تله کابین استانبول کجاست
تله کابین استانبول کجاست

تله کابین استانبول کجاست

تله کابین شهر استانبول در منطقه ایوب این شهر در قسمت اروپایی شهر استانبول بر فراز تپه پیرلوتی این منطقه در مجاورت شاخ طلایی قرار گرفته است.
تله کابین شهر استانبول ترکیه در سال ۲۰۰۵ با ۳۸۴ متر طول توسط یک شرکت ایتالیایی در منطقه ایوب استانبول مورد ساخت و بهره برداری قرار گرفت.
تله کابین شهر استانبول از خلیج یا همان گلدن هورن یا شاخ طلایی آغاز میشود و در انتها به تپه عشاق شهر استانبول یا همان تپه پیر لوتی این منطقه ختم می شود.
این منطقه از استانبول که تله کابین هم در آن واقع گردیده از زیباترین نقاط شهر استانبول به خصوص در بعد ازظهرها و در هنگام غروب آفتاب است که پیشنهاد میکنیم این منظره زیبا را از دست ندهید.
قرار گرفتن تله کابین استانبول در کنار تپه عشاق این شهر به زیبائی های آن چندید برابر افزوده است و روزانه تعداد زیادی از عاشقان را در محوطه تپه پیرلوتی و تله کابین استانبول مشاهده مینمائید.
تله کابین استانبول
تله کابین استانبول

تله کابین های تعبیه شده در طول مسیر گنجایش ۸ نفر را دارند و در طول مسیر ۳ دقیقه ای این مسیر میتوانید اماکن بسیار زیبایی از تنگه بسفر و استانبول را که در زیر پای شما قرار گرفته است را مشاهده نمایید.

قیمت بلیط تله کابین استانبول زیاد نیست و با داشتن استانبول کارت میتوانید با پرداخت مبلغ ۳ لیر و بدون استانبول کارت با پرداخت ۵ لیر از
تله کابین شهر استانبول بهره مند شوید.
تله کابین شهر استانبول از ساعت ۸ صبح الی ۲۳ مشغول فعالیت و جا به جایی مسافران است که اکثر مواقع دارای مشتریان ثابت و گردشگران داخلی و خارجی است.
بهترین راه برای دسترسی به تله کابین استانبول با وسایل حمل و نقل عمومی از میدان تکسیم استفاده از اتوبوس های عمومی و سوار شدن در ایستگاه گوموش سویو و پس از طی کردن ۱۶ ایستگاه و پیاده شدن در ایستگاه پازارایچی و طی کردن مسیری در حدود ۱۰ دقیقه به ایستگاه تله کابین استانبول خواهید رسید.
آدرس:Eyüp Merkez, 34050 Eyüpsultan/İstanbul, Turkey

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.