رزیدانس مسکونی اروپا یامان اولری

از مهمترین رزیدانس های مسکونی در منطقه عمرانیه استانبول باید به شهرک مسکونی اروپا یامان اولری اشاره نمود که امور مربوط به ساخت و ساز آن به تازه گی به پایان رسیده است و دارای دسترسی های بسیار عالی در منطقه می باشد.

 

متراژ 60-80-100-120
تعداد اتاق 1-2-3-4
منطقه عمرانیه
برخی امکانات مجموعهاستخر، سونا، جکوزی، باشگاه ورزشی، مارکت و کافه
نحوه خریدنقد و اقساط

عمرانیه یکی از بزرگترین مناطق استانبول در قسمت آسیایی است که دارای تعداد زیادی از شهرک های مسکونی درون خود می باشد که این مجموعه های مسکونی در رقابت تنگاتنگ با یکدیگر قرار گرفته اند ..
رزیدانس مسکونی اروپا یامان اولری که به تازه گی امور ساخت و ساز در آن به پایان رسیده است توانسته تا با سازه مدرن و شیک خود توجهات خارجیانی بسیاری را به خود معطوف نماید.اروپا یامان اولری عمرانیه
.
مجموعه دارای تمام امکانات در یک رزیدانس مسکونی است که در سطحی خوب و عالی مشغول فعالیت است و توانسته رضایت ساکنین را به خود معطوف نماید.
.
این رزیدانس مسکونی دارای نگهبانی ۲۴ ساعته و پارکینگ های سرپوشیده به همراه مجموعه های ورزشی و استخرهای شنا و پارک های کودکان است که به صورت روزانه مشغول فعالیت می باشند.

منطقه عمرانیه استانبول

منطقه عمرانیه استانبول  یکی از مناطق اسیایی شهر استانبول است که از غرب با منطقه اسکودار از جنوب با  منطقه آتاشهیر از شرق با منطقه سنجاق تپه و از شمال با منطقه چکمه کوی و از شمال غرب با منطقه بی کوز همسایه است.

این منطقه چهارمین منطقه پر جمعیت استانبول و پر جمعیت ترین منطقه در قسمت اسیایی استانبول است.

این ناحیه از استانبول از ۳۵ محله تشکیل شده و مساحت ان ۲۲ هزار هکتار می باشد.

منطقه  از نظر تنوع اقتصادی منطقه ای بسیار غنی میباشد که از صنایع کوچک تولیدی ؛پوشاک؛ قطعات یدکی و محصولات چوبی تشکیل شده است.

عمرانیه یکی از مناطق استانبول است که جمعیت و نرخ شهرنشینی در این منطقه به سرعت رو به افزایش است.این  منطقه نمونه ای از شهرنشینی است که در ان قسمت های روستایی و محلی نیز حفظ شده است.

از مناطق قدیمی و با تاریخ قدیمی در شهر استانبول است که در گذشته تمام این منطقه انبوه از جنگل ها و درختان سبز بود زیرا آب و هوای آن برای رشد جنگل بسیار مناسب بود.

در جدول ذیل لیست قیمت آپارتمان های این شهرک مسکونی به همراه اتاق و متراژهای مختلف را می توانید مشاهده نمایید.

قیمت متراژNET متراژBRUT اتاق
تماس بگیرید 44 64 1+1
تماس بگیرید 108 117 2+1
تماس بگیرید 130 190 3+1
تماس بگیرید 90 220 4+1

 

ویژه گی های مجموعه اروپا یامان اولری عمرانیه

باید توجه داشته باشید که این مجموعه از امکانات بسیار زیادی برخوردار می‌باشد که در ادامه چند مورد از آن را برای شما عزیزان نام برده ایم:
سالن ورزشی
مناطق پیاده روی
باغ بچه ها
کافه
پارکینک
منطقه سبز
نگهبانی 24 ساعته
مغازه و ادارات
بازار خرید
بیمارستان
رستوران ها
مرکز خرید
جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این رزیدانس و سایر شهرک های مسکونی در تمام مناطق استانبول با کارشناسان ما از طریق تماس رایگان واتس آپ تماس حاصل فرمایید.

شما می توانید با خرید آپارتمان در این مجموعه مسکونی از شهروندی کشور ترکیه و اخذ پاسپورت این کشور که به صورت کاملا قانونی به شما و خانواده محترمتان ارائه میگردد بهره مند شوید.

پرسش و پاسخ

1بهترین روش اخذ شهروندی ترکیه چیست؟

سرمایه گذاری ملکی به میزان حداقل ۴۰۰ هزار دلار

2چگونه می شود برای فرزند بالای ۱۸ سال پاسپورت گرفت؟

با خرید یک یا چند ملک به ارزش ۴۰۰ هزار دلار

3روند درخواست شهروندی در ترکیه چگونه انجام می شود؟

: ابتدا برای مالک شماره مالیاتی و حساب بانکی افتتاح میشود. سپس ملک خریداری و سند اخذ میگردد. بعد از آن مدارک ترجمه و توسط وکیل به اداره مربوطه تحویل می شود. بعد از آمدن تأییدیه اولیه به مالک اقامت موقت داده شده و بعد از حدود ۳ ماه شهروندی اعطا میگردد. درصورتی که شهروند دائم ترکیه شدم، باید شهروندی فعلی

4مجوز اقامت چیست؟

همان کیملیک یا کارت شناسایی ملی است که به خارجیان داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *