نحوه اطلاع از ترافیک استانبول

نحوه اطلاع از ترافیک استانبول

استانبول از جمله کلان‌شهرهایی است که در ساعات خاص دارای پیک ترافیکی سنگین در بعضی از بزرگراه‌ها می‌باشد و معمولاً بدون اطلاع از ترافیک استانبول انتخاب مسیرها و به خصوص مسیرهای طولانی کاری بسیار سخت می‌باشد و باعث از دست دادن زمان شما در ترافیک خواهد شد.

بر همین اساس شما با نرم افزارهای موجود در استانبول می‌توانید از ترافیک این شهر بزرگ طی ساعات مختلف مطلع شوید و بر اساس آن تایم خود را برای جابه‌جایی تنظیم نمایید.

از معروف‌ترین اپلیکیشن‌های موجود در استانبول که می‌توان ترافیک را به صورت دقیق مشخص نمود مربوط به شهرداری استانبول و برخی شرکت‌های خصوصی است که به صورت دقیق ترافیک را ارزیابی و آنها را برای شما مشخص می‌نمایند.

لازم به ذکر است که معمولاً ۲ بزرگراه بزرگ و شناخته شده شهر استانبول که هر دو بزرگراه شرقی و غربی می‌باشند در برخی ساعات صبح و عصرها معمولاً دارای ترافیک بسیار سنگین می‌باشد که با استفاده از اپ‌های موجود می‌توانید به راحتی این ۲ بزرگراه مطرح و سایر بزرگراه‌ها و خیابان‌های شهر استانبول را کنترل نمایید.

در انتهای این مقاله اقدام به تهیه و ارائه اپلیکیشن‌های ترافیکی شهر استانبول نموده‌ایم که برای استفاده شما قرار خواهیم داد.

این نرم افزارها به راحتی به روی تلفن‌های همراه شما نصب و قابل استفاده خواهد بود.

https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.ibb.ibbceptrafik&hl=en

همچنین ببینید

کاخ بیلربی

عمارت های مشهور استانبول

۵ / ۵ ( ۱ امتیاز ) عمارت ادیب افندی عمارت کنت استراگو . عمارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد
...هر سوالی داری بپرس