.

 

 

https://cnrexpo.com/fuar_takvimi.aspx

https://tuyap.com.tr/

همچنین ببینید

کاخ بیلربی

عمارت های مشهور استانبول

۵ / ۵ ( ۱ امتیاز ) عمارت ادیب افندی عمارت کنت استراگو . عمارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد
...هر سوالی داری بپرس