خرید خانه در کادیکوی استانبول

بهترین پروژه های مسکونی در کادیکوی

جهت اطلاع از قیمت به روز شده تماس حاصل فرمایید

بررسی خرید خانه در کادیکوی

شهرک مسکونی فورتیس سینانلی 

 

کادیکوی را بدون شک باید از بهترین مناطق آسیایی استانبول دانست که البته از شاخص ترین مناطق استانبول نیز محسوب می شودکه برای خرید خانه توسط خارجیان بسیار مورد توجه بوده است و در سال های اخیر نیز آمار بسیار بالایی در خرید خانه بین خارجیان داشته است.
به علت قرارگیری مناطق بسیار مهم استانبول در منطقه کادیکوی مانند خیابان مطرح و مشهور بغداد و همچنین محلات خوشنامی مانند فنرباغچه و جاده بوستان در این ‌منطقه باعث شده تا کادیکوی در رتبه های بالای فهرست خرید خانه توسط خارجیان قرار گیرد.
کادیکوی به علت داشتن لوکیشن بسیار عالی با تمام امکانات از بهترین مناطق خرید خانه در استانبول محسوب‌می شود که البته در دسته مناطق گران استانبول قرار کرفته که در این مقاله به صورت کامل به توضیحات و جزئیات آن خواهیم پرداخت.

 

پروژه مسکونی کادیکوی ۱۰۷۱

 

چرا کادیکوی؟؟
در پاسخ به این سوال بسیار مهم عوامل زیادی دست به دست هم داده تا کادیکوی به عنوان قلب تپنده شهر استانبول برای خرید خانه تبدیل شود .ابتدا باید به محل قرارگیری منطقه کادیکوی توجه نمود که در یکی از بهترین نقاط استانبول و درست در دروازه آسیایی این شهر در کنار دریای مرمره واقع گردیده که از گذشته تا به کنون نیز مورد توجه بوده است.
جایگاه کادیکوی را در آسیایی استانبول باید مشابه با بشیکتاش در اروپایی استانبول دانست ،همانقدر مهم و حائز اهمیت برای خرید خانه مخصوصا برای خارجیان.
لاکچری ترین خیابان شهر استانبول باعث شده تا بسیاری از ایرانیان که به دنبال پاسپورت ترکیه می باشند کادیکوی و اطراف خیابان بغداد را برای زندگی انتخاب نمایند که مهمترین نقطه عطف خرید خانه در کادیکوی را باید خیابان بغداد استانبول دانست.
نکته بعدی انتخاب کادیکوی برای خرید خانه را باید تجمع افراد ‌متمول و ثروتمند در این منطقه دانست‌که سبب شده تا شخصیت های ثروتمند ایرانی نیز ترغیب به خرید خانه در کنار هم کیشان خود شوند.

ترانسفورم کادیکوی

کدام مناطق کادیکوی برای خرید خانه بهتر است؟؟
کادیکوی به طور کلی و در یک نگاه دارای محلاتی بسیار خوب برای زندگی برای خارجیان می باشد که همواره از آن ها استقبال شده است.
اما محلاتی که همواره برای خرید خانه توسط ایرانیان‌در منطقه کادیکوی مورد توجه بوده است را باید در حومه خیابان بغداد این منطقه دانست‌ که البته محلاتی که در جنوب این خیابان قرار گرفته اند مانند جاده بوستان،فنریولو،فنرباغچه و آجیبادم از محبوبیت بسیار بیشتری برخوردار می باشند که در نوار ساحلی کادیکوی واقع گردیده اند و دارای رزیدانس ها و شهرک لاکچری در این نقاط می باشند.
البته محله مشهور و معروف فیکیر تپه را نیز نباید فراموش کرد که با برج های لاکچری و لوکس خود باعث شده تا توجهات بسیاری را به خود معطوف نماید، منطقه فیکیر تپه با این که از محلات ساحلی کادیکوی محسوب نمی شود اما از مهمترین نقاط کادیکوی برای خرید خانه در کادیکوی می باشد‌ که باید توجه ویژه ای به آن شود.
رزیدانس های موجود در منطقه کادیکوی در سال های اخیر برای ایرانیان متقاضی دریافت پاسپورت ترکیه مورد توجه بوده است که براحتی با خرید آپارتمان یا ‌ویلا داخل این شهرک های لاکچری به شهروندی و پاسپورت ترکیه دست خواهند یافت.

 

img

 

رزیدانس مسکونی بروکلین پارک

کادیکوی از لحاظ امکانات چگونه است؟؟
کادیکوی را باید بدون شک از بهترین و کامل ترین مناطق کلانشهر استانبول از لحاظ امکانات دانست که در سطحی عالی در ردیف های اجتماعی و سیاسی و همچنین‌ ورزشی به صورت روزانه در خدمت ساکنین منطقه است.
مراکزفرهنگی بسیاری در منطقه کادیکوی در تمام‌محلات در اختیار شهروندان این منطقه است همچنین به لحاظ کافه و رستوران ها کادیکوی در رتبه اولین‌ مناطق استانبول است که کافه ،رستوران های بسیاری را درون خود جای داده است ،اکثر کافه های مطرح در کادیکوی در خیابان بغداد این منطقه مشغول فعالیت می باشند.
از لحاظ ورزشی نیز کلاب های بسیاری در کنار مجموعه بزرگ و شناخته شده فنرباغچه این منطقه مشغول خدمت رسانی می باشند.

 

چه طبقه ای از مردم در کادیکوی ساکنند؟
کادیکوی از مناطق برتر استلنبول است که جایگاه افراد سطح بالا و تحصیلکرده و البته ثروتمند درون خود می باشد.بسیاری از تجار و بازرگانان مطرح از تمام کشورهای خارجی درکادیکوی استانبول مشغول زندگی می باشند .در سال های اخیر و با توجه به اخذ پاسپورت ترکیه با مبلغ 400هزار دلار بسیاری از افراد متمول ایرانی مایل به زندگی در کادیکوی شده اند که این امر نیز ساختار ثروتمند نشین و مدرن و البته زیبای کادیکوی است که تعداد آنها بر اساس آمار نیز بالا می باشد.
به طور کلی کادیکوی را نیز باید در کنار بشیکتاش و ساریر و شیشلی از برترین مناطق استانبول دانست که جایگاه ثروتمندان استانبول محسوب می شود.

رزیدانس مسکونی بایاش ۲۱۶

هزینه زندگی در کادیکوی؟؟
کادیکوی در کنار بشیکتاش و ساریر و شیشلی از گرانترین مناطق شهر استانبول محسوب می شود.
کادیکوی به علت گران بودن قیمت خانه ها و قرارگیری خیابان بغداد و فروشگاه های لاکچری و برند داخل این‌منطقه و قرارگیری ثروتمندان و افراد متمول در این منطقه باعث شده تا کادیکوی را به یکی از گرانترین‌ مناطق استانبول تبدیل نماید.

همه چیز درباره کادیکوی

کادیکوی
کادیکوی استانبول
kadikoy istanbul

منطقه کادیکوی استانبول  یکی از مناطق استانبول در قسمت آسیایی است که از غرب و جنوب با دریای مرمره از شمال با منطقه اسکودار از شمال شرق با منطقه آتاشهیر و از شرق با منطقه مال تپه همسایه است.

یکی از زیباترین و طولانی‌ترین ساحل‌های شهر استانبول در منطقه کادیکوی واقع گردیده که طول آن به ۲۱ کیلومتر می‌رسد که از محله حیدر پاشا آغاز و به محله بوستانجی ختم می‌گرد.

منطقه کادیکوی را می‌توان یکی از شلوغ‌ترین مناطق واقع در قسمت آسیایی استانبول نام برد. منطقه کادیکوی از قدیمی‌ترین مناطق آسیایی است که بناهایی از دوره عثمانی نیز در آن به چشم می‌خورند.

کادیکوی کجاست
کادیکوی کجاست

پیدایش و تأسیس منطقه به قرن نوزدهم میلادی باز می‌گردد که در آن دوره اقدام به ساخت شهرک‌های مسکونی در این منطقه گردیده شده.

این منطقه استانبول منطقه‌ای مهم با دسترسی‌های بسیار زیاد در حوزه حمل و نقل می‌باشد. لذا منطقه کادیکوی مناطق مختلف استانبول را به یکدیگر متصل می‌نماید. منطقه کادیکوی در بررسی آماری سال ۲۰۱۵ رتبه دوم بررسی برای کیفیت زندگی در شهر استانبول را نصیب خود کرده است.

منطقه کادیکوی در سال‌های ۱۸۶۹ تا ۱۹۴۰ زیرمجموعه و تحت پوشش منطقه اسکودار بود که در سال ۱۹۸۴ به منطقه‌ای مستقل با شهرداری جدید تبدیل گردید.

کادیکوی استانبول
کادیکوی استانبول

در منطقه کادیکوی در محله‌های مانند بهاریه، موهوردار، مودا، گوزتپه و ارن‌کوی و بوستانجی تا دهه ۵۰ اغلب ساکنین این مناطق را ثروتمندان تشکیل می‌دادند. در دهه ۱۹۳۰ ساختمان‌های جدید بین کادیکوی و بوستانجی در این مناطق پدیدار آمدند که شکلی زیبا به کادیکوی بخشیدند.

ویلاها و بناهای بسیار لوکس در خیابان بغداد از سال 1950 به بعد کادیکوی را به منطقه‌ای پیشترفته تبدیل کرد که جمعیت آن رو به افزایش است.

افتتاح پل سفر در سال ۱۹۷۲ باعث تقویت روابط بین دو طرف شهر شد و منجر به افزایش تعادل جمعیت کادیکوی گردید. پس از سال ۱۹۸۴ جاده ساحلی طولانی بین کادیکوی و پندیک در آخرین مناطق ساحلی ساخته و مورد بهره‌برداری قرار گرفته.

کادیکوی

در سال ۲۰۱۴ در منطقه کادیکوی تعداد ۵۴ مدرسه ابتدایی ۵۸ مدرسه راهنمایی ۴۵ دبیرستان و ۱۱ مرکز آموزش ویژه و توانبخشی در منطقه کادیکوی وجود داشته است. مؤسسات آموزش عالی شامل دانشگاه مارمارا، دانشگاه Doğuş و دانشگاه اوکان نیز در این منطقه مشغول به فعالیت می‌باشند. در کل ۱۲ بیمارستان وجود دارد که ۳ بیمارستان دولتی و ۹ بیمارستان بخش خصوصی می‌باشند.

خیابان بهاریه کادیکوی
خیابان بهاریه

خیابان بهاریه یکی از زیباترین خیابان‌های منطقه کادیکوی می‌باشد که شهرت خاصی در شهر استانبول را نیز دارا می‌باشد. برخی از سینماها و تئاترها و فضاهای فرهنگی در این خیابان مشغول به فعالیت می‌باشند. در سال ۱۹۹۲ خیابان بهاریه به جاده پیاده‌روی تبدیل گشت که چهره‌ای خاص به آن بخشیده است. فرهنگسراهای متعددی همچون جاده بوستان، خانه اپرای ثریا سینما رکس کادیکوی، و موزه اسباب بازی‌های استانبول نیز در این خیابان واقع گردیده است.

خیابان بغداد کادیکوی
خیابان بغداد

خیابان بغداد استانبول نیز در منطقه کادیکوی واقع است که از مطرح‌ترین و به‌نام‌ترین خیابان‌های شهر استانبول به شمار می‌آید که سابقه‌ای قدیمی و شهرتی خاص دارد.

این خیابان تقریباً موازی با خط ساحل دریای مرمره می‌باشد که مهم‌ترین بخش خیابان ترافیک یک‌طرفه آن از شرق به غرب می‌باشد.

خیابان بغداد  را ازخیلی جهات و اهمیت و زرق و برق می‌توان با خیابان استقلال استانبول در بخش اروپایی مقایسه کرد.

این خیالان اصلی در یک منطقه مسکونی در مقیاس بالاست. خیابانی یک‌طرفه، با درختانی قدیمی و زیبا با مراکز خرید، فروشگاه‌های بزرگ و فروشگاه‌های مُد و فَشن روز دنیا و فروشگاه‌هایی زیبا با مارک‌های معروف دنیا، رستوران‌های بین‌المللی ، بارها و کافه‌ها از جمله مکان‌های خاص این خیابان می‌باشند.

خیابان بغداد کادیکوی
خیابان بغداد

خیابان بغداد می‌تواند به عنوان یک مرکز خرید بزرگ در فضای باز در نظر گرفته شود.

بیشتر فروشگاه‌های خرده‌فروش در تمام روزهای هفته از جمله ظهر یکشنبه باز می‌باشند.

به‌طور کلی بیشترین فروشگاه‌ها و مراکز خرید در این خیابان فی‌مابین محله‌های سوآدیه و جاده بوستان می‌باشند که مراکز خرید و فروشگاه‌های مد در آن واقع گردیده.

در خیابان بغداد علاوه بر گزینه‌های اتوبوس و تاکسی، گزینه‌های حمل و نقل متنوعی نیز وجود دارند. پایانه‌های مسافری همچنین کشتی پرسرعت کاتاماران با سرعت بالا در کادیکوی و بوستانجی و راه‌آهن منطقه‌ای در شمال خیابان واقع شده و به مسافرین خدمات ارائه می‌نماید.

محله بوستانجی همچنین دارای اسکله‌ای برای کشتی‌های مسافرتی است که ارتباط با بخش اروپایی این شهر و همچنین جزایر پرنسس را نیز فراهم می‌کنند.

تیم فوتبال فنرباغچه
تیم فوتبال فنرباغچه

تیم فوتبال فنرباغچه  یکی از پرطرفدارترین و مطرح‌ترین تیم‌های ورزشی کشور ترکیه و شهر استانبول در منطقه کادیکوی متولد و به یکی از قطب‌های این کشور تبدیل گردید.

استادیوم فوتبال تیم فنرباغچه یکی از زیباترین استادیوم های ورزشی در استانبول می‌باشد که در محله فنرباغچه منطقه  واقع گردیده که سالانه پذیرای تعداد زیادی از طرفداران این تیم ورزشی در این منطقه است.

به غیر از باشگاه‌ فنرباغچه بیش از ۱۰۰ کلوپ ورزشی دیگر در رشته‌های بسکتبال، والیبال، شنا، قایقرانی، تیراندازی، بیلیارد، ژیمناستیک و تکواندو و سوارکاری نیز در این منطقه مشغول به فعالیت می‌باشند.

کادیکوی استانبول

جمعیت منطقه از زمان تأسیس این منطقه به سرعت افزایش یافته و نرخ رشد سالانه جمعیت به ۱۰ درصد در دهه ۱۹۷۰ رسیده است. اگرچه در دهه ۱۹۸۰ سرعت رشد جمعیت کند شد جمعیت این منطقه تا سال ۲۰۰۹ هنگامی که به حد فعلی خود رسید به طور مداوم افزایش یافت. جمعیت منطقه کادیکوی طی سرشماری‌های سال ۲۰۱۹ به 530 هزار نفر رسیده است.

 

حمل و نقل
حمل و نقل

منطقه‌ کادیکوی از نظر حمل و نقل کشور ترکیه از جایگاه مهمی برخوردار است. برخی از اصلی‌ترین مسیرهای حمل و نقل که مراکز مختلفی را از آسیا به نواحی مختلف در این شهر متصل می‌کند.

مهم‌ترین اتوبانی که از منطقه‌ کادیکوی عبور می‌کند اتوبان D100 است که در گذشته با آنکارا آسفالت یا بزرگراه E5 شناخته می‌شد.

یکی از مهم‌ترین عوامل حمل و نقل در منطقه‌  اولین ایستگاه خط ریلی است که مراکز مختلف منطقه آسیایی را به استانبول متصل می‌کند. ایستگاه راه‌آهن حیدرپاشا، ساختمان ایستگاه و سایر امکانات راه‌آهن در محله حیدرپاشا در منطقه کادیکوی قرار گرفته است.

ایستگاه مترو کادیکوی
ایستگاه مترو کادیکوی

این ایستگاه به‌ طور کلی از لحاظ حمل‌ و نقل مسافر در قسمت آسیایی استانبول نقش بسیار مهمی را دارد.

بخش قابل توجهی از ساکنین منطقه  از کشتی‌های خط شهری استفاده می‌کنند.

اسکله‌های کشتی در این منطقه در محله‌های حیدرپاشا و بوستانجی و کادیکوی قرار دارند.

همچنین از اسکله‌های اتوبوس دریایی در کادیکوی و بوستانجی نیز خدمات منظم اتوبوس وجود دارد.

در سال‌های قبل حدفاصل ۱۹۳۴ تا ۱۹۳۶ خطوط تراموا در بین مناطق کادیکوی و مودا و فنرباغچه به فعالیت می‌پرداختند که با بازسازی این خطوط در سال ۲۰۰۳ به عنوان یک تراموای نوستالژی بازسازی گشت.  .

از دیگر نکات مهم در حوزه حمل و نقل در این منطقه می‌توان به ایستگاه مترو کادیکوی که در مرکز این منطقه در خط M4 واقع شده نیز اشاره کرد.

 

خرید خانه در کادیکوی استانبول

خرید خانه در کادیکوی استانبول

موقعیت مکانی و دسترسی منطقه کادیکوی روی نقشه گوگل

خرید خانه در کادیکوی استانبول

ویدیوهای منطقه کادیکوی

 

یوتیوب

 

پخش از طریق یوتیوب


.

.

.

جمعیت

خیابان بغداد کادیکوی
خیابان بغداد

 

 

 

 

 

 

 

 

جمعیت سال
532.835 ۲۰۱۰
531.997 ۲۰۱۱
521.005 ۲۰۱۲
506.293 ۲۰۱۳
482.571 ۲۰۱۴
465.954 ۲۰۱۵
452.302 ۲۰۱۶

تمام مراکز خرید منطقه کادیکوی به همراه آدرس

اماکن دیدنی و آثار تاریخی کادیکوی

بهترین هتل های منطقه کادیکوی

تمام محلات کادیکوی

محله ۱۹ مایس
 • 19 Mayıs Mahallesi
محله گوزتپه
 • Göztepe Mahallesi
محله آجیبادم
 • 19 Mayıs Mahallesi
محله حسن پاشا
 • Hasanpaşa Mahallesi
محله بوستانجی
 • Bostancı Mahallesi
محله کوشویولو
 • Koşuyolu Mahallesi
محله جاده بوستان
 • Caddebostan Mahallesi
محله کوزیاتایی
 • Kozyatağı Mahallesi
محله جعفرآقا
 • Caferağa Mahallesi
محله مردیون کوی
 • Merdivenköy Mahallesi
محله دوملوپینار
 • Dumlupınar Mahallesi
محله عثمان آقا
 • Osmanağa Mahallesi
محله ایتیم
 • Eğitim Mahallesi
محله رسیم پاشا
 • Rasimpaşa Mahallesi
محله ارن کوی
 • Erenköy Mahallesi
محله صحرای جدید
 • Sahrayı Cedit Mahallesi
محله فنرباغچه
 • Fenerbahçe Mahallesi
محله سوادیه
 • Suadiye Mahallesi
محله فنریولو
 • Feneryolu Mahallesi
محله زوهتو پاشا
 • Zühtüpaşa Mahallesi
محله فیکیر تپه
 • Fikirtepe Mahallesi

بازار های روز و محلی کادیکوی

ایام هفته نام بازار آدرس
شنبه SAHRAİ CEDİD
یکشنبه BAKKALKÖY
دوشنبه GÖZTEPE
سه شنبه KADIKÖY MERKEZ Hasanpaşa Mah. Mandıra Cad. No:1
چهار شنبه YENİ SAHRA
پنج شنبه ERENKÖY
جمعه FİKİRTEPE

بیمارستان های منطقه کادیکوی

نام بیمارستان درجه تلفن آدرس
Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

بیمارستان دولتی مغز و اعصاب ارن کوی

دولتی 02163025959 Sinan Ercan Caddesi No:29 Kazasker Erenköy 34736 Kadıköy – İstanbul
Yeditepe Üniversitesi Koşuyolu Hastanesi

بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی هفت تپه

دانشگاهی 02124447000 Koşuyolu Mahallesi Koşuyolu Caddesi No:168 34718 Kadıköy – İstanbul

بیمارستان خصوصی کوزیاتاغی آجیبادم

خصوصی 02165714444

بیمارستان خصوصی مدیکال پارک

خصوصی 02164684444 Merdivenköy Mah. 23 Nisan Sok. 17 Kadıköy, İstanbul

داروخانه های منطقه کادیکوی

نام داروخانه آدرس تلفن
Acıbadem Plus Eczanesi Acıbadem Mahallesi Acıbadem Caddesi 116A Kadıköy / Istanbul (İş Bankası Blokları Karşısı – Cadde Üzeri Emirzade Kebap Yanı) 0 (216) 326-50-72
Ahmet Ferit Eczanesi Sahrayıcedit Mahallesi Mengi Sokak 13-A Sahrayıcedit / Kadıköy / Istanbul 0 (216) 411-66-21
Akademi Eczanesi Rasimpaşa Mahallesi, Org. Şahapgürler Caddesi, No. 4 Rasimpaşa Kadıköy / Istanbul 0 (216) 336-54-61
Akalın Eczanesi Merdivenköy Mahallesi Şairarşi Caddesi 7D/7E Merdivenköy / Kadıköy / Istanbul 0 (216) 566-03-30
Aksu Eczanesi Göztepe Mahallesi Rıdvan Paşa Sokak 16-18Ab Göztepe / Kadıköy / Istanbul (Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi,) 0 (216) 350-15-86
Aktaş Eczanesi Merdivenköy Mahallesi Dr. Erkin Caddesi 16-18/a Merdivenköy / Kadıköy / Istanbul (Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Kapısı Karşısı) 0 (216) 567-24-42
Alioğlu Eczanesi 19 Mayıs Mahallesi, Sultan Sokak, No. 15/a Erenköy Kadıköy / Istanbul 0 (216) 357-47-27
Altıyol Merkez Eczanesi Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi 70-72 Osmanağa / Kadıköy / Istanbul (Kadıköy Boğa Heykelinden Rıhtıma Doğru Giderken 50 Mt Aşağıda Solda) 0 (216) 347-42-85
Anık Eczanesi 19 Mayıs Mahallesi, Bayar Caddesi, No. 14/1 Ondokuzmayıs Kadıköy / Istanbul 0 (216) 408-12-50
Anıl Eczanesi 19 Mayıs Mahallesi, Sinan Ercan Caddesi, No. 27 Ondokuzmayıs Kadıköy / Istanbul 0 (216) 361-43-63
Arcan Eczanesi Caddebostan Mahallesi Hamam Sokak 4-6A Caddebostan / Kadıköy / Istanbul 0 (216) 368-73-51
Arel Eczanesi Bostancı Mahallesi, Vukela Caddesi, No. 23 Bostancı Kadıköy / Istanbul 0 (216) 384-05-16
Artı Eczanesi Göztepe Mahallesi, Mustafa Mashar Bey Sokak, No. 46/a Göztepe Kadıköy / Istanbul 0 (216) 602-11-70
Arzu Eczanesi Kozyatağı Mahallesi, Korkut Sokak, No. 21/b Kozyatağı Kadıköy / Istanbul 0 (216) 384-03-03
Aşık Eczanesi Koşuyolu Mahallesi Kalfaçeşme Sokak 10 Koşuyolu / Kadıköy / Istanbul (Eski Validebağ Öğretmenler Hastanesi Karşısı) 0 (216) 325-17-79
Ata Eczanesi Göztepe Mahallesi, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, No. 219/a Kadıköy / Istanbul 0 (216) 567-57-60
Atalay Eczanesi Erenköy Mahallesi Kaptanarif Sokak 55/24 Erenköy / Kadıköy / İstanbul 0 (216) 355-00-72
Aylin Eczanesi Koşuyolu Mahallesi Koşuyolu Caddesi 95A Koşuyolu / Kadıköy / Istanbul (Medipol Yokuşu Bitimi Sağda Köşede) 0 (216) 545-03-23
Aynur Eczanesi Erenköy Mahallesi, Hatboyu Caddesi, No. 27 Erenköy Kadıköy / Istanbul 0 (216) 359-50-67
Ayşe Lerzan Eczanesi Osmanağa Mahallesi, Söğütlüçeşme Caddesi, No. 6/a Osmanağa Kadıköy / Istanbul 0 (216) 348-29-92
Bahariye Eczanesi Caferağa Mahallesi Sakızgülü Sokak 31 Bahariye / Kadıköy / Istanbul (Reks Sineması Sokağı, Ziraat Bankası Karşı Sokağı) 0 (216) 336-74-05
Bahariye Yavuz Eczanesi Osmanağa Mahallesi, Nail Bey Sokak, No. 4-6 Kadıköy / Istanbul 0 (216) 450-11-55
Berül Eczanesi Erenköy Mahallesi, Nurettin Ali Berkol Sokak, No. 11/b Erenköy Kadıköy / Istanbul 0 (216) 356-18-19
Beytül Eczanesi Acıbadem Mahallesi Sokullu Sokak 4A Kadıköy / Istanbul (Nb Kadıköy Hastanesi Karşısı) 0 (216) 428-54-50
Bilge Eczanesi Bostancı Mahallesi, Kocayol Caddesi, No. Kerem Bey Sokak, Kadıköy / Istanbul 0 (216) 445-07-26
Birol Eczanesi Caferağa Mahallesi Moda Caddesi 113/a Caferağa / Kadıköy / Istanbul (Vakıflar Bankası Moda Şubesi Yanı) 0 (216) 338-58-95
Birsu Eczanesi Caferağa Mahallesi, Moda Caddesi, No. 50/b Kadıköy / Istanbul 0 (216) 565-64-41
Bizim Evin Eczanesi Feneryolu Mahallesi, Atılay Sokak, No. 17/1 Feneryolu Kadıköy / Istanbul 0 (216) 566-61-06
Bostancı Merkez Eczanesi Bostancı Mahallesi, Prof. Ali Nihat Tarlan Caddesi, No. 17/19-B Kadıköy / Istanbul 0 (216) 361-19-19
Burkay Eczanesi Göztepe Mahallesi, Mustafakaya Sokak, No. 18/b Göztepe Kadıköy / Istanbul 0 (216) 567-22-22
Cadde Eczanesi Suadiye Mahallesi, Vapur Yolu Sokak, No. 2B Suadiye Kadıköy / Istanbul 0 (216) 386-64-44
Caddebaşı Eczanesi Bostancı Mahallesi Bağdat Caddesi 513/a Bostancı / Kadıköy / Istanbul (Bağdat Caddesi Üzerinde Bostancı Karakoluna Gelmeden) 0 (216) 464-24-47
Caddebostan Nar Eczanesi Caddebostan Mahallesi, Tanzimat Sokak, No.4/d Caddebostan Kadıköy / Istanbul 0 (216) 358-05-55
Caddebostan Plus Eczanesi Caddebostan Mahallesi Ömer Paşa Sokak 1A Caddebostan / Kadıköy / Istanbul (Bağdat Caddesi,asyapazarı Karşısı, Ziraat Bankası Çaprazı) 0 (216) 350-10-12
Çağla Eczanesi 19 Mayıs Mahallesi Sinan Ercan Caddesi 6B Ondokuzmayıs / Kadıköy / Istanbul (Kazasker Cami Yanı) 0 (216) 464-33-30
Çağrı Selamiçeşme Eczanesi Fenerbahçe Mahallesi Bağdat Caddesi 168D Fenerbahçe / Kadıköy / Istanbul 0 (216) 360-62-55
Çalış Eczanesi Merdivenköy Mahallesi, Ressam Salih Ermez Caddesi, No. 17/2-B Merdivenköy Kadıköy / Istanbul 0 (216) 566-58-00
Can Ece Eczanesi Merdivenköy Mahallesi, Merdivenköy Yolu Caddesi, No. 6-B Merdivenköy Kadıköy / Istanbul 0 (216) 566-50-24
Canan Odabaşı Eczanesi Kozyatağı Mahallesi, Korkut Sokak, No.10/a Kadıköy / Istanbul 0 (216) 445-55-56
Çankaya Eczanesi 19 Mayıs Mahallesi, Okur Sokak, No.9/a Kadıköy / Istanbul 0 (216) 416-55-23

اشتراک گذاری مطلب:

آخرین ملک ها

آخرین تور ها