نحوه تماس با پلیس در استانبول

نحوه تماس با پلیس در استانبول

پلیس در شهر استانبول در طبقه‌بندی‌های خاصی قرار گرفته که هر کدام از آنها مشغول انجام وظیفه‌ای خاص در امور محوله در طبقه‌بندی‌های متفاوت قرار گرفته‌اند. این امر باعث شده تا تمرکز پلیس ترکیه بر موارد مختلف بیشتر از گذشته باشد که در سال‌های اخیر نیز بسیار موفق بوده‌اند. به‌طور کلی اگر داخل استانبول احتیاج به تماس با پلیس این شهر برای کاری که به آن احتیاج دارید گرفتید به راحتی می‌توانید با توجه به نوع پلیس که مورد نظر کار شماست با آن تماس و از آنها درخواست کمک نمایید.

پلیس استانبول در کلیه مناطق این شهر حاضر و با سرعت خوب به کمک شما خواهد شتافت. برای پلیس ترکیه فرقی بین افراد بومی یا خارجیان وجود ندارد و به انجام وظیفه خود خواهند پرداخت. در این مقاله به نوع پلیس در استانبول و شماره‌های تماس آنها برای اطلاعات بیشتر شما خواهیم پرداخت. در مواردی که جان و مالتان در معرض خطر قرار دار، با شماره پلیس ۱۵۵ پلیس امداد تماس حاصل فرمایید. در مناطقی که خارج از مرز استانی، کشوری و مکان‌هایی که در حیطه حوزه پلیس منطقه نیست با شماره ۱۵۶ تماس حاصل فرمایید. در موارد اضطراری با شماره سرویس آمبولانس ۱۱۲ و برای اطلاع از خدمات مراقبت در منزل و خدمات آسیب‌های اجتماعی زن و خانواده با شماره ۱۵۳ تماس حاصل فرمایید.

برای موارد قاچاق انسان از خط اضطراری ۱۵۷ استفاده نمایید. برای سوء استفاده جنسی از کودکان و خشونت خانگی از تلفن ۱۸۳ مربوط به زن و بچه و خانواده تماس حاصل فرمایید.

برای برقراری تماس با مرکز ارتباطات وزارت دعوی و شکایت از شماره ۱۵۰ استفاده نمایید. برای استفاده از خدمات بهزیستی و کسانی که نیاز به کمک‌های بهزیستی و حمایت پشتیبان حرفه‌ای دارند از شماره ۱۴۴ و خط اضطراری سیگار کشیدن و استفاده از موارد مخدر از شماره ۱۷۱ تماس حاصل فرمایید.

اجاره خودرو در ترکیه

همچنین ببینید

کاخ بیلربی

عمارت های مشهور استانبول

۵ / ۵ ( ۱ امتیاز ) عمارت ادیب افندی عمارت کنت استراگو . عمارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد
...هر سوالی داری بپرس