نحوه خرید آفیس و دفتر کار در استانبول

نحوه خرید آفیس و دفتر کار در استانبول

اگر در فکر تشکیل شرکت و یا بنگاه تجاری در شهر استانبول می‌باشید باید دفتر کاری مطابق پرستیژ و کارایی شرکت خود تهیه نمایید. در سال‌های اخیر با توجه به رشد چشمگیر و حضور فراوان شرکت‌های خارجی در شهر استانبول دفاتر کار و آفیس‌ها در مناطق سطح بالاتر ماند شیشلی و بلوار جمهوریت و یا حتی مناطقی چون ساریر رشد بسیار زیادی داشته است. محلاتی مانند شیشلی و مناطق اطراف آن از گذشته بورس دفاتر کار و شرکت‌های مطرح داخلی و خارجی در این منطقه بوده‌اند. همچنین آژانس‌های هواپیمایی و دفاتر فروش بسیاری از ایرلاین‌ها نیز در ساختمان‌های اداری منطقه شیشلی مشغول به فعالیت می‌باشد.

خرید دفتر کار در شهر استانبول با توجه به موقعیت قرارگیری منطقه و همچنین سال ساخت ساختمان و متراژ متفاوت می‌باشد. با توجه به نیازهای خود و شرکت ثبت شده می‌توانید اقدام به خرید دفتر کار در شهر استانبول نمایید.

اگر موقعیت منطقه‌ای برای شما و شرکت شما زیاد اهمیتی ندارد می‌توانید از مناطق ارزان‌تری مانند آتاشهیر و مال تپه در آسیایی و مناطقی چون بیلیکدوزو و اسنیورت در غربی‌ترین منطقه شهر استانبول خرید خود را انجام دهید. در سال‌های اخیر شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی بسیار زیادی از ایرانیان در مناطق غربی شهر استانبول در محلات اسنیورت و بیلیکدوزو اقدام به افتتاح و خرید دفتر اداری نموده‌اند.

از مهم‌ترین ویژگی‌های برخی رزیدانس‌ها و شهرک‌ها در شهر استانبول می‌توان به هوم‌آفیس‌هایی اشاره نمود که هم به عنوان خانه و هم به عنوان دفاتر کار با یک مجوز مشغول خدمت‌رسانی هستند.

هوم‌آفیس‌ها در استانبول بسیار کارایی دارند و در سال‌های اخیر در بحث خرید دفاتر کار از سوی شرکت‌ها مورد توجه واقع شده‌اند. شما با خرید یک هوم‌آفیس در نتیجه هم خانه دارید برای سکونت و هم شرکتی که در آن مشغول فعالیت می‌باشید.

از دیگر محاسن هوم‌آفیس‌ها می‌توان به فروش آنها در قالب مسکونی و هم در قالب تجاری و اداری اشاره نمود که جذابیت آنها را بیشتر نموده است.

از مهم‌ترین نکات در هوم‌آفیس‌ها قید شدن کلمه هوم‌آفیس در سند آنها می‌باشد و مانعی جهت فعالیت‌های اقتصادی شما نمی‌باشد یا مدیریت شهرک که ملک شما در آن واقع گردیده نمی‌تواند برای شما مانعی از لحاظ رفت‌وآمد یا سایر موارد داشته باشد. این امکان که در همان شهرک یا رزیدانس واحدهایی با مجوز صرفاً مسکونی نیز وجود داشته باشد می‌باشد اما ارتباطی با واحد و شرکت تجاری شما نخواهد داشت.

قیمت رزیدانس‌ها و مکان‌های دفاتر کار و هوم‌آفیس‌ها در نقاط مختلف استانبول متفاوت می‌باشد. معمولاً در غرب استانبول می‌توانید در مجتمع‌های نوساز و جدید واحد آپارتمانی ۶۰ متری با کلیه امکانات و کاربری هوم‌آفیس را با رقم تقریبی ۳۰۰ هزار لیر در سال ۲۰۲۰ و در اماکنی چون شیشلی و تکسیم با رقم بسیار بالاتری بستگی به امکانات آن ساختمان خریداری نمایید. باید توجه داشته باشید که ساختمان و رزیدانس‌های مناطق مرکزی شهر استانبول مثل شیشلی یا عثمان بی و نیشانتاشی و تکسیم دارای ساختمان‌های چند ساله می‌باشد و واحدهای نوساز در آن‌ها بسیار کم‌تر می‌باشد.

اشتراک گذاری مطلب:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

آخرین ملک ها

آخرین تور ها