İva Caspian Modern

رزیدانس مسکونی کاسپین مدرن
رزیدانس مسکونی کاسپین مدرن

رزیدانس مسکونی کاسپین مدرن

مجموعه مسکونی کاسپین را می توان از لحاظ دسترسی و‌مکان قرار گیری این پروژه زیبا از بهترین رزیدانس های مسکونی در منطقه عمرانیه دانست که این امر باعث شده تا بتواند در مدت کوتاهی بسیاری از مخاطبین خود را بدست آورد.
این مجموعه مسکونی درست در نقطه مقابل منطقه شناخته شده آتا شهیر قرار گرفته که از مناطق خوب استانبول معروف می باشد.کاسپین مدرن عمرانیه
.
این‌مجموعه مسکونی که امور مربوط به ساخت و ساز آن به تازه گی به پایان رسیده است دارای ساختاری بسیار شیک‌و مدرن است که با وجود اینکه امور مربوط به کار ساخت وساز در آن به
تازه گی به پایان رسیده اما در جذب مخاطب بسیار موفق عمل نموده است.
.
رزیدانس مسکونی کاسپین عمرانیه دارای تمام امکانات رفاهی در سطحی عالی و خوب است که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی می باشد.کاسپین مدرن عمرانیه
از جمله امکانات این‌ رزیدانس مسکونی برتر در عمرانیه باید به استخرهای شنا،جکوزی،باشگاه های ورزشی و همچنین زمین های ورزشی به همراه سیستم امنیتی ۲۴ ساعته اشاره نمود.
.

✅شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.
.
آپارتمان های این شهرک مسکونی از ۱ خواب استارت می شود و با تغییر متراژ ، اتاق های آنان اضافه می شود و تا ۳ خواب نیز در این رزیدانس موجود می باشد.
.
در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.

✅جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

قیمت آپارتمان های رزیدانس مسکونی کاسپین مدرن

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
36 44 1+1
70 80 2+1
90 110 3+1

موقعیت مکانی و دسترسی کاسپین مدرن روی نقشه گوگل

مشخصات رزیدانس مسکونی کاسپین مدرن