اجاره خانه در مال تپه استانبول

شهرک مورد نظر خود را انتخاب نمایید

رزیدانس دراگوس باشیاپیت رزیدانس
.
رزیدانس مسکونی باشیاپیت دراگوس در منطقه مال تپه شهر استانبول ترکیه در قسمت آسیایٔی آن واقع گردیده که از لوکیشن بسیار خوبی برخوردار است.
.
رزیدانس مسکونی دراگوس مال تپه که مراحل ساخت آن به تازه گی به پایان رسیده است از رزیدانس های لوکس منطقه خواهد بود.
.
سازه این رزیدانس بسیار شیک و جذاب است ، همچنین متریال به کار رفته در این رزیدانس از سطح بسیار بالایٔی با کیفیت درجه یک برخوردار است.
.
دراگوس مالتپه در ۲۵ طبقه با چند بلوک مختلف ساخته شده و همچنین دارای چندین پارکینگ سرپوشیده برای تمام واحدها می باشد.
.
این رزیدانس مسکونی دارای کلیه امکانات تفریحی و رفاهی درون خود می باشد .استخر ،سونا، جکوزی، باشگاه های بدنسازی از جمله امکانات این رزیدانس مسکونی است.همچنین مارکت و فروشگاه هایٔی نیز در این رزیدانس قرار است مشغول به فعالیت شوند.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی دراگوس
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

.

پروژه مسکونی نارلایف مال تپه استانبول

شهرک مسکونی نارلایف مال تپه از رزیدانس های خوبه منطقه مال تپه استابول است که در شمال این منطقه جای گرفته است.
.
رزیدانس مسکونی نارلایف دارای تمام امکانات رفاهی مانند استخر ، سونا، جکوزی ، نگهبانی زمین های بازی ، خانه داری و کلیه امکانات رفاهی دیگر در حد خوب می باشد.
.
از ویژه گی های این رزیدانس می توان به لوکیشن جالب این مجموعه در کنار جنگل های منطقه مال تپه استانبول در شمال این منطقه اشاره نمود که ویو آپارتمان های موجود در آن بسیار عالی می باشد.
.
رزیدانس نارلایف در منطقه خوب و شناخته شده مال تپه استانبول از جمله مناطق سطح بالا در قسمت آسیایٔی استانبول می باشد که دارای جایگاه خوب در بین‌مناطق استانبول است.
.
رزیدانس نارلایف استانبول از لحاظ دسترسی عمومی مقداری با اتوبان D100 که اصلی ترین راه منطقه مال تپه محسوب می شود فاصله دارد.اما دلموش ها از مقابل این منطقه در حال حرکت و خدمت رسانی می باشند.
.
قیمت آپارتمان در مجموعه نارلایف در کمترین حالت از ۳۰۰ هزار لیر با احتساب واحدی معمولی استارت می شود و با تغییر ویوو و طبقه و سایر امکانات و متراژ ، قیمت تغییر خواهد نمود.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی نارلایف
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

مجموعه مسکونی نیدا پارک 

سازه ای لوکس و مدرن در یکی از مناطق لوکس آسیایٔی شهر استانبول ترکیه در منطقه مال تپه که اخیرا مورد بهره برداری و افتتاح قرار گرفته است.
.
این شهرک مسکونی با سازه ای لوکس و مدرن از جمله برج های معروف در قسمت آسیایٔی شهر استانبول به حساب می آید.
.
منطقه مال تپه استانبول به علت داشتن سازه های معروف و بافت شهری مدرن از جمله مناطق استانبول می باشد که توجهات را به خود جلب نموده است .
.
این منطقه در سال های اخیر رشد چشمگیری از لحاظ خرید ملک توسط خارجیان پیدا کرده و از جمله مناطق با رتبه بالا برای خرید ملک می باشد.
شما می توانید با مراجعه به وبسایت iistanbul.ir در بخش استانبول گردش اطلاعات کامل و جامعی راجع به مناطق استانبول و منطقه مال تپه بدست آورید.
.
نیدا پارک مال تپه دارای کلیه امکانات رفاهی به صورت لوکس و مدرن می باشد که توانسته مخاطب خود را به سرعت جذب نماید این شهرک دارای سالن های ورزشی متعدد استخر های شنا روباز و سر پوشیده زمین های ورزشی تنیس ، زمین بسکتبال پارک کودکان و مارکت های زنجیره ای معروف مانند میگروس داخل خود مجموعه می باشد.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی نیدا پارک 
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

.
قیمت مجموعه نیدا پارک با توجه به لوکیشن خوب و نوساز بودن مجموعه و امکاناتی که به مشتریان می دهد تقریبا مناسب ارزیابی گشته استارت پایه قیمت در این مجموعه با احتساب واحد یک خوابه با ویوو متوسط از ۷۰۰ هزار لیر استارت شده است.

رزیدانس مسکونی ریتیم استانبول

مجموعه مسکونی ریتیم استانبول را بدون شک باید از بهترین رزیدانس های مسکونی منطقه مال تپه دانست که دارای ویژه گی متعددی است که به آنها خواهیم پرداخت .
.
ریتیم استانبول به عنوان رزیدانسی برتر شامل ویژه گی های بسیاری مانند دسترسی عمومی بسیار عالی و نزدیکی به ایستگاه مترو و همچنین بزرگراه اصلی منطقه مال تپهE5 و ایستگاه مترو باس است که برای یک رزیدانس مسکونی بسیار مهم می باشد.
.
از دیگر ویژه گی های این شهرک مسکونی زیبا باید به سازه و معماری شیک این رزیدانس مسکونی اشاره کرد که توسط یکی از هلدینگ های برتر ساختمانی در شهر استانبول ساخته شده است .
.
ریتیم استانبول در کنار مراکز خرید معروف و شناخته شده منطقه مال تپه مانند مال تپه پارک و پیازا قرار گرفته که برای ساکنین ‌و اهالی مجموعه بسیار مهم و عالی می باشد و از نکات برتر این رزیدانس محسوب می شود.
.
مجموعه مسکونی ریتیم استانبول دارای تمام امکانات رفاهی در سطحی خوب و عالی برای یک شهرک مسکونی است که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی می باشد.
این رزیدانس دارای استخرهای شنا ،مجموعه های خوب ورزشی با امکانات کامل و سونا و جکوزی ،زمین های بازی و پارک های کودکان می باشد که در دسترس ساکنین قرار گرفته است.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی ریتیم استانبول
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی دلوکسیا دراگوس

بر اساس نمای زیبا و سازه ای بینظیر مجموعه مسکونی دلوکسیا دراگوس در منطقه مال تپه استانبول بسیار مورد توجه است و در سال های اخیر نیز از این مجموعه مسکونی زیبا استقبال گسترده ای شده و بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
.
این رزیدانس مسکونی در قلب منطقه مال تپه و در بین ساحل معروف این منطقه و بزرگراه E5 قرار گرفته که اتوبانی آسیایی و اروپایی است و به لحاظ حمل و نقل شهری در استانبول بسیار مهم می باشد.
.
رزیدانس مسکونی دلوکسیا دراگوس مال تپه با توجه به لوکیشن و قرار گیری در نزدیکی ایستگاه مترو مال تپه استانبول دارای ویژه گی های متعدد دیگری نیز می باشد که به آن اشاره خواهیم نمود.
.
اکثر واحد آپارتمان های این رزیدانس مسکونی دارای منظره زیبا از پارک ساحلی مال تپه و دریا و همچنین جزایر آدالار می باشد که براحتی قابل مشهاهده می باشد که از آن استقبال بسیار زیادی نیز شده است .
.
این مجموعه مسکونی دارای دسترسی عالی نسبت به مراکز خرید معروف منطقه مال تپه است که از دیگر ویژه گی های این رزیدانس محسوب می شود.
همچنین این مجموعه مسکونی دارای تمام امکانات رفاهی با کیفیتی بسیار عالی است که مشغول خدمت رسانی می باشد.
.
رزیدانس مسکونی دلوکسیا دراگوس دارای اتاق تی وی و کلاب کودکان و سالن های کنفرانس و همچنین استخر های شنا و مجموعه های ورزشی و سالن هی فیتنس با امکاناتی خوب و حمام ترکی و سونا و جکوزی و زمین های بازی نیز می باشد.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی دلوکسیا دراگوس
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی داپ رویال

داپ رویال مال تپه ار رزیدانس های مسکونی است که از زمان ساخت و افتتاح همواره مورد توجه بوده و توانست که در فاصله ای کوتاه در جذب مخاطب خود بسیار موفق عمل نماید و خارجیان زیادی از اکثر کشورهای جهان را وادار به خرید واحد مسکونی درون خود نماید.
.
داپ رویال استانبول با ساختاری بسیار حرفه ای و سیستم مدیریتی توانمند محیطی عالی را برای سکونت و لذت بردن از امکانات و ترازی عالی برای زندگی در مجموعه ای اوکس را برای ساکنین فراهم آورده است.
.
مجموعه به لحاظ لوکیشن و قرار گیری در مکانی‌بسیار ایده آل در قلب منطقه مال تپه و درست در فاصله ای ۱۰۰ متری از ایستگاه مترو باس منطقه مال تپه واقع شده که از ویژه گی های منحصر به فرد این رزیدانس مسکونی محسوب می شود.
.
این رزیدانس مسکونی در فاصله کوتاهی تا ساحل معروف منطقه مال تپه قرار دارد که پارک بزرگی در آن ساخته شده و از اماکن تفریحی منطقه مال تپه محسوب می شود.
.
رزیدانس مسکونی داپ رویال دارای تمام امکانات رفاهی و اجتماعی با کیفیتی عالی است که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی می باشند .
مجموعه های ورزشی ،پارک کودکان ،زمین های بازی و فیتنس مجموعه به همرا استخرهای شنا و سونا و جکوزی از دیگر امکانات کامل مجموعه می باشد.
.
این رزیدانس در بین سایر شهرک های مسکونی منطقه مال تپه توانسته امتیاز بسیار خوبی در باره خرید اتباع خارجی درون حود کسب نماید.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی داپ رویال
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی نِوادا

هلدینگ معروف ساختمانی داپ از برجسته ترین شرکت های ساختمانی در استانبول است که پروژه های بسیاری را به نام خود ثبت نموده و دارای شهرتی بسیار مخصوصا در قسمت آسیایی استانبول است .
مجموعه مسکونی نوادا در منطقه خوب و شناخته شده مال تپه را نیز این شرکت ساختمانی مورد ساخت و بهره برداری قرار داده که از بهترین رزیدانس های منطقه مال تپه استانبول به شمارمی رود و توانسته تا مخاطبان بسیاری را به دست آورد.
.
این رزیدانس مسکونی با مشاعات بسیار قوی و مدیریت سطح بالای خود توانست تا از روزهای ابتدایی تا هم اکنون مخاطبان بسیاری را به خود اختصاص دهد و از رزیدانس های برتر منطقه شناخته شود.
.
موقعیت و قرارگیری این رزیدانس در یکی از بهترین محلات منطقه مال تپه است و در فاصله بسیار کوتاهی تا پارک ساحلی مال تپه و دریا قرار دارد که از لحاظ لوکیشن و نزدیکی به ایستگاه مترو منطقه نیز در مکانی عالی است.
.
رزیدانس مسکونی نوادا مال تپه دارای امکانات و مشاعات کامل با کیفیتی درجه یک است که به صورت روزانه خدمات به ساکنین مجموعه ارائه مینماید.
از جمله امکانات در این مجموعه مسکونی باید به استخر سرپوشیده و روباز و همچنین باشگاه های ورزشی و سونا و جکوزی اشاره نمود که در کنار پارک های کودکان و زمین های بازی دردسترس ساکنین مجموعه می باشد.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی نِوادا
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی داپ وازو

از برترین سازه های مسکونی هلدینگ ساختمانی داپ در منطقه مال تپه استانبول که از رزیدانس های برتر و مشهور این منطقه نیز محسوب می شود باید به رزیدانس مسکونی وازو اشاره نمود .
.
این‌مجموعه مسکونی لاکچری که در قالب هتل پنج ستاره شناخته می شود توانسته تا از زمان تاسیس تا اکنون از رزیدانس های لاکچری و سطح بالای منطقه خود را مطرح نماید و تعداد زیادی از اتباع خارجی را برای خرید‌واحد مسکونی در این برج ها وادار نماید.
.
وازو در اکثر سایت های جهانی رزرو آپارتمان مانند بوکینگ فعال است و می توان به صورت آنلاین در این مجموعه اقدام به اجاره واحد مسکونی برای تایم دلخواه نمود که به اعتبار این مجموعه افزوده است.
.
سازه زیبا و معماری تحسین برانگیز در این برج های زیبا که در کنار یکدیگر قرار گرفته اند خود یکی از عوامل جذب مشتری داخلی و خارجی بوده است .
.
وازو دارای مشاعاتی کامل با امکانات کامل در سطحی عالی است که در تمام فصول مشغول خدمت رسانی به اعالی مجموعه می باشند و این امر باعث شده تا رضایت ساکنین را جذب نماید.
.
استخرهای روباز و سرپوشیده و مجموعه های ورزشی گوناگون به همراه باشگاه های بدنسازی و زمین های بازی و پارک کودکان در کنار سونا و جکوزی موفق عمل نمایند.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی داپ وازو
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی نُوو دراگوس

از مجموعه های مسکونی سطح بالا در منطقه مال تپه استانبول که از زمان افتتاح تا کنون بسیار مورد توجه قرار گرفته است باید به شهرک مسکونی نوو دراگوس در این منطقه اشاره نمود که دارای تمام امکانات رفاهی و اجتماعی با کیفیتی عالی است که در خدمت اعضای مجموعه می باشد.
.
رزیدانس مسکونی نوو استانبول در محله جویزلی قرار گرفته که از محلات خوب منطقه مال تپه است و در فضایی بین اتوبان E5 و ساحل منطقه مال تپه قرار گرفته و فاصله آن تا پارک ساحلی و ساحل زیبا و معروف منطقه مال تپه کوتاه است .
.
از لحاظ امکانات عمومی این مجموعه مسکونی دارای تمام امکانات و مشاعات بسیار قوی برای ساکنین است که به صورت روزانه مشغول خدمت رسانی به ساکنین می باشد.
.
این رزیدانس مسکونی دارای امکاناتی مانند استخرهای شنا و مجموعه های ورزشی و باشگاه های فیتنس و پارکهای کودکان و همچنین زمین های ورزشی گسترده است که در فضایی وسیع برای ساکنین تدارک دیده شده است.
.
از لحاظ قیمتی مجموعه نسبت به امکاناتی که دارد و مشاعت بسیار عالی با کیفیتی بسیار عالی بسیار خوب و مناسب ارزیابی شده است که در سال های اخیر از این‌مجموعه مسکونی به شدت استقبال شده است.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی نُوو دراگوس
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی کایم

مجموعه مسکونی کایم مال تپه که به تازه گی امور ساخت و ساز در آن به پایان رسیده است از رزیدانس های برتر منطقه مال تپه استانبول به حساب می آید که دارای ساختاری مدرن ،شیک و زیبا می باشد که مورد توجه اتباع خارجی برای خرید خانه در این‌ منطقه قرار گرفته است .
.
این رزیدانس خوب مسکونی علاوه بر امکانات عالی دارای بازه قیمتی بسیار مناسب نیز می باشد که توانسته تا در مدت زمان کوتاه مخاطبان خود را به دست آورد و به سرعت به یکی از رزیدانس های برتر منطقه تبدیل شود.
.
این رزیدانس دارای امکاناتی کامل است که به صورت روزانه در خدمت ساکنین شهرک میباشد و از امکانات کاملی در مقایسه با سایر مجموعه های مسکونی برخوردار است.
.
مجموعه مسکونی کایم دارای امکاناتی مانند استخرهای شنا ،مجموعه های ورزشی و پارکینگ های سرپوشیده در کنار سیستم امنیتی پیشرفته می باشد.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی کایم
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی اوین پارک

مجموعه مسکونی اوین پارک مال تپه استانبول که در یکی از بهترین نقاط مال تپه نیز واقع شده در محله آلتای چشمه قرار گذفته که در فاصله کوتاهی تا ساجل و پارک ساحلی مال تپه قرار گرفته است و از موقعیت و دسترسی بسیار خوبی نیز برخوردار می باشد.
.
این رزیدانس مسکونی که یک سال از ساخت و بهره برداری آن میگذرد دارای تمام امکانات رفاهی و اجتماعی است‌که در سطحی خوب و عالی مشغول خدمت رسانی می باشند.
از مهمترین امکانات این شهرک مسکونی باید به استخرهای شنا،مجموعه های ورزشی و سیستم نگهبانی ویژه اشاره کرد که در هر لحظه در خدمت اعضای مجموعه می باشد.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی اوین پارک
….
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

رزیدانس مسکونی پیازا

شهرک مسکونی پیازا در قلب منطقه مال تپه استانبول در جویزلی قرار گرفته که از شهرک های برتر مال تپه با موقعیت و دسترسی عالی است که از این لحاظ بسیار مورد توجه بوده است.
رزیدانس پیازا که ۲ سال از ساخت و بهره برداری آن گذشته است دارای امکانات کامل و حرفه ای است‌که به صورت روزانه در خدمت ساکنین شهرک می باشد.
.
محموعه مسکونی پیازا علاوه بر امکانات کامل دارای بازه قیمتی بسیار مناسبی نیز می باشد که برای خرید خانه توسط اتباع خارجی مناسب ارزیابی گردیده است و توانسته تا در مدت زمانی کوتاه مخاطب خود را بدست آورد.

قیمت اجاره آپارتمان های مجموعه مسکونی پیازا
قیمت متراژnet متراژbrut اتاق

جهت اجاره آپارتمان در این برج و سایر شهرک های مسکونی در تمام نقاط استانبول با ما از طریق تماس رایگان واتساپ تماس حاصل فرمایید.

..

نحوه اجاره آپارتمان و خانه در استانبول

با توجه به استقبال گردشگران در سال‌های اخیر از شهر استانبول و رشد چشمگیر اقتصادی این شهر و با توجه به آمارهای منتشرشده تعداد زیادی از شهرهای مختلف جهان به سمت استانبول آمده و خواستار اقامت در این شهر زیبا شد‌ه‌اند. به همین منظور جهت تهیه اقامتگاه بحث اجاره آپارتمان و خانه در استانبول رشد بسیار زیادی یافته است.

به‌طور کلی در شهر استانبول به چند مدل می‌توان آپارتمان یا خانه‌ای را که مورد نظر شماست را مورد اجاره قرار داد که در این مقاله مفصل به آن خواهیم پرداخت. به‌طور کلی باید بدانیم که چیزی به نام رهن کامل در شهر استانبول و به‌طور کلی در کشور ترکیه وجود ندارد و معاملات اجاره خانه صرفاً با پرداخت اجاره بها به صورت ماهیانه به صاحبخانه پرداخت می‌گردد.

در شهر استانبول با توجه به موفقیت و شرایط خود می‌توانید اقدام به اجاره آپارتمان و خانه نمایید

با توجه به توریستی بودن شهر استانبول و حجم گسترده‌ای که از توریست‌ها از نقاط مختلف دنیا به این شهر سفر می‌نمایند بحث اجاره روزانه آپارتمان یکی از شایع‌ترین اموری است که در طول فصول مختلف مخصوصاً در فصل تابستان در این شهر انجام می‌شود.

معمولاً در بحث اجاره روزانه آپارتمان افراد سعی می‌نمایند که در مناطق توریستی اقدام به اجاره آپارتمان نمایند که در استانبول اطراف میدان تکسیم و منطقه شیشلی که از مناطق توریستی استانبول محسوب می‌شوند آپارتمان‌های اجاره‌ای با هر بودجه‌ای و بر اساس امکاناتی که به شما می‌دهند بسیار زیاد و در دسترس می‌باشد.

البته در سایر مناطق استانبول نیز اجاره روزانه آپارتمان در دسترس شماست اما تعداد آنها نسبت به مراکز توریستی کمتر می‌باشد. قیمت اجاره روزانه آپارتمان در استانبول بر اساس فصل و ایام خاص متفاوت است. اما به‌طور کلی در اطراف میدان تکسیم استانبول از ۵۰ لیر می‌توانید اقدام به اجاره آپارتمان نمایید. بهتر است قبل از سفر به استانبول واحد اجاره‌ای خود را در این مناطق رزرو نمایید تا در هنگام سفر دچار مشکل خاصی نشوید.

اجاره خودرو در ترکیه

همچنین ببینید

نمایی از منطقه عمرانیه

اجاره خانه در عمرانیه استانبول

۵ / ۵ ( ۱ امتیاز ) شهرک مورد نظر خود را انتخاب نمایید رزیدانس …

ثبت شرکت در استانبول ترکیه
error: کپی مجاز نمی باشد
...هر سوالی داری بپرس