تفریحات شبانه در استانبول

بسیاری از توریست‌ها و گردشگرانی که داخل استانبول حاضر می‌شوند همواره دنبال کشف اماکنی هستند تا بتوانند در تایمی که درون این شهر می‌باشند به تفریح و خوش‌گذرانی بپردازند. استانبول از شهرهای زنده و بیدار جهان است که از مخاطب خود به خوبی پذیرایی می‌نماید و با در اختیار قرار دادن امکانات کامل باعث خشنودی مسافران و گردشگران می‌شود. بسیاری از گردشگران با سفر به شهر استانبول دنبال اماکنی برای خوش‌گذرانی در شب‌ها می‌باشند که به‌طور مفصل به اماکنی که گردشگران می‌توانند در آن به خوش‌گذرانی بپردازند خواهیم پرداخت.

۱. بازدید از پل گالاتا

پل گالاتا شهر استانبول از جمله اماکن تاریخی و مشهور استانبول می‌باشد که دارای تاریخی طولانی می‌باشد. صف منظمی از صیادان در شب‌ها با تورهای ماهی‌گیری تصویری است که شب‌ها مشاهده می‌نمایید. از پل گالاتا می‌توانید به صورت هم‌زمان ۲ قاره آسیا و اروپا را مشاهده نمایید. رستوران‌های حوالی این پل بهترین و تازه‌ترین غذاهای دریایی استانبول را به شما ارائه می‌دهند.

۲. تور کشتی بسفر با کشتی‌های کروز

توری با نام تور کشتی در استانبول مشهور است که بعضاً به تور شب ترک نیز استفاده می‌شود. شب ترک با استفاده از کروزهای زیبا به گردشگری داخل آب‌های استانبول می‌پردازد که تفریحی بسیار جذاب است. این کشتی‌های کروز با سرو شام و نوشیدنی‌های متنوع به مشتریان خود خدمات ارائه می‌نمایند و معمولاً رقص و پای‌کوبی از جمله تفریحات دیگر این کشتی‌های زیباست.

۳. قدم زدن و گردش در خیابان استقلال و تکسیم

خیابان استقلال شهر استانبول از دیگر اماکنی است که در طول شب تا ساعات پایانی آن مملو از جمعیت بسیار زیادی درون خود می‌باشد. این خیابان در شب‌ها با فضای جالبی که در آن وجود دارند بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی را در کنار یکدیگر قرار داده است. فروشگاه‌ها و مغازه‌ها مشغول خدمت‌رسانی به مشتریان و بازدیدکنندگان می‌باشند. کافه‌ها باز است و بارها و کلوب‌های شبانه این خیابان در حال میزبانی از گردشگران می‌باشند.

۴. استفاده از کلوپ‌ها و بارهای شبانه

کافه‌ها و بارها و کلاب‌های شهر استانبول در شب‌ها طرفداران بسیار زیادی را به خود معطوف نموده است. یکی از اصلی‌ترین تفریحات گردشگری شهر استانبول کافه‌ها و کلوپ‌های شبانه استانبول است که در انتهای این قسمت لیست کلاب‌های شبانه معروف شهر استانبول را قرار می‌دهیم.

۵. خرید از مرکز خریدهای پرشمار استانبول

یکی از جاذبه‌های شهر استانبول را برای جذب گردشگر مراکز خرید و به‌طور کلی صنعت پوشاک این شهر می‌باشد که لذت خاصی را به مخاطب خود منتقل می‌نماید. در شب‌ها بسیاری از مراکز خرید و فروشگاه‌های معتبر مشغول خدمت‌رسانی می‌باشند و با مراجعه به آنها می‌توانید از لذت خرید در شب‌ها بهره‌مند شوید. اکثر مراکز خرید در خیابان‌های استقلال در قسمت اروپایی و خیابان بغداد در قسمت آسیایی آماده پذیرایی از مشتریان خود می‌باشند.

۶. بازدید از تنگه بسفر و پل گلوگاه

بسفر و پل گلوگاه از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری استانبول از نمادهای شهر استانبول می‌باشد که برای مردم این شهر از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. این منطقه زیبا و جذاب که ۲ قاره آسیا و اروپا را از یکدیگر جدا می‌نماید با رستوران‌های معروف و زیبا و پر تعداد در اطراف آن همواره یکی از اماکن خاص گردشگری در شب‌ها می‌باشد. این پل و تنگه در شب‌ها با نورپردازی‌های بسیار زیبا از اماکن خاص گردشگری در شب‌های استانبول به شمار می‌رود.

۷. مراکز تفریحی و شهربازی‌های هیجان‌انگیز

اماکن تفریحی و شهربازی‌های شهر استانبول از اماکن تفریحی بسیار خوب استانبول به خصوص در شب‌ها می‌باشد که دارای جاذبه‌های بسیاری است. لوناپارک‌ها و شهربازی‌های مدرن و زیبایی در سال‌های اخیر در استانبول ساخته شده که دارای شهرتی جهانی می‌باشد. لیست بهترین اماکن تفریحی و شهربازی‌ها و سوناپارک‌های این شهر را در انتهای این قسمت قرار خواهیم داد.

موارد اشاره شده از بهترین تفریحات شبانه در شهر استانبول می‌باشد که به آنها اشاره نمودیم. همچنین به دیگر تفریحات استانبول در بخش‌های دیگر خواهیم پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *