نحوه‌ برگزاری جشن عروسی در استانبول

نحوه‌ی برگزاری جشن عروسی در استانبول

اگر در فکر برگزاری مراسم ازدواج و جشن عروسی خود در شهر استانبول هستید شاید بهترین انتخاب را در نظر گرفته‌اید. در سال‌های اخیر برگزاری مراسم عروسی و جشن در شهر استانبول از سوی ایرانیان به‌شدت مورد استقبال قرار گرفته و ایرانیان این شهر زیبا را برای برگزاری مراسم ازدواج خود برگزیده‌اند.

با بالا رفتن هزینه عروسی در ایران و افزایش هزینه ، که یکی از عوامل مهم زوجین جهت انتخاب شهر استانبول برای عروسی است تعداد متقاضیان عروسی در این شهر روز به روز افزایش یافته است. استانبول با مناظر طبیعی و زیبای خود باعث شده تا با برگزاری جشن و عروسی تصاویری خیره‌کننده از این مراسم برای زوجین ثبت شده و خاطره‌ای ماندگار در ذهن آنها بماند. معمولاً زوجین ایرانی به ۲ شیوه ازدواج سوری و واقعی اقدام به برگزاری عروسی داخل استانبول می‌نمایند که البته با مشاهدات و تحقیقات برگزاری عروسی واقعی طرفدار بیشتری داشته است.

استفاده از کشتی‌های کروز برای برگزاری عروسی در آب‌های دریای مرمره و پذیرایی رویایی روی کشتی برای زوجین بسیار خوشایند و دوست‌داشتنی است. همچنین استفاده از کوچه‌های رنگی و مناظر بکر و زیبای استانبول برای عکاسی از دیگر این عوامل می‌باشد. با توجه به درخواست‌های شما و سطح توقع از برگزاری مراسم عروسی قیمت آن نیز متفاوت خواهد بود و شما برای برگزاری عروسی در استانبول باید از رقم ۱۰ هزار لیر به بالا البته بر اساس تعداد میهمانان و امکانات مورد نظر حتماً متغیر خواهد بود حساب نمایید.

همچنین ببینید

کاخ بیلربی

عمارت های مشهور استانبول

۵ / ۵ ( ۱ امتیاز ) عمارت ادیب افندی عمارت کنت استراگو . عمارت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: کپی مجاز نمی باشد
...هر سوالی داری بپرس