بهترین اماکن استانبول برای افتتاح کافه و رستوران

بهترین اماکن استانبول برای افتتاح کافه و رستوران

در سال‌های اخیر و با توجه به شرایط پیش‌آمده تعداد خیلی زیادی از ایرانیان برای راه‌اندازی کسب‌وکار به سمت شهر استانبول آمده تا با طراحی آینده‌ای روشن اقدام به ثبت و ایجاد کسب‌وکار نمایند. ما نحوه ایجاد کسب‌وکار و ثبت شرکت در نقطه ابتدایی آن را به‌طور مفصل توضیح داده‌ایم که از طریق این لینک می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. اما این مقاله صرفاً برای راه‌اندازی رستوران و کافه داخل شهر استانبول برای معرفی اماکن مطرح برای این شغل می‌باشد و قصد داریم اماکن معروف این شهر برای ایجاد رستوران و کافه را بررسی نماییم.

چند نقطه از استانبول برای ایرانیان جهت افتتاح کافه و رستوران مناسب است که باید هر کدام از آنها را ابتدا با بودجه و شرایط خود مقایسه نمایید.

نقطه اول برای ایجاد کافه رستوران ایرانی یا فارسی یا عربی خیابان استقلال و حومه میدان تکسیم است. این انتخاب دلایل زیادی دارد از جمله اینکه رستوران و یا کافه شما می‌تواند ۲۴ ساعت مشغول خدمت‌رسانی باشد و با چند شیفت کاری می‌توانید اقدام به کسب درآمد در شلوغ‌ترین نقطه شهر استانبول نمایند که حتی در ساعات آخر شب هم جای سوزن انداختن نیست.

در خود خیابان استقلال هزینه‌ی ایجاد کافه و رستوران بسیار بسیار بالاست و به‌ندرت کافه‌ای در کنار این خیابان می‌شود یافت. اما در کوچه‌های این خیابان از شمال و جنوب تا دلتان بخواهد از تمام کشورها کافه و رستوران زده شده که همگی مشغول کار می‌باشند. اجاره کافه و رستوران بر اساس موقعیت قرارگیری در هر کوچه متفاوت است. دومین نقطه پیشنهادی ما خیابان بغداد استانبول در قسمت آسیایی این شهر است که لوکس‌ترین و لاکچری‌ترین منطقه استانبول می‌باشد. این خیابان نیز مانند استقلال پر از جمعیت و تعداد زیادی کافه در آن مشغول می‌باشند. بغداد جادسی از خیابان‌های مطرح شهر استانبول در منطقه کادیکوی است که برندهای جهانی در این خیابان مشغول فعالیت می‌باشند. با توجه به بودجه شما ایجاد رستوران در این خیابان نیز عالی می‌باشد و با ریسک بسیار کمی مواجه خواهید بود.

منطقه بعدی مورد نظر ما منطقه شیشلی بلوار جمهوریت و محدوده عثمان بی می‌باشد ک به علت نزدیکی به تکسیم و قرارگیری در یکی از شلوغ‌ترین بازارهای خرید عثمان بی یکی از شلوغ‌ترین و بهترین اماکن برای ایجاد کافه و رستوران در شهر استانبول است. همچنین این منطقه از رده بالایی نیز برخوردار بوده و فعالیت تا ساعات پایانی شب ادامه دارد.

داخل این اماکن که توریست پذیر و برند می‌باشد اگر بتوانید کسب‌وکار ایجاد کنید بسیار عالی و ریسک آن کم می‌باشد اما اگر بودجه شما با این مناطق سازگار نمی‌باشد می‌توانید اقدام به ایجاد کافه یا رستوران یا سفره خانه سنتی در محلات ایرانی نشین شهر استانبول مانند اسنیورت و بیلیکدوزو نمایید. این مناطق با توجه به فاصله بسیاری که با مرکز شهر استانبول در حدود ۴۰ کیلومتر دارا می‌باشد از قیمت مناسب‌تری برخوردار است و همچنین بازار هدف شما می‌تواند ایرانیانی باشد که در این مناطق مشغول کار و زندگی هستند. همچنین باید توجه داشته باشید که این مناطق توریست پذیر نمی‌باشند و از مراکز توریستی شهر استانبول فاصله‌ای زیاد دارند. اما اگر در هدف‌گذاری خود به درستی نکات را چیدمان نمایید در آن مناطق نیز ریسک شما بسیار پایین خواهد بود. مناطق دیگری در استانبول نیز هستند که می‌توانید با بودجه خود تنظیم نمایید اما شاید با مخاطب و هدف شما فاصله داشته باشد یا مناطقی باشند که امکان رقابت با غول‌های مطرح رستوران و کافه در توان شما نباشد. با استفاده از گزینه تماس واتس‌آپ می‌توانید سؤالات خود در این رابطه را مطرح نمایید.

همچنین ببینید

کاخ بیلربی

عمارت های مشهور استانبول

۵ / ۵ ( ۱ امتیاز ) عمارت ادیب افندی عمارت کنت استراگو . عمارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد
...هر سوالی داری بپرس