معرفی کارگوهای استانبول

معرفی کارگوهای استانبول
استانبول پایتخت اقتصادی کشور ترکیه است و جمعیت بسیار زیادی را از اقوام مختلف درون خود جای داده است این عوامل باعث شده تا
جا به جایی کالاها درون این کلانشهر بسیار زیاد باشد.
وظیفه و مسئولیت این جا به جائی های گسترده بر عهده شرکت های باربری یا همان کارگو هاست که در سرتاسر استانبول با شعبات خود مشغول خدمت رسانی می باشند.
در سال های اخیر کارگوهای زیادی در ترکیه مشغول فعالیت شده اند که در این مقاله به معرفی برترین شرکت های باربری یا همان کارگو ها خواهیم پرداخت .
کارگو آراس
کارگو آراس

کارگو آراس Aras Kargo

آراس از جمله کارگوهای معروف و برتر با شعبات فراوان در کل کشور ترکیه است و در شهر استانبول نیز در تمام مناطق این شهر دارای شعبات فراوان است که حمل بار را راحتر می سازد.
معرفی کارگوهای استانبول
معرفی کارگوهای استانبول

کارگو MNG

این کارگو نیز از برترین کارگوها در شهر استانبول و کشور ترکیه با شعبات بسیار زیاد می باشد که در دسته معروف ترین کارگوهای استانبول قرار گرفته و روزانه میزبان تعداد زیادی بار از تمام نقاط
می باشد.
کارگو یورت ایچی
کارگو یورت ایچی

کارگو یورت ایچی Yurtiçi Kargo

یورت ایچی کارگو از کارگوهای باکیفیت و خوب و شناخته شده در کشور ترکیه است که با شعبات بسیار زیاد در تمام مناطق استانبول مشغول خدمت رسانی می باشند .
یورت ایچی کارگو نیز از جمله معروف ترین کارگو های فعال داخل استانبول محسوب می شود.
کارگو ptt
کارگو ptt

کارگو ptt

کارگو ptt یا همان اداره پست مرکزی ترکیه نیز از مهمترین شرکت های حمل و نقل در کشور ترکیه محسوب می شود که دارای شعبات بسیار زیادی در تمام نقاط استانبول می باشد و در دسته معروف ترین کارگوها در کشور ترکیه و شهر استانبول می باشد.

همچنین ببینید

کاخ بیلربی

عمارت های مشهور استانبول

۵ / ۵ ( ۱ امتیاز ) عمارت ادیب افندی عمارت کنت استراگو . عمارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد
خرید و اجاره خانه در استانبول